База Данни
Класиране
Благоевград(05.12 - 06.12)
II Мемориал Васил Сотиров
Rank SNo. Name NRtg IRtg FED Club Typ Pts BH. BH. vict Fide
1 3 TOSHEV VLADIMIR M 1919 1874 BUL CSKA M20 8,0 41,0 52,5 7 41,5
2 9 KURTENKOV ALEKSANDAR M 1993 0 BUL CSKA М18 7,5 41,5 52,0 7 39,5
3 22 DANOV LUBOMIR M 0 0 BUL U.BENDEREV M16 7,5 37,0 47,0 7 36,0
4 4 PAPAKONSTANTINOU DIMITRIOS M 0 1812 GRE SOLUN M14 6,5 38,5 50,0 5 32,0
5 6 LADOPOULOS DIMITRIOS M 0 1775 GRE SOLUN М12 6,0 43,5 56,0 6 34,0
6 8 STOEV TZVETOSLAV M 2024 1723 BUL CSKA M20 6,0 39,5 52,0 5 33,5
7 10 FOTEV STEFAN M 1842 0 BUL VICTORY M18 6,0 39,0 50,5 5 31,5
8 28 IVANOV DEIVID M 0 0 BUL VICTORY M14 6,0 33,5 43,0 6 27,0
9 17 MITOV KIRIL M 1647 0 BUL VICTORY M16 6,0 32,0 40,5 6 26,0
10 12 METODIEV VESELIN M 1756 0 BUL VICTORY M12 5,5 36,5 47,0 5 30,5
11 16 PULEVA ZORNITZA F 1695 0 BUL VICTORY F14 5,5 35,5 44,0 5 28,0
12 11 SPASOVA TZVETELINA F 1767 0 BUL IVIS F12 5,5 34,5 42,5 5 28,5
13 1 GALUNOVA TZVETA F 1998 1961 BUL VICTORY F18 5,0 42,0 54,0 4 31,5
14 2 GALUNOV GEORGI M 1882 1903 BUL VICTORY M20 5,0 41,5 53,5 4 33,5
15 29 IVANOVA SILVIYA F 0 0 BUL OSOGOVO F16 5,0 35,0 43,0 5 25,0
16 13 SAMARDZHIEV VIKTOR M 1745 0 BUL KAPABLANKA M12 5,0 33,5 42,5 5 27,0
17 30 LAZOV STEFAN M 0 0 BUL KAPABLANKA M14 5,0 33,5 42,5 4 24,5
18 7 GEORGIEVA MARINA F 1850 1742 BUL VICTORY F16 5,0 33,0 43,0 5 26,0
19 25 DZHALEV KOSTADIN M 0 0 BUL VICTORY M10 5,0 29,0 38,5 5 20,0
20 45 ZASHEV VENTZESLAV M 0 0 BUL VICTORY М10 5,0 28,5 35,5 4 21,0
21 23 DANOV RADI M 0 0 BUL U.BENDEREV М14 4,5 34,5 43,0 4 25,5
22 37 SOFIEV GEORGI M 0 0 BUL KAPABLANKA M12 4,5 32,5 42,0 4 23,5
23 5 GRADEVSKA DESISLAVA F 1814 1786 BUL VICTORY F20 4,5 32,0 42,0 4 27,5
24 19 CHORAPINOV ALEKSI M 0 0 BUL DUPNITZA M08 4,5 31,0 40,5 4 22,5
25 20 CHORAPINOV МАРИАН M 0 0 BUL DUPNITZA М12 4,5 30,5 40,0 4 23,5
26 24 DIMITROV DEIVID M 0 0 BUL U.BENDEREV M14 4,0 31,5 39,0 4 20,0
27 18 ATANASOVA ANELIYA F 0 0 BUL OSOGOVO F14 4,0 31,0 40,5 4 21,0
28 14 KOTZELOV HRISTO M 1738 0 BUL VICTORY M16 4,0 29,0 38,5 4 21,0
29 40 STOYANOVA ANITA F 0 0 BUL OSOGOVO F12 4,0 28,5 35,5 4 19,0
30 26 GALABOV ATANAS M 0 0 BUL VICTORY M08 4,0 23,0 31,0 4 16,0
31 41 STOYANOVA MEGI F 0 0 BUL KAPABLANKA F12 3,5 28,0 35,5 3 19,0
32 32 MIHAILOV VASKO M 0 0 BUL OSOGOVO M10 3,5 27,5 35,5 3 15,5
33 35 PAVLOV BLAGOY M 0 0 BUL VICTORY M12 3,5 25,5 32,0 3 14,5
34 31 METODIEVA SIMONA F 0 0 BUL VICTORY F20 3,0 31,0 42,0 2 16,0
35 34 NIKOLOV NIKOLAY M 0 0 BUL KAPABLANKA M08 3,0 28,5 36,5 2 12,0
36 43 TZANKOV LAZAR M 0 0 BUL KAPABLANKA M08 3,0 28,0 36,5 3 20,0
37 27 HADZHIYSKI TEODOR M 0 0 BUL KAPABLANKA М08 3,0 22,5 29,0 2 11,0
