База Данни
Класиране
Банкя(29.10 - 31.10)
Европейска лига по ускорен шах
Rank SNo. Name Rtg Pts BH. BH.
1 1 GM Georgiev Kiril 2685 7,5 44,0 54,5
2 11 GM Stanojoski Zvonko 2485 7,5 43,5 54,5
3 5 GM Nikolov Momchil 2549 7,5 41,0 52,5
4 3 GM Chatalbashev Boris 2606 7,0 43,5 55,5
5 19 IM Milchev Nikolay 2378 7,0 42,5 54,0
6 2 GM Delchev Aleksander 2623 7,0 42,0 54,0
7 6 GM Pikula Dejan 2542 7,0 39,5 50,5
8 8 GM Milanovic Danilo 2499 7,0 36,5 46,5
9 13 GM Cabrilo Goran 2455 6,5 39,5 51,5
10 4 GM Bojkov Dejan 2551 6,5 39,5 50,5
11 7 IM Drenchev Petar 2508 6,5 39,0 50,5
12 40 Vlashki Nino 2230 6,5 38,0 49,5
13 12 GM Vasilev Milen 2473 6,5 38,0 49,0
14 18 IM Mitkov Marjan 2392 6,5 37,5 48,5
15 16 FM Kukov Velislav 2395 6,5 35,5 45,0
16 9 IM Grigorov Grigor 2493 6,0 45,0 56,5
17 10 GM Janev Evgeni 2490 6,0 41,0 52,0
18 14 IM Nikolov Sasho 2438 6,0 41,0 50,0
19 38 Simjanovski Saso 2253 6,0 40,0 49,5
20 32 WIM Videnova Iva 2283 6,0 39,5 50,5
21 21 Stavrev Nikolai 2356 6,0 38,5 49,5
22 15 IM Dancevski Orce 2402 6,0 38,0 49,5
23 50 WIM Yordanova Svetla 2171 6,0 38,0 48,0
24 37 Georgiev Biser 2263 6,0 37,0 47,5
25 69 Danov Lyubomir 1941 6,0 35,5 45,5
26 22 IM Stamenkov Vanco 2346 6,0 35,0 46,0
27 30 IM Todorov Ognjan 2296 6,0 34,5 45,5
28 41 Atanasov Radislav 2227 6,0 33,0 44,0
29 42 IM Orev Petar 2224 6,0 31,5 42,0
30 131 Dodov Tsvetan 0 6,0 29,5 37,0
31 26 FM Badev Kiril 2310 5,5 40,5 52,0
32 23 IM Kiroski Toni 2340 5,5 38,5 49,5
33 34 Stoinev Metodi 2278 5,5 38,5 49,0
34 36 Kjurkchiiski Georgi 2271 5,5 38,0 49,5
35 55 Ljangov Petar 2024 5,5 38,0 48,0
36 31 Nenkov Ljudmil 2294 5,5 37,5 48,5
37 25 FM Velchev Hristo 2319 5,5 37,0 48,5
38 27 WIM Raeva Elitsa 2306 5,5 36,0 46,5
39 51 FM Vachev Vladimir 2141 5,5 35,5 45,0
40 29 Bonev Todor 2297 5,5 35,5 44,5
41 35 WGM Velcheva Maria 2272 5,5 34,0 44,5
42 46 Cholakov Stefan 2193 5,5 33,0 43,0
43 60 WIM Bednikova Stefi 2024 5,5 33,0 42,5
44 48 Ivanov Borislav 2178 5,5 32,5 42,5
45 33 Kotevski Dragan 2280 5,5 32,0 40,5
46 63 Kolev Vasil 2024 5,5 31,5 40,5
47 43 Ivelinov Hristo 2221 5,0 39,0 49,0
48 47 Ivanov Bogidar 2188 5,0 37,0 47,5
49 59 Asparuhov Parvan 2024 5,0 37,0 47,0
50 20 FM Djokic Nenad 2374 5,0 36,5 47,0
51 56 Sirkova Darena 2024 5,0 36,5 46,5
52 49 Ivanov Stojan Emilov 2176 5,0 36,5 46,0
53 52 Tsenov Tsvetoslav 2141 5,0 36,0 45,5
54 66 Stefanova Milena 1997 5,0 35,5 44,0
55 65 WFM Vladimirova Maria 2024 5,0 32,0 41,0
56 64 Andreev Dobrotich 2024 5,0 32,0 40,0
57 62 Petrov Simeon 2024 5,0 32,0 38,0
58 74 Georgieva Emilia 1907 5,0 31,5 40,0
59 75 Nikolov Orlin 1900 5,0 31,0 40,5
60 88 Raykov Stefan 1705 5,0 31,0 39,5
61 72 Orev Bozhidar 1919 5,0 31,0 39,0
62 73 Slavov Vasil 1919 5,0 30,5 38,0
63 80 Jordanov Kristijan 1820 5,0 30,0 39,5
64 82 Bednikov Georgi 1800 5,0 30,0 38,5
