Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Пловдив(04.04 - 04.04)
ДИП блиц юноши и девойки 8,10,12,14,16,18 г.

Момчета до 8 г.

Rank SNo. Name                  Rtg FED Club              Pts BH.  BH.  vict 
   1    1 Petkov Matey         1583 BUL CK CSKA           6.0 20.5 28.0  5   
   2   14 Stoyanov Tcvetan        0 BUL CK Kazanlak 21    5.0 19.0 27.5  5   
   3    6 Ivanov Nikolay          0 BUL CK Kaisa          4.5 21.0 28.5  4   
   4   10 Neykov Radostin         0 BUL CK Pristis        4.5 20.0 28.5  4   
   5    9 Nanovski Stiliyan       0 BUL CK Pleven XXI     4.5 17.5 25.0  4   
   6    4 Gutev Todor             0 BUL CK Asenovetc 2004 4.0 17.5 26.0  3   
   7   12 Plachkov Rangel         0 BUL CK Plovdiv        4.0 15.0 22.0  3   
   8   16 Varbanov Vladimir       0 BUL CK Pleven XXI     3.5 21.5 30.5  3   
   9   13 Spasov Radoslav         0 BUL CK Kapablanka 97  3.0 17.0 23.5  2   
  10    2 Cholakov Nikolay        0 BUL CK Shah XXI       3.0 16.5 24.0  2   
  11   15 Valentinov Svetoslav    0 BUL CK Energiya 21    3.0 15.5 22.0  3   
  12    7 Jordanov Ivo            0 BUL CK CSKA           3.0 14.0 20.0  2   
  13    5 Hyusniev Deniz          0 BUL CK Orlovetc 97    2.0 15.0 21.0  1   
  14    8 Miletiev Preslav        0 BUL CK Lokomotiv Sf.  0.0 15.0 21.5  0   
  15    3 Galabov Atanas          0 BUL CK Viktori        0.0 12.5 19.5  0   
  16   11 Nikolaev Yoan           0 BUL CK Plovdiv        0.0 12.5 17.5  0   

Момчета до 10 г.

