Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Пловдив(02.04 - 03.04)
ДИП ускорен шах юноши и девойки 8,10,12,14,16,18 г.

Момчета до 8 г.

Rank SNo. Name                  Rtg FED Club                Pts BH.  BH.  vict 
   1    1 Petkov Matey         1583 BUL CK CSKA             6.0 23.0 32.0  6   
   2   14 Petrov Anton            0 BUL CK Stolichen centar 6.0 20.5 29.5  6   
   3   12 Neykov Radostin         0 BUL CK Pristis          6.0 17.0 24.0  6   
   4   19 Valentinov Svetoslav    0 BUL CK Dobrich          5.0 20.5 27.5  5   
   5    4 Gutev Todor             0 BUL CK Asenovetc 2004   4.5 14.0 22.0  4   
   6   20 Varbanov Vladimir       0 BUL CK Pleven XXI       4.0 22.0 30.0  4   
   7    6 Ivanov Nikolay          0 BUL CK Kaisa            4.0 20.0 28.0  4   
   8   18 Stoyanov Tcvetan        0 BUL CK Kazanlak 21      4.0 15.0 21.0  4   
   9   11 Nanovski Stiliyan       0 BUL CK Pleven XXI       4.0 14.5 22.5  4   
  10   21 Vasilev Martin          0 BUL CK CSKA             3.5 20.0 29.0  2   
  11    5 Hyusniev Deniz          0 BUL CK Orlovetc 97      3.5 15.0 22.0  3   
  12   10 Miletiev Preslav        0 BUL CK Lokomotiv Sf.    3.0 21.5 29.5  3   
  13    8 Jordanov Ivo            0 BUL CK CSKA             3.0 19.0 27.5  3   
  14    7 Ivanov Svetoslav        0 BUL CK Burgas 64        3.0 17.5 26.0  2   
  15   13 Nikolaev Yoan           0 BUL CK Plovdiv          3.0 13.0 18.5  2   
  16   15 Plachkov Rangel         0 BUL CK Plovdiv          2.5 15.5 21.0  1   
  17    2 Cholakov Nikolay        0 BUL CK Shah XXI         2.0 18.0 25.0  2   
  18    3 Galabov Atanas          0 BUL CK Viktori          2.0 14.5 20.0  1   
  19   16 Spasov Radoslav         0 BUL CK Kapablanka 97    2.0 14.0 19.0  1   
  20    9 Kirilov Kaloyan         0 BUL CK Stolichen centar 1.0 14.0 22.0  1   
  21   17 Stoev Orfey             0 BUL CK Plovdiv          1.0 13.0 18.5  0   

Момчета до 10 г.

