Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Турнири от 2010 г.
София
09.01 - 10.01
Купа България Полипост


Плевен
10.01 - 17.01
Балкан Гран При - финал

Благоевград
11.01 - 17.01
2-ри Мемориал Нино Киров

Пловдив
24.01 - 30.01
74-то ДИП Полуфинал мъже


Пловдив
24.01 - 30.01
59-то ДИП Полуфинал жени


Пловдив
31.01 - 06.02
32-ри Открит Шампионат на България

София
06.02 - 07.02
1-ви опен МГУ

София
13.02 - 14.02
17-ти опен ЦСКА

София
19.02 - 21.02
Квалификации за Б РШГ - мъже


Бургас
19.02 - 21.02
2-ри Мемориал Александър Хаджипетров


София
20.02 - 21.02
2-ри опен МГУ

Белоградчик
27.02 - 27.02
М-тел Мастърс Джуниър


София
27.02 - 28.02
3-ти опен МГУ

София
06.03 - 07.03
4-ти опен МГУ

София
08.03 - 14.03
ДИП младежи и девойки до 20 г.


София
12.03 - 12.03
ДИП блиц младежи и девойки до 20 г.

София
15.03 - 16.03
ДИП ускорен шах младежи и девойки до 20 г.

Дряново
20.03 - 21.03
Северна централна зона - момчета и момичета до 8,10 и 12 г.


София
21.03 - 27.03
3-ти Мемориал Христо Геренски


Пловдив
27.03 - 02.04
ДИП юноши и девойки 8,10,12,14,16,18 г.


София
27.03 - 28.03
5-ти опен МГУ

Пловдив
02.04 - 03.04
ДИП ускорен шах юноши и девойки 8,10,12,14,16,18 г.

Пловдив
04.04 - 04.04
ДИП блиц юноши и девойки 8,10,12,14,16,18 г.

Kюстендил
07.04 - 17.04
74-то ДИП Финал - мъже

Дупница
08.04 - 17.04
59-то ДИП Финал - жени

Варна
10.04 - 10.04
Каиса Чес Джуниър


Огняново
17.04 - 18.04
1-ви Мемориал Стилян Стругов

София
21.04 - 27.04
Мемориал Венка Асенова-Антония Иванова


В.Търново
23.04 - 25.04
Купа България "Търновска царица"


София
28.04 - 29.04
Блиц Опен София


София
30.04 - 06.05
2-ри мемориал Милко Бобоцов


Сливница
01.05 - 01.05
8-ми опен

София
05.05 - 09.05
Открит турнир


София
08.05 - 08.05
Каиса Чес Джуниър


Кула
08.05 - 09.05
Открит турнир


София
09.05 - 09.05
Каиса Чес Джуниър - Финал


Хаджидимово
09.05 - 09.05
21-ви Опен

София
09.05 - 09.05
Опен вестник Дума

София
13.05 - 19.05
ДИП Ветерани


София
22.05 - 23.05
6-ти опен МГУ

Албена
27.05 - 02.06
ДОП А и Б групи

София
29.05 - 30.05
7-ми опен МГУ

Албена
03.06 - 11.06
Открит турнир

Стара Загора
04.06 - 06.06
Купа България "Златко Кръстев"


София
05.06 - 06.06
8-ми опен МГУ

Варна
12.06 - 20.06
4-ти Варна Опен

Козлодуй
17.06 - 19.06
3-ти Опен Първа Атомна


Белоградчик
26.06 - 26.06
Открит турнир


София
03.07 - 04.07
9-ти опен МГУ

Червен бряг
09.07 - 11.07
ДОП Ветерани


София
10.07 - 11.07
10-ти опен МГУ

Разград
14.07 - 15.07
Купа Абритус 2010


София
17.07 - 18.07
11-ти опен МГУ

София
20.07 - 20.07
5-ти мемориал Стойко Стойков

София
24.07 - 25.07
12-ти опен МГУ

Враца
25.07 - 31.07
20-ти Открит шампионат на България - жени

София
31.07 - 01.08
13-ти опен МГУ

София
07.08 - 08.08
14-ти опен МГУ

Тетевен
14.08 - 22.08
25-ти Опен

Варна
24.08 - 30.08
Купа България "Морско конче"


Слънчев бряг
28.08 - 05.09
9-ти мемориал Георгиев-Кесаровски


София
25.09 - 26.09
Открит турнир за деца до 14г.


Велико Търново
08.10 - 10.10
Северна централна зона - момчета и момичета 14, 16 г.


София
09.10 - 21.11
Зона София-град - първенства 2010


Стара Загора
15.10 - 17.10
ДИП ускорен и блиц мъже и жени


Банкя
29.10 - 31.10
Европейска лига по ускорен шах


Русе
30.10 - 31.10
Купа Пристис 2010


Пловдив
31.10 - 31.10
IX Мемориал Георги Дарков


Русе
31.10 - 01.11
Опен Пристис 2010


София
03.11 - 07.11
ДИП - Студенти


Шумен
06.11 - 07.11
Североизточна зона - индивидуални първенства


Боровец
10.11 - 14.11
ДОП момчета и момичета до 12 и 16г.


Лом
19.11 - 21.11
I Мемориал Михаил Кантарджиев


София
25.11 - 28.11
Мемориал Никола Бахаров


Разград
27.11 - 28.11
Северна централна зона - мъже

Благоевград
04.12 - 05.12
Купа България Васил Сотиров

София
11.12 - 12.12
Открит турнир - ЦСКА


Русе
11.12 - 12.12
Северна централна зона - жени