База Данни
Класиране
София(18.11 - 22.11)
Мемориал Бахаров
Rank SNo. Name Rtg FED Club Typ Pts BH. BH. vict
1 5 FM Filev Georgi 2392 BUL CSKA Sofia 5½ 33 24 4
2 10 NM Gochev Mladen 2225 BUL Maritsa-Iztok Radnevo 5½ 30½ 22 4
3 8 NM Shishkov Minko 2265 BUL Varna Varna 5½ 29½ 21½ 4
4 6 FM Badev Kiril 2366 BUL Maritsa-Iztok Radnevo 5½ 28½ 21½ 4
5 11 IM Orev Petar 2223 BUL CSKA Sofia S60 5½ 28½ 21 5
6 27 Sofranov Velizar 1956 BUL Lokomotiv Sofia U16 5½ 28 19½ 5
7 1 GM Spassov Liuben 2422 BUL Lokomotiv2000 Plovdiv S60 5 34 24½ 4
8 17 NM Ljangov Petar 2107 BUL Maritsa-Iztok Radnevo S60 5 29 21 4
9 16 Andreev Stanislav 2128 BUL CSKA Sofia 5 29 20½ 5
10 2 IM Nikolov Sasho 2410 BUL Shumen2005 Shumen 5 27½ 20 5
11 18 NM Mitov Borislav 2107 BUL CSKA Sofia S60 5 27½ 19 4
12 9 NM Tsekov Svetozar 2234 BUL Spartak-Pleven XXI Pleven 5 27 18½ 4
13 12 Stanoev Atanas 2222 BUL Victory Blagoevgrad 5 23 16½ 5
14 3 IM Mladenov Plamen 2402 BUL Spartak-Pleven XXI Pleven 4½ 33 24½ 3
15 7 NM Vlashki Nino 2292 BUL SCC Sofia U20 4½ 31 22½ 3
16 14 NM Ivanov Stojan Emilov 2212 BUL CSKA Sofia 4½ 30½ 21½ 4
17 22 Krastev Goran 2024 BUL CSKA Sofia U20 4½ 26½ 19 4
18 37 Krastev Kalin 1811 BUL SCC Sofia U14 4 30½ 22 3
19 21 Kirchev Krasimir 2101 BUL Balchik Balchik 4 30 21½ 4
20 30 Todorov Yavor 1937 BUL Lokomotiv Sofia U10 4 28 21 3
21 26 Kolev Velio 1957 BUL Levski Elin Pelin S60 4 28 19½ 4
22 20 Ivanov Borislav 2103 BUL Victory Blagoevgrad 4 27½ 20 3
23 23 Ninov Dayan 1997 BUL Vratsa U16 4 27½ 19½ 3
24 41 Kosturski Ivan 1746 BUL Mihail Tal Cherven Brjag S60 4 27½ 19½ 3
25 25 Kostov Nikolay 1984 BUL Hemus Sofia S60 4 25 16½ 4
26 28 Vasilev Rosen 1942 BUL Ivis Sofia 4 24 17 4
27 73 Antonov Nikola 0 BUL Sofia 4 23½ 17 3
28 13 NM Arnaudov Petar 2218 BUL Abritus Razgrad S60 4 22 16 4
29 58 Krastev Krasimir Naidenov 1805 BUL CSKA Sofia 4 22 15½ 4
30 29 Atamer Tuncay 1941 TUR Zonguldak 4 22 15 4
31 31 Naydenova Yordanka 1928 BUL Hadzopulos Sofia U20 4 21 15 3
32 38 Stoimenov Kalojan 1799 BUL Badev Sofia U16 4 21 14 4
33 54 Mihov Emil 1872 BUL Mihail Tal Cherven Brjag U18 3½ 26 19 3
34 50 Dragiev Drago 1988 BUL CSKA Sofia 3½ 24½ 18½ 3
35 35 Ivanov Oleg 1828 BUL Hemus Sofia 3½ 24 16½ 3
36 65 Raykov Stefan 1633 BUL CSKA Sofia 3½ 22 16 3
37 42 Georgiev Emil 1741 BUL Badev Sofia U14 3½ 22 15 3
38 57 Mladenov Andrey 1807 BUL Han Asparuh Sofia 3 30½ 21 3
39 33 Ivanov Aleksandar Jordanov 1871 BUL Stolichen tsentar U18 3 28 20½ 2
40 63 Genov Delyan 1705 BUL Sofia 3 28 19½ 2
41 49 Dobrev Petko 2024 BUL CSKA Sofia 3 26 19½ 3
42 40 Nikolov Rumen 1771 BUL CSKA Sofia U12 3 25½ 18½ 3
43 19 NM Andreev Dobrotich 2105 BUL Ivis Sofia S60 3 23½ 17 2
44 47 Petrov Vladimir Sergeev 1683 BUL SCC Sofia U10 3 23½ 16½ 3
45 64 Petrov Martin 1677 BUL Stolichen tsentar U10 3 23 16½ 2
46 46 Tsintsarski Boyko 1722 BUL Sofia 3 23 16 3
47 44 Krumov Zahari 1738 BUL Spartak-Pleven XXI Pleven U14 3 22½ 16½ 3
48 32 Stanchev Plamen 1872 BUL CSKA Sofia 3 22 16 2
49 52 Ruschukov Bojan 1950 BUL Ivis Sofia 3 21½ 15 3
50 36 Iliev Alexandar 1827 BUL Hemus Sofia S60 3 17½ 12 3
51 48 Gogov Kiril 1492 BUL SCC Sofia U16 2½ 22 15 2
52 69 Sapanji Alexandr 0 MDA U20 2½ 21 16 2