38 38 SPASOV RADOSLAV M 0 0 BUL KAPABLANKA M08 2,5 28,0 37,0 1 11,5
39 36 PORTOKALSKI YORDAN M 0 0 BUL VICTORY M08 2,0 26,5 33,5 0 8,0
40 39 SPASOVA TZVETINA F 0 0 BUL KAPABLANKA F12 1,5 29,5 37,0 1 8,5
41 44 YANAKIEV SAVA M 0 0 BUL VICTORY М8 1,0 31,5 43,5 0 8,0
42 33 MUTAFCHIUSKI METODI M 0 0 BUL KAPABLANKA M08 1,0 31,0 39,0 0 6,0
43 15 ZASHEV IVAN M 1725 0 BUL VICTORY M14 0,0 31,5 39,0 0 0,0
44 42 TRENOVSKI VELIN M 0 0 BUL VICTORY M20 0,0 31,5 38,5 0 0,0
45 21 DAMYANOV HRISTIYAN M 0 0 BUL VICTORY М08 0,0 30,5 38,0 0 0,0
Последна проява
Последни новини
Олимпиада за мъже и жени в Турция - 2024
27.08.2012
27.08.2012
От 27 август до 9 септември в Истанбул (Турция) се провежда 40-та Олимпиада за мъже и жени.
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
Цветан Стоянов и Нургюл Салимова са медалисти от ЕИП за момчета и момичета - 2024!
25.08.2012
25.08.2012
От 17 до 25 август в Прага (Чехия) се проведе Европейското индивидуално първенство за момчета и момичета до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 години. В него, в групата до 8 години, Цветан Стоянов, с личен треньор Живко Жеков завоюва златния медал, а в групата до 10 години, Нургюл Салимова, с личен треньор Никола Спиридонов - бронзовия!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
ДОП Б и А групи за мъже и жени - 2024
20.08.2012
20.08.2012
Българска федерация по шахмат уведомява шахматните клубове, че за Държавните отборни първенства за мъже и жени - Б и А групи за 2024 година в к.к. Слънчев бряг: ...
Втора национална детска лятна лагер - школа
17.08.2012
17.08.2012
От 1 до 9 септември в к.к. Слънчев бряг, парк - хотел Континентал ще се проведе втората лятна сесия на националната детска лагер – школа за 2024 година. ...
Участие на допълнителни състезатели на СИП до 18 години в Словения - 2024
14.08.2012
14.08.2012
Българска федерация по шахмат публикува условия за участие на допълнителни български представители на Световните индивидуални първенства за юноши и девойки до 18 години през 2024 година в Марибор (Словения). ...
Обработване и отчитане на турнири за FIDE Ело
19.07.2012
19.07.2012
Българска федерация по шахмат публикува коментар на Квалификационната комисия във връзка с обработването и отчитането на турнири за международен (FIDE) Ело рейтинг от 1 август 2024 година. ...
ЕЛО рейтинг листи по ускорен и блиц шахмат
17.07.2012
17.07.2012
Българска федерация по шахмат публикува коментар на Квалификационната комисия във връзка с новите международни (FIDE) и национални (БФШ) ЕЛО рейтинг листи по ускорен и блиц шахмат от 1 юли 2024 година. ...