Rank SNo. Name                  Rtg FED Club                Pts BH.  BH.  vict 
   1   10 Boshnakov Nikolay    1675 BUL CK Lokomotiv Sf.    6.5 23.5 32.0  6   
   2    1 Petrov Martin        1839 BUL CK Stolichen centar 6.0 20.0 28.0  6   
   3   13 Todorov Spasiyan     1371 BUL CK Ivis+            5.5 22.0 30.5  5   
   4    8 Nikolov Ivan         1683 BUL CK CSKA             5.5 21.5 31.0  5   
   5    2 Ismail Tamer         1792 BUL CK Svilengrad 2004  5.0 25.0 32.5  5   
   6    7 Shentov Petar-Delyan 1719 BUL CK CSKA             5.0 24.0 33.0  4   
   7    4 Baninski Iskren      1780 BUL CK IVIS +           5.0 23.5 32.0  4   
   8    5 Dimitrov Krasen      1769 BUL CK Yambol           5.0 20.5 28.5  5   
   9    9 Tcvetanov David      1682 BUL CK Pleven XXI       5.0 20.0 27.5  5   
  10   11 Valchinov Martin     1610 BUL CK Plovdiv          5.0 20.0 27.0  5   
  11   33 Mirandzev Aleksander    0 BUL CK Shah XXI         5.0 19.5 26.0  5   
  12    3 Raykov Stefan        1722 BUL CK CSKA             5.0 19.0 27.5  5   
  13   21 Dzhalev Kostadin        0 BUL CK Viktori          4.5 22.5 30.5  4   
  14   57 Vasilev Georgi Y.       0 BUL CK Shah XXI         4.5 16.5 23.0  4   
  15   58 Vasilev Kristian        0 BUL CK Shah XXI         4.5 15.0 21.5  4   
  16   22 Georgiev Ivan           0 BUL CK Energiya 21      4.0 22.0 31.0  4   
  17   14 Ananiev Dimitar         0 BUL CK Shah XXI         4.0 21.5 29.0  4   
  18   26 Ivanov Ivan G           0 BUL CK Plovdiv          4.0 20.5 28.5  4   
  19   28 Kanchev Rumen           0 BUL CK Pleven XXI       4.0 20.5 27.5  4   
  20   27 Kalbanov Damyan         0 BUL CK Tcarevetc        4.0 19.5 26.5  4   
  21   53 Todorov Kaloyan         0 BUL CK Pristis          4.0 19.0 27.0  3   
  22    6 Banev Momchil        1725 BUL CK Pleven XXI       4.0 18.5 27.5  3   
  23   56 Urilski Vladimir        0 BUL CK Asenovetc 2006   4.0 18.5 26.0  4   
  24   54 Trifonov Steliyan       0 BUL CK Plovdiv          4.0 17.5 23.5  4   
  25   15 Banaliev Yosif          0 BUL CK Energiya 21      4.0 16.0 23.0  4   
  26   35 Nemski Bozhidar         0 BUL CK Plovdiv          4.0 15.0 21.5  4   
  27   23 Gutev Dimitar           0 BUL CK Asenovetc 2006   4.0 12.0 17.0  4   
  28   19 Dimchev Ruben           0 BUL CK Shah XXI         3.5 20.5 26.5  3   
  29   12 Dichev Kaloyan       1604 BUL CK Varna            3.5 18.5 24.0  3   
  30   42 Radev Petar             0 BUL CK Burgas 64        3.5 18.0 26.0  3   
  31   45 Slaveykov Anton         0 BUL CK CSKA             3.5 16.5 23.5  3   
  32   49 Stoilov Tcvetomir       0 BUL CK Plovdiv          3.5 14.5 19.5  3   
  33   46 Slaveykov Kristiyan     0 BUL CK CSKA             3.5 13.0 18.0  3   
  34   17 Chorapinov Aleksi       0 BUL CK Kapablanka 97    3.0 21.0 29.5  2   
  35   25 Ivanov Denis            0 BUL CK CSKA             3.0 20.0 28.5  3   
  36   20 Donchev Teodor          0 BUL CK Stolichen centar 3.0 19.5 27.0  3   
  37   51 Tanev Valentin          0 BUL CK Asenovetc 2006   3.0 16.5 23.0  3   
  38   24 Hristov Ivan            0 BUL CK G.Daskalov       3.0 15.5 21.5  3   
  39   40 Prodanov Iliya          0 BUL CK Plovdiv          3.0 15.5 21.5  3   
  40   37 Omerski Kaloyan         0 BUL CK Osogovo          3.0 12.5 19.0  3   
  41   34 Mitcilkov Viktor        0 BUL CK Stolichen centar 2.5 18.0 24.0  2   
  42   43 Radev Simeon            0 BUL CK Stolichen centar 2.5 15.5 21.0  2   
  43   18 Dafchev Ivan            0 BUL CK Asenovetc 2006   2.5 14.5 22.5  2   
  44   39 Petkov Georgi           0 BUL CK Asenovetc 2006   2.5 14.5 22.5  2   
  45   36 Nikolaev Georgi         0 BUL CK Plovdiv          2.5 13.5 19.5  2   
  46   16 Chobanov Dimitar        0 BUL CK Asenovetc 2006   2.5 13.5 19.0  2   
  47   47 Slavov Zahari           0 BUL CK Shah XXI         2.5 13.0 18.0  2   
  48   38 Oreshkov Ivaylo         0 BUL CK Abritus          2.5 11.5 17.5  2   
  49   44 Romanovich Andrey       0 BUL CK Energiya 21      2.5 10.5 15.5  2   
  50   52 Tcochev Ivaylo          0 BUL CK G.Daskalov       2.0 18.0 24.0  2   
  51   55 Tsonev Bozhidar         0 BUL CK Burgas 64        2.0 16.5 23.0  2   
  52   50 Stoyanov Aleksandar     0 BUL CK Plovdiv          2.0 16.0 23.0  2   
  53   32 Krastev Yoan            0 BUL CK Tcarevetc        2.0 11.0 17.0  2   
  54   30 Kostadinov Encho        0 BUL CK Plovdiv          1.5 15.0 23.5  1   
  55   31 Krastev Tcvetin         0 BUL CK Tcarevetc        1.0 17.0 24.5  1   
  56   48 Stamenov Bogdan         0 BUL CK Shah XXI         1.0 17.0 24.0  1   
  57   29 Kolev Radostin          0 BUL CK Energiya 21      1.0 14.0 19.5  1   
  58   41 Rachev Kristiyan        0 BUL CK Energiya 21      1.0 12.5 17.0  1   

