Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Варна(24.08 - 30.08)
Купа България "Морско конче"

Mомчета до 8 години

Rank SNo. Name                FED Club                Pts BH.  BH.  vict 
   1   14 Neykov Radostin     BUL Pristis             6.0 21.0 30.0  6   
   2    5 Ganchev Hristo      BUL Varna               6.0 19.5 27.5  6   
   3   21 Vasilev Martin      BUL CSKA                5.0 24.0 33.0  4   
   4    8 Ivanov Nikolay      BUL Kaisa               5.0 19.0 28.0  5   
   5   13 Nanovski Stiliyan   BUL Pleven XXI          5.0 18.5 25.0  5   
   6    3 Cholakov Nikolay    BUL Shah-21 Sofia       4.0 23.5 31.5  4   
   7   17 Popvasilev Kaloyan  BUL Levski Sofia        4.0 20.5 28.5  4   
   8   20 Varbanov Vladimir   BUL Pleven XXI          4.0 19.0 26.0  4   
   9    7 Ivanov Iliyan       BUL CSKA                4.0 19.0 26.0  4   
  10    9 Kanchev Ivaylo      BUL Mihail Tal          4.0 16.5 24.5  4   
  11   19 Shopov Aleksandar   BUL Veselin Topalov     4.0 15.0 22.0  3   
  12   12 Krachunov Dimitar   BUL Stolichen tsentar   3.5 16.0 23.5  3   
  13    4 Filipov Doncho      BUL Stolichen tsentar   3.0 17.0 24.5  3   
  14   18 Portokalski Yordan  BUL Victory Blagoevgrad 3.0 17.0 23.0  3   
  15   15 Padezhki Aleksandar BUL CSKA                3.0 16.0 23.0  3   
  16   11 Kolev Nikola        BUL Plovdiv             3.0 11.0 16.0  1   
  17   16 Plachkov Rangel     BUL Plovdiv             2.5 17.0 24.5  1   
  18    1 Andreychev Presiyan BUL Varna               2.5 14.5 20.0  1   
  19    2 Binev Georgi        BUL Kaisa               2.0 16.0 21.0  1   
  20    6 Georgiev Kristian   BUL Plovdiv             2.0 12.0 16.5  0   
  21   10 Kirov Boyan         BUL CSKA                1.5 12.0 17.0  0   

