Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Плевен(19.10 - 21.10)
ДИП ускорен шах и блиц за юноши и девойки 16,18,20 г.

Ускорен шах

Момчета до 20 г.
Place Name Loc Club Score 1 Момчил Николов 2380 СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 8 2 Николай Йорданов 2230 СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 7 3 Илиян Младенов 2220 СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 6.5 4 Петър Арнаудов 2190 МАРИЦА Пловдив 6 5 Евгени Енчев 2065 АЛЕХИН Казанлък 5.5 6-7 Кирил Дервишев 1975 АЛЕХИН Казанлък 3.5 Цветалин Иванов 2105 АБРИТУС Разград 3.5 8 Илия Матев 1900 ГЕБЕДЖЕ Белослав 3 9 Андрей Куков 2085 КАЗАНЛЪК Казанлък 1.5 10 Димитър Пашев 2005 АЛЕХИН Казанлък 0.5
Момчета до 18 г.
Place Name Loc Club Score 1 Григор Григоров (1) 2360 ЛОКОМОТИВ2000 Пловдив 6 2 Светозар Цеков (5) 2105 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 5.5 3 Атанас Станоев (9) 2000 ВИКТОРИ Благоевград 5 4 Митко Велков (11) 1930 КАЗАНЛЪК Казанлък 4.5 5-7 Георги Евстатиев (2) 2240 СЦШ София 4 Михаил Гигов (4) 2120 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 4 Виктор Цветков (7) 2040 МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 4 8-10 Пламен Младенов (3) 2235 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 3.5 Васил Колев (6) 2070 СЦШ София 3.5 Петър Христов (8) 2015 МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 3.5 11-12 Иван Тетимов (10) 1935 ВИКТОРИ Благоевград 3 Емил Начков (14) 1860 ПЛЕВЕН XXI Плевен 3 13-14 Тодор Николов (12) 1870 КАИСА Варна 2.5 Емил Минчев (15) ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 2.5 15 Иван Колев (13) 1865 КАЗАНЛЪК Казанлък 1 16 Слави Начев (16) СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 0.5
Момчета до 16 г.
Place Name Loc Club Score 1-2 Валери Лилов (1) 2280 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 7 Пламен Василев (8) 1985 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 7 3-4 Ивайло Енчев (2) 2145 АБРИТУС Разград 6.5 Тихомир Янев (3) 2095 КАИСА Варна 6.5 5 Нино Влашки (7) 2000 СЦШ София 6 6-11 Стилиян Георгиев (6) 2000 АБРИТУС Разград 5.5 Димитър Киров (5) 2010 КАЗАНЛЪК Казанлък 5.5 Васил Кръстев (22) ДРАКОН Плевен 5.5 Атанас Петков (4) 2025 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 5.5 Радослав Очков (9) 1980 КАЗАНЛЪК Казанлък 5.5 Александър Димитров (14) ГАМБИТ Шумен 5.5 12-13 Мартин Енев (10) 1960 БАДЕВ София 5 Владимир Великов (11) 1935 АБРИТУС Разград 5 14-18 Андрей Андреев (12) 1900 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 4.5 Тихомир Иванов (15) ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 4.5 Иван Буковски (19) ДРАКОН Плевен 4.5 Анатоли Атанасов (17) ДРАКОН Плевен 4.5 Георги Цветков (30) СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 4.5 19-23 Кирил Кирилов (21) ДРАКОН Плевен 4 Александър Константинов (13) 1895 КАИСА Варна 4 Спас Георгиев (26) ПЛЕВЕН XXI Плевен 4 Иван Гарнизов (20) ДРАКОН Плевен 4 Дарио Дерешки (27) ПЛЕВЕН XXI Плевен 4 24-26 Вилислав Първанов (24) ДРАКОН Плевен 3.5 Атанас Илиев (16) ДОБРИЧ Добрич 3.5 Михаил Николов (23) ДРАКОН Плевен 3.5 27 Велислав Маринов (28) ПЛЕВЕН XXI Плевен 3 28 Йордан Белов (18) ДРАКОН Плевен 1.5 29 Никола Добрев (25) КАЗАНЛЪК Казанлък 1 30 Ивайло Иванов (29) СЕПТЕМВРИ Гложене 0.5
Момичета до 20 г.
Place Name Loc Club Score 1 Елица Раева (1) 2215 ПРИСТИС Русе 6 2 Венета Петкова (3) 1990 ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 5.5 3 Вероника Андреева (4) 1940 СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 5 4 Веселина Василева (5) 1890 ПРИСТИС Русе 4.5 5-9 Звезделина Бонева (2) 2025 ВРАЦА Враца 4 Мая Христова (7) 1835 ОСОГОВО Кюстендил 4 Камелия Пенева (6) 1835 ДРЯНОВО Дряново 4 Мануела Кирова (11) ГЕБЕДЖЕ Белослав 4 Деница Пеловска (13) АЛЕХИН Казанлък 4 10 Петя Димитрова (9) ДРЯНОВО Дряново 3 11-12 Петя Валериева (8) СЕПТЕМВРИ Гложене 2 Ирена Недялкова (12) МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 2 13 Надя Иванова (10) КАЗАНЛЪК Казанлък 1 14 Глория Трифонова (14) СЕПТЕМВРИ Гложене 0
Момичета до 18 г.
