Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Турнири от 2006 г.
София
07.01 - 08.01
31-ви Опен Хемус

София
14.01 - 15.01
17-ти Опен Ивис

София
21.01 - 22.01
18-ти Опен Ивис

Плевен
28.01 - 05.02
Полуфинал: мъже и жени


Пловдив
07.02 - 13.02
28-ми Открит Шампионат

София
11.02 - 12.02
32-ри Опен Хемус

Дупница
15.02 - 19.02
ДИП девойки до 20 г.

София
18.02 - 19.02
19-ти Опен Ивис

Плевен
21.02 - 27.02
ДИП младежи до 20 г.

Свиленград
28.02 - 10.03
ДИП финал мъже

Свиленград
01.03 - 10.03
ДИП финал жени

София
04.03 - 05.03
20-ти Опен Ивис

София
11.03 - 12.03
33-ти Опен Хемус

София
18.03 - 19.03
21-ви Опен Ивис

София
24.03 - 26.03
ДИП - студенти


Плевен
26.03 - 31.03
ДИП момчета и момичета до 8, 12 и 16 г.

София
02.04 - 07.04
ДИП момчета и момичета до 10, 14 и 18 г.

София
08.04 - 09.04
34-ти Опен Хемус

София
15.04 - 16.04
35-ти Опен Хемус

В.Търново
21.04 - 23.04
Купа България Търновска царица за момчета и момичета 10, 12, 14 г.

Сливница
22.04 - 22.04
4-ти Опен по ускорен шах

Сандански
28.04 - 30.04
10-ти фестивал - ДИП за мъже и жени по ускорен шах и блиц


Велико Търново
05.05 - 07.05
Опен Свети Георги

София
11.05 - 17.05
1-ви Опен София


Антоново
13.05 - 14.05
Ученически игри финал - старша възраст

София
20.05 - 26.05
ДИП ветерани

София
27.05 - 28.05
23-ти Опен Ивис

Стара Загора
02.06 - 04.06
Открит турнир

София
10.06 - 11.06
24-ти Опен Ивис

София
17.06 - 18.06
36-ти Опен Хемус

Балчик
19.06 - 24.06
Открит турнир

София
24.06 - 25.06
25-ти Опен Ивис

Русе
06.07 - 08.07
Купа България Пристис за юноши и девойки 16, 18, 20 г


Русе
08.07 - 10.07
6-ти Опен Пристис


София
15.07 - 16.07
26-ти Опен Ивис

Шумен
15.07 - 16.07
1-ви Мемориал Стоян Иванов

Червен бряг
22.07 - 24.07
ДИП - ускорен и блиц за момчета и момичета 10, 14, 18 г.

Плевен
24.07 - 26.07
ДИП - ускорен и блиц за момчета и момичета 12, 16, 20 г.

Враца
27.07 - 01.08
16-ти Открит шампионат - жени

Сливен
28.07 - 30.07
14-ти Опен Сини камъни


Асеновград
29.07 - 29.07
Открит турнир

Разград
03.08 - 06.08
13-та Купа Абритус

София
05.08 - 06.08
37-ми Опен Хемус

Благоевград
09.08 - 13.08
ДОП момчета и момичета до 14 г.


София
12.08 - 13.08
38-ми Опен Хемус

Варна
12.08 - 13.08
1-во окрито п-во по блиц

Тетевен
15.08 - 20.08
21-ви Опен

София
26.08 - 27.08
39-ти Опен Хемус

Слънчев бряг
02.09 - 10.09
5-ти Мемориал Георгиев-Кесаровски


София
02.09 - 03.09
40-ти Опен Хемус

София
09.09 - 09.09
41-ви Опен Хемус

София
23.09 - 24.09
42-ри Опен Хемус

Слънчев бряг
30.09 - 04.10
ДОП Б група - мъже и жени


Слънчев бряг
05.10 - 11.10
ДОП А група - мъже и жени


Благоевград
07.10 - 08.10
Открит турнир

Стара Загора
14.10 - 15.10
3-ти Мемориал Васил Калчев


София
21.10 - 22.10
43-ти Опен Хемус

София
28.10 - 29.10
44-ти Опен Хемус

Видин
03.11 - 05.11
7-ми Мемориал Найден Войнов

Русе
04.11 - 05.11
Мемориал Йордан Йорданов

Разград
08.11 - 12.11
ДОП юноши и девойки до 18 г.

Русе
11.11 - 12.11
Открит турнир АРИСТОН-С

Варна
19.11 - 19.11
2-ро окрито п-во по блиц

София
24.11 - 27.11
14-ти Мемориал Никола Бахаров

София
29.11 - 07.12
Гросмайсторски турнир

София
30.11 - 07.12
Гросмайсторски турнир - жени

София
02.12 - 03.12
45-ти Опен Хемус

София
16.12 - 17.12
5-ти Мемориал Йордан Григоров