Rank SNo. Name                  Rtg FED Club                Pts BH.  BH.  vict 
   1    2 Raykov Stefan        1722 BUL CK CSKA             6.5 22.5 29.5  6   
   2    1 Ismail Tamer         1792 BUL CK Svilengrad 2004  6.0 23.5 34.0  6   
   3    7 Nikolov Ivan         1683 BUL CK CSKA             5.5 23.0 32.5  5   
   4    8 Tcvetanov David      1682 BUL CK Pleven XXI       5.5 22.5 31.0  5   
   5   25 Kalbanov Damyan         0 BUL CK Tcarevetc        5.5 21.5 29.5  5   
   6    9 Boshnakov Nikolay    1675 BUL CK Lokomotiv Sf.    5.0 23.0 31.5  5   
   7    4 Dimitrov Krasen      1769 BUL CK Yambol           5.0 22.0 31.0  5   
   8   10 Valchinov Martin     1610 BUL CK Plovdiv          5.0 19.0 26.5  4   
   9   14 Banaliev Yosif          0 BUL CK Energiya 21      5.0 17.5 23.5  5   
  10    3 Baninski Iskren      1780 BUL CK IVIS +           4.5 22.0 30.0  4   
  11   50 Vasilev Kristian        0 BUL CK Shah XXI         4.5 21.5 30.5  3   
  12   19 Georgiev Ivan           0 BUL CK Energiya 21      4.5 18.5 27.0  4   
  13   47 Trifonov Steliyan       0 BUL CK Plovdiv          4.5 16.0 23.5  4   
  14   12 Todorov Spasiyan     1371 BUL CK Ivis+            4.0 20.5 28.5  3   
  15   30 Nemski Bozhidar         0 BUL CK Plovdiv          4.0 20.0 29.0  4   
  16   26 Kanchev Rumen           0 BUL CK Pleven XXI       4.0 19.5 25.5  4   
  17    6 Shentov Petar-Delyan 1719 BUL CK CSKA             4.0 19.0 27.0  4   
  18   37 Radev Petar             0 BUL CK Burgas 64        4.0 19.0 26.0  4   
  19   48 Urilski Vladimir        0 BUL CK Asenovetc 2006   4.0 18.5 26.5  4   
  20   18 Dzhalev Kostadin        0 BUL CK Viktori          4.0 18.5 26.0  4   
  21   17 Dimchev Ruben           0 BUL CK Shah XXI         4.0 14.0 20.5  4   
  22   22 Hristov Todor           0 BUL CK Ricar            4.0 14.0 20.0  4   
  23   13 Ananiev Dimitar         0 BUL CK Shah XXI         3.5 19.0 27.5  3   
  24   11 Dichev Kaloyan       1604 BUL CK Varna            3.5 18.5 25.5  3   
  25   29 Mirandzev Aleksander    0 BUL CK Shah XXI         3.5 18.0 25.0  3   
  26   46 Todorov Kaloyan         0 BUL CK Pristis          3.5 16.5 22.5  3   
  27   40 Slaveykov Anton         0 BUL CK CSKA             3.5 15.5 20.5  3   
  28   16 Chorapinov Aleksi       0 BUL CK Kapablanka 97    3.0 20.5 29.0  3   
  29   44 Stoilov Tcvetomir       0 BUL CK Plovdiv          3.0 20.0 27.0  3   
  30   41 Slaveykov Kristiyan     0 BUL CK CSKA             3.0 17.0 25.0  2   
  31   32 Omerski Kaloyan         0 BUL CK Osogovo          3.0 17.0 24.5  3   
  32   43 Stamenov Bogdan         0 BUL CK Shah XXI         3.0 17.0 24.0  3   
  33   45 Stoyanov Aleksandar     0 BUL CK Plovdiv          3.0 16.5 23.5  3   
  34   23 Ivanov Denis            0 BUL CK CSKA             3.0 16.0 22.5  3   
  35   24 Ivanov Ivan G           0 BUL CK Plovdiv          3.0 16.0 22.0  3   
  36    5 Banev Momchil        1725 BUL CK Pleven XXI       3.0 15.0 21.0  3   
  37   21 Hristov Ivan            0 BUL CK G.Daskalov       3.0 14.5 20.5  3   
  38   28 Krastev Yoan            0 BUL CK Tcarevetc        2.5 15.5 20.0  2   
  39   33 Oreshkov Ivaylo         0 BUL CK Abritus          2.0 17.5 25.5  2   
  40   20 Gutev Dimitar           0 BUL CK Asenovetc 2006   2.0 16.0 22.0  2   
  41   35 Prodanov Iliya          0 BUL CK Plovdiv          2.0 14.5 20.5  2   
  42   42 Slavov Zahari           0 BUL CK Shah XXI         2.0 14.5 19.5  2   
  43   36 Rachev Kristiyan        0 BUL CK Energiya 21      2.0 14.5 18.5  2   
  44   34 Petkov Georgi           0 BUL CK Asenovetc 2006   2.0 14.0 19.0  2   
  45   38 Radev Simeon            0 BUL CK Stolichen centar 2.0 13.5 17.5  2   
  46   15 Chobanov Dimitar        0 BUL CK Asenovetc 2006   2.0 11.5 16.0  2   
  47   27 Krastev Tcvetin         0 BUL CK Tcarevetc        1.0 12.0 18.5  1   
  48   49 Vasilev Georgi Y.       0 BUL CK Shah XXI         0.0 13.0 21.0  0   
  49   31 Nikolaev Georgi         0 BUL CK Plovdiv          0.0 13.0 19.5  0   
  50   39 Romanovich Andrey       0 BUL CK Energiya 21      0.0 12.5 18.5  0   

Момчета до 12 г.