Place Name Loc Club Score 1-2 Ива Виденова (1) 2090 ЛОКОМОТИВ2000 Пловдив 6 Адриана Николова (3) 1995 ПРИСТИС Русе 6 3-4 Пламена Андреева (2) 2050 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 5 Светлана Цветкова (5) 1930 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 5 5 Ваня Неделчева (8) 1805 ЛОКОМОТИВ2000 Пловдив 4.5 6 Параскева Асенова (7) 1835 ВРАЦА Враца 4 7 Диана Владимирова (6) 1910 ФЕНИКС София 3.5 8 Петя Иванова (4) 1940 ДРЯНОВО Дряново 3 9 Джесика Моисеенко (10) КАЗАНЛЪК Казанлък 2.5 10-11 Тони Иванова (9) ДРЯНОВО Дряново 1 Ралица Георгиева (11) ОСОГОВО Кюстендил 1 12 Анелия Кирилова (12) СЕПТЕМВРИ Гложене 0.5
Момичета до 16 г.
Place Name Loc Club Score 1 Сандра Трифонова (14) ДРАКОН Плевен 6 2 Милена Стефанова (2) 2005 ВРАЦА Враца 5.5 3 Цвета Галунова (5) 1840 ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 5 4 Калина Тодорова (7) 1800 ВАРНА Варна 4.5 5-7 Емилия Трифонова (15) ДРАКОН Плевен 4 Невена Ялъмова (17) ОРЛОВЕЦ 1997 Габрово 4 Елена Сотирова (13) МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 4 8-11 Христина Христова (4) 1915 ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 3.5 Йорданка Найденова (3) 1965 ХАДЗОПУЛОС София 3.5 Александра Иванова (11) ДРАКОН Плевен 3.5 Мария Владимирова (1) 2025 ФЕНИКС София 3.5 12-14 Диляна Кирова (12) ГЕБЕДЖЕ Белослав 3 Вероника Василева (9) СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 3 Симонета Иванова (10) ДРАКОН Плевен 3 15-16 Василена Иванова (6) 1820 МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 2.5 Пламена Ангелова (8) СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 2.5 17 Ралица Чипева (16) ОСОГОВО Кюстендил 2

Блиц

Момчета до 20 г.
Place Name Loc Club Score 1 Николай Йорданов (2) 2230 СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 6 2 Момчил Николов (1) 2380 СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 5.5 3-5 Цветалин Иванов (5) 2105 АБРИТУС Разград 4.5 Илиян Младенов (3) 2220 СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 4.5 Петър Арнаудов (4) 2190 МАРИЦА Пловдив 4.5 6 Димитър Пашев (9) 2005 АЛЕХИН Казанлък 4 7-8 Андрей Куков (6) 2085 КАЗАНЛЪК Казанлък 3.5 Петър Христов (8) 2015 МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 3.5 9-11 Кирил Дервишев (10) 1975 АЛЕХИН Казанлък 2 Илия Матев (11) 1900 ГЕБЕДЖЕ Белослав 2 Евгени Енчев (7) 2065 АЛЕХИН Казанлък 2
Момчета до 18 г.
Place Name Loc Club Score 1 Григор Григоров (1) 2360 ЛОКОМОТИВ2000 Пловдив 7 2 Пламен Младенов (3) 2235 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 5.5 3 Светозар Цеков (6) 2105 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 5 4 Иван Тетимов (10) 1935 ВИКТОРИ Благоевград 4.5 5-6 Ивайло Енчев (4) 2145 АБРИТУС Разград 4 Виктор Цветков (8) 2040 МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 4 7-8 Митко Велков (11) 1930 КАЗАНЛЪК Казанлък 3.5 Емил Минчев (15) ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 3.5 9-11 Атанас Станоев (9) 2000 ВИКТОРИ Благоевград 3 Тодор Николов (12) 1870 КАИСА Варна 3 Михаил Гигов (5) 2120 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 3 12 Иван Колев (13) 1865 КАЗАНЛЪК Казанлък 2 13-14 Емил Начков (14) 1860 ПЛЕВЕН XXI Плевен 1 Слави Начев (16) СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 1 15-16 Георги Евстатиев (2) 2240 СЦШ София 0 Васил Колев (7) 2070 СЦШ София 0
Момчета до 16 г.
