База Данни
Класиране
Слънчев бряг(08.09 - 14.09)
7-ми мемориал Георгиев-Кесаровски
Rank Name IRtg FED Pts BH. BH. vict Fide
1 IM Rusev Krasimir 2508 BUL 8,0 44,5 55,5 8 42,0
2 IM Nikolov Sasho 2398 BUL 7,5 42,0 53,0 6 38,0
3 IM Bratanov Zsivko 2446 BUL 7,5 41,0 53,0 7 41,0
4 FM Lilov Valeri 2382 BUL 7,0 42,0 54,5 6 37,0
5 GM Petkov Vladimir 2423 BUL 7,0 41,5 54,5 7 38,0
6 IM Kozhuharov Spas 2412 BUL 7,0 40,0 52,0 6 36,5
7 IM Vasilev Milen 2479 BUL 7,0 38,5 49,0 7 34,0
8 GM Janev Evgeni 2502 BUL 6,5 42,0 53,5 6 36,5
9 IM Dimitrov Radoslav 2400 BUL 6,5 39,0 49,5 6 33,0
10 GM Ermenkov Evgenij 2463 PLE 6,5 39,0 48,5 5 35,0
11 GM Stanojoski Zvonko 2514 MKD 6,5 38,5 51,0 5 33,5
12 FM Dinev Dejan 2312 MKD 6,5 38,0 50,0 6 33,0
13 GM Georgiev Krum 2446 BUL 6,5 38,0 48,5 5 35,5
14 IM Dimitrov Pavel 2415 BUL 6,5 36,0 47,0 6 32,5
15 IM Drenchev Petar 2450 BUL 6,5 36,0 46,0 5 32,0
16 WFM Raeva Elitsa 2307 BUL 6,0 40,5 52,0 6 33,0
17 FM Pantev Veselin 2380 BUL 6,0 40,0 50,5 5 34,0
18 IM Manolov Ivan 2246 BUL 6,0 38,0 49,5 4 31,5
19 FM Filev Georgi 2395 BUL 6,0 36,5 48,0 5 30,5
20 FM Vyskocil Neklan 2340 CZE 6,0 36,5 47,5 5 30,5
21 IM Todorov Ognjan 2318 BUL 6,0 36,5 47,0 5 33,0
22 Angelov Zvetomir 2121 BUL 6,0 36,0 46,0 6 28,0
23 IM Pisk Petr 2354 CZE 6,0 35,0 46,0 4 29,5
24 Ljangov Petar 2164 BUL 6,0 33,5 42,5 5 28,0
25 WFM Jordanova Svetla 2168 BUL 5,5 42,0 53,0 4 35,0
26 Papadakis Michalis 2102 GRE 5,5 38,5 47,5 4 30,5
27 FM Kukov Velislav 2377 BUL 5,5 38,0 49,0 5 31,0
28 IM Stamenkov Vanco 2340 MKD 5,5 38,0 48,5 4 30,5
29 IM Vasovski Nikola 2325 MKD 5,5 38,0 48,0 4 32,0
30 Stankovic Milos 2155 SRB 5,5 38,0 47,5 4 28,5
31 FM Arnaudov G Petar 2311 BUL 5,5 37,5 48,5 5 31,0
32 FM Bedouin Xavier 2365 FRA 5,5 37,5 48,0 4 32,0
33 IM Mitkov Marjan 2382 MKD 5,5 36,5 46,5 4 30,5
34 Todorov Momchil 2237 BUL 5,5 36,0 46,5 4 29,5
35 Bonev Todor 2272 BUL 5,5 35,5 45,5 5 30,0
36 FM Pezelj Novak 2334 SRB 5,5 35,0 45,5 5 27,0
37 Mlynek Petr 2222 CZE 5,5 34,5 45,5 5 28,0
38 IM Orev Petar 2207 BUL 5,5 34,5 44,5 3 28,5
39 IM Dancevski Orce 2441 MKD 5,5 34,5 43,5 5 25,0
40 Milonakis Georgios 2024 GRE 5,5 34,5 41,0 5 26,5
41 Panajotov Janko 2219 BUL 5,5 33,5 43,5 5 28,0
42 Kounalakis Evryklis 2120 GRE 5,5 33,5 41,5 4 26,5
43 IM Popov Petar 2290 BUL 5,5 32,5 43,0 5 27,5
44 Vladimirov Vladimir 2254 MKD 5,5 31,5 40,5 4 28,0
45 Sirkova Darena 1804 BUL 5,5 31,0 39,5 5 23,0
46 Mishkovski Lubomir 1984 BUL 5,5 27,5 35,0 5 22,5
47 Stoinev Metodi 2278 BUL 5,0 37,0 47,0 4 29,5
48 Nikolov Jordan 2024 BUL 5,0 37,0 45,5 4 28,5
49 Mitrev Kiril 2024 BUL 5,0 35,5 44,0 5 26,0
50 FM Lisko Frantisek 2279 SVK 5,0 35,0 45,5 5 28,0
51 WFM Videnova Iva 2211 BUL 5,0 35,0 45,0 4 25,0
52 Ivanov Borislav 1889 BUL 5,0 35,0 45,0 4 24,5
53 Ivanov L Stojan 2024 BUL 5,0 35,0 44,0 3 27,0
54 IM Boguszlavszkij Jevgenyij 2272 HUN 5,0 34,5 44,5 4 27,5
