Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Червен бряг(22.07 - 24.07)
ДИП - ускорен и блиц за момчета и момичета 10, 14, 18 г.

Ускорен шах

Момчета до 8 г.
Place Name              Club                    Score
  1   Андрей Андреев    Дракон Плевен           6    
  2   Иван Андреев      Дракон Плевен           5.5  
 3-4  Виктор Самарджиев Капабланка Дупница      4.5  
      Александър Русев  Дракон Плевен           4.5  
 5-7  Манол Цветанов    Ивис София              4    
      Джунейт Али       Спартак Плевен21 Плевен 4    
      Кирил Герджиков   Георги Даскалов Варна   4    
  8   Владимир Петров   Ивис София              3.5  
  9   Валери Стоянов                            3    
 10   Станислав Белчев  Спартак Плевен21 Плевен 2    
 11   Ангел Бенчев      Плевен21 Плевен         1    
Момчета до 10 г.
Place Name              Club                     Score
  1   Киприан Бербатов  Виктори Благоевград      9    
  2   Николай Гетов     Бадев София              7    
 3-4  Димитър Даскалов  Цска София               6.5  
      Кристиян Йорданов Царевец Велико Търново   6.5  
 5-6  Дарио Дерешки     Плевен21 Плевен          6    
      Михаил Николов    Дракон Плевен            6    
  7   Атанас Атанасов   Енергия21 Добрич         5.5  
8-14  Кристиян Янков    Плевен21 Плевен          5    
      Борис Стефанов    Дракон Плевен            5    
      Алекс Трифонов    ВТШК 1927 Велико Търново 5    
      Емил Тодоров      Михаил Тал Червен Бряг   5    
      Виктор Найденов   Плевен21 Плевен          5    
      Велислав Маринов  Плевен21 Плевен          5    
      Даниел Ганев      Царевец Велико Търново   5    
15-17 Александър Цаков  Плевен21 Плевен          4.5  
      Георги Пеев       Варна Варна              4.5  
      Иван Зашев        Виктори Благоевград      4.5  
18-25 Лилиан Иванов                              4    
      Емил Георгиев     Триадица София           4    
      Виктор Атанасов   ВТШК 1927 Велико Търново 4    
      Стефан Лазов      Капабланка Дупница       4    
      Петър Милов       Дебют Оряхово            4    
      Галин Горнев      Георги Даскалов Варна    4    
      Делин Сирков      Цска София               4    
      Виден Симеонов    Спартак Плевен 21 Плевен 4    
26-27 Вилислав Първанов Дракон Плевен            3.5  
      Мартин Шурлиев    СЦШ София                3.5  
28-29 Анатоли Тодоров   Михаил Тал Червен Бряг   3    
      Георги Георгиев   Орловец1997 Габрово      3    
30-31 Мартин Ангелов    Прогрес Ловеч            2    
      Ивайло Цветков    Рилски Спортист Самоков  2    
32-35 Мартин Йовчев     Алехин Казанлък          0    
      Ангел Шерлетов    Алехин Казанлък          0    
      Кирил Герджиков   Алехин Казанлък          0    
      Станимир Стойчев  Алехин Казанлък          0    
Момчета до 14 г.