53 71 Nikolov Ivan 0 BUL CSKA Sofia 2½ 16½ 11½ 1
54 59 Diklyovski Ivan 1773 BUL Sofia 2½ 16 11 2
55 55 Georgiev Milen 1856 BUL Sofia 2 23½ 16½ 2
56 72 Sarahoshev Mario 0 BUL Sofia 2 21½ 15½ 2
57 39 Georgiev Ivan Georgiev 1795 BUL Badev Sofia U16 2 21½ 15½ 2
58 43 Sapareva Magdalena 1739 BUL Ivis Sofia S60 2 21 14½ 1
59 67 Petkov Matey 1464 BUL CSKA Sofia U8 2 18½ 13 1
60 34 Chervenkov Dinko 1861 BUL Plovdiv S60 2 18 13 2
61 45 Spassov Borislav 1730 BUL Ivis Sofia 2 17½ 10½ 1
62 60 Taskov Ivo 1767 BUL SCC Sofia U14 2 14 9½ 0
63 24 Nikolov Savko 1991 BUL CSKA Sofia S60 1½ 21½ 14½ 1
64 66 Berberyan Maruke 1568 BUL CSKA Sofia S60 1½ 21 14½ 1
65 70 Petu George 0 ROU 1 19½ 13½ 1
66 68 Sabov Borislav 1457 BUL Teteven 1 17 12 1
67 53 Stoyanov Stefan 1916 BUL Lokomotiv Sofia ½ 23 15½ 0
68 4 NM Tsvetkov Ilia 2392 BUL CSKA Sofia 0 24½ 17½ 0
15 Evstatiev Georgi 2148 BUL Ivis Sofia 0 24½ 17½ 0
51 Valchev Stefan 1959 BUL Sofia 0 24½ 17½ 0
56 Tsenov Filotei 1851 BUL Ivis Sofia S60 0 24½ 17½ 0
61 Filov Nikolay 1750 BUL CSKA Sofia 0 24½ 17½ 0
62 Mladenov Miroslav 1733 BUL CSKA Sofia 0 24½ 17½ 0
Последна проява
Последни новини
Олимпиада за мъже и жени в Турция - 2024
27.08.2012
27.08.2012
От 27 август до 9 септември в Истанбул (Турция) се провежда 40-та Олимпиада за мъже и жени.
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
Цветан Стоянов и Нургюл Салимова са медалисти от ЕИП за момчета и момичета - 2024!
25.08.2012
25.08.2012
От 17 до 25 август в Прага (Чехия) се проведе Европейското индивидуално първенство за момчета и момичета до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 години. В него, в групата до 8 години, Цветан Стоянов, с личен треньор Живко Жеков завоюва златния медал, а в групата до 10 години, Нургюл Салимова, с личен треньор Никола Спиридонов - бронзовия!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
ДОП Б и А групи за мъже и жени - 2024
20.08.2012
20.08.2012
Българска федерация по шахмат уведомява шахматните клубове, че за Държавните отборни първенства за мъже и жени - Б и А групи за 2024 година в к.к. Слънчев бряг: ...
Втора национална детска лятна лагер - школа
17.08.2012
17.08.2012
От 1 до 9 септември в к.к. Слънчев бряг, парк - хотел Континентал ще се проведе втората лятна сесия на националната детска лагер – школа за 2024 година. ...
Участие на допълнителни състезатели на СИП до 18 години в Словения - 2024
14.08.2012
14.08.2012
Българска федерация по шахмат публикува условия за участие на допълнителни български представители на Световните индивидуални първенства за юноши и девойки до 18 години през 2024 година в Марибор (Словения). ...
Обработване и отчитане на турнири за FIDE Ело
19.07.2012
19.07.2012
Българска федерация по шахмат публикува коментар на Квалификационната комисия във връзка с обработването и отчитането на турнири за международен (FIDE) Ело рейтинг от 1 август 2024 година. ...
ЕЛО рейтинг листи по ускорен и блиц шахмат
17.07.2012
17.07.2012
Българска федерация по шахмат публикува коментар на Квалификационната комисия във връзка с новите международни (FIDE) и национални (БФШ) ЕЛО рейтинг листи по ускорен и блиц шахмат от 1 юли 2024 година. ...