Rank SNo. Name                      Rtg FED Club                      Pts BH.  BH.  vict 
   1    2 Valev Valentin           1913 BUL CK Burgas 64              7.0 23.5 32.0  7   
   2    1 Todorov Yavor            1964 BUL CK Lokomotiv Sofia        6.0 21.0 31.0  6   
   3    4 Hristov Nikolay Valeriev 1893 BUL CK Asenovec 2006          5.0 21.5 30.5  5   
   4    8 Dochev Delyan            1799 BUL CK CSKA                   5.0 19.0 27.5  5   
   5   11 Stoyanov Valeri          1748 BUL CK Mihail Tal Cherven Bry 5.0 18.5 28.5  4   
   6    7 Karaivanov Kaloyan       1887 BUL CK Debyut                 4.5 22.0 32.0  4   
   7    6 Vachev Kostadin          1978 BUL CK Mihail Tal Cherven Bry 4.5 21.0 30.0  4   
   8   26 Marinov Denis               0 BUL CK 64 Stara Zagora        4.5 17.5 25.0  4   
   9   23 Iliev Danail                0 BUL CK Energiya 21 Dobrich    4.5 14.0 18.5  4   
  10    3 Hristov Dimitar          1899 BUL CK Tcarevetc              4.0 20.0 30.0  4   
  11   13 Stefanov Emil            1704 BUL CK Tcarevetc              4.0 20.0 27.5  3   
  12   14 Gerdzhikov Kiril         1676 BUL CK G Daskalov Varna       4.0 16.5 23.0  4   
  13   32 Yordanov Konstantin         0 BUL CK Oryanovo               4.0 16.0 23.5  2   
  14   16 Iliev Ivelin             1632 BUL CK Varna                  4.0 16.0 22.5  4   
  15   17 Ivanov Boris             1612 BUL CK Shumen 2005            3.5 20.0 26.0  3   
  16   21 Delchev Dimitar             0 BUL CK Svilengrad             3.5 19.5 27.0  3   
  17   29 Uzunov Radoslav             0 BUL CK Plovdiv                3.5 19.0 27.0  3   
  18    9 Chorapinov Marian        1785 BUL CK Kapablanka Dupnica     3.5 15.0 21.5  3   
  19   22 Georgiev Todor              0 BUL CK Asenovec 2006          3.0 19.0 27.0  3   
  20   20 Dankov Nikolay              0 BUL CK Dryanovo               3.0 18.0 25.0  3   
  21   12 Samardzhiev Viktor       1739 BUL CK Kapablanka Dupnica     3.0 18.0 24.0  2   
  22   10 Metodiev Veselin         1781 BUL CK Viktory Blagoevgrad    3.0 15.5 22.0  3   
  23   24 Iliev Yoan                  0 BUL CK G.Daskalov             3.0 14.5 21.5  3   
  24   19 Atanasov Sotir              0 BUL CK Svilengrad             3.0 13.0 17.5  3   
  25   27 Proychev Daniel             0 BUL CK Dryanovo               3.0 12.5 17.5  3   
  26   18 Donev Stefan             1601 BUL CK Tcarevetc              2.5 18.0 27.5  2   
  27   30 Vasilev Hristo              0 BUL CK Arbitrus Razgrad       2.5 16.0 22.5  2   
  28   31 Yordanov Georgi             0 BUL CK CSKA                   2.0 16.5 23.5  2   
  29   25 Ivanov Gordan               0 BUL CK Varna                  2.0 14.5 18.5  2   
  30   33 Zehirev Marin               0 BUL CK Varna                  2.0 14.0 19.0  1   
  31   15 Yordanov Hristo          1655 BUL CK Ivis+                  2.0 13.5 19.5  2   
  32   28 Stoyanov Petar              0 BUL CK Energiya 21 Dobrich    0.0 14.5 20.5  0   
  33    5 Petrov Vladimir Sergeev  1689 BUL CK Stolichen centar       0.0 13.5 20.0  0   

Момчета до 14 г.