Place Name                   Loc  Club                      Score
 1-3  Тихомир Очков (8)      1929 Казанлък Казанлък         7    
      Павел Янев (5)         1953 Каиса Варна               7    
      Виктор Йовов (9)       1883 Виктори Благоевград       7    
 4-5  Боян Ангелов (11)      1875 Шумен2005 Шумен           6.5  
      Георги Кирков (6)      1944 Рицар София               6.5  
6-10  Иван Йовчев (2)        2011 Цска София                6    
      Сашо Андреев (1)       2015 Свиленград2004 Свиленград 6    
      Росен Тодоров (12)     1872 Абритус Разград           6    
      Васил Кръстев (7)      1942 Дракон Плевен             6    
      Христо Вригазов (21)        Спартак Плевен 21 Плевен  6    
11-14 Кирил Кирилов (14)     1792 Дракон Плевен             5.5  
      Станислав Петров (4)   1965 Цска София                5.5  
      Николай Хаджийски (15) 1743 Казанлък Казанлък         5.5  
      Иван Гарнизов (23)          Дракон Плевен             5.5  
15-19 Иван Буковски (13)     1864 Дракон Плевен             5    
      Радомир Сановски (36)       Спартак Плевен 21 Плевен  5    
      Християн Янкински (46)      Гебедже Белослав          5    
      Джулиян Георгиев (3)   1997 Дебют Оряхово             5    
      Васил Костадинов (28)       Спартак Плевен 21 Плевен  5    
20-27 Росен Панайотов (33)        Гебедже Белослав          4.5  
      Александър Иванов (10) 1882 СЦШ София                 4.5  
      Петко Николов (32)          Михаил Тал Червен Бряг    4.5  
      Христо Хърсев (41)          Тунджа Ямбол              4.5  
      Калоян Богданов (20)        Гебедже Белослав          4.5  
      Георги Цветков (43)         Спартак Плевен 21 Плевен  4.5  
      Анатоли Атанасов (17)       Дракон Плевен             4.5  
      Даниел Карадалиев (27)      Михаил Тал Червен Бряг    4.5  
28-34 Теодор Гавазов (22)         Михаил Тал Червен Бряг    4    
      Тихомир Трифонов (40)       Дряново Дряново           4    
      Вари Бельов (19)            Виктори Благоевград       4    
      Денис Петров (35)           Марица Изток Раднево      4    
      Йонко Сашов (37)            Михаил Тал Червен Бряг    4    
      Цветомир Цанов (42)         Прогрес Ловеч             4    
      Мирослав Маринов (31)       Марица Изток Раднево      4    
35-37 Стоян Тодоров (39)          СЦШ София                 3.5  
      Тито Титов (38)             Енергия21 Добрич          3.5  
      Илиян Любомиров (29)        Цска София                3.5  
38-43 Иван Георгиев (24)          Триадица София            3    
      Пламен Чергаров (45)        Царевец Велико Търново    3    
      Мишел Георгиев (25)         Каиса Варна               3    
      Бисер Петров (16)      1701 Хемус                     3    
      Богослав Бараков (18)       СЦШ София                 3    
      Цветелин Цонков (44)        Прогрес Ловеч             3    
 44   Петко Петков (34)           Казанлък Казанлък         2.5  
 45   Милян Евлогиев (26)         СЦШ София                 1    
 46   Симеон Минчев (30)          Алехин Казанлък           0    
Момчета до 18 г.
Place Name                         Loc  Club                     Score
  1   Ивайло Енчев (1)             2338 Абритус Разград          7.5  
  2   Тихомир Янев (7)             2136 Каиса Варна              7    
 3-5  Валери Лилов (2)             2254 Спартак Плевен 21 Плевен 6.5  
      Пламен Василев (4)           2197 Спартак Плевен 21 Плевен 6.5  
      Наско Начев (8)              2085 СЦШ София                6.5  
 6-8  Димитър Киров (5)            2171 Казанлък Казанлък        6    
      Светозар Цеков (3)           2248 Спартак Плевен 21 Плевен 6    
      Стелян Георгиев (9)          2082 Абритус Разград          6    
  9   Петър Христов (12)           1999 Михаил Тал Червен Бряг   5.5  
10-12 Митко Велков (13)            1993 Казанлък Казанлък        5    
      Атанас Илков (29)                 Михаил Тал Червен Бряг   5    
      Емил Начков (18)             1877 Плевен21 Плевен          5    
13-19 Владимир Великов (21)        1821 Абритус Разград          4.5  
      Михаил Гигов (10)            2074 Спартак Плевен 21 Плевен 4.5  
      Найден Добрев (6)            2170 Енергия21 Добрич         4.5  
      Радослав Очков (14)          1991 Казанлък Казанлък        4.5  
      Андрей Андреев (16)          1900 Спартак Плевен 21 Плевен 4.5  
      Цветослав Стоев (23)         1736 Цска София               4.5  
      Иван Колев (15)              1921 Казанлък Казанлък        4.5  
20-25 Тихомир Иванов (20)          1833 Георги Даскалов Варна    4    
      Стоян Стефанов (31)               Алехин Казанлък          4    
      Пламен Петров (30)                Георги Даскалов Варна    4    
      Калофер Заков (28)                Девин                    4    
      Владимир Тошев (32)               Цска София               4    
      Атанас Дойчинов (11)         2000 Рилски Спортист Самоков  4    
26-27 Александър Константинов (17) 1895 Каиса Варна              3.5  
      Илиян Караджов (22)          1763 64 Стара Загора          3.5  
 28   Цветомил Антонов (19)        1845 Михаил Тал Червен Бряг   3    
 29   Евгени Балтов (26)                НЦСТССК София            2.5  
 30   Никола Аспарухов (25)             СЦШ София                2    
 31   Емил Величков (27)                НЦСТССК София            1.5  
 32   Емил Минчев (24)             1710 Георги Даскалов Варна    0    
Момичета до 10 г.