Mомчета до 10 години

Rank SNo. Name                  IRtg FED Club                Pts BH.  BH.  vict 
   1   12 Nikolov Ivan             0 BUL CSKA                7.0 41.0 53.0  6   
   2    7 Tsvetanov David          0 BUL Pleven XXI          7.0 39.5 51.0  6   
   3   10 Boshnakov Nikolay        0 BUL Lokomotiv Sofia     7.0 39.5 50.5  5   
   4    4 Vasilev Kristiyan        0 BUL Shah-21 Sofia       6.5 41.0 50.0  5   
   5    2 Shentov Petar-Delyan  1751 BUL CSKA                6.5 40.0 49.0  6   
   6   49 Vasilev Georgi           0 BUL Shah-21 Sofia       6.5 38.5 49.5  6   
   7   45 Slaveykov Kristiyan      0 BUL CSKA                6.5 35.0 45.5  6   
   8    3 Raykov Stefan         1705 BUL CSKA                6.0 40.5 51.0  5   
   9   42 Skenderski Hristian      0 BUL Marek Dupnitsa      6.0 34.5 44.0  5   
  10   44 Slaveykov Anton          0 BUL CSKA                6.0 34.0 44.0  6   
  11   51 Yoanidis Stefan          0 BUL Mihail Tal          6.0 31.0 39.0  5   
  12    6 Banev Momchil            0 BUL Pleven XXI          5.5 36.5 46.5  5   
  13   14 Dichev Kaloyan           0 BUL Varna               5.5 35.5 45.5  5   
  14   18 Borisov Velislav         0 BUL Asenovets-2006      5.5 32.5 41.5  4   
  15   22 Georgiev Ivan            0 BUL Energia 21          5.5 31.0 40.5  5   
  16    1 Ismail  Tamer         1766 BUL Svilengrad 2004     5.0 39.5 49.0  4   
  17   25 Hristov Ivan             0 BUL VSHK G. Daskalov    5.0 38.0 49.0  4   
  18   26 Ivanov Denis             0 BUL CSKA                5.0 37.5 48.5  4   
  19    5 Ivanov Ivan Georgiev     0 BUL Plovdiv             5.0 37.5 48.0  4   
  20   11 Nemski Bozhidar          0 BUL Plovdiv             5.0 36.0 46.0  5   
  21    8 Dzhalev Kostadin         0 BUL Victory Blagoevgrad 5.0 35.5 46.0  5   
  22   13 Mirandzhev Aleksandar    0 BUL Shah-21 Sofia       5.0 35.0 44.5  4   
  23   27 Kamenov Tsvetomir        0 BUL Rilski sportist     5.0 33.5 43.5  4   
  24   52 Yordanov Lachezar        0 BUL Varna               5.0 31.0 38.5  5   
  25   53 Yordanov Stanislav       0 BUL Dryanovo            5.0 29.5 38.0  4   
  26   28 Kanchev Rumen            0 BUL Pleven XXI          4.5 32.5 42.5  3   
  27   21 Donchev Teodor           0 BUL Stolichen tsentar   4.5 32.5 42.0  3   
  28   48 Tsolov Tsanko            0 BUL CSKA                4.5 32.0 41.5  3   
  29   37 Peev Kaloyan             0 BUL Kaisa               4.5 29.0 39.5  4   
  30   50 Vasilyadis Antoni        0 BUL Shah-21 Sofia       4.5 27.0 34.5  4   
  31   17 Atanasov Krum            0 BUL Varna               4.0 34.5 41.0  4   
  32   24 Grigorov Ivan            0 BUL Shah-21 Sofia       4.0 33.0 42.5  4   
  33   35 Oreshkov Ivaylo          0 BUL Abritus             4.0 32.5 43.0  3   
  34   54 Zhilanov Antonio         0 BUL CSKA                4.0 32.0 40.5  4   
  35   47 Todorov Kaloyan          0 BUL Pristis             4.0 30.5 39.0  4   
  36   46 Slavov Zahari            0 BUL Shah-21 Sofia       4.0 29.0 36.5  4   
  37   23 Georgiev Veselin         0 BUL Ritsar              4.0 28.0 36.5  4   
  38   33 Milenov Martin           0 BUL Stolichen tsentar   4.0 27.5 34.0  4   
  39    9 Krumov Petar             0 BUL Spartak Pleven XXI  3.5 33.5 43.5  3   
  40   31 Konakov Svetoslav        0 BUL Varna               3.5 30.5 37.0  3   
  41   40 Shikolarev Simeon        0 BUL Mihail Botvinik     3.5 27.0 35.0  3   
  42   19 Daniel Adrian            0 BUL Varna               3.5 24.0 31.0  3   
  43   36 Paleykov Galin           0 BUL CSKA                3.5 20.0 24.0  3   
  44   15 Todorov Spasiyan         0 BUL Ivis plus           3.0 29.5 39.0  3   
  45   41 Simeonov Martin          0 BUL CSKA                3.0 27.5 35.5  3   
  46   16 Antonov Svetlin          0 BUL Gebedzhe            3.0 27.0 35.0  2   
  47   38 Petrov Petar             0 BUL Varna               3.0 25.5 33.0  2   
  48   20 Dinev Viktor             0 BUL Shah-21 Sofia       3.0 25.0 32.5  3   
  49   34 Nedyalkov Vladislav      0 BUL Stolichen tsentar   3.0 23.5 29.5  2   
  50   29 Karakolev Yordan         0 BUL Shah-21 Sofia       2.5 23.5 31.5  2   
  51   39 Semov Teodor             0 BUL Varna               2.5 21.5 27.0  2   
  52   30 Kolev Radostin           0 BUL Energia 21          2.0 23.5 30.5  1   
  53   32 Marinikov Petko          0 BUL Shah-21 Sofia       2.0 23.0 31.5  1   
  54   43 Skokanski Martin         0 BUL CSKA                1.0 22.0 26.0  0   