Rank SNo. Name                      Rtg FED Club                  Pts BH.  BH.  vict 
   1    3 Nikolov Mihail           1832 BUL CK Pleven XXI         6.5 22.0 31.0  6   
   2   10 Stefanov Boris           1683 BUL CK Spartak-Pleven XXI 6.0 21.5 30.0  6   
   3    2 Yankov Kristian          1879 BUL CK Pleven XXI         5.5 24.0 34.0  5   
   4    1 Dereshki Dario           1879 BUL CK Pleven XXI         5.0 22.5 32.0  5   
   5    6 Georgiev Emil            1772 BUL CK Badev              5.0 21.0 29.0  5   
   6    4 Jordanov Kristijan       1820 BUL CK Tcarevetc          5.0 17.5 25.0  5   
   7   15 Nanov Georgi             1821 BUL CK Pazardzhik         4.5 22.0 30.5  4   
   8    7 Nikolov Rumen            1760 BUL CK CSKA               4.5 21.0 29.5  4   
   9   27 Danov Radi                  0 BUL CK Yuri Benderev      4.5 19.0 28.0  4   
  10   13 Peev Georgi              1524 BUL CK Kaisa              4.5 18.0 24.5  4   
  11   24 Zashev Ivan              1702 BUL CK Viktori            4.0 20.0 29.0  3   
  12   12 Marinov Velislav         1550 BUL CK Spartak-Pleven XXI 4.0 20.0 28.0  4   
  13   17 Rafailov Radostin        1786 BUL CK Shumen 2005        4.0 19.5 26.5  4   
  14    8 Pantev Tsvetelin         1743 BUL CK Viktori            4.0 18.5 25.5  4   
  15   35 Pavlov Ivaylo               0 BUL CK Tcarevetc          4.0 17.0 23.0  4   
  16   21 Hristov Hristiyan        1750 BUL CK M.Tal              4.0 16.5 23.0  4   
  17    5 Atanasov Viktor Atanasov 1810 BUL CK Tcarevetc          4.0 15.5 21.0  3   
  18   18 Ganev Daniel             1766 BUL CK Tcarevetc          4.0 14.5 21.0  4   
  19    9 Kostov Kaloyan           1738 BUL CK Kaisa              3.5 19.0 25.5  3   
  20   11 Baltov Nikola            1661 BUL CK Asenovetc 2006     3.5 17.5 25.5  3   
  21   19 Bardarov Georgi          1756 BUL CK Lokomotiv Sf       3.5 17.5 24.5  3   
  22   38 Tinchev Stanislav           0 BUL CK Orlovetc 97        3.5 13.5 18.0  2   
  23   22 Dimitrov Ivo             1749 BUL CK Lokomotiv Sf       3.0 20.0 28.0  3   
  24   20 Lazov Stefan             1756 BUL CK Kapablanka 97      3.0 19.5 26.5  3   
  25   16 Tsekov George            1798 BUL CK Nayden Voynov      3.0 18.0 24.5  2   
  26   14 Lazarov Vasil            1493 BUL CK Spartak-Pleven XXI 3.0 17.5 25.0  3   
  27   23 Mirchev Dimitar          1712 BUL CK Shumen 2005        3.0 15.5 22.0  3   
  28   39 Todorov Ivan                0 BUL CK Ivaylovgrad        3.0 15.5 21.5  1   
  29   37 Tconev Georgi               0 BUL CK Energiya 21        3.0 14.5 19.5  2   
  30   34 Mihalev Yoan                0 BUL CK Beloslav           3.0 13.0 18.5  3   
  31   30 Georgiev Georgi             0 BUL CK Orlovetc 97        3.0 13.0 18.0  3   
  32   25 Dichev Dragomir          1684 BUL CK Varna              2.5 18.0 26.0  2   
  33   26 Cholakov Deyan              0 BUL CK Orlovetc 97        2.5 15.0 20.5  1   
  34   29 Dimitrov Radostin           0 BUL CK Kazanlak 21        2.0 18.0 26.0  2   
  35   28 Dimitrov Kristiyan          0 BUL CK Lokomotiv Sf       2.0 16.0 22.5  2   
  36   36 Sofiev Georgi               0 BUL CK Kapablanka 97      2.0 15.5 21.0  2   
  37   31 Ivanov Kristiyan            0 BUL CK Pristis            2.0 12.5 17.5  1   
  38   32 Karaivanov Teodor           0 BUL CK CSKA               1.5 13.5 19.0  0   
  39   33 Metodiev Kristiyan          0 BUL CK CSKA               1.5 11.5 15.5  0   

Момчета до 16 г.

