Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Турнири от 2013 г.
София
05.01 - 06.01
НК България за момчета и момичета - Полипост


Варна
05.01 - 06.01
Купа Веселин Топалов - 1 - 2013


София
12.01 - 12.01
Детски турнир - Ян Бибиян - 7 - 2013


София
12.01 - 13.01
МГУ - 72


Варна
19.01 - 20.01
Купа Варна - 1 - 2013


София
19.01 - 20.01
МГУ - 73


София
25.01 - 25.01
Ан Пасан - 3 - 2013


Пловдив
26.01 - 26.01
Еверест - 34 - 2013


София
26.01 - 27.01
МГУ - 74


София
26.01 - 26.01
Детски турнир - Ян Бибиян - 8 - 2013


София
26.01 - 27.01
Славия - 22


Варна
02.02 - 03.02
Купа Веселин Топалов - 2 - 2013


София
02.02 - 03.02
МГУ - 75


Пловдив
03.02 - 10.02
НШ България за мъже - Георги Трингов


София
09.02 - 10.02
МГУ - 76


София
09.02 - 09.02
Детски турнир - Ян Бибиян - 9 - 2013


Пловдив
11.02 - 17.02
Полуфинал - ДИП - мъже


Пловдив
11.02 - 17.02
Полуфинал - ДИП - жени


Варна
16.02 - 17.02
Купа Варна - 2 - 2013


София
16.02 - 17.02
МГУ - 77


Бургас
22.02 - 24.02
Мемориал Александър Хаджипетров - 2013


София
22.02 - 22.02
Ан Пасан - 4 - 2013


Велико Търново
23.02 - 01.03
ДИП за младежи до 20 г


Велико Търново
23.02 - 01.03
ДИП за девойки до 20 г


София
23.02 - 24.02
Славия - 23


София
23.02 - 24.02
МГУ - 78


Велико Търново
01.03 - 02.03
ДИП - ускорен - младежи до 20 г


Велико Търново
01.03 - 02.03
ДИП - ускорен - девойки до 20 г


София
02.03 - 03.03
Купа Левски - 2013


Велико Търново
02.03 - 02.03
ДИП - блиц - младежи до 20 г


Велико Търново
02.03 - 02.03
ДИП - блиц - девойки до 20 г


София
09.03 - 10.03
МГУ - 79


Варна
09.03 - 10.03
Купа Веселин Топалов - 3 - 2013


София
09.03 - 09.03
Детски турнир - Ян Бибиян - 10 - 2013


Пловдив
10.03 - 10.03
Лайпциг -2013


София
16.03 - 17.03
Ан Пасан Опен - 1 - 2013


Варна
16.03 - 17.03
Купа Варна - 3 - 2013


Пловдив
17.03 - 17.03
Боби Фишер - 2013


Шумен
23.03 - 23.03
23 - 2013


София
23.03 - 24.03
Славия - 24


София
23.03 - 24.03
МГУ - 80


София
25.03 - 28.03
Христо Геренски - 2013


Пловдив
29.03 - 04.04
ДИП за юноши до 12, 14, 16 и 18 г


Пловдив
29.03 - 04.04
ДИП за девойки до 12, 14, 16 и 18 г


София
30.03 - 31.03
МГУ - 81


Пловдив
31.03 - 04.04
ДИП за момчета до 8 и 10 г


Пловдив
31.03 - 04.04
ДИП за момичета до 8 и 10 г


Пловдив
04.04 - 05.04
ДИП - ускорен - юноши до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 г


Пловдив
04.04 - 05.04
ДИП - ускорен - девойки до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 г


Пловдив
06.04 - 06.04
ДИП - блиц - юноши до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 г


Пловдив
06.04 - 06.04
ДИП - блиц - девойки до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 г


София
06.04 - 07.04
МГУ - 82


Варна
13.04 - 14.04
Купа Варна - 4 - 2013


Кюстендил
14.04 - 14.04
Богомил Андонов - 2013


Банкя
16.04 - 25.04
Финал за ДИП – мъже


Банкя
17.04 - 25.04
Финал за ДИП – жени


Варна
20.04 - 21.04
Купа Веселин Топалов - 4 - 2013


София
20.04 - 21.04
Славия - 25


София
21.04 - 21.04
Купа Лидер - 2013


София
27.04 - 28.04
Ан Пасан Опен - 2 - 2013


Плевен
27.04 - 28.04
Купа Евроинс - 1 - 2013


Димитровград
28.04 - 28.04
Пролет - 2013


Велико Търново
30.04 - 01.05
НК България за момчета и момичета - Търновска царица


