Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Разград(27.11 - 28.11)
Северна централна зона - мъже

Zonalno parvenstvo po klasicheski shah 2010 – men

 

Organizert(s): Abritus

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-III:1940

Date:2010/11/27.

 

Final Ranking

 

Rang Name                                       Rtg      Klub   

   1       Georgiev Stelian       2169    Abritus

   2       Raev Rostislav                      2318    Pristis

   3       Pashev Dimitar                     2123    Pristis

   4       Rusev Rosen             2118    Abritus

   5       Mechkov Desislaw   2100    Orlovets

   6       Yankov Yanko                       2182    Abritus

   7       Ivanov Cvetalin          2206    Abritus

   8       Nikolov Nikolaj         2112    Orlovets

   9       Hristov Hristo                        1934    Orlovets

  10      Atanasov Borislav     2180    Orlowets

  11      Ilchev Plamen                       2185    Orlovets

  12      Raev Rumen             1921    Pristis

 

 

Zonalno parvenstvo po uskoren shah 2010 – men

 

Organizert(s): Abritus

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-III:1938

Date:2010/11/27

 

Final Ranking

 

Rang Name                                       Rtg      Klub   

   1       Raev Rostislav                      2318    Pristis

   2       Yankov Yanko                       2182    Abritus

   3       Georgiev Stelian       2169    Abritus

   4       Atanasov Borislav     2180    Orlowets

   5       Pashev Dimitar                     2123    Pristis

   6       Rusev Rosen             2118    Abritus

   7       Nikolov Nikolaj         2112    Orlovets

   8       Dian Dimov                2273    Abritus

   9       Ivanov Cvetalin          2206    Abritus

  10 Mechkov Desislaw        2100    Orlovets

  11      Ilchev Plamen                       2185    Orlovets

  12      Denev Marin              2019    Drianovo

  13      Raev Rumen             1921    Pristis

  14      Hristov Hristo                        1934    Orlovets

 

 

Zonalno parvenstvo po blitz 2010 – men

 

 

Organizert(s): Abritus

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-III:2002

Date:2010/11/27

 

Final Ranking

 

Rang Name                                       Rtg      Klub   

   1       Pashev Dimitar                     2123    Pristis

   2       Atanasov Borislav     2180    Orlowets

   3       Raev Rostislav                      2318    Pristis

   4       Nikolov Nikolaj         2112    Orlovets

   5       Mechkov Desislaw   2100    Orlovets

   6       Yankov Yanko                       2182    Abritus

   7       Rusev Rosen             2118    Abritus

   8       Dian Dimov                2273    Abritus

   9       Georgiev Stelian       2169    Abritus

  10      Ilchev Plamen                       2185    Orlovets

  11      Hristov Hristo                        1934    Orlovets

  12      Raev Rumen             1921    Pristis

 

 

Zonalno parvenstvo po shahmat otborno 2010 – men

 

Final Ranking

 

1 Abritus - Razgrad

2 Orlovets - Gabrovo

3 PristisRuse

4 Drianovo - Drianovo

 

 

Zonalno parvenstvo za iunoshi do 18 godini po klasicheski shah 2010

 

 

Organizert(s): Abritus

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-:1368

Date:2010/11/27

 

Final Ranking

Rang Name                                       Rtg      Klub   

 

   1       Todorov Rosen                     1907 Abritus

   2       Delchev Dimitar           0 Orlovets

   3       Gutev Liubomir                        0 Orlovets

   4       Milenov Hristo                       1698 Abritus

   5       Ivanov Petko                 0       Pristis

   6       Ivan Grigorov                            0       Pristis

   7       Hristov Vladimir        1599 Abritus

   8       Kostadinov Simeon     0 Pristis

   9       Oreshkov Ivajlo         1612 Abritus

  10      Pashov Pavel                           0 Abritus

  11      Gutev Ivo                       0       Orlovets

  12      Bakalov Miroslav         0 Pristis

 

 

Zonalno parvenstvo za iunoshi do 18 godini po uskoren shah - 2010

 

Organizert(s): Abritus

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-:

Date:2010/11/27

 

Final Ranking

Rang Name                                       Rtg      Klub   

 

   1       Todorov Rosen                     1907 Abritus

   2       Delchev Dimitar           0 Orlovets

   3       Ignatov Stelian             0       Drianovo

   4       Ivan Grigorov          0 Pristis

   5       Ivanov Petko                 0       Pristis

   6       Gutev Liubomir                        0 Orlovets

   7       Kostadinov Simeon    0       Pristis

   8       Milenov Hristo                       1698 Abritus

   9       Pashov Pavel                           0 Abritus

  10      Oreshkov Ivajlo         1612 Abritus

  11      Georgiev Rostislav     0 Abritus

  12      Bakalov Miroslav         0 Pristis

 

 

Zonalno parvenstvo za iunoshi do 18 godini blitz 2010

 

 

Organizert(s): Abritus

Chief or supervising arbiter:R Rusev

Arbiter:R Raev

Rating-:1368

Date:2010/11/27

 

Final Ranking

Rang Name                                       Rtg      Klub   

 

   1       Todorov Rosen                     1907 Abritus

   2       Ivanov Petko                 0       Pristis

   3       Hristov Vladimir        1599 Abritus

   4       Ivan Grigorov                            0       Pristis

   5       Delchev Dimitar           0 Orlovets

   6       Milenov Hristo                       1698 Abritus

   7       Gutev Liubomir                        0 Orlovets

   8       Kostadinov Simeon     0 Pristis

   9       Oreshkov Ivajlo         1612 Abritus

  10      Pashov Pavel                           0 Abritus

  11      Bakalov Miroslav         0 Pristis

  12      Gutev Ivo                       0       Orlovets