Place Name                 Feder Club                      Score
  1   Симонета Иванова           Дракон Плевен             7    
  2   Ева Кюлева                 Дряново Дряново           5.5  
  3   Цветелина Спасова          Виктори Благоевград       5    
  4   Ева Милева                 Свиленград2004 Свиленград 4.5  
 5-8  Василена Трайкова    8     Дебют Оряхово             4    
      Николета Господинова 8     Георги Даскалов Варна     4    
      Дона-Мария Иванова   8     Пристис Русе              4    
      Мила Илиева                Михаил Тал Червен Бряг    4    
9-13  Лаура Маринова       8     Спартак Плевен 21 Плевен  3    
      Теодора Кътова       8     Спартак Плевен 21 Плевен  3    
      Петра Димитрова            Ивис София                3    
      Елайза Христова            Орловец1997 Габрово       3    
      Виктория Тихчева           Дебют Оряхово             3    
14-15 Рада Димитрова       8     Ивис София                2    
      Ивелина Сашова       8     Михаил Тал Червен Бряг    2    
16-17 Марчела Стефанова          Михаил Тал Червен Бряг    0    
      Мая Костадинова            Алехин Казанлък           0    
Момичета до 14 г.
Place Name                     Loc  Club                    Score
  1   Дарена Сиркова (3)       1895 Бадев София             6    
  2   Калина Тодорова (9)      1832 Каиса Варна             5.5  
  3   Александра Иванова (6)   1855 Дракон Плевен           5    
 4-6  Йоана Костурска (5)      1856 Ивис София              4.5  
      Цвета Галунова (8)       1834 Царевец Велико Търново  4.5  
      Сандра Трифонова (1)     1960 Дракон Плевен           4.5  
7-13  Михаела Георгиева (4)    1860 Ивис София              4    
      Полина Венкова (15)           Плевен21 Плевен         4    
      Мануела Кирова (17)           Гебедже Белослав        4    
      Йоана Йорданова (7)      1842 Шумен2005 Шумен         4    
      Яна Цакова (22)               Плевен21 Плевен         4    
      Кристина Янкова (12)     1727 Ивис София              4    
      Асения Димитрова (2)     1896 Бадев София             4    
14-19 Вероника Василева (13)   1722 Спартак Плевен21 Плевен 3    
      Десислава Градевска (10) 1771 Виктори Благоевград     3    
      Мартина Георгиева (11)   1770 Ивис София              3    
      Елица Павлова (18)            Михаил Тал Червен бряг  3    
      Илияна Тошева (21)            Михаил Тал Червен бряг  3    
      Сияна Ангелова (14)           Цска София              3    
20-21 Гергана Иванова (16)          Марица Изток Раднево    2.5  
      Камелия Цветанова (23)        Ивис София              2.5  
 22   Теодора Павлова (19)          Михаил Тал Червен бряг  2    
 23   Паулина Терзийска (20)                                1    
Момичета до 18 г.
