Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Турнири от 2009 г.
София
03.01 - 10.01
1-ви Мемориал Нино Киров


София
10.01 - 11.01
3-ти открит турнир за деца за купа Полипост


София
17.01 - 18.01
11-ти опен ЦСКА

София
24.01 - 25.01
Опен Ивис


Пловдив
25.01 - 31.01
73-то ДИП Полуфинал мъже


Пловдив
25.01 - 31.01
58-мо ДИП Полуфинал жени


Пловдив
01.02 - 07.02
31-ви Открит Шампионат


Благоевград
12.02 - 22.02
73-то ДИП Финал - мъже

Дупница
13.02 - 22.02
58-мо ДИП Финал - жени

София
14.02 - 15.02
12-ти опен ЦСКА

Бургас
20.02 - 22.02
1-ви Мемориал Александър Хаджипетров


Силистра
28.02 - 28.02
М-Тел Мастърс Джуниър


София
09.03 - 15.03
ДИП младежи и девойки до 20 г.


София
13.03 - 13.03
ДИП блиц младежи и девойки до 20 г.


София
15.03 - 16.03
ДИП ускорен шах младежи и девойки до 20 г.


София
21.03 - 27.03
2-ри Мемориал Христо Геренски


София
22.03 - 22.03
Открит турнир за жени


Слънчев бряг
28.03 - 03.04
ДИП юноши 8,10,12,14,16,18 г.


Слънчев бряг
04.04 - 04.04
ДИП блиц юноши 8,10,12,14,16,18 г.


Слънчев бряг
05.04 - 10.04
ДИП девойки 8,10,12,14,16,18 г.


Слънчев бряг
08.04 - 08.04
ДИП блиц девойки 8,10,12,14,16,18 г.


Абланица
11.04 - 12.04
Открит турнир


Ловеч
12.04 - 12.04
М-Тел Мастърс Джуниър


Сливница
18.04 - 18.04
Открит турнир

Велико Търново
18.04 - 20.04
Купа България Търновска царица


София
01.05 - 01.05
Блиц турнир за купата на в-к Дума


Русе
02.05 - 03.05
2-ри Опен Аристон


Ловеч
04.05 - 04.05
Открит турнир


Кула
09.05 - 10.05
Открит турнир 9-ти май


София
10.05 - 16.05
ДИП Ветерани - мъже


София
16.05 - 16.05
М-Тел Мастърс Джуниър


София
17.05 - 17.05
М-Тел Мастърс Джуниър - Финал

Стара Загора
29.05 - 31.05
4-ти Мемориал Златко Кръстев


Слънчев бряг
08.06 - 14.06
ДОП А групa мъже


Слънчев бряг
08.06 - 14.06
ДОП А група жени


Слънчев бряг
08.06 - 14.06
ДОП Б група мъже

Слънчев бряг
08.06 - 14.06
ДОП Б група жени

Козлодуй
18.06 - 20.06
2-ри Открит турнир Първа Атомна


Албена
20.06 - 28.06
Открит турнир

Белоградчик
27.06 - 27.06
Открит турнир

София
10.07 - 10.07
4-ти Мемориал Стойков

София
11.07 - 12.07
14-ти Опен ЦСКА

София
18.07 - 19.07
46-ти Опен Хемус

Разград
19.07 - 21.07
16-та Купа Абритус


Враца
25.07 - 31.07
19-ти Открит шампионат жени

София
25.07 - 26.07
47-ми Опен Хемус

Боровец
01.08 - 05.08
ДОП момчета и момичета до 12 г.


София
01.08 - 07.08
1-ви Мемориал Камен Писков

Боровец
05.08 - 06.08
ДИП ускорен шах момчета и момичета 8,10,12 г.


Боровец
07.08 - 11.08
ДОП юноши и девойки до 16 г.


София
08.08 - 09.08
48-ми Опен Хемус

Боровец
11.08 - 12.08
ДИП ускорен шах юноши и девойки до 16 г.


Тетевен
15.08 - 21.08
24-ти Опен

Варна
21.08 - 27.08
Купа България Морско конче за момчета и момичета 8,10,12,14,16 г.


София
22.08 - 23.08
15-ти Опен ЦСКА

София
29.08 - 30.08
49-ти Опен Хемус

Сливен
04.09 - 06.09
Сини камъни 2009


Димитровград
05.09 - 06.09
Открит турнир

Слънчев бряг
07.09 - 13.09
8-ми мемориал Георгиев-Кесаровски


София
12.09 - 13.09
16-ти Опен ЦСКА

София
19.09 - 20.09
Опен Ивис


Албена
26.09 - 27.09
Верига открити турнири


Радомир
26.09 - 27.09
Открит турнир


Рударци
03.10 - 04.10
Открит турнир


Стара Загора
09.10 - 11.10
ДИП ускорен и блиц мъже и жени


София
14.10 - 18.10
Опен Ивис


Видин
23.10 - 25.10
Мемориал Найден Войнов


Русе
30.10 - 31.10
Купа България Пристис


Дупница
30.10 - 01.11
1-ви Опен Юнион-Ивкони


Несебър
31.10 - 31.10
М-Тел Мастърс Джуниър


Русе
31.10 - 01.11
Опен Пристис


София
04.11 - 08.11
ДИП студенти


София
18.11 - 22.11
Мемориал Бахаров

Благоевград
05.12 - 06.12
II Мемориал Васил Сотиров


София
05.12 - 05.12
Зона София-град - мъже и жени

София
06.12 - 06.12
Зона София-град - момчета и момичета по ускорен шах

Пловдив
12.12 - 13.12
Мемориал д-р Юрий Тошев


Русе
12.12 - 13.12
Мемориал Камен Писков


София
12.12 - 13.12
Зона София-град - момчета и момичета - класически шах

Пловдив
19.12 - 19.12
М-Тел Мастърс Джуниър


София
20.12 - 20.12
Зона София-град - мъже и жени по ускорен шах и блиц