Place Name Loc Club Score 1 Тихомир Янев (2) 2095 КАИСА Варна 8 2-3 Валери Лилов (1) 2280 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 7 Димитър Киров (4) 2010 КАЗАНЛЪК Казанлък 7 4 Стилиян Георгиев (5) 2000 АБРИТУС Разград 6.5 5-7 Радослав Очков (8) 1980 КАЗАНЛЪК Казанлък 6 Пламен Василев (7) 1985 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 6 Михаил Николов (22) ДРАКОН Плевен 6 8 Васил Кръстев (21) ДРАКОН Плевен 5.5 9-14 Александър Димитров (13) ГАМБИТ Шумен 5 Атанас Петков (3) 2025 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 5 Мартин Енев (9) 1960 БАДЕВ София 5 Владимир Великов (10) 1935 АБРИТУС Разград 5 Анатоли Атанасов (16) ДРАКОН Плевен 5 Георги Цветков (31) СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 5 15-17 Александър Константинов (12) 1895 КАИСА Варна 4.5 Атанас Илиев (15) ДОБРИЧ Добрич 4.5 Кирил Кирилов (20) ДРАКОН Плевен 4.5 18-23 Тихомир Иванов (14) ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 4 Йордан Белов (17) ДРАКОН Плевен 4 Иван Буковски (18) ДРАКОН Плевен 4 Иван Гарнизов (19) ДРАКОН Плевен 4 Дарио Дерешки (26) ПЛЕВЕН XXI Плевен 4 Спас Георгиев (25) ПЛЕВЕН XXI Плевен 4 24-25 Андрей Андреев (11) 1900 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 3.5 Вилислав Първанов (23) ДРАКОН Плевен 3.5 26 Павел Колев (29) СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 3 27 Ивайло Иванов (28) СЕПТЕМВРИ Гложене 2.5 28-29 Велислав Маринов (27) ПЛЕВЕН XXI Плевен 2 Никола Добрев (24) КАЗАНЛЪК Казанлък 2 30-31 Нино Влашки (6) 2000 СЦШ София 0 Николай Николаев (30) СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 0
Момичета до 20 г.
< Place Name Loc Club Score 1 Елица Раева (1) 2215 ПРИСТИС Русе 6.5 2 Камелия Пенева (6) 1835 ДРЯНОВО Дряново 6 3 Веселина Василева (5) 1890 ПРИСТИС Русе 4.5 4-7 Звезделина Бонева (2) 2025 ВРАЦА Враца 4 Мануела Кирова (9) ГЕБЕДЖЕ Белослав 4 Венета Петкова (3) 1990 ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 4 Светлана Цветкова (4) 1930 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 4 8-11 Надя Иванова (11) КАЗАНЛЪК Казанлък 3 Ирена Недялкова (12) МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 3 Мая Христова (7) 1835 ОСОГОВО Кюстендил 3 Деница Пеловска (8) АЛЕХИН Казанлък 3 12 Петя Валериева (13) СЕПТЕМВРИ Гложене 2 13-14 Глория Трифонова (14) СЕПТЕМВРИ Гложене 1 Петя Димитрова (10) ДРЯНОВО Дряново 1
Момичета до 18 г.
Place Name Loc Club Score 1 Адриана Николова (3) 1995 ПРИСТИС Русе 6 2 Пламена Андреева (2) 2050 СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 5.5 3 Ива Виденова (1) 2090 ЛОКОМОТИВ2000 Пловдив 5 4 Диана Владимирова (6) 1910 ФЕНИКС София 4.5 5-6 Вероника Андреева (5) 1940 СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI Плевен 4 Петя Иванова (4) 1940 ДРЯНОВО Дряново 4 7-9 Параскева Асенова (7) 1835 ВРАЦА Враца 3 Ваня Неделчева (8) 1805 ЛОКОМОТИВ2000 Пловдив 3 Джесика Моисеенко (10) КАЗАНЛЪК Казанлък 3 10-11 Ралица Георгиева (11) ОСОГОВО Кюстендил 2 Тони Иванова (9) ДРЯНОВО Дряново 2 12 Анелия Кирилова (12) СЕПТЕМВРИ Гложене 0
Момичета до 16 г.
Place Name Loc Club Score 1 Цвета Галунова (5) 1840 ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 6 2-4 Христина Христова (4) 1915 ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 5 Калина Тодорова (7) 1800 ВАРНА Варна 5 Мария Владимирова (1) 2025 ФЕНИКС София 5 5-6 Сандра Трифонова (11) ДРАКОН Плевен 4.5 Милена Стефанова (2) 2005 ВРАЦА Враца 4.5 7-8 Елена Сотирова (13) МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 4 Вероника Василева (18) СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 4 9-10 Емилия Трифонова (12) ДРАКОН Плевен 3.5 Полина Венкова (16) ПЛЕВЕН XXI Плевен 3.5 11-14 Йорданка Найденова (3) 1965 ХАДЗОПУЛОС София 3 Василена Иванова (6) 1820 МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 3 Симонета Иванова (10) ДРАКОН Плевен 3 Невена Ялъмова (14) ОРЛОВЕЦ 1997 Габрово 3 15 Ралица Чипева (15) ОСОГОВО Кюстендил 2.5 16 Диляна Кирова (8) ГЕБЕДЖЕ Белослав 2 17 Александра Иванова (9) ДРАКОН Плевен 1.5 18-19 Пламена Ангелова (17) СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 1 Мария Колева (19) СПАРТАК ПЛЕВЕН 21 Плевен 1