Година

Държавни турнири

София

04.01 - 05.01

НИК - момчета и момичета - Ивис

Пловдив

02.02 - 09.02

НИК - мъже - Георги Трингов

Пловдив

10.02 - 16.02

Полуфинал - ДИП - мъже

Пловдив

10.02 - 16.02

Полуфинал - ДИП - жени

София

20.02 - 26.02

ДИП - младежи - 20 г.

София

20.02 - 26.02

ДИП - девойки - 20 г.

София

26.02 - 27.02

ДИП - ускорен - младежи - 20 г.

София

26.02 - 27.02

ДИП - ускорен - девойки - 20 г.

София

28.02 - 28.02

ДИП - блиц - младежи - 20 г.

София

28.02 - 28.02

ДИП - блиц - девойки - 20 г.

Пловдив

31.03 - 06.04

ДИП - юноши - 12, 14, 16 и 18 г.

Пловдив

31.03 - 06.04

ДИП - девойки - 12, 14, 16 и 18 г.

Пловдив

06.04 - 07.04

ДИП - ускорен - юноши - 12, 14, 16 и 18 г.

Пловдив

06.04 - 07.04

ДИП - ускорен - девойки - 12, 14, 16 и 18 г.

Пловдив

08.04 - 08.04

ДИП - блиц - юноши - 12, 14, 16 и 18 г.

Пловдив

08.04 - 08.04

ДИП - блиц - девойки - 12, 14, 16 и 18 г.

Велико Търново

01.05 - 02.05

НИК - момчета и момичета - Търновска царица

Козлодуй

10.05 - 18.05

Финал - ДИП – мъже

Козлодуй

10.05 - 18.05

Финал - ДИП – жени

София

19.05 - 23.05

ДИП - сеньори

София

19.05 - 23.05

ДИП - сеньорити

Слънчев бряг

24.05 - 25.05

ДИП - ускорен - момчета - 8 и 10 г.

Слънчев бряг

24.05 - 25.05

ДИП - ускорен - момичета - 8 и 10 г.

Слънчев бряг

25.05 - 26.05

ДИП - блиц - момчета - 8 и 10 г.

Слънчев бряг

25.05 - 26.05

ДИП - блиц - момичета - 8 и 10 г.

Слънчев бряг

26.05 - 31.05

ДИП - момчета - 8 и 10 г.

Слънчев бряг

26.05 - 31.05

ДИП - момичета - 8 и 10 г.

Червен бряг

11.07 - 13.07

ДОП - сеньори

Червен бряг

11.07 - 13.07

ДОП - сеньорити

Враца

21.07 - 27.07

НИК - жени - Тракийска принцеса

Варна

21.08 - 27.08

НИК - момчета и момичета - Морско конче

Златни пясъци

01.09 - 05.09

ДОП - юноши и девойки - 16 г.

Златни пясъци

01.09 - 05.09

ДОП - момчета и момичета - 12 г.

