Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Велико Търново(08.10 - 10.10)
Северна централна зона - момчета и момичета 14, 16 г.

Класически шахмат юноши 16 г.

Rank SNo. Name              FED Club          Pts  SB  Res. vict 
   1    5 Pavlov Ivaylo     BUL Tsarevets     4.0 7.00 1.0   3   
        6 Hristov Dimitar   BUL Tsarevets     4.0 7.00 1.0   3   
   3    4 Yordanov Kristian BUL Tsarevets     4.0 7.00 1.0   3   
   4    2 Angelov Angel     BUL Orlovets 1997 2.0 1.00 0.0   2   
   5    1 Chilikov Aleks    BUL Orlovets 1997 1.0 0.00 0.0   1   
   6    3 Lalev Yoan        BUL Orlovets 1997 0.0 0.00 0.0   0   

Класически шахмат юноши 14 г.

Rank SNo. Name              FED Club          Pts BH.  BH.  SB   
   1    1 Ganev Daniel      BUL Tsarevets     4.0 14.0 8.5 11.00 
   2    4 Cholakov Deyan    BUL Orlovets 1997 3.5 14.5 9.0 9.25  
   3    3 Donev Stefan      BUL Tsarevets     3.5 14.5 8.5 9.00  
   4   10 Tinchev Stanislav BUL Orlovets 1997 3.0 10.0 6.5 4.00  
   5    8 Krastev Yoan      BUL Tsarevets     2.5 14.5 9.0 6.00  
   6    2 Stefanov Emil     BUL Tsarevets     2.5 13.0 9.0 3.75  
   7    5 Dankov Nikolay    BUL Dryanovo      2.5 9.0  6.0 3.75  
   8    6 Kalbanov Damyan   BUL Tsarevets     2.0 12.5 8.5 2.50  
   9    9 Proychev Daniel   BUL Dryanovo      1.5 11.5 8.0 1.25  
  10    7 Krastev Tsvetin   BUL Tsarevets     0.0 11.5 7.0 0.00  

Kласически шахмат девойки 14 и 16 г.

Rank SNo. Name              FED Club          Gr  Pts  SB   Res. vict 
   1    1 Dimitrova Petya   BUL Dryanovo      U16 5.5 17.00 0.0   5   
   2    4 Ivanova Toni      BUL Dryanovo      U16 5.0 13.00 0.0   5   
   3    5 Kalbanova Maria   BUL Tsarevets     U14 4.0 8.50  0.0   4   
   4    3 Hristova Elayza   BUL Orlovets 1997 U16 3.0 5.00  0.0   3   
   5    7 Tsanova Rumyana   BUL Tsarevets     U16 2.5 5.00  0.0   2   
   6    6 Kostova  Lyudmila BUL Orlovets 1997 U14 1.0 0.50  0.0   1   
   7    2 Evtimova Ivana    BUL Tsarevets     U14 0.0 0.00  0.0   0   

Ускорен шахмат юноши 16 г.

Rank SNo. Name              FED Club          Pts  SB   Res. vict 
   1    3 Hristov Dimitar   BUL Tsarevets     6.5 19.75 0.0   6   
   2    1 Yordanov Kristian BUL Tsarevets     5.5 13.75 0.0   5   
   3    7 Kalbanov Damyan   BUL Tsarevets     4.5 12.75 0.0   4   
   4    5 Atanasov Hristo   BUL Pristis       3.5 7.75  0.0   3   
   5    2 Pavlov Ivaylo     BUL Tsarevets     3.5 7.25  0.0   3   
   6    4 Angelov Angel     BUL Orlovets 1997 2.0 2.50  0.0   2   
   7    6 Chilikov Aleks    BUL Orlovets 1997 1.5 6.25  0.0   1   
   8    8 Lalev Yoan        BUL Orlovets 1997 1.0 1.50  0.0   1   

Ускорен шахмат юноши 14 г.

Rank SNo. Name                FED Club          Pts BH.  BH.  vict 
   1    3 Atanasov Viktor     BUL Tsarevets     6.0 19.0 26.5  6   
   2    6 Cholakov Deyan      BUL Orlovets 1997 5.5 20.5 30.0  5   
   3    1 Ganev Daniel        BUL Tsarevets     4.5 20.5 27.5  4   
   4    2 Stefanov Emil       BUL Tsarevets     4.0 22.0 29.0  3   
   5    4 Yordanov Konstantin BUL Dryanovo      4.0 21.5 30.5  3   
   6    5 Donev Stefan        BUL Tsarevets     4.0 20.0 28.5  3   
   7   15 Yordanov Stanislav  BUL Dryanovo      4.0 19.0 26.0  3   
   8   13 Tinchev Stanislav   BUL Orlovets 1997 4.0 18.0 25.5  4   
   9    7 Dankov Nikolay      BUL Dryanovo      4.0 16.0 21.0  3   
  10   14 Todorov Kaloyan     BUL Pristis       4.0 14.0 19.0  3   
  11   12 Proychev Daniel     BUL Dryanovo      3.5 12.5 18.0  2   
  12   11 Neykov Radostin     BUL Pristis       3.0 16.0 23.0  3   
  13   10 Neykov Boyan        BUL Pristis       2.5 16.0 23.0  1   
  14    8 Krastev Tsvetin     BUL Tsarevets     1.5 14.5 20.0  0   
  15    9 Krastev Yoan        BUL Tsarevets     1.5 13.5 18.5  0   

Ускорен шахмат девойки 14 и 16 г.