Момчета до 12 г.

Rank SNo. Name                      Rtg FED Club                      Pts BH.  BH.  vict 
   1    1 Todorov Yavor            1964 BUL CK Lokomotiv Sofia        6.0 24.0 34.0  6   
   2    5 Petrov Vladimir Sergeev  1689 BUL CK Stolichen centar       6.0 21.5 30.5  6   
   3    4 Hristov Nikolay Valeriev 1893 BUL CK Asenovec 2006          5.5 22.0 30.0  5   
   4    2 Valev Valentin           1913 BUL CK Burgas 64              5.5 22.0 28.5  5   
   5   10 Metodiev Veselin         1781 BUL CK Viktory Blagoevgrad    5.0 19.5 27.0  4   
   6   18 Donev Stefan             1601 BUL CK Tcarevetc              5.0 19.0 26.5  5   
   7    6 Vachev Kostadin          1978 BUL CK Mihail Tal Cherven Bry 4.5 23.0 31.0  4   
   8   26 Marinov Denis               0 BUL CK 64 Stara Zagora        4.5 20.0 28.5  3   
   9   11 Stoyanov Valeri          1748 BUL CK Mihail Tal Cherven Bry 4.5 19.5 28.0  4   
  10   14 Gerdzhikov Kiril         1676 BUL CK G Daskalov Varna       4.0 21.5 30.5  4   
  11   13 Stefanov Emil            1704 BUL CK Tcarevetc              4.0 20.0 28.0  4   
  12   12 Samardzhiev Viktor       1739 BUL CK Kapablanka Dupnica     4.0 18.5 25.5  4   
  13   19 Atanasov Sotir              0 BUL CK Svilengrad             4.0 18.5 25.5  4   
  14   16 Iliev Ivelin             1632 BUL CK Varna                  4.0 17.0 24.0  4   
  15    8 Dochev Delyan            1799 BUL CK CSKA                   4.0 17.0 22.0  4   
  16   31 Vasilev Hristo              0 BUL CK Arbitrus Razgrad       4.0 16.5 22.0  4   
  17   34 Yordanov Georgi             0 BUL CK CSKA                   4.0 15.0 21.0  4   
  18   17 Ivanov Boris             1612 BUL CK Shumen 2005            3.5 22.0 30.0  3   
  19    7 Karaivanov Kaloyan       1887 BUL CK Debyut                 3.5 20.5 28.5  3   
  20    3 Hristov Dimitar          1899 BUL CK Tcarevetc              3.0 19.0 27.0  3   
  21   22 Georgiev Todor              0 BUL CK Asenovec 2006          3.0 17.5 25.0  2   
  22   35 Yordanov Konstantin         0 BUL CK Oryanovo               3.0 17.0 24.0  3   
  23   24 Iliev Yoan                  0 BUL CK G.Daskalov             3.0 16.5 22.5  3   
  24    9 Chorapinov Marian        1785 BUL CK Kapablanka Dupnica     3.0 15.5 22.0  3   
  25   21 Delchev Dimitar             0 BUL CK Svilengrad             3.0 15.5 20.5  3   
  26   23 Iliev Danail                0 BUL CK Energiya 21 Dobrich    3.0 13.0 19.5  2   
  27   36 Zehirev Marin               0 BUL CK Varna                  2.5 18.0 25.0  1   
  28   27 Pilatov Zhelyazko           0 BUL CK Lokomotiv Plovdiv      2.5 17.0 24.0  2   
  29   33 Yakov Emil                  0 BUL CK Harmonia               2.5 14.0 19.0  2   
  30   28 Proychev Daniel             0 BUL CK Dryanovo               2.5 11.5 16.5  2   
  31   15 Yordanov Hristo          1655 BUL CK Ivis+                  2.0 14.0 20.0  2   
  32   30 Uzunov Radoslav             0 BUL CK Plovdiv                2.0 14.0 18.5  1   
  33   32 Veselinov Ivelin            0 BUL CK Harmonia               2.0 13.5 19.5  1   
  34   25 Ivanov Gordan               0 BUL CK Varna                  2.0 12.5 18.0  2   
  35   29 Stoyanov Petar              0 BUL CK Energiya 21 Dobrich    1.0 15.5 20.0  1   
  36   20 Dankov Nikolay              0 BUL CK Dryanovo               0.5 13.5 20.0  0   