Mомчета до 12 години

Rank SNo. Name                IRtg FED Club                Pts BH.  BH.  vict 
   1    7 Metodiev Veselin       0 BUL Victory Blagoevgrad 8.0 36.5 45.5  7   
   2    8 Stoyanov Valeri M.     0 BUL Mihail Tal          7.0 37.5 49.0  7   
   3   11 Gerdzhikov Kiril       0 BUL VSHK G. Daskalov    6.5 39.5 50.0  5   
   4   10 Iliev Ivelin           0 BUL Varna               6.0 38.5 48.5  5   
   5   28 Yordanov Konstantin    0 BUL Dryanovo            6.0 35.5 45.5  5   
   6    6 Dochev Delyan          0 BUL CSKA                5.5 37.5 48.5  5   
   7    2 Barbul Ionel        1785 ROU                     5.5 37.5 48.5  5   
   8   13 Ivanov Boris           0 BUL Shumen-2005         5.5 34.0 45.5  4   
   9    5 Vachev Kostadin        0 BUL Mihail Tal          5.5 32.5 42.5  5   
  10    9 Samardzhiev Viktor     0 BUL Kapablanka 97       5.0 37.5 47.5  4   
  11    3 Hristov Kaloyan     1576 BUL Stolichen tsentar   5.0 35.0 45.0  4   
  12    1 Hristov Dimitar     1899 BUL Tsarevets           5.0 32.5 42.5  4   
  13    4 Kolovski Marsel     1426 BUL Mihail Tal          4.5 36.0 48.0  3   
  14   27 Yordanov Georgi        0 BUL CSKA                4.5 32.5 41.5  3   
  15   17 Iliev Yoan             0 BUL VSHK G. Daskalov    4.5 29.5 37.5  3   
  16   19 Kostov Vladislav       0 BUL Silistra            4.5 29.0 37.0  4   
  17   12 Donev Stefan           0 BUL Tsarevets           4.5 28.5 36.0  4   
  18   18 Ivanov Tihomir         0 BUL Gebedzhe            4.5 23.5 31.0  3   
  19   26 Vasilev Aleksandar     0 BUL Gebedzhe            4.0 31.5 41.0  4   
  20   14 Dankov Nikolay         0 BUL Dryanovo            4.0 26.5 34.5  2   
  21   22 Proychev Daniel        0 BUL Dryanovo            4.0 26.0 35.5  2   
  22   16 Georgiev Aleksandar    0 BUL VSHK G. Daskalov    4.0 20.5 28.0  2   
  23   29 Zehirev Marin          0 BUL Varna               3.5 31.0 42.0  2   
  24   15 Dinev Evgeni           0 BUL Varna               3.5 29.0 36.5  3   
  25   23 Reterat Tom            0 BUL Kazanlak 21         3.5 27.0 35.0  2   
  26   25 Trifonov Toni          0 BUL VSHK G. Daskalov    3.0 26.5 36.0  1   
  27   24 Slavov Boyan           0 BUL Stolichen tsentar   3.0 24.0 31.5  2   
  28   20 Pavlov Blagoy          0 BUL Victory Blagoevgrad 3.0 23.5 31.0  3   
  29   21 Petrov Ivaylo          0 BUL Varna               2.0 23.5 33.5  0   

Юноши до 14 години

Rank SNo. Name              IRtg FED Club               Pts BH.  BH.  vict 
   1    9 Rafailov Radostin    0 BUL Shumen-2005        6.0 20.5 27.5  6   
   2    1 Dereshki Dario    1901 BUL Pleven XXI         5.5 18.5 27.5  5   
   3    5 Nikolov Rumen     1756 BUL CSKA               5.0 22.5 31.5  3   
   4    4 Georgiev Emil     1768 BUL Badev              5.0 18.0 27.0  4   
   5    2 Yankov Kristiyan  1860 BUL Pleven XXI         4.5 21.5 30.5  4   
   6    7 Stefanov Boris    1679 BUL Spartak Pleven XXI 4.0 18.0 24.5  3   
   7   11 Lazov Stefan         0 BUL Kapablanka 97      4.0 16.5 23.0  3   
   8   14 Dimitrov Radostin    0 BUL Kazanlak 21        4.0 15.5 22.0  3   
   9   13 Cholakov Deyan       0 BUL Orlovets 97        4.0 12.5 19.0  4   
  10   19 Tsonev Georgi        0 BUL Energia 21         3.5 21.5 30.5  2   
  11    3 Peev Georgi       1787 BUL Kaisa              3.5 17.0 24.5  2   
  12   12 Hristov Hristiyan    0 BUL Mihail Tal         3.0 19.5 28.0  2   
  13    8 Dichev Dragomir   1634 BUL Varna              3.0 17.0 25.0  2   
  14    6 Andonov Georgi    1718 BUL Varna              3.0 16.0 23.0  3   
  15   10 Nanov Georgi         0 BUL Pazardzhik         3.0 15.5 22.5  3   
  16   15 Grozdanov Teodor     0 BUL Stolichen tsentar  2.5 15.0 21.0  1   
  17   17 Mitov Mario          0 BUL Stolichen tsentar  2.5 11.0 16.0  1   
  18   18 Nikov Kaloyan        0 BUL CSKA               2.0 15.0 22.5  1   
  19   16 Mihalev Yoan         0 BUL Gebedzhe           2.0 14.0 19.5  1   