65 39 Mishev Liubomir 2232 4,5 37,5 47,0
66 24 IM Trickov Vasil 2324 4,5 37,0 48,0
67 100 Iliev Mihail 2140 4,5 36,0 44,0
68 45 Ilchov Rosen 2205 4,5 35,5 44,5
69 57 Anev Asen 2024 4,5 34,5 42,5
70 58 Nikolov Jordan 2024 4,5 33,5 43,5
71 92 Petrov Vladimir Sergeev 1680 4,5 33,5 43,0
72 61 Dimitrov Encho 2024 4,5 33,0 41,0
73 54 Antonov Ognjan 2024 4,5 32,5 41,0
74 146 Stiolov Ivan 0 4,5 32,0 41,0
75 78 Ivanov Aleksandar Jordanov 1862 4,5 31,0 41,0
76 84 Atanasov Viktor 1777 4,5 30,5 40,5
77 91 Stefanov Emil 1682 4,5 30,5 40,0
78 111 Danov Radi 1812 4,5 30,5 38,5
79 77 Sotirov Ilia 1887 4,5 30,0 40,0
80 114 Ganev Daniel 1774 4,5 27,5 36,0
81 103 Filov Srebrin 1995 4,5 27,0 35,5
82 108 Ivanova Silvia 1877 4,5 26,5 33,5
83 96 Hristov Kaloyan 1576 4,5 25,0 32,0
84 68 Petkova Veneta 1964 4,0 34,0 42,5
85 85 Nikolov Rumen 1756 4,0 33,5 42,0
86 83 Kamenov Valentin 1797 4,0 33,0 42,5
87 95 Manov Jordan 1619 4,0 32,5 41,5
88 117 Filov Nikolay 1750 4,0 32,5 41,5
89 94 Kalchev Sava 1663 4,0 32,0 41,0
90 44 Stefanov Plamen 2220 4,0 31,5 42,5
91 107 Zhekov Georgi 1924 4,0 30,0 38,5
92 98 Gogov Kiril 1520 4,0 30,0 36,0
93 81 Genov Delyan 1813 4,0 29,5 39,5
94 87 Lyubomirov Ilijan 1730 4,0 29,5 38,0
95 110 Krasteva Stefka 1833 4,0 29,5 37,5
96 97 Ganev Nikola 1523 4,0 29,5 37,0
97 53 Kosachki Vasil 2024 4,0 29,0 38,0
98 93 Harizanova Elitsa 1670 4,0 28,5 38,0
99 116 Spasova Tsvetelina 1752 4,0 27,5 36,5
100 109 Georgiev Milen 1843 4,0 27,5 35,5
101 115 Pencheva Iva 1752 4,0 27,0 36,0
102 90 Sapareva Magdalena 1686 4,0 27,0 35,5
103 102 Yordanov Aleksandar 2024 4,0 25,0 32,5
104 121 Pavlov Ivaylo 1666 3,5 30,5 38,5
105 105 Georgiev Dzhulian 1940 3,5 30,0 38,5
106 124 Simov Simo 1595 3,5 29,5 36,5
107 149 Todorov Antonio 0 3,5 29,0 36,5
108 79 Vasilev Dimitar P 1851 3,5 28,5 37,5
109 70 Asenov Vladimir 1926 3,5 28,0 36,0
110 99 Katsarov Hristo 1516 3,5 27,5 35,0
111 118 Koleva Aleksandrina 1719 3,5 27,0 34,0
112 113 Vasilev Kristian 1784 3,5 26,5 35,5
113 86 Traykova Vasilena 1733 3,5 25,5 35,0
114 122 Donev Stefan 1653 3,5 25,5 33,0
115 128 Vasileva Viktoria 1469 3,5 25,0 31,5
116 119 Balimezova Margarita 1717 3,5 24,0 30,5
117 112 Chorapinov Marian 1788 3,5 23,5 31,5
118 17 IM Dobrev Nanko 2394 3,0 37,5 49,0
119 76 Hristov Dimitar 1899 3,0 32,5 42,5
120 135 Kalbanov Damyan 0 3,0 29,5 38,0
121 147 Stoyanov Tsvetan 0 3,0 27,5 35,0
122 127 Bakalska Aleksina 1492 3,0 27,0 34,0
123 104 Brichikova Aliana 1970 3,0 26,5 34,0
124 126 Petrov Anton 1559 3,0 26,0 33,5
125 140 Nedkov Daniel 0 3,0 25,5 32,5
126 130 Dodov Petar 0 3,0 24,5 32,0
127 123 Peycheva Gergana 1609 3,0 24,0 31,0
128 148 Stoyanova Anita 0 3,0 24,0 30,5
129 150 Todorov Stojan 0 3,0 23,5 30,0
130 151 Yordanov Viktor 0 3,0 23,5 29,5
131 133 Evgeniev Georgi 0 3,0 22,5 27,5
132 144 Sirkov Delin 0 3,0 20,5 27,0
