Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Дряново(20.03 - 21.03)
Северна централна зона - момчета и момичета до 8,10 и 12 г.

КЛАСИЧЕСКИ ШАХ

Момчета до 8-10 г.

Rank SNo. Name               FED Club        Pts RtgO BH.  vict 
   1    3 Hyusniev Deniz     BUL Orlovets 97 4.0 1200 7.5   4   
   2    4 Kalbanov Damyan    BUL Tsarevets   3.0 1200 11.0  3   
   3    9 Penev Desislav     BUL Dryanovo    3.0 1200 9.0   2   
   4   11 Yordanov Stanislav BUL Dryanovo    3.0 1200 8.5   2   
   5    2 Donkov Trifon      BUL Dryanovo    2.0 1200 9.0   2   
   6    6 Kolev Stoyko       BUL Dryanovo    2.0 1200 7.0   2   
   7    1 Denchev Veselin    BUL Dryanovo    2.0 1200 6.5   2   
   8   10 Velchev Iliyan     BUL Orlovets 97 1.5 1200 8.5   1   
   9    5 Kolev Dian         BUL Tsarevets   1.5 1200 6.0   0   
  10    8 Krastev Yoan       BUL Tsarevets   1.0 1200 8.5   0   
  11    7 Krastev Tsvetin    BUL Tsarevets   1.0 1200 6.5   0   

Момчета до 12 г.

Rank SNo. Name                 Rtg FED Club        Pts BH. BH.  vict 
   1    3 Donev Stefan        1601 BUL Tsarevets   3.5 5.0 9.0   3   
   2    2 Stefanov Emil       1704 BUL Tsarevets   3.5 3.0 7.0   3   
   3    1 Hristov Dimitar     1899 BUL Tsarevets   3.0 5.0 9.5   2   
   4    8 Petrov Kaloyan         0 BUL Tsarevets   3.0 2.0 6.0   3   
   5    9 Proychev Daniel        0 BUL Dryanovo    2.0 5.0 9.5   2   
   6    6 Ivanov Ivaylo          0 BUL Dryanovo    1.5 3.0 7.0   1   
   7    7 Ivanov Ivelin          0 BUL Orlovets 97 1.0 6.5 10.5  1   
   8    5 Genchev Martin         0 BUL Orlovets 97 1.0 4.5 8.5   1   
   9    4 Dankov Nikolay         0 BUL Dryanovo    1.0 3.5 7.0   0   
  10   10 Yordanov Konstantin    0 BUL Dryanovo    0.5 2.0 6.0   0   

Момичета до 8-10 г.

Rank SNo. Name                FED Club        Pts  SB  Res. vict 
   1    3 Boteva Boyanka      BUL Orlovets 97 4.5 8.25 0.5   4   
        5 Evtimova Ivana      BUL Tsarevets   4.5 8.25 0.5   4   
   3    1 Georgieva Magdalena BUL Dryanovo    3.0 3.00 0.0   3   
   4    4 Dimitrova Nikol     BUL Dryanovo    2.0 1.00 0.0   2   
   5    2 Veshkova Venelina   BUL Dryanovo    1.0 0.00 0.0   1   
   6    6 Dankova Georgia     BUL Tsarevets   0.0 0.00 0.0   0   

Момичета до 12 г.

Rank SNo. Name                FED Club        Pts BH. BH.  vict 
   1    2 Gugova Zornitsa     BUL Orlovets 97 4.0 4.5 8.5   4   
   2    6 Pencheva Tsanka     BUL Dryanovo    3.0 2.5 4.5   3   
   3   10 Tsanova Rumyana     BUL Tsarevets   2.5 4.5 8.5   2   
   4    4 Kalbanova Maria     BUL Tsarevets   2.5 4.0 9.0   2   
   5    8 Simeonova Yoana     BUL Dryanovo    2.0 5.0 10.0  2   
   6    5 Mincheva Bogdana    BUL Dryanovo    2.0 3.5 7.0   2   
   7    7 Petrova Anelia      BUL Orlovets 97 1.5 4.5 8.5   1   
   8    9 Todorova Nikol      BUL Orlovets 97 1.5 3.5 6.0   1   
   9    3 Ivanova Nelita      BUL Orlovets 97 1.0 4.5 9.5   1   
  10    1 Dimitrova Elisaveta BUL Dryanovo    0.0 4.0 8.5   0   

УСКОРЕН ШАХ

Момчета до 8 г.

