Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Информация

София(08.03 - 14.03)
ДИП младежи и девойки до 20 г.
Първенствата се играят в залата по шахмат в НСА
Залата се намира в главната сграда на НСА - Ректората в комплекса, където са спортните зали на 2-ия етаж.
Хотелската част се намира в бл. 70 на комплекса НСА.

Транспорт:
За пристигащите с влак на Централна гара вземате автобус 413 и питате шофьора за спирка "СК Стоманобетонови изделия"в Студентски град.
Можете да вземете и автобуси 94,280 и 102 (слизате на последната спирка)
Още транспортна информация:http://www.sumc.bg/bg/transport/121/marshrutna-mrezha

Допълнителна информация:
Радислав Атанасов - 0888787640
Димитър Илиев - О888 955542

Младежи

SNo.    Name                    NRtg IRtg FED Club                       
   1 IM Dimitrov Radoslav       2373 2386 BUL Bulmeks Veliko Turnovo     
   2 IM Dimitrov Pavel          2422 2369 BUL Bulmeks Veliko Turnovo     
   3 NM Janev Tihomir           2374 2325 BUL Kaisa Varna                
   4    Ivanov Stojan Lubomirov 2277 2197 BUL Georgi Daskalov Varna      
   5    Andreev Sasho           2232 2187 BUL Svilengrad 2004 Svilengrad 
   6    Kurtenkov Alexander     2027 2176 BUL                            
   7    Georgiev Steljan        2144 2134 BUL Abritus Razgrad            
   8    Dimov Venimir           2022 2058 BUL Energija21 Dobrich         
   9    Janev Pavel             2121 2033 BUL Kaisa Varna                
  10    Ninov Dayan             2173 2012 BUL Lokomotiv Mezdra           

Девойки

SNo.     Name               NRtg IRtg FED Club                     
   1 NM  Sirkova Darena     2115 2084 BUL Lokomotiv 2000 Plovdiv   
   2 WFM Vladimirova Maria  2036 2038 BUL Fenix Sofia              
   3 NM  Stefanova Milena   2068 1991 BUL Vratsa                   
   4     Galunova Tsveta    2079 1984 BUL Viktory Blagoevgrad      
   5     Naydenova Yordanka 1893 1926 BUL Sofia                    
   6     Krumova Ani        2005 1905 BUL Georgi Daskalov Varna    
   7     Tsekova Viktoria   1881 1860 BUL Berkovitsa 64 Berkovitsa 
   8     Venkova Polina     1955 1818 BUL Pleven XXI Pleven        
   9     Ivanova Simoneta   1991 1816 BUL Mihail Tal Cherven Brjag 
  10     Todorova Kalina    1881 1786 BUL Georgi Daskalov Varna