Rank SNo. Name               FED Club      Gr  Pts  SB   Res. vict 
   1    3 Ivanova Toni       BUL Dryanovo  U16 5.0 14.50 0.0   5   
   2    1 Dimitrova Petya    BUL Dryanovo  U16 5.0 13.50 0.0   5   
   3    4 Kalbanova Maria    BUL Tsarevets U14 4.0 10.50 0.0   4   
   4    6 Ivanova Dona-Maria BUL Pristis   U14 3.5 8.50  0.0   3   
   5    5 Tsanova Rumyana    BUL Tsarevets U16 2.0 2.50  0.0   2   
   6    7 Georgieva Plamena  BUL Dryanovo  U16 1.5 2.50  0.0   1   
   7    2 Evtimova Ivana     BUL Tsarevets U14 0.0 0.00  0.0   0   

Блиц юноши 16 г.

Rank SNo. Name              FED Club          Pts  SB   Res. vict 
   1    6 Hristov Dimitar   BUL Tsarevets     6.0 16.00 1.0   6   
   2    4 Yordanov Kristian BUL Tsarevets     6.0 16.00 1.0   6   
   3    5 Pavlov Ivaylo     BUL Tsarevets     6.0 16.00 1.0   6   
   4    1 Chilikov Aleks    BUL Orlovets 1997 3.0 5.00  0.0   3   
   5    2 Angelov Angel     BUL Orlovets 1997 3.0 4.00  0.0   3   
   6    7 Krastev Yoan      BUL Tsarevets     2.0 4.00  0.0   2   
   7    8 Krastev Tsvetin   BUL Tsarevets     1.0 2.00  0.0   1   
   8    3 Lalev Yoan        BUL Orlovets 1997 1.0 1.00  0.0   1   

Блиц юноши 14 г.

Rank SNo. Name              FED Club          Pts  SB   Res. vict 
   1    2 Stefanov Emil     BUL Tsarevets     7.5 29.00 0.0   7   
   2    1 Ganev Daniel      BUL Tsarevets     6.5 23.00 0.0   6   
   3    5 Cholakov Deyan    BUL Orlovets 1997 6.0 19.50 0.0   6   
   4    7 Kalbanov Damyan   BUL Tsarevets     6.0 19.00 0.0   6   
   5    4 Donev Stefan      BUL Tsarevets     4.0 8.00  0.0   4   
   6    3 Atanasov Viktor   BUL Tsarevets     3.0 4.50  0.0   3   
   7    9 Tinchev Stanislav BUL Orlovets 1997 2.0 2.00  0.0   2   
   8    8 Proychev Daniel   BUL Dryanovo      1.0 0.50  0.0   1   
   9    6 Dankov Nikolay    BUL Dryanovo      0.0 0.00  0.0   0   

Блиц девойки 14 и 16 г.

Rank SNo. Name              FED Club          Gr  Pts  SB   Res. vict 
   1    4 Ivanova Toni      BUL Dryanovo      U16 5.5 16.00 0.0   5   
   2    1 Dimitrova Petya   BUL Dryanovo      U16 4.5 12.00 0.0   4   
   3    3 Hristova Elayza   BUL Orlovets 1997 U16 4.0 9.50  0.0   4   
   4    5 Kalbanova Maria   BUL Tsarevets     U14 4.0 9.00  0.0   4   
   5    7 Tsanova Rumyana   BUL Tsarevets     U16 2.0 2.00  0.0   2   
   6    6 Kostova  Lyudmila BUL Orlovets 1997 U14 1.0 0.50  0.0   1   
   7    2 Evtimova Ivana    BUL Tsarevets     U14 0.0 0.00  0.0   0   

Отборно първенство за юноши до 16 г.

Rank Team         Gam. + = - MP Pts. Res.  BT  
   1 Царевец         3 3 0 0 6  11.5  0   1069 
   2 Дряново         3 1 0 2 2  5.0   0   464  
   3 Орловец 1997    3 1 0 2 2  4.0   0   381  
   4 Пристис         3 1 0 2 2  3.5   0   318  

Отборно първенство за момчета до 12 години

Rank Team         Gam. + = - MP Pts. Res.  BT  
   1 Царевец         4 4 0 0 8  13.5  0   1260 
   2 Пристис         4 3 0 1 6  8.0   0   749  
   3 Дряново         4 2 0 2 4  8.5   0   784  
   4 Абритус         4 1 0 3 2  6.0   0   538  
   5 Орловец 1997    4 0 0 4 0  4.0   0   389  

Отборно първенство за девойки до 16 г.

Rank Team         Gam. + = - MP Pts. Res. BT  
   1 Дряново         3 3 0 0 6  10.0  0   922 
   2 Царевец         3 2 0 1 4  7.0   0   644 
   3 Орловец 1997    3 1 0 2 2  4.5   0   416 
   4 Пристис         3 0 0 3 0  2.5   0   250 

Oтборно първенство за момичета до 12 години

Rank Team         Gam. + = - MP Pts. Res. BT  
   1 Орловец 1997    3 3 0 0 6  9.5   0   872 
   2 Дряново         3 2 0 1 4  6.5   0   588 
   3 Царевец         3 1 0 2 2  5.5   0   522 
   4 Пристис         3 0 0 3 0  2.5   0   250