ONOFFONOFF

Година

Държавни турнири

София

03.01 - 04.01

НИК - момчета, момичета 12, 14 г. - Ивис

Пловдив

25.01 - 31.01

ДИП - полуфинали - мъже, жени

Пловдив

01.02 - 08.02

НИК - мъже - Георги Трингов

София

19.02 - 25.02

ДИП - младежи, девойки 20 г.

София

25.02 - 26.02

ДИП ускорен - младежи, девойки 20 г.

София

27.02 - 27.02

ДИП блиц - младежи, девойки 20 г.

Плевен

28.02 - 06.03

ДИП - момчета, момичета 8, 10 г.

Плевен

06.03 - 07.03

ДИП ускорен - момчета, момичета 8, 10 г.

Плевен

08.03 - 08.03

ДИП блиц - момчета, момичета 8, 10 г.

Пловдив

03.04 - 09.04

ДИП - юноши, девойки 12, 14, 16, 18 г.

Пловдив

09.04 - 10.04

ДИП ускорен - юноши, девойки 12, 14, 16, 18 г.

Пловдив

11.04 - 11.04

ДИП блиц - юноши, девойки 12, 14, 16, 18 г.

Плевен

18.04 - 26.04

ДИП - мъже, жени

Велико Търново

01.05 - 03.05

НИК - ускорен и блиц - момчета, момичета 8, 10, 12, 14 г. - Търновска Царица

Добрич

08.05 - 10.05

НИК - момчета, момичета 8, 10 г. - Златна Добруджа

Велико Търново

18.05 - 22.05

ДИП - сеньори, сеньорити

Слънчев Бряг

31.05 - 06.06

ДОП - мъже, жени

Червен Бряг

10.07 - 12.07

ДОП - сеньори, сеньорити

Враца

20.07 - 26.07

НИК - жени - Тракийска Принцеса

Варна

21.08 - 27.08

НИК - момчета, момичета 8, 10, 12, 14, 16 г. - Морско Конче

Златни пясъци

31.08 - 04.09

ДОП - момчета, момичета 12, 16 г.

