База Данни
Класиране
Разград(14.07 - 15.07)
Купа Абритус 2024
Place Name Feder Rtg Loc Score M-Buch. Buch. Wins Progr.
1 Dimitrov, Radoslav 2380 2373 6 22.5 31.0 5 26.0
2 Bozov, Ahmed 2101 2158 5.5 24.5 32.5 4 23.5
3 Dimitrov, Pavel 2365 2411 5.5 24.0 34.0 4 24.0
4 Dimov, Diyan G. 2292 2267 5.5 21.0 30.0 5 21.5
5 Galunov, Todor 2341 2356 5 25.0 33.5 3 23.0
6 Bojchev, Marian 2400 2413 5 22.0 31.5 4 22.5
7 Stefanov, Krasimir 2397 2415 5 22.0 31.0 4 20.5
8 Vasilev, Plamen 2102 2181 5 18.5 27.0 5 21.0
9 Andreev, Sasho 2231 2271 4.5 22.5 31.0 4 20.5
10 Dimitrov, Deyan G. 2024 2179 4.5 22.0 30.0 4 19.5
11 Kolev, Vasil 2024 2024 4.5 22.0 29.5 4 20.0
12 Arnaudov, Petar D. 2202 2222 4.5 21.5 29.5 4 19.5
13 Metev, Jordan 1927 4.5 18.5 26.0 4 18.0
14 Milanov, Vasil 2024 4.5 18.5 25.5 3 15.5
15 Vladimirov, Ivo 2024 2148 4.5 17.5 24.0 4 15.5
16 Georgiev, Stelyan 2159 2170 4.5 17.0 24.0 3 16.0
17 Dzanev, Georgi 2106 1984 4 21.5 29.0 4 19.0
18 Ivelinov, Hristo 2228 2262 4 20.5 28.5 3 17.5
19 Nikolov, Krasen 2024 1972 4 20.0 27.5 3 18.0
20 Ivanov, Stoyan E. 2164 2197 4 19.5 26.5 3 16.0
21 Rafailov, Radostin 1809 4 18.5 26.0 3 14.0
22 Yanev, Bogdan 1747 4 18.0 25.5 4 14.0
23 Krumova, Ani 1916 2024 4 17.5 24.5 3 16.5
24 Kostadinov, Rumen 2207 2205 4 17.0 24.5 3 17.5
25 Metev, Martin 2024 2024 4 16.5 21.5 4 16.0
26 Ivanov, Docho 1809 1969 4 16.0 22.5 4 10.0
27 Angelov, Boyan 2024 2103 4 15.5 22.0 3 16.0
28 Vasileva, Veronika 1680 1859 4 15.0 23.0 4 10.0
29 Janachkov, Angel 2214 2255 3.5 21.5 29.5 2 16.0
30 Galunova, Tsveta 1984 2024 3.5 21.0 28.0 3 18.0
31 Todorov, Rosen 1607 1893 3.5 18.0 25.5 3 11.0
32 Ilijkov, Ivan 2183 1945 3.5 16.0 23.0 3 14.0
33 Milanova, Maria 1915 1920 3 18.5 24.0 2 15.5
34 Vasilev, Hristo 1653 3 18.0 24.0 2 10.5
35 Ivanova, Gergana 1771 1892 3 17.5 24.5 3 13.0
36 Mehmedov, Fikri 1834 3 17.0 24.0 1 12.0
37 Petrov, Nikolay S. 1840 3 17.0 22.0 3 11.0
38 Siuleimanov, Turhan 2024 1952 3 16.5 24.5 2 13.5
39 Velikov, Vladimir 1847 1982 3 16.5 23.0 2 14.0
40 Mircheva, Nona 3 16.0 22.0 3 12.0
41 Petkov, Rumen 3 15.5 20.0 2 9.0
42 Radev, Radi 3 15.0 21.5 2 10.0
43 Stankovski, Marin 1708 1721 3 14.5 22.0 3 12.0
44 Iliev, Ivelin 1645 1695 3 13.5 20.5 2 10.5
45 Panajotov, Petromir 2024 2.5 18.5 25.0 2 11.5
46 Mitev, Miroslav 1870 2.5 18.0 24.5 1 11.0
47 Hristov, Vladimir S. 1572 2.5 17.0 23.0 1 10.5
48 Ivanov, Boris 1622 2.5 15.5 22.0 1 8.0
49 Jordanov, Jordan 1788 2.5 13.5 19.5 2 9.5
50 Petkov, Plamen S. 1711 2.5 11.5 15.5 2 7.5
51 Radev, Rumen 1837 2 16.0 20.5 1 9.5
52 Kaloev, Todor 1856 2 13.5 18.5 2 9.0
53 Dinev, Evgeni 2 13.0 17.0 1 5.0
54 Shikalanov, Jordan 1820 2 12.5 17.0 2 6.0
55 Georgiev, Diyan 1762 1.5 15.5 22.0 0 3.5
56 Oreshkov, Ivailo 1 13.0 18.5 0 5.0
57 Daniel, Adrian 1 12.5 18.0 0 3.0
Последна проява
Последни новини
Финален турнир от веригата за Купата на черноморските страни - 2024
10.09.2012
10.09.2012
От 12 до 19 септември в гр. Бургас се провежда финалния турнир от веригата за Купата на черноморските страни за 2024 година. ...
ДОП Б и А групи за мъже и жени - 2024
05.09.2012
05.09.2012
Българска федерация по шахмат уведомява шахматните клубове, че за Държавните отборни първенства за мъже и жени - Б и А групи за 2024 година в к.к. Слънчев бряг: ...
Олимпиада за мъже и жени в Турция - 2024
03.09.2012
03.09.2012
От 27 август до 9 септември в Истанбул (Турция) се провежда 40-та Олимпиада за мъже и жени.
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
Цветан Стоянов и Нургюл Салимова са медалисти от ЕИП за момчета и момичета - 2024!
25.08.2012
25.08.2012
От 17 до 25 август в Прага (Чехия) се проведе Европейското индивидуално първенство за момчета и момичета до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 години. В него, в групата до 8 години, Цветан Стоянов, с личен треньор Живко Жеков завоюва златния медал, а в групата до 10 години, Нургюл Салимова, с личен треньор Никола Спиридонов - бронзовия!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Втора национална детска лятна лагер - школа
17.08.2012
17.08.2012
От 1 до 9 септември в к.к. Слънчев бряг, парк - хотел Континентал ще се проведе втората лятна сесия на националната детска лагер – школа за 2024 година. ...
Участие на допълнителни състезатели на СИП до 18 години в Словения - 2024
14.08.2012
14.08.2012
Българска федерация по шахмат публикува условия за участие на допълнителни български представители на Световните индивидуални първенства за юноши и девойки до 18 години през 2024 година в Марибор (Словения). ...
Обработване и отчитане на турнири за FIDE Ело
19.07.2012
19.07.2012
Българска федерация по шахмат публикува коментар на Квалификационната комисия във връзка с обработването и отчитането на турнири за международен (FIDE) Ело рейтинг от 1 август 2024 година. ...