Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Турнири от 2001 г.
Банкя
05.02 - 11.02
ДИП - Полуфинал за мъже

Банкя
06.02 - 11.02
ДИП - Полуфинал за жени

Пловдив
16.02 - 22.02
Oткрито първенство na България

Пловдив
24.02 - 02.03
ДИП - младежи до 20г.

Казанлък
24.02 - 28.02
ДИП - девойки до 20г.

София
01.03 - 05.03
6-ти Опен Г. Гешев


Русе
09.03 - 15.03
ДИП - девойки до 18г.

София
12.03 - 18.03
ДИП - ветерани
Русе
16.03 - 22.03
ДИП - юноши до 18г.

Пловдив
20.03 - 30.03
ДИП - жени


Шумен
23.03 - 29.03
ДИП - момичета до 14 и 16 г.

Златни пясъци
31.03 - 06.04
ДИП - момчета до 10 и 12 г.

Златни пясъци
31.03 - 06.04
ДИП - момичета до 10 и 12 г.

София
05.04 - 08.04
8-ми Опен Г. Гешев


Казанлък
08.04 - 14.04
ДИП - момчета до 14 и 16 г.

Сандански
20.04 - 22.04
5-ти опен по ускорен шах


В. Търново
02.05 - 04.05
Купа България Търновска царица - момичета до 10, 12, 14 и 16г.


В. Търново
02.05 - 04.05
Купа България Търновска царица - момчета до 10, 12, 14 и 16г.


В. Търново
04.05 - 08.05
12-то открито първенство на България - жени


В. Търново
04.05 - 06.05
11-то открито п-во на В. Търново


Царево
11.05 - 19.05
ДИП - финал мъже

Албена
20.05 - 27.05
Опен


Русе
07.06 - 09.06
Опен


Русе
09.06 - 11.06
Купа Пристис


Шабла
11.07 - 19.07
Опен

Разград
13.07 - 15.07
8-ма купа Абритус


София
14.07 - 15.07
Купа НСА

Варна
21.07 - 27.07
ДОП - момчета и момичета до 14г.
Сливен
01.08 - 03.08
11-ти опен Сини камъни


Сандански
09.08 - 11.08
ДИП (ускорен и блиц) - момчета и момичета до 16, 18 и 20г.

Варна
20.08 - 24.08
Шах в училище

Тетевен
20.08 - 28.08
16-ти Опен


Варна
25.08 - 29.08
26-ти турнир Морско конче

Бургас
06.09 - 20.09
8-ми гросмайсторски турнир
В. Търново
19.09 - 23.09
ДОП момчета и момичета до 18г.
Пампорово
03.10 - 08.10
ДОП - мъже


Пампорово
03.10 - 08.10
ДОП - жени


Пампорово
09.10 - 11.10
ДИП (ускорен шах) - мъже и жени

Пампорово
11.10 - 11.10
ДИП (блиц) - мъже и жени

Сливенски мин. бани
16.11 - 18.11
ДИП (ускорен и блиц) - момчета и момичета до 10, 12 и 14г.