Момчета до 14 г.

Rank SNo. Name                      Rtg FED Club                  Pts BH.  BH.  vict 
   1    6 Ivanova Simoneta         1816 BUL CK M.Tal              6.0 21.5 29.5  5   
   2    7 Atanasov Viktor Atanasov 1810 BUL CK Tcarevetc          5.5 22.5 32.0  5   
   3   12 Stefanov Boris           1683 BUL CK Spartak-Pleven XXI 5.5 22.0 29.5  5   
   4    2 Dereshki Dario           1879 BUL CK Pleven XXI         5.0 23.0 32.5  5   
   5    4 Nikolov Mihail           1832 BUL CK Pleven XXI         5.0 22.0 30.5  4   
   6    9 Nikolov Rumen            1760 BUL CK CSKA               5.0 20.5 28.0  5   
   7   10 Pantev Tsvetelin         1743 BUL CK Viktori            5.0 19.5 27.5  4   
   8    8 Georgiev Emil            1772 BUL CK Badev              4.5 23.0 32.0  3   
   9    3 Yankov Kristian          1879 BUL CK Pleven XXI         4.5 22.5 32.5  4   
  10    5 Jordanov Kristijan       1820 BUL CK Tcarevetc          4.5 22.0 30.5  4   
  11   20 Rafailov Radostin        1786 BUL CK Shumen 2005        4.5 20.0 28.5  4   
  12   16 Lazarov Vasil            1493 BUL CK Spartak-Pleven XXI 4.0 20.5 27.0  4   
  13   14 Marinov Velislav         1550 BUL CK Spartak-Pleven XXI 4.0 20.0 26.5  4   
  14   15 Peev Georgi              1524 BUL CK Kaisa              4.0 20.0 26.5  4   
  15   23 Lazov Stefan             1756 BUL CK Kapablanka 97      4.0 19.5 28.0  3   
  16   11 Kostov Kaloyan           1738 BUL CK Kaisa              4.0 19.5 27.0  3   
  17   22 Bardarov Georgi          1756 BUL CK Lokomotiv Sf       4.0 19.0 26.5  4   
  18   25 Dimitrov Ivo             1749 BUL CK Lokomotiv Sf       4.0 19.0 24.5  3   
  19   30 Danov Radi                  0 BUL CK Yuri Benderev      4.0 18.0 23.5  4   
  20   26 Mirchev Dimitar          1712 BUL CK Shumen 2005        4.0 17.5 24.0  4   
  21   29 Cholakov Deyan              0 BUL CK Orlovetc 97        4.0 17.5 24.0  3   
  22   24 Hristov Hristiyan        1750 BUL CK M.Tal              4.0 16.0 23.5  4   
  23   13 Baltov Nikola            1661 BUL CK Asenovetc 2006     3.5 18.5 26.0  3   
  24   21 Ganev Daniel             1766 BUL CK Tcarevetc          3.5 18.5 25.0  3   
  25   39 Pavlov Ivaylo               0 BUL CK Tcarevetc          3.5 14.5 20.0  3   
  26   18 Drandarov Dimitar        1801 BUL CK Plovdiv            3.5 14.5 19.5  3   
  27   19 Tsekov George            1798 BUL CK Nayden Voynov      3.0 19.0 25.0  3   
  28   32 Dimitrov Radostin           0 BUL CK Kazanlak 21        3.0 18.5 25.0  3   
  29   45 Todorov Ivan                0 BUL CK Ivaylovgrad        3.0 16.5 24.5  2   
  30   17 Nanov Georgi             1821 BUL CK Pazardzhik         3.0 16.5 23.5  2   
  31   44 Tinchev Stanislav           0 BUL CK Orlovetc 97        3.0 15.5 20.5  3   
  32   42 Tconev Georgi               0 BUL CK Energiya 21        3.0 14.5 20.0  3   
  33   33 Georgiev Georgi             0 BUL CK Orlovetc 97        3.0 14.0 19.0  3   
  34   41 Stoyanov Iliyan             0 BUL CK Plovdiv            3.0 13.0 18.5  3   
  35   28 Dichev Dragomir          1684 BUL CK Varna              2.5 18.5 27.0  2   
  36   27 Zashev Ivan              1702 BUL CK Viktori            2.5 15.0 21.0  2   
  37   31 Dimitrov Kristiyan          0 BUL CK Lokomotiv Sf       2.5 11.5 17.5  2   
  38   37 Metodiev Kristiyan          0 BUL CK CSKA               2.0 13.5 19.0  1   
  39   43 Terziev Dobrin              0 BUL CK Balchik            2.0 13.0 18.0  1   
  40   34 Ivanov Kristiyan            0 BUL CK Pristis            2.0 12.5 19.5  1   
  41   36 Karaivanov Teodor           0 BUL CK CSKA               2.0 11.0 16.0  1   
  42   38 Mihalev Yoan                0 BUL CK Beloslav           1.5 15.5 20.5  0   
  43   40 Sofiev Georgi               0 BUL CK Kapablanka 97      1.0 16.0 21.5  1   
  44    1 Monev Alexander          2096 BUL CK Lokomotiv Sf       0.0 15.0 22.0  0   
  45   35 Kabadaiev Manol             0 BUL CK Plovdiv            0.0 13.5 20.0  0   