Юноши до 16 години

Rank SNo. Name                    IRtg FED Club              Pts BH.  BH.  vict Rtg+/- 
   1    1 Malureanu George-Costin 2118 ROU                   5.5 22.0 31.5  4          
   2    2 Savenkov Konstantin     1943 RUS Tigran Petrosyan  5.5 20.5 28.0  5          
   3    5 Nikolov Mihail          1842 BUL Pleven XXI        5.0 21.5 30.0  4          
   4    4 Titov Tito              1854 BUL Energia 21        5.0 20.5 29.0  3       10 
   5    6 Georgiev Ivan           1780 BUL Badev             4.0 22.5 29.5  3          
   6    8 Ganev Nikola            1523 BUL Stolichen tsentar 4.0 20.0 28.0  4       14 
   7   13 Dobrev Nikola              0 BUL Kazanlak 21       4.0 19.5 27.5  3          
   8   10 Zashev Teodor              0 BUL VSHK G. Daskalov  4.0 18.0 25.0  3          
   9   14 Dimitrov Daniel            0 BUL Kazanlak 21       4.0 17.5 25.0  4          
  10    7 Lyubomirov Iliyan       1730 BUL Mihail Botvinik   4.0 16.0 23.0  3          
  11   11 Velikov Georgi             0 BUL Stolichen tsentar 4.0 16.0 22.0  3          
  12    3 Karadaliev Daniel       1884 BUL Energia 21        3.5 19.0 27.0  2          
  13   18 Mihalev Daniil             0 BUL Gebedzhe          3.0 17.0 22.5  3          
  14   12 Zehirev Stefan             0 BUL Varna             3.0 15.0 20.5  3          
  15   17 Markov Damyan              0 BUL Levski Elin Pelin 3.0 14.5 19.0  2          
  16   16 Kolev Stoyan               0 BUL Levski Elin Pelin 3.0 14.5 19.0  1          
  17   19 Todorov Stoyan             0 BUL Stolichen tsentar 2.5 16.5 23.5  1          
  18   15 Iliev Stoyan               0 BUL Varna             2.0 13.5 18.0  1          
  19    9 Taskov Ivaylo           1480 BUL Stolichen tsentar 1.0 12.5 17.5  0          

Mомичета до 8 години

Rank SNo. Name              FED Club                Pts  SB   Res. vict 
   1    8 Peycheva Gergana  BUL Stolichen tsentar   8.0 30.50 0.0   7   
   2    4 Antova Gabriela   BUL Shah-21             8.0 29.00 0.0   8   
   3    9 Petrova Viktoria  BUL VSHK G. Daskalov    7.0 23.50 0.0   6   
   4    5 Grabcheva Natalia BUL CSKA                6.0 18.50 0.0   5   
   5    1 Velikova Gabriela BUL Silistra            5.0 13.00 0.0   4   
   6   10 Atanasova Yoana   BUL Varna               3.0 7.00  1.5   2   
   7    2 Mineva Rada       BUL Plovdiv             3.0 7.00  1.0   3   
   8    7 Nekova Tsvetelina BUL Pleven XXI          3.0 7.00  0.5   2   
   9    3 Petkova Lilia     BUL Varna               2.0 3.50  0.0   2   
  10    6 Metodieva Nadya   BUL Victory Blagoevgrad 0.0 0.00  0.0   0   

Mомичета до 10 години

Rank SNo. Name                 FED Club              Pts BH.  BH.  vict 
   1    5 Salimova Nurgyul     BUL VSHK G. Daskalov  6.0 20.5 28.0  6   
   2    4 Radeva Viktoria      BUL Plovdiv           6.0 19.0 27.5  6   
   3    1 Balimezova Margarita BUL Shah-21 Sofia     5.0 22.0 29.0  5   
   4    7 Petkova Nadezhda     BUL Varna             4.5 22.5 32.0  4   
   5   16 Todorova Magdalena   BUL Bugras 64         4.0 20.0 29.0  2   
   6    9 Ilieva Gabriela      BUL Pleven XXI        4.0 18.0 25.0  4   
   7    2 Lyubomirova Zlatina  BUL Mihail Botvinik   4.0 17.0 24.0  4   
   8   15 Strateva Margarita   BUL Stolichen tsentar 4.0 17.0 23.0  4   
   9   10 Markova Ralitsa      BUL CSKA              4.0 16.0 22.0  4   
  10   11 Mladenova Nikol      BUL Varna             4.0 13.5 18.5  3   
  11    3 Valeva Ana           BUL VSHK G. Daskalov  3.5 18.0 25.0  3   
  12    6 Bureva Radilena      BUL Shah-21 Sofia     3.0 18.0 26.0  2   
  13   12 Sashova Ivelina      BUL Mihail Tal        3.0 16.5 23.5  3   
  14   14 Sotirova Mikaela     BUL Mihail Botvinik   3.0 14.0 21.0  2   
  15   13 Semerdzhieva Elena   BUL Stolichen tsentar 2.0 15.5 22.5  1   
  16   17 Vasileva Freya       BUL VSHK G. Daskalov  1.5 17.0 23.0  0   
  17    8 Barokova Simona      BUL Stolichen tsentar 1.5 11.5 16.5  0   

