База Данни
Класиране
В.Търново(11.04 - 13.04)
Купа България Търновска царица момчета и момичета 8,10,12,14 г.
Момчета
Rank Name NRtg Club Pts BH. BH. vict
1 Andreev Sasho 2124 Svilengrad 2024 9,0 42,0 53,5 9
2 Titov Tito 1707 Energia 21 7,5 40,5 52,0 7
3 Raichev Rostislav 1767 Lokomotiv 2024 7,5 38,0 48,5 7
4 Dereshki Dario 1884 Pleven 21 7,0 37,0 46,5 6
5 Marinov Velislav 1739 Pleven 21 7,0 36,5 46,5 7
6 Yankov Kristiyan 0 Pleven 21 6,5 40,5 53,5 6
7 Zashev Teodor 1816 G.Daskalov 6,5 40,5 52,5 5
8 Peev Georgi 1793 Kaisa 6,5 37,5 46,5 5
9 Todorov Yavor 1855 CSKA 6,5 37,0 47,5 6
10 Nikolov Mihail 1899 Pleven 21 6,5 36,5 46,5 6
11 Karadaliev Daniel 1834 Energia 21 6,5 33,5 43,0 6
12 Atanasov Anatoli 1992 Pleven 21 6,0 44,0 57,0 5
13 Simeonov Kamen 0 G.Daskalov 6,0 40,5 51,0 5
14 Hristov Nikolay 1824 CSKA 6,0 38,0 49,5 5
15 Vasilkovski Todor 0 Progres 6,0 38,0 47,0 6
16 Mirchev Dimitar 1795 Shumen 2024 6,0 37,0 44,5 5
17 Bogdanov Kaloyan 0 Gebedzhe 6,0 36,5 47,5 6
18 Nikolov Petko 1898 M.Tal 6,0 35,0 46,5 6
19 Todorov Emil 0 Energia 21 6,0 35,0 44,5 5
20 Atanasov Viktor 0 VTSHK-1927 6,0 35,0 44,0 5
21 Georgiev Emil 1829 Badev 6,0 31,0 39,5 6
22 Iliev Dimitar 0 CSKA 5,5 43,5 56,5 5
23 Georgiev Ivan 0 Badev 5,5 38,5 50,5 5
24 Gerdjikov Kiril 0 G.Daskalov 5,5 38,5 47,0 5
25 Kostadinov Vasil 0 Spartak Pleven XXI 5,5 37,5 48,5 5
26 Ganev Daniel 0 Tsarevets 5,5 37,0 48,0 5
27 Naidenov Viktor 1638 Badev 5,5 37,0 46,0 5
28 Panchev Kalin 1779 Shumen 2024 5,5 36,0 46,0 5
29 Savov Zhelyazko 0 Chirpan 5,5 35,0 47,0 5
30 Kostov Kaloyan 0 G.Daskalov 5,5 34,0 44,0 5
31 Patrikov Nikola 0 Varna 5,5 34,0 43,0 5
32 Nikolov Rumen 1862 CSKA 5,5 32,0 41,5 5
33 Zhelyazkov Antoan 0 Lokomotiv Sofia 5,5 30,5 39,0 5
34 Donev Milen 0 Chirpan 5,5 29,5 39,0 5
35 Rusev Aleksandar 0 Pleven 21 5,0 41,5 53,0 5
36 Stefanov Boris 1856 Pleven 21 5,0 37,0 49,0 5
37 Metodiev Veselin 0 Viktory 5,0 37,0 47,0 5
38 Kolovski Marsel 0 CSKA 5,0 35,5 45,5 5
39 Dobrev Valentin 0 Lokomotiv Sofia 5,0 35,0 44,5 4
40 Kolev Kristiyan 0 Shumen 2024 5,0 34,5 43,5 5
41 Kiprov Ralin 0 Progres 5,0 33,5 41,5 4
42 Yordanov Konstantin 0 Dryanovo 5,0 32,0 41,0 5
43 Dimitrov Ivo 0 Lokomotiv Sofia 5,0 32,0 41,0 5
44 Atanasov Sotir 0 Svilengrad 2024 5,0 27,5 35,5 5
45 Yameliev Yan 0 Tsarevets 4,5 38,5 49,0 3
46 Mitkov Dimitar 0 Svilengrad 2024 4,5 37,5 47,0 4
47 Vrigazov Hristo 1756 Spartak Pleven XXI 4,5 37,0 48,0 4
48 Cholakov Deyan 0 Orlovets 4,5 36,0 46,5 4
49 Stoyanov Valeri 0 Tundzha 4,5 34,0 43,5 4
50 Filipov Filip 0 Badev 4,5 33,0 41,5 4
51 Hristov Dimitar 0 Tsarevets 4,5 32,5 42,0 4
52 Petkov Simeon 0 Varna 4,5 32,5 41,5 4
53 Gapaev Nuri 0 4,5 32,0 40,0 4
54 Milkov Stanislav 0 Shumen 2024 4,5 31,5 40,5 4
55 Trifonov Aleks 0 VTSHK-1927 4,5 31,5 40,0 2
56 Ivanov Ivailo 0 Dryanovo 4,5 31,5 39,5 4
57 Baninski Iskren 0 Lokomotiv Mezdra 4,5 31,0 40,5 3
58 Dochev Delyan 0 CSKA 4,5 30,5 42,0 4