Place Name                     Loc  Club                   Score
  1   Милена Стефанова (2)     2124 Враца Враца            6    
  2   Адриана Николова (1)     2155 64 Стара Загора        5.5  
 3-4  Йорданка Найденова (4)   1912 Хадзополус София       5    
      Беатриса Аврамова (8)    1885 Варна Варна            5    
 5-6  Петя Джурджева (7)       1893 64 Стара Загора        4.5  
      Невена Ялъмова (12)      1624 Орловец1997 Габрово    4.5  
7-10  Елица Харизанова (9)     1845 СЦШ София              4    
      Христина Христова (3)    1941 Георги Даскалов Варна  4    
      Марина Харизанова (5)    1912 СЦШ София              4    
      Надя Иванова (17)             Казанлък Казанлък      4    
11-12 Деница Пеловска (20)          Алехин Казанлък        3.5  
      Ирена Недялкова (19)          Михаил Тал Червен бряг 3.5  
13-18 Емилия Тодорова (22)          Михаил Тал Червен бряг 3    
      Александра Василева (14)      СЦШ София              3    
      Ваня Неделчева (11)      1692 Локомотив2000 Пловдив  3    
      Василена Иванова (10)    1820 Михаил Тал Червен бряг 3    
      Ивелина Георгиева (15)        Алехин Казанлък        3    
      Христиана Стойкова (21)       Орловец1997 Габрово    3    
 19   София Георгиева (6)      1895 Дебют Оряхово          2.5  
 20   Мария Василева (13)           Дебют Оряхово          2    
21-22 Марийка Евтимова (16)         НЦСТССК София          0.5  
      Здравка Костова (18)          НЦСТССК София          0.5  

Блиц

Момчета до 10 г.
Place Name              Feder Loc  Club                     Score
  1   Киприан Бербатов        2007 Виктори Благоевград      9    
  2   Кристиян Йорданов       1703 Царевец Велико Търново   8    
  3   Дарио Дерешки                Плевен21 Плевен          6.5  
 4-7  Велислав Маринов             Плевен21 Плевен          6    
      Кристиян Янков               Плевен21 Плевен          6    
      Емил Тодоров                 Михаил Тал Червен Бряг   6    
      Борис Стефанов               Дракон Плевен            6    
 8-9  Николай Гетов                Бадев София              5.5  
      Александър Цаков             Плевен21 Плевен          5.5  
10-17 Вилислав Първанов            Дракон Плевен            5    
      Иван Андреев      8          Дракон Плевен            5    
      Алекс Трифонов               ВТШК 1927 Велико Търново 5    
      Андрей Андреев    8          Дракон Плевен            5    
      Делин Сирков                 Цска София               5    
      Георги Пеев                  Варна Варна              5    
      Михаил Николов               Дракон Плевен            5    
      Александър Русев  8          Дракон Плевен            5    
18-22 Петър Милов                  Дебют Оряхово            4.5  
      Виктор Самарджиев 8          Капабланка Дупница       4.5  
      Стефан Лазов                 Капабланка Дупница       4.5  
      Емил Георгиев                Триадица София           4.5  
      Виктор Атанасов              ВТШК 1927 Велико Търново 4.5  
23-30 Джунейт Али       8          Спартак Плевен 21 Плевен 4    
      Манол Цветанов    8          Ивис София               4    
      Иван Зашев                   Виктори Благоевград      4    
      Даниел Ганев                 Царевец Велико Търново   4    
      Анатоли Тодоров              Михаил Тал Червен Бряг   4    
      Галин Горнев                 Георги Даскалов Варна    4    
      Лилиан Иванов                                         4    
      Атанас Атанасов              Енергия21 Добрич         4    
31-33 Кирил Герджиков                                       3    
      Георги Георгиев              Орловец1997 Габрово      3    
      Владимир Петров   8          Ивис София               3    
 34   Ангел Бенчев      8          Плевен21 Плевен          2    
 35   Ивайло Цветков               Рилски Спортист Самоков  1    
36-37 Мартин Ангелов               Прогрес Ловеч            0    
      Валери Стоянов    8          Тунджа Ямбол             0    
Момчета до 14 г.
