Меню
Структура на БФШ
Документи
Вътрешен календар
Опен турнири (opens)
Архив
Лицензи 2002
Ело
Клубове
Съдийство
Шахматна мисъл
Шах в училище
Библиография
Лични страници
Интернет връзки
Връзка с нас


Новини

ДИП (блиц), Пампорово, 9 - 10.10.2001
Bulgarian Blitz Championship - Pamporovo 2001
Men

Final Standings

  Name                     Rtg  Title Club                        Score M-Buch. Buch.
 1 Bojkov, Dejan (7)          2411       Lukojl-Neftohimik Burgas 6     18.5  25.0
 2 Popchev, Milko (5)         2447 gm    Lokomotiv 2000 Plovdiv   5.5   21.0  29.0
 3 Georgiev, Krum (2)         2487 gm    Lokomotiv Sofia          5     23.5  32.5
 4 Genov, Petar (3)           2473 im    Marica Plovdiv           5     22.5  31.0
 5 Delchev, Aleksander (1)    2634 gm    Davidov Sandanski        5     21.5  30.5
 6 Pantev, Veselin (15)       2308       Darshans Plovdiv         5     19.0  27.5
 7 Marholev, Dimitar (14)     2308       Lokomotiv 2000 Plovdiv   5     19.0  26.0
 8 Simeonov, Stefan (8)       2337       Davidov Sandanski        4.5   19.0  27.5
 9 Kurtenkov, Atanas (6)      2420 im    Lokomotiv 2000 Plovdiv   4     23.0  30.5
10 Petrov, Marijan (4)        2463 im    Lokomotiv Plovdiv        4     20.5  28.5
11 Mladenov, Svetlin (17)     2306       Lokomotiv 2000 Plovdiv   4     16.0  20.0
12 Manolov, Ivan (9)          2333 im    Lukojl-Neftohimik Burgas 4     15.5  23.0
13 Panbukchian, Valentin (11) 2322 im    Lokomotiv Plovdiv        4     15.0  22.5
14 Dovramadjiev, Tihomir (13) 2310       Lokomotiv Plovdiv        4     15.0  21.5
15 Dichev, Nedelcho (25)      2154       Lukojl-Neftohimik Burgas 4     14.0  18.5
16 Kozhuharov, Spas (12)      2316       Marica Plovdiv           3.5   20.5  28.5
17 Panteleev, Petar (20)      2245       Lukojl-Neftohimik Burgas 3.5   19.0  26.0
18 Angelov, Zvetomir (27)     2082       Lukojl-Neftohimik Burgas 3.5   15.5  22.5
19 Iliev, D-r Mihail (30)                Shah XXI Sofia           3     22.0  32.0
20 Angelov, Kosta (18)        2292 im    G.Daskalov Varna         3     19.5  26.5
21 Delchev, Petar (22)        2206       Kaisa Varna              3     19.0  27.0
22 Jovchev, Aleksi (21)       2239       Perun Kresna             3     18.5  26.5
23 Panajotov, Janko (16)      2306       Darshans Plovdiv         3     18.0  26.0
24 Jordanov, Nikolaj P. (31)             G.Daskalov Varna         3     16.5  23.5
25 Jordanov, Nikolaj Pl. (32)            Dunav Ruse               3     16.5  23.0
26 Rusev, Krasimir (19)       2263       Lokomotiv 2000 Plovdiv   3     14.0  20.5
27 Minchev, Valentin (28)                G.Daskalov Varna         2.5   17.0  24.5
28 Merdinjan, Agop (10)       2323 im    Lokomotiv 2000 Plovdiv   2.5   16.5  22.5
29 Kurtenkov, Aleksander (33)            Lokomotiv 2000 Plovdiv   2.5   14.5  18.5
30 Mogilarov, Dimitar (26)    2143       G.Daskalov Varna         2.5   12.5  16.5
31 Ljangov, Petar (23)        2201       Marica Plovdiv           2     14.5  19.5
32 Zhelev, Zhivko (29)                   Lukojl-Neftohimik Burgas 2     14.5  18.0
33 Raev, Rostislav (24)       2181       Pristis Ruse             1.5   13.5  19.5
34 Tachev, Kamen (34)                    G.Daskalov Varna         0     13.0  18.5


Bulgarian Women 2001 Blitz Championship
Pamporovo, 9-10.10.2001
RR, 11-rounds

Final Standings

   Name                      Rtg  Loc  Title Club                Score Berg. Wins
 1 Voiska, Margarita (12)    2296      wgm   Lokomotiv Plovdiv      9     44.00    8
 2 Genova, Ruzka (7)         2221      wim   Lokomotiv 2000 Plovdiv 7     38.25    6
 3 Georgieva, Ljubka (10)    2233            Lokomotiv 2000 Plovdiv 7     34.00    6
 4 Jordanova, Svetla (4)     2115            Georgi Daskalov Varna  7     31.25    6
 5 Djingarova, Emilia (2)    2285      wim   Lokomotiv Plovdiv      6.5   30.00    5
 6 Shtereva, Slaveja (8)     2100            Varna Varna            5.5   26.00    5
 7 Velcheva, Maria (5)       2299      wgm   Shah XXI Sofia         5.5   25.50    5
 8 Chilingirova, Pavlina (1) 2223      wim   Lokomotiv Plovdiv      5     28.50    5
 9 Tomovska, Iliana (9)      2049            Lokomotiv 2000 Plovdiv 4     24.00    3
10 Raeva, Elica (6)		 1990	     Pristis Ruse           4     16.50    4
11 Pionova, Sonja (3)        2084            Lokomotiv 2000 Plovdiv 3.5   16.50    3
12 Nikolova, Nevena (11)     2065            Georgi Daskalov Varna  2      7.50    2