Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Турнири от 2012 г.
София
07.01 - 08.01
Купа България - Полипост


София
07.01 - 08.01
МГУ - 46


София
14.01 - 15.01
МГУ - 47


Варна
14.01 - 15.01
Купа Веселин Топалов - 1 - 2012


София
21.01 - 22.01
МГУ - 48


София
28.01 - 29.01
Славия - 12


София
28.01 - 29.01
МГУ - 49


Пловдив
29.01 - 05.02
Открит шампионат на България - мъже


Варна
04.02 - 05.02
Купа Варна - 1 - 2012


София
04.02 - 05.02
МГУ - 50


Пловдив
06.02 - 12.02
Полуфинал - ДИП - мъже


Пловдив
06.02 - 12.02
Полуфинал за ДИП – жени


София
11.02 - 12.02
МГУ - 51


Варна
11.02 - 12.02
Купа Веселин Топалов - 2 - 2012


Бургас
17.02 - 19.02
Мемориал Хаджипетров - 2012


София
18.02 - 19.02
Купа за младежи Левски - 2012


Шумен
20.02 - 26.02
ДИП за младежи до 20 г


Шумен
20.02 - 26.02
ДИП за девойки до 20 г


София
25.02 - 26.02
Славия - 13


София
25.02 - 26.02
МГУ - 52


Шумен
26.02 - 27.02
ДИП по ускорен шахмат за младежи до 20 г.


Шумен
26.02 - 27.02
ДИП по ускорен шахмат за девойки до 20 г.


Шумен
27.02 - 27.02
ДИП по блиц за младежи до 20 г.


Шумен
27.02 - 27.02
ДИП по блиц за девойки до 20 г.


София
03.03 - 04.03
МГУ - 53


Варна
10.03 - 11.03
Купа Веселин Топалов - 3 - 2012


София
17.03 - 18.03
Открит финал на ЦСКА - 2012


Плевен
17.03 - 18.03
Купа Евроинс - 1 - 2012


Пловдив
17.03 - 17.03
Ученически турнир Лайпциг-2012


София
21.03 - 24.03
Мемориал Христо Геренски - 2012


Пловдив
23.03 - 25.03
Купа Тримонциум - 2012


Варна
31.03 - 01.04
Купа Варна - 3 - 2012


София
31.03 - 01.04
МГУ - 54


Пловдив
06.04 - 12.04
ДИП за юноши до 8,10,12,14,16,18 г.


Пловдив
06.04 - 12.04
ДИП за момичета до 8,10,12,14,16,18 г.


Пловдив
12.04 - 13.04
ДИП по ускорен шахмат за юноши до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 г.


Пловдив
12.04 - 13.04
ДИП по ускорен шахмат за девойки до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 г.


Пловдив
14.04 - 14.04
ДИП по блиц за юноши до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 г.


Пловдив
14.04 - 14.04
ДИП по блиц за девойки до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 г.


Панагюрище
18.04 - 28.04
Финал за ДИП – мъже


Панагюрище
20.04 - 28.04
Финал за ДИП – жени


с. Огняново
21.04 - 22.04
Мемориал Стилян Стругов - 2012


Варна
21.04 - 22.04
Купа Веселин Топалов - 4 - 2012


София
28.04 - 29.04
Славия - 14


с. Рударци
28.04 - 29.04
Юрий Бендерев - 2012


с. Байлово
05.05 - 06.05
Байлово - 2012


Кула
05.05 - 06.05
Кула - 2012


Велико Търново
11.05 - 13.05
Купа България - Търновска царица


Кюстендил
12.05 - 12.05
Мемориал Богомил Андонов - 2012


София
19.05 - 24.05
ДИП за ветерани


Сливница
19.05 - 19.05
Сливница - 10 - 2012


Ловеч
20.05 - 20.05
Ловеч - 2012


София
26.05 - 27.05
МГУ - 55


Албена
26.05 - 03.06
Албена - 2012


Варна
26.05 - 27.05
Купа Варна - 4 - 2012


Паничище
01.06 - 03.06
Паничище - 1 - 2012


Шумен
02.06 - 02.06
Духът на Ботев - 2012


София
02.06 - 03.06
Детски турнир - Купата на лъвчетата - 2012


Златни Пясъци
04.06 - 12.06
Гранд Европа Опън - 2012


Шабла
13.06 - 16.06
Шабла - 2012


София
16.06 - 17.06
МГУ - 56


Албена-Балчик-Добрич
17.06 - 25.06
Интелекти на света - 2012


София
23.06 - 24.06
МГУ - 57


Варна
23.06 - 24.06
Купа Варна - 5 - 2012


Габрово
29.06 - 01.07
СЦЗ - юноши и младежи до 18 и 20 г.