59 Ismail Tamer 0 Svilengrad 2024 4,5 30,5 38,5 4
60 Stefanov Emil 0 VTSHK-1927 4,5 29,5 39,5 4
61 Iliev Yoan 0 G.Daskalov 4,5 28,0 35,5 3
62 Atanasov Hristo 0 Pristis 4,5 28,0 35,0 4
63 Avramov Kristian 0 VTSHK-1927 4,5 27,0 34,5 4
64 Stoikov Naiden 0 Varna 4,5 24,5 30,5 4
65 Ivanov Boris 0 Shumen 2024 4,0 35,5 47,0 4
66 Delchev Dimitar 0 Svilengrad 2024 4,0 34,5 44,0 4
67 Marinov Radostin 0 Progres 4,0 33,5 43,0 3
68 Iliev Ivelin 0 Varna 4,0 31,0 39,5 4
69 Ivanov Stefan 0 Burgas 4,0 30,5 39,0 3
70 Lichev Licho 0 Gebedzhe 4,0 30,0 39,5 4
71 Mihalev Denislav 0 Burgas 4,0 30,0 39,5 4
72 Hristov Aleksandar 0 Varna 4,0 30,0 38,5 3
73 Dimitrov Krasen 0 Tundzha 4,0 30,0 38,0 4
74 Zhekov Velin 0 Chirpan 4,0 29,0 36,0 4
75 Trifonov Nikolay 0 Chirpan 4,0 28,5 36,0 3
76 Petrov Petar 0 Burgas 4,0 25,5 32,0 4
77 Kostov Dilyan 0 Pristis 4,0 24,5 33,0 4
78 Penev Milko 0 Burgas 4,0 24,5 31,0 4
79 Stoyanov Atanas 0 Varna 4,0 23,5 30,5 4
80 Stefanov Kaloyan 0 Orlovets 4,0 20,5 27,5 3
81 Peev Kaloyan 0 Kaisa 3,5 33,5 42,5 3
82 Dichev Dragomir 0 Varna 3,5 29,0 35,5 3
83 Penchev Todor 0 VTSHK-1927 3,5 28,0 36,5 3
84 Dzhalev Kostadin 0 Viktory 3,5 25,5 33,0 3
85 Dankov Nikolay 0 Dryanovo 3,5 23,5 29,5 3
86 Pavlov Ivailo 0 VTSHK-1927 3,0 32,0 41,5 2
87 Kolev Stamen 0 Varna 3,0 30,5 40,0 3
88 Vasilev Angel 0 Tundja 3,0 28,5 35,0 3
89 Dichev Kaloyan 0 Varna 3,0 28,0 36,5 2
90 Proichev Daniel 0 Dryanovo 3,0 27,5 37,0 3
91 Milkov Petar 0 Tsarevets 3,0 26,5 35,0 3
92 Dimitrov Stefan 0 Dryanovo 3,0 25,0 32,5 2
93 Angelov Angel 0 Orlovets 3,0 24,5 32,5 3
94 Banev Momchil 0 Pleven 21 3,0 24,5 32,0 3
95 Kalbanov Damyan 0 VTSHK-1927 3,0 23,0 32,0 3
96 Damyanov Hristiyan 0 Viktory 3,0 22,5 29,0 3
97 Georgiev Ventsislav 0 Dryanovo 3,0 22,5 29,0 2
98 Pravchev Nikolay 0 Varna 3,0 19,0 24,5 2
99 Kuchumbov Orlin 0 Burgas 2,5 28,5 37,5 2
100 Ali Dzhuneit 0 Spartak Pleven XXI 2,5 26,5 33,0 2
101 Pavlevski Dimitar 0 Tsarevets 2,5 23,0 29,0 2
102 Angelov Martin 0 Progres 2,0 34,5 43,0 2
103 Georgiev Plamen 0 Burgas 2,0 23,5 31,5 2
104 Marchev Georgi 0 Varna 2,0 23,0 31,5 1
105 Yanakiev Sava 0 Viktory 2,0 23,0 30,0 2
106 Neikov Boyan 0 Pristis 2,0 23,0 29,5 2
107 Neikov Radostin 0 Pristis 2,0 23,0 29,0 2
108 Yordanov Kristian 1767 Tsarevets 1,5 31,0 40,0 1
109 Krastev Nikolay 0 Pristis 1,0 21,5 28,5 0
110 Ivanov Kristiyan 0 Pristis 1,0 17,0 25,0 1
Момичета
Rank Name NRtg Club Pts BH. BH. vict
1 Galunova Tsveta 1868 Viktory 8,0 40,0 53,0 8
2 Sirkova Darena 2024 CSKA 8,0 39,5 51,5 8
3 Trifonova Sandra 2024 Drakon 7,5 40,0 51,5 7
4 Pencheva Iva 0 G.Daskalov 6,0 39,5 51,5 5
5 Miteva Silvena 1764 Badev 6,0 39,5 50,5 6
6 Tosheva Iliyana 0 M.Tal 5,5 31,0 41,5 5
7 Milanova Maria 1732 Shumen 2024 5,0 40,5 51,0 5
8 Dragieva Denitsa 1726 CSKA 5,0 39,5 49,0 4
9 Vasileva Veronika 1699 Spartak Pleven XXI 5,0 39,0 51,0 4
10 Mileva Eva 0 Svilengrad 2024 5,0 35,5 45,5 4
11 Koleva Dzhuliyana 1732 Shumen 2024 5,0 35,0 46,5 5