133 129 Chorapinov Aleksi 0 2,5 27,5 35,5
134 138 Metodieva Eva 0 2,5 24,5 32,0
135 125 Barberjan Maruke 1568 2,5 22,5 29,5
136 143 Simidchieva Lora 0 2,5 21,0 26,0
137 120 Lyubomirova Zlatina 1686 2,0 24,0 31,0
138 139 Mitov Boris 0 2,0 23,0 29,5
139 136 Kalbanova Maria 0 2,0 21,5 27,5
140 145 Spasov Radoslav 0 2,0 18,0 22,5
141 89 Yordanov Hristo 1704 1,5 20,0 26,5
142 132 Donchev Teodor 0 1,5 20,0 26,0
143 101 Krastev Ivan 2024 1,0 29,5 37,0
144 134 Georgiev Veselin M 0 1,0 24,5 32,0
145 137 Kamenov Kamen 0 1,0 20,5 26,5
146 142 Rousselot Michael 0 1,0 19,0 27,0
147 141 Rousselot Eugeniu 0 0,5 17,5 24,5
148 28 FM Stoynov Ivan 2304 0,0 31,5 40,5
67 Ivanov Ljubomir 1973 0,0 31,5 40,5
71 Stankov Apostol 1926 0,0 31,5 40,5
106 Raydov Plamen 1928 0,0 31,5 40,5
Последна проява
Последни новини
Финален турнир от веригата за Купата на черноморските страни - 2024
10.09.2012
10.09.2012
От 12 до 19 септември в гр. Бургас се провежда финалния турнир от веригата за Купата на черноморските страни за 2024 година. ...
ДОП Б и А групи за мъже и жени - 2024
05.09.2012
05.09.2012
Българска федерация по шахмат уведомява шахматните клубове, че за Държавните отборни първенства за мъже и жени - Б и А групи за 2024 година в к.к. Слънчев бряг: ...
Олимпиада за мъже и жени в Турция - 2024
03.09.2012
03.09.2012
От 27 август до 9 септември в Истанбул (Турция) се провежда 40-та Олимпиада за мъже и жени.
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
Цветан Стоянов и Нургюл Салимова са медалисти от ЕИП за момчета и момичета - 2024!
25.08.2012
25.08.2012
От 17 до 25 август в Прага (Чехия) се проведе Европейското индивидуално първенство за момчета и момичета до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 години. В него, в групата до 8 години, Цветан Стоянов, с личен треньор Живко Жеков завоюва златния медал, а в групата до 10 години, Нургюл Салимова, с личен треньор Никола Спиридонов - бронзовия!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Втора национална детска лятна лагер - школа
17.08.2012
17.08.2012
От 1 до 9 септември в к.к. Слънчев бряг, парк - хотел Континентал ще се проведе втората лятна сесия на националната детска лагер – школа за 2024 година. ...
Участие на допълнителни състезатели на СИП до 18 години в Словения - 2024
14.08.2012
14.08.2012
Българска федерация по шахмат публикува условия за участие на допълнителни български представители на Световните индивидуални първенства за юноши и девойки до 18 години през 2024 година в Марибор (Словения). ...
Обработване и отчитане на турнири за FIDE Ело
19.07.2012
19.07.2012
Българска федерация по шахмат публикува коментар на Квалификационната комисия във връзка с обработването и отчитането на турнири за международен (FIDE) Ело рейтинг от 1 август 2024 година. ...