Белоградчик
30.06 - 30.06
Белоградчик - 2012


София
30.06 - 01.07
Славия - 16


Шумен
01.07 - 01.07
Юлско утро - 2012


Варна
07.07 - 20.07
Надежди на света - 2012


София
07.07 - 08.07
ЦСКА - 1 - 2012


Варна
11.07 - 20.07
Варна - 2012


Червен бряг
13.07 - 15.07
ДОП за ветерани


София
14.07 - 15.07
ЦСКА - 2 - 2012


Разград
21.07 - 22.07
Купа Абритус - 2012


Враца
23.07 - 29.07
Открит шампионат на България за жени


Пловдив
28.07 - 29.07
Кан Крум - 2012


София
28.07 - 29.07
МГУ - 58


Шумен
28.07 - 28.07
Върхът - 2012


София
28.07 - 29.07
Славия - 17


Велико Търново
01.08 - 05.08
ДОП за момчета и момичета мл. в. до 12 г.


Велико Търново
01.08 - 05.08
ДОП за юноши и девойки мл. в. до 16 г.


Тетевен
05.08 - 12.08
Тетевен - 2012


София
11.08 - 12.08
ЦСКА - 4 - 2012


София
18.08 - 19.08
МГУ - 59


Шумен
19.08 - 19.08
Вземай парите и бягай


Белоградчик
20.08 - 26.08
Балкански фестивал за любители - 2012


Варна
22.08 - 28.08
Купа България - Морско конче


София
25.08 - 26.08
МГУ - 60


Кнежа
27.08 - 30.08
Кнежа - 1 - 2012


Слънчев бряг
01.09 - 09.09
Мемориал Кесаровски-Станчев


София
01.09 - 02.09
МГУ - 61


София
08.09 - 09.09
МГУ - 62


Слънчев бряг
19.09 - 25.09
ДОП за мъже и жени – А и Б групи


София
22.09 - 23.09
МГУ - 63


с. Байлово
29.09 - 30.09
Детски турнир - Ян Бибиян - 1 - 2012


София
29.09 - 30.09
Славия - 18


Шумен
29.09 - 29.09
Вятърни мелници - 2012


Дряново
05.10 - 07.10
СЦЗ - индивидуални 8, 10, 12 г. и отборни 12 г.


Плевен
06.10 - 07.10
Купа Евроинс - 2 - 2012


София
06.10 - 07.10
МГУ - 64


София
12.10 - 14.10
ДИП по ускорен шахмат и блиц за мъже и жени


Велико Търново
12.10 - 14.10
СЦЗ - индивидуални 14, 16 г. и отборни 16 г.


София
13.10 - 13.10
Детски турнир - Ян Бибиян - 2 - 2012


Добрич
20.10 - 21.10
СИЗ - Индивидуални състезания


с. Камена
20.10 - 21.10
Камена - 2 - 2012


София
27.10 - 28.10
Славия - 19


София
27.10 - 27.10
Детски турнир - Ян Бибиян - 3 - 2012


Видин
27.10 - 28.10
Найден Войнов - 2012


Русе
02.11 - 04.11
СЦЗ - Индивидуални първенства за девойки до 18, 20 г. и жени


Русе
02.11 - 04.11
СЦЗ - Отборно първенство за жени


Шумен
03.11 - 04.11
СИЗ - Отборни състезания


София
03.11 - 04.11
МГУ - 65


София
03.11 - 04.11
ЗСГ - Индивидуални - Ускорен и Блиц


Благоевград
03.11 - 04.11
ЮЗЗ - Отборни първенства - юноши и девойки 12, 16 г.


София
10.11 - 10.11
Детски турнир - Ян Бибиян - 4 - 2012


Дупница
10.11 - 11.11
ЮЗЗ - Отборни първенства - мъже и жени


Варна
10.11 - 11.11
Купа Веселин Топалов - 5 - 2012


София
10.11 - 11.11
ЗСГ - Индивидуални - Юноши и Девойки - 8-20г. - 2012


София
10.11 - 11.11
МГУ - 66


Дупница
17.11 - 18.11
ЮЗЗ - Индивидуални първенства - класически


София
17.11 - 18.11
ЗСГ - Отборни първенства - мъже и жени


София
17.11 - 18.11
МГУ - 67


Разград
23.11 - 25.11
СЦЗ - Отборно и индивидуално за мъже


София
24.11 - 25.11
Славия - 20


София
24.11 - 24.11
Детски турнир - Ян Бибиян - 5 - 2012


София
24.11 - 25.11
ЗСГ - Индивидуални първенства - мъже и жени


Шумен
01.12 - 01.12
На нож - 2012


София
01.12 - 02.12
МГУ - 68


Дупница
08.12 - 09.12
ЮЗЗ - Индивидуални първенства - ускорен и блиц


София
08.12 - 08.12
ЗСГ - Отборно - Момичета и Момчета - 12г. - 2012


Плевен
08.12 - 09.12
Купа Евроинс - 3 - 2012


Варна
08.12 - 09.12
Купа Веселин Топалов - 6 - 2012


София
08.12 - 09.12
МГУ - 69


Шумен
16.12 - 16.12
Последния еднорог - 2012


София
22.12 - 23.12
Славия - 21