Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Турнири от 2008 г.
София
06.01 - 11.01
6-ти Мемориал Йордан Григоров


София
12.01 - 13.01
2-ри открит турнир за деца за купа Полипост


Пловдив
02.02 - 08.02
30-ти Открит Шампионат


Пловдив
13.02 - 18.02
72-ро ДИП Полуфинал - мъже


Пловдив
13.02 - 18.02
72-ро ДИП Полуфинал - жени


Шумен
23.02 - 24.02
Верига Купа Цитадела


София
23.02 - 24.02
Опен ЦСКА

Добрич
26.02 - 03.03
ДИП младежи 20 г.


Добрич
26.02 - 03.03
ДИП девойки 20 г.


Добрич
03.03 - 05.03
ДИП ускорен и блиц младежи и девойки 20 г.


София
07.03 - 07.03
Открит турнир за жени


Пловдив
14.03 - 24.03
72-ро ДИП Финал - мъже


Пловдив
15.03 - 24.03
57-мо ДИП Финал - жени


София
15.03 - 16.03
Открит турнир 95 г. Славия


София
21.03 - 26.03
1-ви Мемориал Христо Геренски


София
22.03 - 23.03
Опен ЦСКА

Смолян
29.03 - 04.04
ДИП юноши 8,10,12,14,16,18 г.


Смолян
29.03 - 04.04
ДИП девойки 8,10,12,14,16,18 г.


Смолян
04.04 - 06.04
ДИП ускорен и блиц юноши и девойки 8,10,12,14,16,18 г.


Абланица
05.04 - 06.04
Открит турнир


В.Търново
11.04 - 13.04
Купа България Търновска царица момчета и момичета 8,10,12,14 г.


Кула
09.05 - 10.05
Открит турнир 9-ти май


София
10.05 - 16.05
ДИП Ветерани - мъже


София
17.05 - 18.05
4-ти опен ЦСКА

София
30.05 - 01.06
Купата на слона III

Стара Загора
30.05 - 01.06
III Мемориал Златко Кръстев


Асеновград
31.05 - 31.05
4-ти мемориал Христо Млечев

Рударци
07.06 - 08.06
Открит турнир


Козлодуй
19.06 - 21.06
I Опен ПЪРВА АТОМНА


София
12.07 - 13.07
6-ти опен ЦСКА

Враца
25.07 - 31.07
18-ти Открит шампионат на България жени

Плевен
01.08 - 05.08
ДОП момчета и момичета до 12 г.


Сливен
01.08 - 03.08
Опен турнир Сини Камъни


Козлодуй
01.08 - 04.08
Мач България - Румъния (жени)

Боровец
08.08 - 12.08
ДОП юноши и девойки до 16 г.

Тетевен
16.08 - 22.08
23-ти Опен

Варна
24.08 - 30.08
Купа България Морско конче момчета и момичета 8,10,12,14,16 г.


Слънчев бряг
08.09 - 14.09
7-ми мемориал Георгиев-Кесаровски


София
20.09 - 22.09
2 -ри Мемориал Антония Иванова


Радомир
27.09 - 28.09
Открит турнир

Боровец
01.10 - 07.10
ДОП А и Б групи мъже и жени


София
05.10 - 18.10
Столични отборни п-ва


София
12.10 - 21.10
Открит турнир


София
15.10 - 22.10
Гросмайсторски турнир Мемориал "М. Бобоцов"

Пловдив
18.10 - 19.10
Открит турнир Кан Крум


Видин
24.10 - 26.10
ДИП ускорен и блиц мъже и жени

Шумен
25.10 - 26.10
Верига Купа Цитадела


Русе
31.10 - 01.11
Купа България Пристис юноши и девойки 16,18,20 г.


Русе
01.11 - 02.11
Опен Пристис 2008


София
01.11 - 02.11
9-ти Опен ЦСКА

София
03.11 - 07.11
ДИП студенти


Благоевград
08.11 - 08.11
М-тел Мастърс Джуниър


София
09.11 - 13.11
Мемориал "Бахаров"


София
22.11 - 30.11
Столични отборни п-ва


Слънчев бряг
28.11 - 30.11
Открит турнир казино Кубан


София
28.11 - 28.11
Открит турнир "Християнско семейство"


Пловдив
06.12 - 07.12
Мемориал "Юри Тошев"


Ямбол
20.12 - 20.12
М-тел Мастърс Джуниър