Момчета до 16 г.

Rank SNo. Name                    Rtg FED Club                  Pts BH.  BH.  vict 
   1   10 Titov Tito             1774 BUL CK Energiya 21        5.5 22.5 30.0  5   
   2    1 Stoyanov Ivaylo        2018 BUL CK IVIS +             5.5 20.0 28.0  4   
   3    7 Karadaliev Daniel      1884 BUL CK Energiya 21        5.0 21.0 26.5  4   
   4    6 Genchev Evgeni         1893 BUL CK Aetos              5.0 19.5 28.0  5   
   5    5 Garnizov Ivan          1947 BUL CK Spartak-Pleven XXI 5.0 18.0 26.5  5   
   6   13 Danov Lyubomir         2000 BUL CK Yuri Benderev      4.5 22.0 30.0  4   
   7    9 Georgiev Ivan Georgiev 1783 BUL CK Badev              4.0 21.0 29.0  4   
   8    3 Sofranov Velizar       1998 BUL CK Lokomotiv Sf       4.0 19.5 28.0  3   
   9    4 Kolev Hristian Og.     1995 BUL CK Asenovetc 2006     4.0 19.0 27.0  4   
  10    8 Vrigazov Hristo        1867 BUL CK Spartak-Pleven XXI 4.0 18.0 26.5  3   
  11    2 Atanasov Anatoli       2009 BUL CK Pleven XXI         4.0 17.5 24.5  3   
  12   11 Krumov Zahari          1727 BUL CK Lokomotiv Sf       3.5 19.5 27.0  3   
  13   16 Lyubomirov Ilijan      1714 BUL CK M.Botvinik         3.5 19.0 26.5  3   
  14   15 Zashev Teodor          1805 BUL CK G.Daskalov         3.5 17.0 23.0  1   
  15   18 Mitov Kiril            1666 BUL CK Viktori            3.5 16.0 23.0  3   
  16   14 Stanchev Stanimir      1834 BUL CK Ivaylovgrad        3.0 22.0 30.5  2   
  17   12 Ganev Nikola           1519 BUL CK Stolichen centar   3.0 18.5 25.5  2   
  18   22 Dimitrov Daniel           0 BUL CK Kazanlak 21        3.0 16.5 22.5  2   
  19   21 Cherkezov Milcho          0 BUL CK Burgas 64          3.0 15.0 19.0  3   
  20   17 Gergov Hristo          1701 BUL CK IVIS +             3.0 14.5 18.5  3   
  21   19 Dobrev Nikola          1623 BUL CK Kazanlak 21        3.0 14.0 19.0  2   
  22   26 Zehirev Stefan            0 BUL CK Varna              2.5 18.0 25.5  2   
  23   25 Samorov Georgi            0 BUL CK Lokomotiv Pd.      2.0 14.0 18.0  2   
  24   23 Iliev Stoyan              0 BUL CK Varna              2.0 13.0 18.5  2   
  25   24 Mihalev Daniil            0 BUL CK Beloslav           2.0 13.0 16.5  2   
  26   20 Apostolov Atanas          0 BUL CK Pazardzhik         0.0 13.0 20.0  0   