Rank SNo. Name                    Rtg FED Club                  Pts BH.  BH.  vict 
   1   12 Danov Lyubomir         2000 BUL CK Yuri Benderev      7.0 21.0 26.5  7   
   2    2 Atanasov Anatoli       2009 BUL CK Pleven XXI         5.5 21.0 30.0  5   
   3    1 Stoyanov Ivaylo        2018 BUL CK IVIS +             5.0 22.5 33.0  4   
   4   10 Titov Tito             1774 BUL CK Energiya 21        5.0 19.0 25.0  5   
   5    3 Sofranov Velizar       1998 BUL CK Lokomotiv Sf       4.5 22.5 32.0  4   
   6    7 Karadaliev Daniel      1884 BUL CK Energiya 21        4.5 19.5 28.5  4   
   7    8 Vrigazov Hristo        1867 BUL CK Spartak-Pleven XXI 4.5 19.0 27.0  4   
   8   11 Krumov Zahari          1727 BUL CK Lokomotiv Sf       4.0 20.0 29.5  3   
   9   14 Zashev Teodor          1805 BUL CK G.Daskalov         4.0 18.5 27.0  3   
  10   16 Gergov Hristo          1701 BUL CK IVIS +             3.5 18.5 25.5  3   
  11   13 Stanchev Stanimir      1834 BUL CK Ivaylovgrad        3.5 17.5 24.0  3   
  12    4 Kolev Hristian Og.     1995 BUL CK Asenovetc 2006     3.5 16.0 22.5  3   
  13    9 Georgiev Ivan Georgiev 1783 BUL CK Badev              3.5 15.5 23.0  3   
  14    6 Genchev Evgeni         1893 BUL CK Aetos              3.5 15.5 22.5  3   
  15    5 Garnizov Ivan          1947 BUL CK Spartak-Pleven XXI 3.0 20.0 29.5  3   
  16   15 Lyubomirov Ilijan      1714 BUL CK M.Botvinik         3.0 16.0 22.0  3   
  17   20 Cherkezov Milcho          0 BUL CK Burgas 64          3.0 15.5 20.0  3   
  18   21 Dimitrov Daniel           0 BUL CK Kazanlak 21        3.0 11.5 15.5  3   
  19   23 Mihalev Daniil            0 BUL CK Beloslav           2.5 14.5 18.5  2   
  20   17 Mitov Kiril            1666 BUL CK Viktori            2.5 13.5 18.0  2   
  21   18 Dobrev Nikola          1623 BUL CK Kazanlak 21        2.0 17.5 25.5  2   
  22   19 Apostolov Atanas          0 BUL CK Pazardzhik         2.0 16.5 21.0  2   
  23   22 Iliev Stoyan              0 BUL CK Varna              1.5 15.5 20.5  1   
  24   24 Zehirev Stefan            0 BUL CK Varna              0.0 13.0 21.5  0   

Момчета до 18 г.

Rank SNo. Name                     Rtg FED Club                  Pts BH.  BH.  vict 
   1    2 Andreev Sasho           2187 BUL CK Svilengrad 2004    6.5 21.0 29.5  6   
   2    6 Krustev Vasil           2004 BUL CK Spartak-Pleven XXI 5.0 20.5 29.5  5   
   3    5 Ninov Dayan             2012 BUL CK Lokomotiv Mz.      5.0 19.5 27.0  5   
   4    1 Ivanov Stojan Lubomirov 2197 BUL CK G.Daskalov         4.5 20.5 30.5  4   
   5    3 Janev Pavel             2033 BUL CK Kaisa              4.5 20.0 27.5  4   
   6   14 Delchev Dimitar            0 BUL CK Orlovetc 97        4.0 18.0 25.5  3   
   7    4 Angelov Boyan           2019 BUL CK Shumen 2005        3.5 21.5 31.0  3   
   8    8 Krumov Georgi           1668 BUL CK G.Daskalov         3.5 21.0 27.5  2   
   9   10 Georgiev Dzhulian       1897 BUL CK Debyut             3.5 18.5 26.5  3   
  10   11 Fotev Stefan            1857 BUL CK Viktori            3.5 18.0 25.5  3   
  11    9 Todorov Rosen           1624 BUL CK Abritus            3.5 16.5 23.5  2   
  12   13 Hadzhiyski Nikolay      1740 BUL CK Kazanlak 21        3.5 14.0 18.0  3   
  13   16 Ivanov Petko               0 BUL CK Pristis            3.0 16.5 20.5  3   
  14   15 Gutev Lyubomir             0 BUL CK Orlovetc 97        3.0 13.5 18.5  3   
  15   18 Peev Martin                0 BUL CK 64                 3.0 13.5 17.0  3   
  16    7 Mihov Emil              1800 BUL CK CSKA               2.5 16.5 21.5  2   
  17   12 Barakov Lachezar        1757 BUL CK Pazardzhik         1.0 17.5 22.5  1   
  18   17 Milev Ventcislav           0 BUL CK Orlovetc 97        0.0 15.0 19.5  0   

Момичета до 8 г.