Албена

20.09 - 20.09

ДИП блиц - мъже, жени

Албена

21.09 - 22.09

ДИП ускорен - мъже, жени

Дупница

03.10 - 04.10

НИК - ускорен и блиц - мъже, жени - Рила

София

04.11 - 08.11

ДИП - студенти, студентки

Пловдив

06.11 - 08.11

НИК - юноши, девойки 16, 18, 20 г. - Тримонциум

Благоевград

20.11 - 22.11

НИК - ускорен и блиц - юноши, девойки 16, 18, 20 г. - Виктори

Международни турнири

София

03.01 - 04.01

МГУ - 130

София

10.01 - 11.01

МГУ - 131

Варна

10.01 - 11.01

Купа Веселин Топалов - 3 - 2015

Стара Загора

16.01 - 18.01

Купа Траяна - 2015

София

17.01 - 18.01

МГУ - 132

София

17.01 - 18.01

Славия - 51

София

24.01 - 25.01

МГУ - 133

София

31.01 - 01.02

МГУ - 134

Варна

31.01 - 31.01

Купа Веселин Топалов - рапид - 3 - 2015

София

07.02 - 08.02

МГУ - 135

Варна

07.02 - 08.02

Купа Веселин Топалов - 4 - 2015

София

14.02 - 15.02

МГУ - 136

Варна

15.02 - 15.02

Купа Веселин Топалов - рапид - 4 - 2015

София

21.02 - 22.02

Детски Ан Пасан - 8 - 2015

Пловдив

28.02 - 28.02

Лайпциг - 2015

София

28.02 - 01.03

МГУ - 137

Велико Търново

28.02 - 28.02

Купа на Атамана - 2015

София

07.03 - 08.03

МГУ - 138

София

14.03 - 15.03

МГУ - 139

Пловдив

14.03 - 14.03

Еверест - 2015

София

14.03 - 15.03

Славия - 53

Варна

15.03 - 15.03

Купа Веселин Топалов - рапид - 5 - 2015

София

21.03 - 22.03

МГУ - 140

София

21.03 - 22.03

Славия - 54

Бургас

27.03 - 29.03

Александър Хаджипетров - 2015

София

28.03 - 29.03

МГУ - 141

София

04.04 - 05.04

МГУ - 142

Варна

05.04 - 05.04

Купа Веселин Топалов - ускорен - 6 - 2015

Огняново

18.04 - 19.04

Мемориал Стилиян Стругов - 2015

Варна

18.04 - 19.04

Купа Веселин Топалов - 5 - 2015

София

18.04 - 19.04

Славия - 55

Панагюрище

25.04 - 26.04

Панагюрище - 2015

София

01.05 - 02.05

МГУ - 143

Хаджидимово

03.05 - 03.05

Хаджидимово - 2015

София

09.05 - 10.05

Детски Ан Пасан - 9 - 2015

София

10.05 - 10.05

Купа Толерантност - 2015

Троян

16.05 - 17.05

Троян - 2015

Димитровград

16.05 - 16.05

Купа Хан Аспарух - 2015

Варна

16.05 - 17.05

Купа Веселин Топалов - 6 - 2015

Ловеч

23.05 - 23.05

Ловеч - 2015

Сливница

23.05 - 23.05

Сливница - 2015

София

23.05 - 24.05

ЦСКА - 24 май - 2015

Варна

31.05 - 31.05

Млад Огнеборец - 2015

София

06.06 - 07.06

Купа на Лъвчетата - 2015

София

06.06 - 07.06

МГУ - 144

Златни Пясъци

08.06 - 16.06

Златни Пясъци - 2015

Албена

13.06 - 23.06

Интелекти на света - 2015

София

13.06 - 14.06

МГУ - 145

София

13.06 - 14.06

Славия - 58

Албена

17.06 - 25.06

Албена - 2015

Бистрица

20.06 - 21.06

Купа Витоша - 1 - 2015

Св. Св. Константин и Елена

26.06 - 04.07

Варна - 2015

София

27.06 - 28.06

МГУ - 146

София

27.06 - 28.06

Славия - 59

София

04.07 - 05.07

Купа Елит - 2015

Св. Св. Константин и Елена

05.07 - 14.07

Надежди на света - 2015

Кюстендил

09.07 - 12.07

Три буки - 2015

Разград

11.07 - 12.07

Купа Абритус - 2015

Бургас

17.07 - 19.07

Шампионат на Източна Европа - 2015

Враца

18.07 - 19.07

Малкият принц - 2015

София

18.07 - 19.07

Славия - 60

София

25.07 - 26.07

МГУ - 147

София

31.07 - 02.08

Ивис-Плюс - 2015

София

01.08 - 02.08

Чесбомб - 1 - 2015

Враца

01.08 - 02.08

Вратцата - 2015

София

08.08 - 09.08

МГУ - 148

Тетевен

10.08 - 16.08

Тетевен - 2015

Варна

15.08 - 16.08

Денят на Варна - 2015

Слънчев бряг

20.08 - 23.08

Уърлд вип клуб - 2015

София

21.08 - 21.08

Славия - 61

Плевен

29.08 - 29.08

Зора - 2015

Варна

29.08 - 30.08

Купа Веселин Топалов - 7 - 2015

София

04.09 - 06.09

Славия - 62

Слънчев бряг

05.09 - 13.09

Мемориал Кесаровски-Станчев - 2015

София

05.09 - 06.09

МГУ - 149

Албена

14.09 - 20.09

Виваком - 2015

София

19.09 - 20.09

МГУ - 150

София

19.09 - 21.09

Славия - 63

Белослав

20.09 - 20.09

Иван Добрев - 3 - 2015

Царацово

21.09 - 21.09

Марица - 2015

София

26.09 - 27.09

МГУ - 151

Варна

26.09 - 27.09

Купа Веселин Топалов - 8 - 2015

София

03.10 - 04.10

МГУ - 152

Стражица

03.10 - 04.10

Стражица - 2015

София

03.10 - 04.10

Славия - 64

Пловдив

04.10 - 04.10

Мемориал Юлиян Радулски - 2015

София

10.10 - 11.10

Купа Шах в училище - 2015

Плевен

17.10 - 18.10

Плевен XXI - 2015

Пловдив

24.10 - 24.10

Рокада - 2015

София

24.10 - 25.10

МГУ - 153

София

24.10 - 25.10

Славия - 65

София

31.10 - 01.11

Детски Ан Пасан - 10 - 2015

Димитровград

31.10 - 31.10

Kупа Будител - 2015

София

07.11 - 08.11

МГУ - 154

Варна

07.11 - 08.11

Купа Веселин Топалов - 9 - 2015

Пловдив

14.11 - 15.11

Мемориал Красимир Сапунов - 2015

София

14.11 - 15.11

МГУ - 155

София

21.11 - 22.11

Открит финал на ЦСКА - 2015

Плевен

21.11 - 22.11

Ноември - 2015

Варна

28.11 - 29.11

Шах - Класик Варна - 1 - 2015

София

28.11 - 29.11

МГУ - 156

София

04.12 - 06.12

Славия - 67

София

05.12 - 06.12

МГУ - 157

Бургас

06.12 - 06.12

Никулден - 2015

София

12.12 - 13.12

Чесбомб - 2 - 2015

Варна

13.12 - 13.12

Купа Веселин Топалов - ускорен - 7 - 2015

Стара Загора

19.12 - 20.12

Берое - 1 - 2015

Плевен

19.12 - 20.12

Плевен XXI - 2015

Варна

19.12 - 20.12

Шах - Класик Варна - 2 - 2015

София

26.12 - 27.12

МГУ - 158