Момчета до 18 г.

Rank SNo. Name                     Rtg FED Club                  Pts BH.  BH.  vict 
   1    3 Janev Pavel             2033 BUL CK Kaisa              5.5 21.0 29.0  5   
   2    2 Andreev Sasho           2187 BUL CK Svilengrad 2004    5.0 21.5 30.5  5   
   3    5 Ninov Dayan             2012 BUL CK Lokomotiv Mz.      5.0 21.0 29.5  4   
   4    1 Ivanov Stojan Lubomirov 2197 BUL CK G.Daskalov         4.5 20.5 28.0  3   
   5    9 Todorov Rosen           1624 BUL CK Abritus            4.0 22.5 28.0  2   
   6    6 Krustev Vasil           2004 BUL CK Spartak-Pleven XXI 4.0 21.0 28.0  3   
   7    4 Angelov Boyan           2019 BUL CK Shumen 2005        4.0 20.5 29.0  3   
   8   20 Peev Martin                0 BUL CK 64                 4.0 19.0 27.0  3   
   9    8 Krumov Georgi           1668 BUL CK G.Daskalov         4.0 16.5 24.5  3   
  10   12 Fotev Stefan            1857 BUL CK Viktori            3.5 18.0 23.0  3   
  11   15 Delchev Dimitar            0 BUL CK Orlovetc 97        3.5 17.0 22.0  2   
  12   14 Hadzhiyski Nikolay      1740 BUL CK Kazanlak 21        3.5 15.0 21.0  3   
  13   10 Gogov Kiril             1513 BUL CK Stolichen centar   3.0 17.0 23.0  2   
  14   17 Ivanov Petko               0 BUL CK Pristis            3.0 16.0 21.0  3   
  15    7 Mihov Emil              1800 BUL CK CSKA               3.0 15.5 19.5  2   
  16   11 Georgiev Dzhulian       1897 BUL CK Debyut             2.5 16.5 21.0  2   
  17   16 Gutev Lyubomir             0 BUL CK Orlovetc 97        2.0 15.0 19.0  1   
  18   19 Milev Ventcislav           0 BUL CK Orlovetc 97        0.0 15.5 21.5  0   
  19   13 Barakov Lachezar        1757 BUL CK Pazardzhik         0.0 15.0 23.5  0   
  20   18 Kagramanov Dzhon           0 BUL CK Lokomotiv Pd.      0.0 15.0 22.0  0   

Момичета до 8 г.

Rank SNo. Name                Rtg FED Club                Pts BH.  BH.  vict 
   1    3 Antova Gabriela       0 BUL CK Shah XXI         6.0 17.0 25.0  5   
   2    2 Salimova Nurgyul   1591 BUL CK G.Daskalov       6.0 15.5 21.5  5   
   3    9 Simidchieva Lora      0 BUL CK Lokomotiv Sf     4.0 15.5 19.0  3   
   4    7 Mineva Rada           0 BUL CK Plovdiv          3.5 20.0 28.0  3   
   5    4 Atanasova Yoana       0 BUL CK Varna            3.5 20.0 26.0  3   
   6    1 Peycheva Gergana   1752 BUL CK Stolichen centar 3.5 19.0 25.0  3   
   7    5 Grabcheva Nataliya    0 BUL CK CSKA             3.5 16.0 22.0  3   
   8   10 Tcekova Lora          0 BUL CK CSKA             3.0 20.5 26.5  3   
   9    8 Petrova Viktoriya     0 BUL CK G.Daskalov       2.0 20.5 26.5  2   
  10    6 Lazarova Antonia      0 BUL CK Shah XXI         0.0 17.5 25.5  0   

Момичета до 10 г.