Mомичета до 12 години

Rank SNo. Name                      FED Club               Pts BH.  BH.  vict 
   1    9 Gospodinova Nikoleta      BUL VSHK G. Daskalov   6.5 21.5 30.0  6   
   2    4 Traykova Vasilena         BUL Debyut             5.5 21.5 32.0  5   
   3    1 Ilieva Nikol              BUL Pleven XXI         4.5 22.5 32.0  4   
   4   15 Koleva Aleksandrina       BUL Mihail Botvinik    4.5 20.5 30.0  4   
   5   17 Mircheva Nona             BUL Shumen-2005        4.5 20.5 30.0  4   
   6    2 Zarkova Gergana           BUL Rokada             4.0 20.0 28.5  4   
   7   13 Iliyazova Arzu            BUL Shumen-2005        4.0 19.0 28.5  3   
   8    5 Mirandzheva Siyana        BUL Shah-21 Sofia      4.0 17.5 24.0  4   
   9   14 Ivanova Dona-Maria        BUL Pristis            4.0 16.5 23.0  4   
  10   11 Hristova Miroslava        BUL Shah-21 Sofia      4.0 13.5 19.0  4   
  11    7 Vasileva Viktoria         BUL Mihail Botvinik    3.5 19.5 25.0  3   
  12    8 Dobreva Tsveta            BUL Kazanlak 21        3.0 19.5 25.0  3   
  13   19 Tabakova Elena            BUL Stolichen tsentar  3.0 19.0 27.5  3   
  14    3 Dimitrova Gergana         BUL Spartak Pleven XXI 3.0 18.0 23.5  3   
  15    6 Stoyanova Maria-Magdalena BUL Kapablanka 97      3.0 14.5 20.0  3   
  16   10 Gugova Zornitsa           BUL Orlovets-97        3.0 14.0 19.5  3   
  17   16 Madzharska Verka          BUL Stolichen tsentar  2.0 13.0 18.0  2   
  18   12 Ilieva Sofia              BUL Plovdiv            2.0 13.0 18.0  2   
  19   20 Tanova Stefani            BUL Shah-21 Sofia      1.0 14.0 19.0  1   
  20   18 Skokanska Stefani         BUL CSKA               1.0 13.0 17.5  1   

Девойки до 14 години

Rank SNo. Name              FED Club                Pts  SB   Res. vict 
   1    5 Koleva Dzhuliana  BUL Shumen-2005         6.0 16.00 1.0   6   
   2    7 Petrova Boryana   BUL Shumen-2005         6.0 16.00 1.0   6   
   3    3 Pencheva Iva      BUL VSHK G. Daskalov    6.0 16.00 1.0   6   
   4    2 Hristova Elayza   BUL Orlovets-97         4.0 6.00  0.0   4   
   5    6 Dimitrova Denisa  BUL Silistra            3.0 3.00  0.0   3   
   6    1 Kostova Lyudmila  BUL Orlovets-97         2.0 1.00  0.0   2   
   7    4 Aleksova Ivanna   BUL Victory Blagoevgrad 0.5 0.25  0.5   0   
        8 Botsova Desislava BUL Mihail Tal          0.5 0.25  0.5   0   

Девойки до 16 години

Rank SNo. Name              IRtg FED Club                Pts  SB   Res. vict 
   1    5 Milanova Maria    1915 BUL Shumen-2005         6.0 16.75 0.0   5   
   2    3 Krumova Ani       1916 BUL VSHK G. Daskalov    5.5 15.25 0.0   4   
   3    4 Miteva Silvena    1653 BUL VSHK G. Daskalov    5.0 12.00 0.0   4   
   4    6 Georgieva Marina  1745 BUL Victory Blagoevgrad 5.0 11.75 0.0   4   
   5    2 Atanasova Elitsa  1755 BUL Tundzha             3.5 5.75  0.0   3   
   6    1 Naydenova Yana       0 BUL Stolichen tsentar   2.0 1.00  0.0   2   
   7    8 Bakalska Aleksina    0 BUL Mihail Botvinik     1.0 0.00  0.0   1   
   8    7 Metodieva Simona     0 BUL Victory Blagoevgrad 0.0 0.00  0.0   0