Rank SNo. Name                Rtg FED Club             Pts Res. Koya  SB.  
   1    1 Salimova Nurgyul   1591 BUL CK G.Daskalov    6.0 0.0  1.0  17.00 
   2    7 Antova Gabriela       0 BUL CK Shah XXI      5.0 1.0  2.0  17.00 
   3    3 Tcekova Lora          0 BUL CK CSKA          5.0 0.0  0.0  12.00 
   4    4 Grabcheva Nataliya    0 BUL CK CSKA          3.0 2.0  0.0  6.00  
        8 Simidchieva Lora      0 BUL CK Lokomotiv Sf. 3.0 2.0  0.0  6.00  
   6    5 Atanasova Yoana       0 BUL CK Varna         3.0 1.0  1.0  8.00  
        6 Petrova Viktoriya     0 BUL CK G.Daskalov    3.0 1.0  1.0  8.00  
   8    2 Lazarova Antonia      0 BUL CK Shah XXI      0.0 0.0  0.0  0.00  

Момичета до 10 г.

Rank SNo. Name                  Rtg FED Club               Pts BH.  BH.  vict 
   1    3 Radeva Viktoria      1545 BUL CK Plovdiv         6.0 20.0 29.0  6   
   2    6 Ilieva Gabriela         0 BUL CK Pleven XXI      6.0 17.5 24.0  6   
   3   12 Valeva Ana              0 BUL CK G.Daskalov      5.0 20.5 29.0  5   
   4    1 Lyubomirova Zlatina  1748 BUL CK M.Botvinik      4.0 21.0 29.5  4   
   5   11 Shomova Karina          0 BUL CK Svilengrad 2004 4.0 18.5 25.0  3   
   6   13 Vasileva Freya          0 BUL CK G.Daskalov      4.0 17.0 25.5  3   
   7    9 Nacheva Yana            0 BUL CK Asenovetc 2006  4.0 17.0 24.5  4   
   8    4 Balimezova Margarita    0 BUL CK Shah XXI        4.0 15.5 22.0  3   
   9    7 Kostadinova Marieta     0 BUL CK Asenovetc 2006  3.0 17.5 24.0  3   
  10    2 Bureva Radilena      1608 BUL CK Shah XXI        3.0 17.0 23.5  2   
  11    5 Hristova Anna           0 BUL CK Shah XXI        3.0 16.0 20.5  2   
  12    8 Lazarova Ana-Maria      0 BUL CK Shah XXI        2.0 15.0 21.5  1   
  13   10 Nikolova Zhasmina       0 BUL CK Energiya 21     1.0 14.0 20.5  0   

Момичета до 12 г.

Rank SNo. Name                  Rtg FED Club                 Pts BH.  BH.  vict 
   1   19 Tsvetanova Sofia        0 BUL CK Oryahovo          5.5 24.0 33.5  4   
   2   18 Traykova Vasilena       0 BUL CK Oryahovo          5.5 23.0 31.0  5   
   3    3 Koleva Djuliana      1709 BUL Ck Shumen 2005       5.0 22.0 30.5  5   
   4    1 Shivacheva Donika    1644 BUL CK Yambol            5.0 22.0 30.0  5   
   5    5 Stoyanova Megi       1623 BUL CK Kapablanka 97     5.0 15.5 22.5  5   
   6    4 Petrova Borjana      1672 BUL CK Shumen 2005       4.0 21.5 28.5  4   
   7   12 Ivanova Dona-Mariya     0 BUL CK Pristis           4.0 19.0 26.0  4   
   8   13 Kalbanova Maria         0 BUL CK Tcarevetc         4.0 18.5 24.0  3   
   9   10 Gospodinova Nikoleta    0 BUL CK G.Daskalov        4.0 18.0 24.5  4   
  10    2 Ilieva Nikol         1737 BUL CK Pleven XXI        4.0 17.5 23.0  4   
  11   11 Iliyazova Arzu          0 BUL CK Shumen 2005       4.0 17.0 24.5  4   
  12   15 Mircheva Nona           0 BUL CK Shumen 2005       3.0 20.0 27.5  3   
  13    9 Dobreva Tcveta          0 BUL CK Kazanlak 21       3.0 17.0 24.0  3   
  14    7 Dimitrova Gergana       0 BUL CK Spartak-PlevenXXI 3.0 14.0 20.5  2   
  15    6 Anastasova Ivelina      0 BUL CK Svilengrad 2004   3.0 13.5 20.0  3   
  16   14 Madzharska Verka        0 BUL CK Stolichen centar  2.0 14.0 20.5  1   
  17   17 Tanova Stefani          0 BUL CK Shah XXI          2.0 14.0 19.5  1   
  18    8 Dimitrova Silviya       0 BUL CK Svilengrad 2004   2.0 13.5 19.0  1   
  19   16 Skokanska Stefani       0 BUL CK CSKA              2.0 10.0 16.5  1   

Момичета до 14 г.

