Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Русе(11.12 - 12.12)
Северна централна зона - жени

Zonalno parvenstvo po klasicheski shah 2010 – women

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/11.

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Raeva Elitsa                         Pristis

   2       Iwanova Petia                                  Drianovo

   3       Gechekova Maria                Orlovets

   4       Vasileva Veselina                Pristis

   5       Ilieva Maria                           Orlovets

   6       Pelovska Denitsa                 Pristis

   7       Nachkova Veska                             Drianovo

   8       Raeva Iliana                         Pristis

   9       Dicheva Stefka                                Drianovo

 

 

 

 

 

 

 

Zonalno parvenstvo po uskoren shah 2010 – women

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/12

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Raeva Elitsa                         Pristis

   2       Gechekova Maria                Orlovets

   3       Iwanova Petia                                  Drianovo

   4       Vasileva Veselina                Pristis

   5       Pelovska Denitsa                 Pristis

   6       Ilieva Maria                           Orlovets

   7 Nachkova Veska                                   Drianovo

   8       Raeva Iliana                         Pristis

   9       Dicheva Stefka                                Drianovo

 

 

 

Zonalno parvenstvo po blitc  2010 – women

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/11

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Raeva Elitsa                         Pristis

   2       Vasileva Veselina                Pristis

   3       Gechekova Maria                Orlovets

   4       Iwanova Petia                                  Drianovo

   5       Ilieva Maria                           Orlovets

   6       Pelovska Denitsa                 Pristis

   7       Nachkova Veska                             Drianovo

   8       Raeva Iliana                         Pristis

   9       Dicheva Stefka                                Drianovo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zonalno parvenstvo po shahmat otborno 2010 – women

 

Final Ranking

 

2 OrlovetsGabrovo

4 Drianovo - Drianovo

3 PristisRuse

1 Abritus - Razgrad

 

 

 

Zonalno parvenstvo po kiasicheski shahmat

 2010 – devojki do 20

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/11

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Laleva Radoslava                Orlovets

   2       Georgieva Plamena                        Drianovo

   3       Aleva Elitsa                           Orlovets

   4       Ivova Simona                                   Pristis

   5       Gicheva Anita                                  Abritus

   6       Plamenova Vera                              Abritus

 

 

 

 

 

Zonalno parvenstvo po uskoren shahmat

 2010 – devojki do 20

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/11

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Laleva Radoslava                Orlovets

   2 Kostova Liudmila                      Orlovets

   3       Aleva Elitsa                           Orlovets

   4 Ivanova Dona-Maria                 Pristis

   5       Ivova Simona                                   Pristis

   6       Gicheva Anita                                  Abritus

   7       Plamenova Vera                              Abritus

 

 

 

 

 

 

 

 

Zonalno parvenstvo po blits

 2010 – devojki do 20

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/11

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Laleva Radoslava                Orlovets

   2       Georgieva Plamena                        Drianovo

   3       Aleva Elitsa                           Orlovets

   4       Ivova Simona                                   Pristis

   5       Plamenova Vera                              Abritus

   6       Gicheva Anita                                  Abritus

  

 

 

 

 

 

 

Zonalno parvenstvo po kiasicheski shahmat

 2010 – devojki do 18

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/11

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Duneva Ralica                                 Orlovets

   2       Cvetanova Francheska       Pristis

   3       Nedialkova Rozalina                      Pristis

   4       Petkova Eleonora                Orlovets

   5       Ivanova Maria                                  Abritus

   6       Hristova Ivelina                    Abritus

 

 

 

 

 

 

Zonalno parvenstvo po uskoren shahmat

 2010 – devojki do 18

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/11

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Duneva Ralica                                 Orlovets

   2       Nedialkova Rozalina                      Pristis

   3       Cvetanova Francheska       Pristis

   4 Gugova Zornitsa                        Orlovets

   5       Petkova Eleonora                Orlovets

   6       Ivanova Maria                                  Abritus

   7       Hristova Ivelina                    Abritus

 

 

 

 

Zonalno parvenstvo po blits

 2010 – devojki do 18

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/12

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Duneva Ralica                                 Orlovets

   2       Cvetanova Francheska       Pristis

   3 Zornitsa Gugova                        Orlovets

   4       Nedialkova Rozalina                      Pristis

   5       Petkova Eleonora                Orlovets

   6       Ivanova Maria                                  Abritus

   7       Hristova Ivelina                    Abritus

 

 

 

 

 

Zonalno parvenstvo po kiasicheski shahmat

 2010 – iunoshi do 20

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/11

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Bakalov Miroslav                 Pristis

   2       Batanov Boris                                  Pristis

   3       Ivanov Kristian                     Pristis

   4       Venkov Emilian                                Pristis

   5       Kostadinov Simeon             Pristis

   6 Ivanov Stefan                             Orlovets

   7 Statev Ivan                                  Pristis

   8 Todorov Volen                            Pristis

   9 Hristov Vladimir             Abritus

  10 Ignatov Stilian               Drianovo

 

 

 

 

 

 

 

  

Zonalno parvenstvo po uskoren shahmat

 2010 – iunoshi do 20

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/11

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

 

   1       Ivanov Kristian                     Pristis

   2       Bakalov Miroslav                 Pristis

   3       Batanov Boris                                  Pristis

   4 Todorov Volen                            Pristis

   5 Hristov Vladimir             Abritus

   6       Venkov Emilian                                Pristis

   7       Kostadinov Simeon             Pristis

   8 Ignatov Stilian                Drianovo

   9 Ivanov Stefan                             Orlovets

  10 Statev Ivan                                 Pristis

 

 

 

 

 

 

 

 

Zonalno parvenstvo po blits

 2010 – iunoshi do 20

 

Organizert(s): Pristis

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-

Date:2010/12/11

 

Final Ranking

 

Rang Name                                                 Klub   

   1       Bakalov Miroslav                 Pristis

   2       Batanov Boris                                  Pristis

   3       Venkov Emilian                                Pristis

   4       Kostadinov Simeon             Pristis

   5       Ivanov Kristian                     Pristis

   6       Nejkov Boian                                   Pristis

   7 Statev Ivan                                  Pristis

   8 Todorov Kaloian                        Pristis

   9 Todorov Volen                            Pristis

  10 Hristov Vladimir            Abritus

  11 Ignatov Stilian               Drianovo

  12 Ivanov Stefan                            Orlovets