Велико Търново
01.05 - 06.05
Стара столица - 2013


Хаджидимово
04.05 - 04.05
Хаджидимово - 2013


Ловеч
11.05 - 11.05
Ловеч - 2013


София
11.05 - 12.05
МГУ - 83


Трявна
17.05 - 19.05
Надежди на България - 2013


Сливница
18.05 - 18.05
Сливница - 11


София
18.05 - 19.05
Славия - 26


Русе
19.05 - 19.05
Русе - 2013


София
21.05 - 26.05
ДИП за ветерани - мъже и жени


Паничище
24.05 - 26.05
Рилска пролет - 2 - 2013


Огняново
25.05 - 26.05
Мемориал Стилиян Стругов - 2013


Варна
25.05 - 26.05
Купа Варна - 5 - 2013


София
31.05 - 31.05
Ан Пасан - 5 - 2013


Албена
01.06 - 09.06
Гран Европа - 2013


Байлово
01.06 - 02.06
Байлово - 3 - 2013


София
01.06 - 02.06
Купа на Лъвчетата - 2013


София
08.06 - 09.06
МГУ - 84


Златни пясъци
10.06 - 18.06
Гран Европа - 2013


София
15.06 - 16.06
МГУ - 85


Албена
18.06 - 23.06
Интелекти на света - 2013


Варна
19.06 - 27.06
Варна Опен - 2013


Добрич
22.06 - 22.06
Златна Добруджа - 2013


София
22.06 - 23.06
МГУ - 86


София
22.06 - 22.06
Национален банков турнир - 2013


Варна
23.06 - 03.07
Надежди на света - 2013


София
28.06 - 28.06
Ан Пасан - 6 - 2013


София
29.06 - 30.06
Славия - 27


София
29.06 - 30.06
МГУ - 87


Варна
06.07 - 07.07
Купа Варна - 6 - 2013


София
06.07 - 07.07
МГУ - 88


Червен бряг
12.07 - 14.07
ДОП за ветерани - мъже и жени


София
13.07 - 14.07
Открит финал на ЦСКА - 2013


Враца
15.07 - 21.07
НШ България за жени - Тракийска принцеса


Асеновград
20.07 - 20.07
Асеновград - 1 - 2013


София
26.07 - 26.07
Ан Пасан - 7 - 2013


с. Камена
27.07 - 28.07
Камена - 3 - 2013


София
27.07 - 28.07
Славия - 28


София
03.08 - 04.08
МГУ - 89


Варна
03.08 - 04.08
Купа Варна - 7 - 2013


Тетевен
10.08 - 18.08
Тетевен - 2013


София
10.08 - 11.08
Славия - 29


Белослав
11.08 - 11.08
Мемориал Иван Добрев - 2013


Белоградчик
19.08 - 25.08
Балкански фестивал - 2013


Варна
21.08 - 27.08
НК България за момчета и момичета - Морско конче


София
24.08 - 25.08
МГУ - 90


София
29.08 - 29.08
Ан Пасан - 8 - 2013


Кнежа
30.08 - 02.09
Кнежа - 2013


Варна
31.08 - 01.09
Купа Варна - 8 - 2013


София
31.08 - 01.09
Славия - 30


София
07.09 - 08.09
МГУ - 91


Златни пясъци
09.09 - 13.09
ДОП за юноши и девойки до 16 г.


Златни пясъци
09.09 - 13.09
ДОП за момчета и момичета до 12 г.


София
14.09 - 15.09
МГУ - 92


Слънчев бряг
19.09 - 25.09
ДОП за мъже и жени – А и Б групи


Байлово
21.09 - 22.09
Байлово - 2 - 2013


София
27.09 - 27.09
Ан Пасан - 9 - 2013


Благоевград
28.09 - 05.10
Гранд Благоевград - 2013


Варна
28.09 - 29.09
Купа Варна - 9 - 2013


Стражица
05.10 - 06.10
Стражица - 2013


София
05.10 - 06.10
Славия - 31


Дупница
11.10 - 13.10
ДИП - ускорен и блиц - мъже и жени


София
12.10 - 13.10
МГУ - 93


Варна
12.10 - 13.10
Купа Веселин Топалов - 5 - 2013


Плевен
19.10 - 20.10
Купа Евроинс - 2 - 2013


Варна
19.10 - 20.10
Купа Варна - 10 - 2013


София
19.10 - 20.10
Славия - 32


Видин
26.10 - 27.10
Найден Войнов - 2013


София
26.10 - 27.10
Ан Пасан Опен - 3 - 2013


Димитровград
01.11 - 01.11
Есен - 2013


София
02.11 - 03.11
МГУ - 94


София
02.11 - 03.11
Славия - 33


София
06.11 - 10.11
ДИП за студенти


Пловдив
09.11 - 10.11
Купа Тримонциум - 2013


Варна
09.11 - 10.11
Купа Веселин Топалов - 6 - 2013


София
09.11 - 10.11
МГУ - 95


Варна
16.11 - 17.11
Купа Варна - 11 - 2013


София
16.11 - 17.11
МГУ - 96


Благоевград
23.11 - 24.11
НК България за младежи и девойки - Васил Сотиров


София
23.11 - 24.11
Славия - 34


София
29.11 - 29.11
Ан Пасан - 10 - 2013


София
30.11 - 01.12
Детски Ан Пасан Опен - 4 - 2013


София
07.12 - 08.12
МГУ - 97


Плевен
07.12 - 08.12
Купа Евроинс - 3 - 2013


Варна
22.12 - 23.12
Купа Варна - 12 - 2013


София
27.12 - 27.12
Ан Пасан - 11 - 2013


София
28.12 - 29.12
МГУ - 98


Варна
28.12 - 29.12
Купа Веселин Топалов - 7 - 2013