Слънчев бряг

19.09 - 25.09

ДОП - мъже и жени – А и Б групи

Дупница

10.10 - 12.10

ДИП - ускорен и блиц - мъже и жени

София

04.11 - 09.11

ДИП - студенти

София

05.11 - 09.11

ДИП - студентки

Благоевград

22.11 - 23.11

НИК - момчета и момичета - Васил Сотиров

Международни турнири

Варна

04.01 - 05.01

Купа Веселин Топалов - 1 - 2014

София

18.01 - 19.01

МГУ - 99

Варна

19.01 - 19.01

Купа Варна - рапид - 1 - 2014

София

25.01 - 26.01

МГУ - 100

Дупница

25.01 - 26.01

Марек Юнион Ивкони - 1 - 2014

София

25.01 - 26.01

Славия - 36

София

31.01 - 31.01

Ан Пасан - 12 - 2014

Пловдив

01.02 - 01.02

Еверест - 2014

Варна

01.02 - 02.02

Купа Веселин Топалов - 2 - 2014

София

08.02 - 09.02

МГУ - 101

Варна

09.02 - 09.02

Купа Варна - детска - 1 - 2014

София

15.02 - 16.02

Детски Ан Пасан Опен - 5 - 2014

София

15.02 - 16.02

Славия - 37

Варна

16.02 - 16.02

Купа Варна - рапид - 2 - 2014

София

22.02 - 23.02

МГУ - 102

Дупница

22.02 - 23.02

Марек Юнион Ивкони - 2 - 2014

София

28.02 - 28.02

Ан Пасан - 13 - 2014

София

01.03 - 02.03

Младежки турнир Купа Левски - 2014

Дупница

01.03 - 01.03

Мартенски блиц турнир - 2014

София

01.03 - 02.03

МГУ - 103

Варна

01.03 - 02.03

Купа Веселин Топалов - 3 - 2014

София

08.03 - 09.03

МГУ - 104

Бургас

14.03 - 16.03

Александър Хаджипетров - 2014

София

15.03 - 16.03

МГУ - 105

София

15.03 - 16.03

Славия - 38

Варна

16.03 - 16.03

Купа Варна - детска - 3 - 2014

София

21.03 - 24.03

Христо Геренски - 2014

София

22.03 - 23.03

МГУ - 106

София

22.03 - 23.03

Купа София - 2014

Кюстендил

23.03 - 23.03

Богомил Андонов - 2014

Варна

23.03 - 23.03

Купа Варна - рапид - 3 - 2014

София

28.03 - 28.03

Ан Пасан - 14 - 2014

София

29.03 - 30.03

Детски Ан Пасан Опен - 6 - 2014

Дупница

29.03 - 29.03

Марек Юнион Ивкони - 3 - 2014

София

05.04 - 06.04

МГУ - 107

София

12.04 - 13.04

Славия - 39

Димитровград

13.04 - 13.04

Купа Хан Аспарух - 2014

Варна

13.04 - 13.04

Купа Варна - детска - 4 - 2014

Варна

13.04 - 13.04

Купа Варна - рапид - 4 - 2014

Варна

18.04 - 19.04

Купа Веселин Топалов - 4 - 2014

Гърмен

25.04 - 26.04

Стилиян Стругов - 2014

София

25.04 - 25.04

Ан Пасан - 15 - 2014

София

26.04 - 27.04

Славия - 40

Кула

01.05 - 02.05

Кула - 2014

Хаджидимово

03.05 - 03.05

Хаджидимово - 2014

Трявна

03.05 - 05.05

Трявна - 2014

Добрич

08.05 - 09.05

Шах в училище - 2014

Панагюрище

10.05 - 11.05

Панагюрище - 2014

Варна

11.05 - 11.05

Купа Варна - детска - 5 - 2014

Ловеч

11.05 - 11.05

Ловеч - 2014

София

17.05 - 18.05

Купа на Лъвчетата - 2014

Сливница

17.05 - 17.05

Сливница - 12

Плевен

17.05 - 18.05

Купа Евроинс - 1 - 2014

Варна

18.05 - 18.05

Купа Варна - рапид - 5 - 2014

София

24.05 - 25.05

МГУ - 108

София

30.05 - 30.05

Ан Пасан - 16 - 2014

София

31.05 - 01.06

МГУ - 109

Албена

01.06 - 09.06

Гранд Европа Къп - 2014

София

07.06 - 08.06

МГУ - 110

Златни Пясъци

10.06 - 18.06

Гранд Европа Къп - 2014

София

14.06 - 15.06

МГУ - 111

Варна

15.06 - 15.06

Купа Варна - рапид - 6 - 2014

Варна

19.06 - 27.06

Варна Опен - 2014

Варна

23.06 - 03.07

Надежди на света - 2014

София

27.06 - 27.06

Ан Пасан - 17 - 2014

София

28.06 - 29.06

МГУ - 112

с. Камена

05.07 - 06.07

Камена - 4 - 2014

Варна

06.07 - 06.07

Купа Варна - детска - 7 - 2014

София

12.07 - 13.07

Открит финал на ЦСКА - 2014

София

12.07 - 13.07

МГУ - 113

Разград

18.07 - 20.07

Купа Абритус - 2014

Враца

19.07 - 20.07

Малкият принц

София

19.07 - 20.07

МГУ - 114

София

19.07 - 20.07

Славия - 45

София

25.07 - 25.07

Ан Пасан - 18 - 2014

София

26.07 - 27.07

МГУ - 115

Варна

27.07 - 27.07

Купа Варна - детска - 8 - 2014

Кнежа

01.08 - 03.08

Кнежа - 2014

София

02.08 - 03.08

Славия - 46

Тетевен

09.08 - 17.08

Тетевен - 2014

Варна

16.08 - 16.08

Купа Варна - детска - 9 - 2014

София

16.08 - 17.08

Славия - 47

Белослав

17.08 - 17.08

Иван Добрев - 2 - 2014

София

23.08 - 24.08

МГУ - 116

София

29.08 - 29.08

Ан Пасан - 19 - 2014

София

30.08 - 31.08

МГУ - 117

Варна

31.08 - 31.08

Купа Варна - рапид - 7 - 2014

Слънчев бряг

06.09 - 14.09

Мемориал Кесаровски-Станчев - 2014

София

13.09 - 14.09

Славия - 48

София

27.09 - 28.09

МГУ - 120

София

27.09 - 28.09

Славия - 49

София

11.10 - 12.10

МГУ - 121

Варна

11.10 - 12.10

Купа Веселин Топалов - 5 - 2014

София

11.10 - 12.10

Славия - 50

Варна

12.10 - 12.10

Купа Варна - детска - 11 - 2014

София

25.10 - 26.10

МГУ - 122

Варна

26.10 - 26.10

Купа Варна - детска - 12 - 2014

София

31.10 - 31.10

Ан Пасан - 21 - 2014

София

01.11 - 02.11

МГУ - 123

Пловдив

07.11 - 09.11

Купа Тримонциум - 2014

Плевен

08.11 - 09.11

Ноември - 2014

София

08.11 - 09.11

МГУ - 124

Варна

08.11 - 09.11

Купа Веселин Топалов - 6 - 2014

София

15.11 - 16.11

МГУ - 125

Плевен

15.11 - 16.11

Купа Евроинс - 2 - 2014

София

19.11 - 27.11

Ивис-Плюс - 2014

София

22.11 - 23.11

МГУ - 126

Варна

23.11 - 23.11

Купа Веселин Топалов - рапид - 1 - 2014

София

28.11 - 28.11

Ан Пасан - 22 - 2014

София

29.11 - 30.11

МГУ - 127

София

30.11 - 30.11

Банков турнир - 2014

София

06.12 - 07.12

МГУ - 128

София

13.12 - 14.12

МГУ - 129

София

20.12 - 21.12

Детски Ан Пасан - 7 - 2014

Плевен

20.12 - 21.12

Купа Евроинс - 3 - 2014

Варна

21.12 - 21.12

Купа Веселин Топалов - рапид - 2 - 2014