Place Name                   Loc  Club                      Score
  1   Сашо Андреев (1)       2015 Свиленград2004 Свиленград 8    
  2   Боян Ангелов (10)      1875 Шумен2005 Шумен           7.5  
  3   Павел Янев (5)         1953 Каиса Варна               7    
 4-8  Иван Йовчев (2)        2011 Цска София                6    
      Тихомир Очков (8)      1929 Казанлък Казанлък         6    
      Виктор Йовов (9)       1883 Виктори Благоевград       6    
      Джулиян Георгиев (3)   1997 Дебют Оряхово             6    
      Калоян Богданов (17)        Гебедже Белослав          6    
9-12  Росен Тодоров (11)     1872 Абритус Разград           5.5  
      Васил Кръстев (7)      1942 Дракон Плевен             5.5  
      Георги Кирков (6)      1944 Рицар София               5.5  
      Теодор Гавазов (18)         Михаил Тал Червен Бряг    5.5  
13-15 Анатоли Атанасов (15)       Дракон Плевен             5    
      Кирил Кирилов (12)     1792 Дракон Плевен             5    
      Христо Хърсев (32)          Тунджа Ямбол              5    
16-18 Николай Хаджийски (13) 1743 Казанлък Казанлък         4.5  
      Тихомир Трифонов (31)       Дряново Дряново           4.5  
      Мишел Георгиев (20)         Каиса Варна               4.5  
19-25 Пламен Чергаров (36)        Царевец Велико Търново    4    
      Християн Янкински (37)      Гебедже Белослав          4    
      Петко Николов (25)          Михаил Тал Червен Бряг    4    
      Бисер Петров (14)      1701 Хемус                     4    
      Росен Панайотов (26)        Гебедже Белослав          4    
      Станислав Петров (4)   1965 Цска София                4    
      Иван Георгиев (21)          Триадица София            4    
26-27 Даниел Карадалиев (22)      Михаил Тал Червен Бряг    3.5  
      Йонко Сашов (29)            Михаил Тал Червен Бряг    3.5  
28-29 Петко Петков (27)           Казанлък Казанлък         3    
      Тито Титов (30)             Енергия21 Добрич          3    
30-31 Вари Бельов (16)            Виктори Благоевград       2    
      Георги Цветков (34)         Спартак Плевен 21 Плевен  2    
32-33 Илиян Любомиров (23)        Цска София                1    
      Цветелин Цонков (35)        Прогрес Ловеч             1    
34-37 Денис Петров (28)           Марица Изток Раднево      0    
      Мирослав Маринов (24)       Марица Изток Раднево      0    
      Иван Гарнизов (19)          Дракон Плевен             0    
      Цветомир Цанов (33)         Прогрес Ловеч             0    
Момчета до 18 г.
Place Name                         Loc  Club                     Score
 1-2  Ивайло Енчев (1)             2338 Абритус Разград          7.5  
      Валери Лилов (2)             2254 Спартак Плевен 21 Плевен 7.5  
  3   Тихомир Янев (7)             2136 Каиса Варна              7    
 4-5  Димитър Киров (5)            2171 Казанлък Казанлък        6    
      Радослав Очков (13)          1991 Казанлък Казанлък        6    
 6-8  Петър Христов (11)           1999 Михаил Тал Червен Бряг   5.5  
      Пламен Василев (4)           2197 Спартак Плевен 21 Плевен 5.5  
      Пламен Петров (28)                Георги Даскалов Варна    5.5  
9-12  Светозар Цеков (3)           2248 Спартак Плевен 21 Плевен 5    
      Стелян Георгиев (8)          2082 Абритус Разград          5    
      Митко Велков (12)            1993 Казанлък Казанлък        5    
      Тихомир Иванов (20)          1833 Георги Даскалов Варна    5    
13-18 Найден Добрев (6)            2170 Енергия21 Добрич         4.5  
      Владимир Великов (21)        1821 Абритус Разград          4.5  
      Александър Константинов (17) 1895 Каиса Варна              4.5  
      Андрей Андреев (16)          1900 Спартак Плевен 21 Плевен 4.5  
      Виктор Тошев (14)            1935 Михаил Тал Червен Бряг   4.5  
      Атанас Дойчинов (10)         2000 Рилски Спортист Самоков  4.5  
19-22 Иван Колев (15)              1921 Казанлък Казанлък        4    
      Емил Начков (18)             1877 Плевен21 Плевен          4    
      Цветослав Стоев (23)         1736 Цска София               4    
      Цветомил Антонов (19)        1845 Михаил Тал Червен Бряг   4    
23-24 Стоян Стефанов (29)               Алехин Казанлък          3.5  
      Атанас Илков (27)                 Михаил Тал Червен Бряг   3.5  
 25   Илиян Караджов (22)          1763 64 Стара Загора          3    
 26   Калофер Заков (26)                Девин                    2.5  
 27   Владимир Тошев (30)               Цска София               1    
28-29 Емил Величков (25)                НЦСТССК София            0.5  
      Евгени Балтов (24)                НЦСТССК София            0.5  
 30   Михаил Гигов (9)             2074 Спартак Плевен 21 Плевен 0    
Момичета до 10 г.