Rank SNo. Name                  Rtg FED Club                Pts BH.  BH.  vict 
   1   16 Valeva Ana              0 BUL CK G.Daskalov       6.0 21.5 30.5  6   
   2    3 Radeva Viktoria      1545 BUL CK Plovdiv          6.0 21.0 29.5  6   
   3    8 Ilieva Gabriela         0 BUL CK Pleven XXI       5.0 20.5 27.0  5   
   4    2 Bureva Radilena      1608 BUL CK Shah XXI         5.0 19.5 28.0  5   
   5    1 Lyubomirova Zlatina  1748 BUL CK M.Botvinik       4.0 21.0 28.5  4   
   6   15 Strateva Margarita      0 BUL CK Stolichen centar 4.0 20.0 27.5  4   
   7   10 Kostadinova Marieta     0 BUL CK Asenovetc 2006   4.0 17.5 24.0  4   
   8   12 Nacheva Yana            0 BUL CK Asenovetc 2006   3.5 20.0 29.0  3   
   9    4 Balimezova Margarita    0 BUL CK Shah XXI         3.5 16.5 25.5  2   
  10   14 Shomova Karina          0 BUL CK Svilengrad 2004  3.5 15.0 21.5  2   
  11    7 Hristova Anna           0 BUL CK Shah XXI         3.5 14.5 19.0  2   
  12    5 Bozhkova Sofiya         0 BUL CK Asenovetc 2006   3.0 18.5 25.0  3   
  13   17 Vasileva Freya          0 BUL CK G.Daskalov       3.0 15.5 23.0  2   
  14   11 Lazarova Ana-Maria      0 BUL CK Shah XXI         3.0 15.0 21.5  2   
  15    6 Brcich Mina             0 BUL CK CSKA             3.0 13.0 18.5  3   
  16    9 Ivanova Mariya Sv.      0 BUL CK Burgas 64        2.0 15.5 20.0  1   
  17   13 Nikolova Zhasmina       0 BUL CK Energiya 21      1.0 13.0 18.5  0   

Момичета до 12 г.

Rank SNo. Name                  Rtg FED Club                 Pts BH.  BH.  vict 
   1    4 Petrova Borjana      1672 BUL CK Shumen 2005       7.0 19.5 28.0  7   
   2    1 Shivacheva Donika    1644 BUL CK Yambol            6.0 21.0 31.5  6   
   3    3 Koleva Djuliana      1709 BUL Ck Shumen 2005       5.0 21.5 32.0  5   
   4   10 Gospodinova Nikoleta    0 BUL CK G.Daskalov        4.0 21.5 31.0  4   
   5   18 Traykova Vasilena       0 BUL CK Oryahovo          4.0 20.5 29.5  4   
   6   15 Mircheva Nona           0 BUL CK Shumen 2005       4.0 20.5 28.0  4   
   7   19 Tsvetanova Sofia        0 BUL CK Oryahovo          4.0 19.5 28.5  2   
   8    9 Dobreva Tcveta          0 BUL CK Kazanlak 21       4.0 18.0 26.5  4   
   9    7 Dimitrova Gergana       0 BUL CK Spartak-PlevenXXI 4.0 16.5 25.0  4   
  10   12 Ivanova Dona-Mariya     0 BUL CK Pristis           4.0 15.5 21.0  4   
  11    2 Ilieva Nikol         1737 BUL CK Pleven XXI        3.5 17.5 25.0  3   
  12   11 Iliyazova Arzu          0 BUL CK Shumen 2005       3.5 15.5 20.0  3   
  13   17 Tanova Stefani          0 BUL CK Shah XXI          3.0 16.0 23.5  2   
  14   13 Kalbanova Maria         0 BUL CK Tcarevetc         3.0 15.5 23.0  2   
  15    5 Stoyanova Megi       1623 BUL CK Kapablanka 97     3.0 15.0 20.5  3   
  16   16 Skokanska Stefani       0 BUL CK CSKA              3.0 14.5 20.0  2   
  17    8 Dimitrova Silviya       0 BUL CK Svilengrad 2004   2.0 12.0 17.5  1   
  18   14 Madzharska Verka        0 BUL CK Stolichen centar  2.0 12.0 16.5  1   
  19    6 Anastasova Ivelina      0 BUL CK Svilengrad 2004   1.0 14.0 18.5  0   

Момичета до 14 г.