Rank SNo. Name            FED Club     Pts  SB  Res. vict 
   1    3 Neykov Radostin BUL Pristis  4.0 8.00 0.0   4   
   2    4 Hyusniev Deniz  BUL Orlovets 2.0 3.50 0.0   2   
   3    1 Petrov Stanil   BUL Abritus  1.5 3.50 0.0   1   
   4    2 Kolev Stoyko    BUL Dryanovo 1.5 2.50 0.0   1   
   5    5 Penev Desislav  BUL Dryanovo 1.0 2.00 0.0   1   

Момчета до 10 г.

Rank SNo. Name               FED Club      Pts BH.  BH.  SB   
   1    6 Krastev Yoan       BUL Tsarevets 5.0 13.0 7.5 13.00 
   2    3 Kalbanov Damyan    BUL Tsarevets 4.0 13.5 7.0 8.50  
   3    9 Yordanov Stanislav BUL Dryanovo  3.0 15.0 8.5 6.00  
   4    8 Neykov Boyan       BUL Pristis   3.0 13.5 7.5 4.50  
   5    2 Donkov Trifon      BUL Dryanovo  2.5 12.5 6.5 4.00  
   6    4 Kolev  Dian        BUL Tsarevets 2.5 9.5  5.5 4.00  
   7    7 Martinov Martin    BUL Tsarevets 2.0 14.5 8.0 3.00  
   8    5 Krastev Tsvetin    BUL Tsarevets 1.5 11.5 6.5 2.50  
   9    1 Denchev Veselin    BUL Dryanovo  1.5 9.5  5.5 1.75  

Момчета до 12 г.

Rank SNo. Name                 Rtg FED Club      Pts BH.  BH.  SB   
   1    9 Yordanov Konstantin    0 BUL Dryanovo  4.0 15.5 9.0 11.50 
   2    2 Stefanov Emil       1704 BUL Tsarevets 4.0 12.5 8.5 9.50  
   3    1 Hristov Dimitar     1899 BUL Tsarevets 3.0 14.0 8.5 7.00  
   4    8 Vasilev  Hristo        0 BUL Abritus   3.0 13.5 8.0 6.00  
   5    7 Proychev Daniel        0 BUL Dryanovo  3.0 12.5 7.5 6.00  
   6    3 Donev Stefan        1601 BUL Tsarevets 3.0 12.0 7.5 6.50  
   7    4 Dankov Nikolay         0 BUL Dryanovo  2.0 11.5 8.0 3.50  
   8    5 Ivanov Ivaylo          0 BUL Dryanovo  2.0 10.0 6.5 2.00  
   9    6 Petrov Kaloyan         0 BUL Tsarevets 1.0 11.0 6.5 0.50  

Момичета до 8-10 г.

Rank SNo. Name                FED Club        Pts  SB  Res. vict 
   1    3 Boteva Boyanka      BUL Orlovets 97 4.5 8.75 0.0   4   
   2    5 Evtimova Ivana      BUL Tsarevets   4.0 6.50 0.0   4   
   3    4 Dimitrova Nikol     BUL Dryanovo    3.5 5.25 0.0   3   
   4    1 Georgieva Magdalena BUL Dryanovo    2.0 1.00 0.0   2   
   5    2 Veshkova Venelina   BUL Dryanovo    1.0 0.00 0.0   1   
   6    6 Dankova Georgia     BUL Tsarevets   0.0 0.00 0.0   0   

Момичета до 12 г.

Rank SNo. Name                FED Club        Pts BH.  BH.  SB   
   1    2 Ivanova Dona-Maria  BUL Pristis     5.0 14.0 8.0 14.00 
   2    4 Kalbanova Maria     BUL Tsarevets   4.0 14.0 8.0 9.00  
   3    6 Pencheva Tsanka     BUL Dryanovo    3.0 14.0 8.0 5.00  
   4    3 Ivanova Nelita      BUL Orlovets 97 3.0 10.0 6.0 4.50  
   5    8 Simeonova Yoana     BUL Dryanovo    2.5 15.0 9.0 4.50  
   6   10 Tsanova Rumyana     BUL Tsarevets   2.5 14.0 8.0 3.50  
   7    7 Petrova Anelia      BUL Orlovets 97 2.0 10.5 4.5 2.00  
   8    9 Todorova Nikol      BUL Orlovets 97 1.0 12.5 7.5 1.00  
   9    5 Mincheva Bogdana    BUL Dryanovo    1.0 11.0 7.0 1.00  
  10    1 Dimitrova Elisaveta BUL Dryanovo    1.0 10.0 6.0 2.00  

БЛИЦ

Момчета до 8 г.