12 Petrova Boryana 1678 Shumen 2024 5,0 32,5 43,5 5
13 Ivanova Toni 0 G.Daskalov 5,0 32,0 40,5 5
14 Dimitrova Petya 0 Dryanovo 5,0 31,0 41,0 5
15 Katova Teodora 0 Spartak Pleven XXI 5,0 29,5 37,5 5
16 Dimitrova Gergana 0 Pleven XXI 4,5 30,0 37,5 4
17 Pavlova Kristiana 0 Varna 4,0 30,0 38,5 3
18 Pavlova Teodora 0 M.Tal 4,0 29,5 36,0 4
19 Nikolova Savka 0 M.Tal 4,0 26,5 33,0 4
20 Ilieva Gabriela 0 Pleven XXI 4,0 26,0 34,0 3
21 Valeva Ana 0 VSHK G.Daskalov 4,0 24,5 30,0 3
22 Ilieva Nikol 0 Pleven XXI 4,0 22,0 30,5 4
23 Kalbanova Maria 0 VTSHK-1927 3,5 27,0 35,5 2
24 Hristova Elayza 0 Orlovets 3,5 26,0 32,0 3
25 Petkova Nadezhda 0 Varna 3,5 26,0 31,5 2
26 Gospodinova Nikoleta 0 G.Daskalov 3,0 31,0 37,5 3
27 Krumova Lyudmila 0 Dryanovo 3,0 27,5 35,5 2
28 Dancheva Georgia 0 Tsarevets 2,0 24,0 29,5 1
29 Sashova Ivelina 0 M.Tal 1,0 23,0 28,5 0
Последна проява
Последни новини
Олимпиада за мъже и жени в Турция - 2024
27.08.2012
27.08.2012
От 27 август до 9 септември в Истанбул (Турция) се провежда 40-та Олимпиада за мъже и жени.
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
Цветан Стоянов и Нургюл Салимова са медалисти от ЕИП за момчета и момичета - 2024!
25.08.2012
25.08.2012
От 17 до 25 август в Прага (Чехия) се проведе Европейското индивидуално първенство за момчета и момичета до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 години. В него, в групата до 8 години, Цветан Стоянов, с личен треньор Живко Жеков завоюва златния медал, а в групата до 10 години, Нургюл Салимова, с личен треньор Никола Спиридонов - бронзовия!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
ДОП Б и А групи за мъже и жени - 2024
20.08.2012
20.08.2012
Българска федерация по шахмат уведомява шахматните клубове, че за Държавните отборни първенства за мъже и жени - Б и А групи за 2024 година в к.к. Слънчев бряг: ...
Втора национална детска лятна лагер - школа
17.08.2012
17.08.2012
От 1 до 9 септември в к.к. Слънчев бряг, парк - хотел Континентал ще се проведе втората лятна сесия на националната детска лагер – школа за 2024 година. ...
Участие на допълнителни състезатели на СИП до 18 години в Словения - 2024
14.08.2012
14.08.2012
Българска федерация по шахмат публикува условия за участие на допълнителни български представители на Световните индивидуални първенства за юноши и девойки до 18 години през 2024 година в Марибор (Словения). ...
Обработване и отчитане на турнири за FIDE Ело
19.07.2012
19.07.2012
Българска федерация по шахмат публикува коментар на Квалификационната комисия във връзка с обработването и отчитането на турнири за международен (FIDE) Ело рейтинг от 1 август 2024 година. ...
ЕЛО рейтинг листи по ускорен и блиц шахмат
17.07.2012
17.07.2012
Българска федерация по шахмат публикува коментар на Квалификационната комисия във връзка с новите международни (FIDE) и национални (БФШ) ЕЛО рейтинг листи по ускорен и блиц шахмат от 1 юли 2024 година. ...