Rank SNo. Name                   Rtg FED Club             Pts BH.  BH.  vict 
   1    4 Pencheva Iva          1731 BUL CK G.Daskalov    6.0 21.0 30.0  6   
   2    1 Ivanova Simoneta      1816 BUL CK M.Tal         6.0 20.5 26.5  5   
   3    2 Dragieva Denitza      1760 BUL CK Lokomotiv Sf. 5.5 21.5 27.5  5   
   4    3 Spasova Tsvetelina    1759 BUL CK Ivis +        4.0 21.0 29.0  3   
   5    5 Hristova Elayza          0 BUL CK Orlovetc 97   4.0 19.5 26.5  4   
   6   10 Tsvetanova Francheska    0 BUL CK Pristis       4.0 17.5 23.5  4   
   7    8 Petkova Radostina        0 BUL CK Oryahovo      3.5 16.5 22.5  3   
   8   11 Tsvetkova Kristina       0 BUL CK Oryahovo      3.0 19.5 26.5  3   
   9    6 Kostova Lyudmila         0 BUL CK Orlovetc 97   3.0 14.5 18.5  3   
  10    9 Stoyanova Anita          0 BUL CK Osogovo       2.0 15.0 19.0  2   
  11   12 Valentinova Zheni        0 BUL CK Energiya 21   1.0 15.5 19.5  1   
  12    7 Panayotova Pavleta       0 BUL CK Energiya 21   0.0 18.0 25.0  0   

Момичета до 16 г.

Rank SNo. Name              Rtg FED Club              Pts Res. Koya  SB.  
   1    2 Krumova Ani      1905 BUL CK G.Daskalov     5.0 1.0  3.0  13.00 
   2    5 Sirkova Darena   2084 BUL CK Lokomotiv 2005 5.0 0.0  3.0  11.00 
   3    1 Galunova Tsveta  1984 BUL CK Viktori        4.0 0.0  2.0  7.00  
   4    6 Milanova Maria   1916 BUL CK Shumen 2005    3.0 1.0  1.0  4.00  
   5    4 Georgieva Marina 1742 BUL CK Viktori        3.0 0.0  1.0  6.00  
   6    3 Venkova Polina   1818 BUL CK Pleven XXI     1.0 0.0  0.0  0.00  
   7    7 Gicheva Anita       0 BUL CK Abritus        0.0 0.0  0.0  0.00  

Момичета до 18 г.

Rank SNo. Name               Rtg FED Club             Pts BH.  BH.  vict 
   1    1 Trifonova Sandra  2010 BUL CK M.Tal         6.5 18.5 25.0  6   
   2    3 Kosturska Yoana   1819 BUL CK IVIS +        6.0 18.0 25.0  6   
   3    7 Vasileva Veronika 1639 BUL                  5.0 19.5 28.5  5   
   4    9 Ivanova Silviya   1877 BUL                  4.0 20.0 27.0  3   
   5   11 Atanasova Elitsa  1730 BUL                  4.0 17.0 22.5  3   
   6    2 Tsekova Viktoria  1860 BUL CK Nayden Voynov 4.0 16.5 24.0  3   
   7    5 Ivanova Gergana   1682 BUL CK Maritca-Iztok 3.5 21.5 31.0  3   
   8    8 Ivanova Alexandra 1632 BUL CK Pleven 21     3.5 16.5 24.5  2   
   9    4 Dimitrova Aseniya 1726 BUL CK IVIS +        3.5 15.5 23.5  3   
  10   10 Jordanova Joana   1817 BUL CK Shumen 2005   3.0 17.0 23.5  3   
  11   12 Bakalska Aleksina 1539 BUL                  3.0 16.0 22.5  2   
  12    6 Miteva Silvena    1659 BUL CK G.Daskalov    2.0 13.5 17.5  1   
  13   13 Aleva Elitca         0 BUL CK Orlovetc 97   1.0 17.0 24.0  0