Place Name                 Club                      Score
  1   Симонета Иванова     Дракон Плевен             6    
 2-3  Цветелина Спасова    Виктори Благоевград       5.5  
      Ева Милева           Свиленград2004 Свиленград 5.5  
  4   Василена Трайкова    Дебют Оряхово             5    
  5   Дона-Мария Иванова   Пристис Русе              4    
 6-7  Петра Димитрова      Ивис София                3.5  
      Елайза Христова      Орловец1997 Габрово       3.5  
8-10  Мила Илиева          Михаил Тал Червен Бряг    3    
      Николета Господинова Георги Даскалов Варна     3    
      Виктория Тихчева     Дебют Оряхово             3    
 11   Рада Димитрова       Ивис София                2    
12-14 Ивелина Сашова       Михаил Тал Червен Бряг    0    
      Лаура Маринова       Спартак Плевен 21 Плевен  0    
      Теодора Кътова       Спартак Плевен 21 Плевен  0    
Момичета до 14 г.
Place Name                     Loc  Club                    Score
  1   Полина Венкова (15)           Плевен21 Плевен         6    
 2-3  Цвета Галунова (8)       1834 Царевец Велико Търново  5.5  
      Йоана Костурска (5)      1856 Ивис София              5.5  
 4-5  Дарена Сиркова (3)       1895 Бадев София             5    
      Вероника Василева (13)   1722 Спартак Плевен21 Плевен 5    
  6   Сияна Ангелова (14)           Цска София              4.5  
7-10  Калина Тодорова (9)      1832 Каиса Варна             4    
      Асения Димитрова (2)     1896 Бадев София             4    
      Александра Иванова (6)   1855 Дракон Плевен           4    
      Мартина Георгиева (11)   1770 Ивис София              4    
11-15 Сандра Трифонова (1)     1960 Дракон Плевен           3.5  
      Десислава Градевска (10) 1771 Виктори Благоевград     3.5  
      Камелия Цветанова (22)        Ивис София              3.5  
      Кристина Янкова (12)     1727 Ивис София              3.5  
      Мануела Кирова (17)           Гебедже Белослав        3.5  
16-17 Михаела Георгиева (4)    1860 Ивис София              3    
      Йоана Йорданова (7)      1842 Шумен2005 Шумен         3    
 18   Елица Павлова (18)            Михаил Тал Червен бряг  2.5  
19-20 Илияна Тошева (20)            Михаил Тал Червен бряг  2    
      Яна Цакова (21)               Плевен21 Плевен         2    
21-22 Теодора Павлова (19)          Михаил Тал Червен бряг  1    
      Гергана Иванова (16)          Марица Изток Раднево    1    
Момичета до 18 г.
Place Name               Loc  Club                   Score
  1   Адриана Николова   2155 64 Стара Загора        7    
  2   Милена Стефанова   2124 Враца Враца            5.5  
  3   Ваня Неделчева     1692 Локомотив2000 Пловдив  5    
 4-6  Беатриса Аврамова  1885 Варна Варна            4    
      Невена Ялъмова     1624 Орловец1997 Габрово    4    
      Йорданка Найденова 1912 Хадзополус София       4    
  7   Петя Джурджева     1893 64 Стара Загора        3.5  
 8-9  Ивелина Георгиева       Алехин Казанлък        3    
      София Георгиева    1895 Дебют Оряхово          3    
10-13 Христина Христова  1941 Георги Даскалов Варна  2.5  
      Ирена Недялкова         Михаил Тал Червен бряг 2.5  
      Деница Пеловска         Алехин Казанлък        2.5  
      Василена Иванова   1820 Михаил Тал Червен бряг 2.5  
14-16 Надя Иванова            Казанлък Казанлък      2    
      Христиана Стойкова      Орловец1997 Габрово    2    
      Мария Василева          Дебют Оряхово          2