Меню
Структура на БФШ
Документи
Вътрешен календар
Опен турнири (opens)
Архив
Лицензи 2002
Ело
Клубове
Съдийство
Шахматна мисъл
Шах в училище
Библиография
Лични страници
Интернет връзки
Връзка с нас


Новини

Първенство за юноши до 18г, ШК Плевен XXI
ДИП за юноши до 18 години
Плевен 2002
Крайно Класиране
 №  Състезател		Клуб		Град		Точки	Бх-М	Бухолц
 1. Светлин Младенов	Локомотив-2000	Пловдив		7	42,5	49,0 
 2. Николай Йорданов	Плевен XXI	Плевен		6,5	40,5	51,0
 3. Момчил Николов		Добрич		Добрич		6,5	39,0	50,5
 4. Валентин Йотов		Дракон		Плевен		6,5	39,0	49,5
 5. Калин Каракехайов	Хемус		София		6,5	38,5	48,5 
 6. Георги Филев		Дебют		Оряхово		6,5	37,0	47,0
 8. Ростислав Раев		Пристис		Русе		6	40,5	51,5
 9. Гроздан Лозанов	Локомотив		Мездра		6	34,0	44,5
10. Анатоли Асенов		ВТШК		В.Търново		5,5	39,0	49,0
11. Николай Милчев		Капабланка	Дупница		5,5	36,0	46,5
12. Илиян Младенов		Плевен XXI	Плевен		5,5	35,5	46,0
13. Стефи Бедникова	Капабланка	Дупница		5,5	34,0	44,5
14. Елица Раева		Пристис		Русе		5,5	31,0	38,5
15. Христо Велчев		ВТШК		В.Търново	5	35,0	45,5
16. Ивайло Енчев		Абритус		Разград		5	33,5	43,5
17. Йордан Димитров	Орловец 97	Габрово		4,5	40,0	49,5
18. Пламен Младенов	Плевен XXI	Плевен		4,5	34,5	44,5
19. Васил Георгиев		Дракон		Плевен		4,5	33,5	45,0
20. Митко Велков		Алехин		Казанлък		4,5	32,5	42,0
21. Михаил Гигов		Плевен XXI	Плевен		4,5	32,0	42,0
22. Карен Татеосян		Темп		Сливен		4,5	32,0	41,5
23. Георги Денов		Враца		Враца		4,5	31,5	40,5
24. Иван Кадийски		Враца		Враца		4,5	31,0	39,5
25. Пламена Андреева	Плевен XXI	Плевен		4,5	30,5	39,0
26. Радослав Иванов	Темп		Сливен		4,5	30,5	39,0  
27. Николай Колев		ВТШК		В.Търново		4,5	30,5	38,5
28. Пламен Василев		Плевен XXI	Плевен		4,5	29,5	38,0
29. Вероника Андреева	Плевен XXI	Плевен		4,5	29,0	36,0
30. Гаро Маркарян		Темп		Сливен		4,5	28,5	38,0
31. Светозар Цеков		Плевен XXI	Плевен		4,5	28,0	36,0
32. Симеон Тодоров		Варна		Варна		4,5	26,5	31,5
33. Николай Илиев		Георги Даскалов	Варна		4	34,5	43,5
34. Кирил Дервишев		Алехин		Казанлък		4	30,5	39,5
35. Венета Петкова		Георги Даскалов	Варна		4	27,5	35,0
36. Светлана Цветкова	Плевен XXI	Плевен		3,5	33,0	42,5
37. Атанас Петков		Плевен XXI	Плевен		3,5	33,0	42,0
38. Теодор Антонов		Алехин		Казанлък		3,5	27,0	33,5
39. Емил Арсов		Плевен XXI	Плевен		3,5	26,5	35,5
40. Андрей Андреев		Плевен XXI	Плевен		3,5	26,5	34,0
41. Мартин Петков		Плевен XXI	Плевен		3,5	24,0	28,5
42. Момчил Иванов		Дракон		Плевен		3	31,5	38,0
43. Александър Градинаров	Варна		Варна		3	27,5	34,5
44. Виктория Иванова	Дракон		Плевен		3	24,5	29,0
45. Емил Начков		Плевен XXI	Плевен		3	24,0	28,5
46. Десислава Петров	Плевен XXI	Плевен		2,5	22,0	26,5    
47. Стефан Вълканов	Варна		Варна		1,5	26,5	32,0
Гл.съдия: мс Александър Христов
Секретар:Антон Тончев