Rank SNo. Name            FED Club     Pts  SB  Res. vict 
   1    3 Neykov Radostin BUL Pristis  4.0 8.00 0.0   4   
   2    4 Hyusniev Deniz  BUL Orlovets 3.0 4.50 0.0   3   
   3    5 Penev Desislav  BUL Dryanovo 2.0 2.00 0.0   2   
   4    1 Petrov Stanil   BUL Abritus  0.5 0.50 0.5   0   
        2 Kolev Stoyko    BUL Dryanovo 0.5 0.50 0.5   0   

Момчета до 10 г.

Rank SNo. Name               FED Club      Pts BH.  BH.  SB   
   1    3 Kalbanov Damyan    BUL Tsarevets 5.0 13.0 8.0 13.00 
   2    9 Yordanov Stanislav BUL Dryanovo  4.0 15.0 8.5 10.00 
   3    6 Krastev Yoan       BUL Tsarevets 3.0 13.5 7.0 5.00  
   4    4 Kolev  Dian        BUL Tsarevets 3.0 11.5 5.0 4.50  
   5    8 Neykov Boyan       BUL Pristis   2.0 16.0 9.5 4.50  
   6    7 Martinov Martin    BUL Tsarevets 2.0 12.5 6.0 3.00  
   7    2 Donkov Trifon      BUL Dryanovo  2.0 11.0 6.5 3.00  
   8    1 Denchev Veselin    BUL Dryanovo  2.0 10.5 6.0 3.00  
   9    5 Krastev Tsvetin    BUL Tsarevets 2.0 9.5  4.5 3.00  

Момчета до 12 г.

Rank SNo. Name                 Rtg FED Club      Pts BH.  BH.  SB   
   1    3 Donev Stefan        1601 BUL Tsarevets 4.0 14.0 8.5 10.00 
   2    1 Hristov Dimitar     1899 BUL Tsarevets 4.0 13.0 8.5 9.75  
   3    8 Vasilev  Hristo        0 BUL Abritus   3.5 12.5 8.0 6.50  
   4    2 Stefanov Emil       1704 BUL Tsarevets 3.0 13.0 7.5 6.00  
   5    4 Dankov Nikolay         0 BUL Dryanovo  3.0 10.0 6.0 4.50  
   6    9 Yordanov Konstantin    0 BUL Dryanovo  2.5 15.5 9.5 6.00  
   7    7 Proychev Daniel        0 BUL Dryanovo  2.0 13.5 8.0 3.00  
   8    6 Petrov Kaloyan         0 BUL Tsarevets 2.0 9.0  5.5 2.00  
   9    5 Ivanov Ivaylo          0 BUL Dryanovo  1.0 12.0 7.5 0.50  

Момичета до 8-10 г.

Rank SNo. Name                FED Club        Pts  SB   Res. vict 
   1    5 Evtimova Ivana      BUL Tsarevets   5.0 10.00 0.0   5   
   2    3 Boteva Boyanka      BUL Orlovets 97 4.0 6.00  0.0   4   
   3    2 Veshkova Venelina   BUL Dryanovo    3.0 3.00  0.0   3   
   4    4 Dimitrova Nikol     BUL Dryanovo    2.0 1.00  0.0   2   
   5    1 Georgieva Magdalena BUL Dryanovo    1.0 0.00  0.0   1   
   6    6 Dankova Georgia     BUL Tsarevets   0.0 0.00  0.0   0   

Момичета до 12 г.

Rank SNo. Name                FED Club        Pts BH.  BH.  SB   
   1    2 Ivanova Dona-Maria  BUL Pristis     5.0 13.0 8.0 13.00 
   2    4 Kalbanova Maria     BUL Tsarevets   4.0 14.0 7.0 9.00  
   3    6 Pencheva Tsanka     BUL Dryanovo    3.0 15.0 9.0 6.00  
   4    3 Ivanova Nelita      BUL Orlovets 97 3.0 14.0 7.0 6.00  
   5   10 Tsanova Rumyana     BUL Tsarevets   2.0 15.0 9.0 3.00  
   6    5 Mincheva Bogdana    BUL Dryanovo    2.0 12.0 7.0 3.00  
   7    9 Todorova Nikol      BUL Orlovets 97 2.0 11.0 6.0 3.00  
   8    8 Simeonova Yoana     BUL Dryanovo    2.0 9.0  5.0 2.00  
   9    7 Petrova Anelia      BUL Orlovets 97 1.0 12.0 6.0 1.00  
  10    1 Dimitrova Elisaveta BUL Dryanovo    1.0 10.0 6.0 2.00