Rank SNo. Name                   Rtg FED Club                Pts BH.  BH.  vict 
   1    1 Dragieva Denitza      1760 BUL CK Lokomotiv Sf.    7.0 19.5 25.5  7   
   2    3 Pencheva Iva          1731 BUL CK G.Daskalov       6.0 19.0 27.0  6   
   3    2 Spasova Tsvetelina    1759 BUL CK Ivis +           5.0 19.5 29.0  5   
   4    6 Krasteva Stefka          0 BUL CK Stolichen centar 4.0 21.0 30.5  4   
   5    9 Stoyanova Anita          0 BUL CK Osogovo          4.0 18.5 26.5  4   
   6    8 Petkova Radostina        0 BUL CK Oryahovo         3.5 14.5 21.5  3   
   7    4 Hristova Elayza          0 BUL CK Orlovetc 97      3.0 18.0 25.0  3   
   8   12 Valentinova Zheni        0 BUL CK Energiya 21      3.0 15.5 20.5  3   
   9   11 Tsvetkova Kristina       0 BUL CK Oryahovo         3.0 14.5 20.5  3   
  10   10 Tsvetanova Francheska    0 BUL CK Pristis          2.5 17.5 22.5  2   
  11    5 Kostova Lyudmila         0 BUL CK Orlovetc 97      1.0 16.5 22.5  1   
  12    7 Panayotova Pavleta       0 BUL CK Energiya 21      0.0 15.0 23.0  0   

Момичета до 16 г.

Rank SNo. Name               Rtg FED Club              Pts BH.  BH.  vict 
   1    3 Krumova Ani       1905 BUL CK G.Daskalov     6.0 20.5 27.5  6   
   2    1 Sirkova Darena    2084 BUL CK Lokomotiv 2000 5.0 20.5 28.5  5   
   3    4 Venkova Polina    1818 BUL CK Pleven XXI     5.0 19.0 26.5  5   
   4    2 Galunova Tsveta   1984 BUL CK Viktori        4.5 21.5 29.5  3   
   5    7 Milanova Maria    1916 BUL CK Shumen 2005    4.5 15.5 22.5  4   
   6    9 Atanasova Elitsa  1730 BUL CK Tundzha 2009   4.0 17.0 24.0  2   
   7    6 Vasileva Veronika 1639 BUL CK Maritca-Iztok  3.5 17.5 24.5  3   
   8    5 Georgieva Marina  1742 BUL CK Viktori        3.5 16.5 22.5  2   
   9    8 Ivanova Silviya   1877 BUL CK Osogovo        2.5 19.0 26.0  1   
  10   10 Bakalska Aleksina 1539 BUL CK M.Botvinik     2.0 16.0 22.0  1   
  11   11 Gicheva Anita        0 BUL CK Abritus        1.5 13.5 19.0  0   
  12   12 Urilska Katerina     0 BUL CK Rokada         0.0 15.0 21.5  0   

Момичета до 18 г.

Rank SNo. Name               Rtg FED Club              Pts BH.  BH.  vict 
   1    3 Kosturska Yoana   1819 BUL CK IVIS +         5.0 20.5 27.0  4   
   2    4 Dimitrova Aseniya 1726 BUL CK IVIS +         5.0 17.5 24.0  4   
   3    7 Ivanova Alexandra 1632 BUL CK Pleven 21      5.0 14.5 20.5  5   
   4    5 Ivanova Gergana   1682 BUL CK Maritca-Iztok  4.5 20.0 26.0  3   
   5    1 Trifonova Sandra  2010 BUL CK M.Tal          4.5 18.0 24.0  4   
   6    2 Tsekova Viktoria  1860 BUL CK Nayden Voynov  3.5 20.5 26.5  3   
   7    8 Jordanova Joana   1817 BUL CK Shumen 2005    3.0 18.0 24.0  3   
   8    6 Miteva Silvena    1659 BUL CK G.Daskalov     2.0 18.5 24.5  2   
   9    9 Ivanova Irina     1718 BUL CK Lokomotiv 2000 1.5 18.5 24.5  1   
  10   10 Aleva Elitca         0 BUL CK Orlovetc 97    1.0 17.5 24.0  1