Меню
Структура на БФШ
Документи
Вътрешен календар
Опен турнири (opens)
Архив
Лицензи 2002
Ело
Клубове
Съдийство
Шахматна мисъл
Шах в училище
Библиография
Лични страници
Интернет връзки
Връзка с нас


Държавно индивидуално първенство - младежи до 20 г., Враца (24.02 - 02.03)
List of Players
No  Name                 Rtg  Loc  Club                     
1.  Младенов, Светлин    2297 2360 Локомотив2000 - Пловдив  
2.  Русев, Красимир      2282 2320 Локомотив2000 - Пловдив  
3.  Каракехайов, Калин   2268 2330 Хемус - София            
4.  Куков, Велислав      2207 2305 Гамбит - Шумен           
5.  Раев, Ростислав      2187 2240 Пристис - Русе           
6.  Вълев, Мартин        2159 2260 Абритус - Разград        
7.  Йотов, Валентин      2154 2205 Дракон - Плевен          
8.  Милчев, Николай      2132 2180 Капабланка - Дупница     
9.  Асенов, Анатоли      2120 2180 ВТШК - В.Търново         
10. Велчев, Христо       2099 2115 ВТШК - В.Търново         
11. Иванов, Иван         2037 2035 Хемус - София            
12. Тодоров, Момчил           2170 Хемус - София            
13. Лозанов, Гроздан          2145 Локомотив - Мездра       
14. Денов, Георги             2090 Враца- Враца             
15. Димитров, Деян            2075 Хармония- Шабла          
16. Шумантов, Александър      2055 Враца -Враца             
17. Бонев, Тодор              2030 Темп - Сливен            
18. Бонева, Звезделина        2000 Враца - Враца            
19. Георгиев, Николай         1930 Локомотив - Мездра       
20. Стефанова, Милена         1915 Враца- Враца             
21. Георгиев, Васил           1875 Дракон - Плевен          
22. Стефанова, Стефка         1835 Враца- Враца             
23. Димитров, Филип           1825 Локомотив - Мездра       
24. Вутов, Иван               1815 Локомотив - Мездра       
25. Асенова, Параскева             Враца- Враца             
26. Лозанов, Преслав               Локомотив - Мездра       
27. Маринов, Калин                 Берковица2000 - Берковица
28. Методиев, Калоян               Тимок - Брегово          
29. Пенчев, Стефан                 Локомотив - Мездра       
30. Ставров, Борис                 Ботуня - Бойчиновци