55 WIM Kulovana Eva 2302 CZE 5,0 34,0 44,5 4 26,5
56 FM Badev Kiril 2337 BUL 5,0 34,0 43,5 5 27,0
57 Brauer Christian 2140 GER 5,0 34,0 43,0 3 24,5
58 Ivanov Stoijan 2239 BUL 5,0 33,5 43,5 4 26,5
59 Jordanov Nikolay 2232 BUL 5,0 33,5 43,0 4 26,0
60 Kirov Dimitar 2024 BUL 5,0 33,5 42,5 4 26,5
61 Radusinovic Lazar 2135 SRB 5,0 33,5 42,5 4 25,0
62 Papazov Sotir 1879 BUL 5,0 33,0 42,0 4 23,5
63 Dimitrov Dejan 2024 BUL 5,0 33,0 41,0 4 25,5
64 Draganova Petranka 2024 BUL 5,0 32,5 41,5 5 20,0
65 Zhelyazkov Vergil 0 BUL 5,0 32,0 41,0 4 23,0
66 Stefanova Milena 2024 BUL 5,0 30,0 40,0 5 21,0
67 Angelov Angel 2235 BUL 5,0 29,5 37,5 3 22,0
68 Lilov Valeri P 2184 BUL 4,5 37,5 48,0 4 25,0
69 Pezelj Sinisa 2024 SRB 4,5 36,5 46,5 4 27,0
70 FM Andonovski Ljubisa 2300 MKD 4,5 36,0 46,5 3 27,0
71 Asparuhov Parvan 2119 BUL 4,5 35,5 44,0 4 26,5
72 Georgiev Steljan 2121 BUL 4,5 34,0 44,0 4 25,5
73 Bochev Krasimir 2123 BUL 4,5 34,0 43,0 4 25,0
74 Bratimirova Dimitrinka 2024 BUL 4,5 33,0 43,0 4 22,0
75 WIM Zlatanova Emilia 2024 BUL 4,5 32,5 41,5 4 26,0
76 Elez Nikola 2024 SRB 4,5 32,5 41,0 3 24,0
77 Chalakov Svetlan 0 BUL 4,5 32,5 40,0 4 19,5
78 Petrov Simeon 2024 BUL 4,5 32,0 40,0 4 21,5
79 Janev Pavel 1958 BUL 4,5 31,0 40,0 4 19,5
80 Sladek Vladislav 2024 CZE 4,5 31,0 38,0 3 25,5
81 Todorov Emil 2190 BUL 4,5 30,5 40,5 3 24,5
82 Velev Iossif 0 BUL 4,5 30,5 38,5 4 18,5
83 Sarmir Milos 2024 SVK 4,5 30,5 37,0 4 24,5
84 Bucek Eduard 2024 SVK 4,5 30,0 39,0 2 19,0
85 Bocheva Margarita 1877 BUL 4,5 30,0 38,5 3 21,0
86 Danek Pavel 2024 CZE 4,5 29,5 38,5 4 19,5
87 Ochkov Radoslav 1844 BUL 4,5 29,5 38,0 3 18,5
88 Tsakov Petar 1993 BUL 4,5 28,0 38,0 4 20,5
89 Bozov Ahmet 2140 BUL 4,5 27,5 36,5 3 22,5
90 Vlashki Nino 2226 BUL 4,0 33,5 43,5 2 25,5
91 Puobis Jozef 2024 SVK 4,0 33,5 43,0 4 20,0
92 Kukov Andrej 2024 BUL 4,0 32,5 42,0 1 19,5
93 Jiruse Josef 2133 CZE 4,0 32,5 41,0 3 22,5
94 Kolev T Atanas 2024 BUL 4,0 31,0 40,5 3 19,0
95 Ninchev Daniel 0 BUL 4,0 31,0 39,5 2 20,0
96 Ivanov Daniel 1758 BUL 4,0 30,5 39,5 3 20,5
97 Daskalov Dimitar 0 BUL 4,0 30,5 39,0 3 19,0
98 Gostimir Hana 1664 SRB 4,0 30,0 37,5 4 18,0
99 Ivanov Ljubomir 1977 BUL 4,0 29,0 37,0 4 19,0
100 Maneva Ani 2024 BUL 4,0 29,0 37,0 4 19,0
101 Kosturski Ivan 1692 BUL 4,0 28,0 35,5 4 18,0
102 Marinc Damir 2024 SLO 4,0 27,5 36,5 4 18,0
103 Stefanov Evtim 0 BUL 4,0 27,5 35,5 3 16,0
104 Hatipoglu Metin 1860 TUR 4,0 27,0 35,0 4 17,0
105 Gluhovski Damian 0 BUL 4,0 26,5 34,0 3 15,0
106 Koelbl Jonathan 0 GER 4,0 25,5 33,5 3 14,0
107 Chervenkov Dinko 1892 BUL 4,0 25,5 33,0 4 18,0
108 Slavov Hristo 0 BUL 4,0 25,5 32,0 4 17,0
109 Savov Zhelyazko 0 BUL 4,0 24,5 31,0 3 14,0
110 FM Vachev Vladimir 2360 BUL 3,5 34,5 45,0 3 22,5
111 Koelbl Wolfgang 1909 GER 3,5 33,0 42,0 1 22,0
112 Baroudas Ioannis 0 GRE 3,5 33,0 41,5 2 20,5
113 Zelenka Jaroslav 2024 CZE 3,5 30,5 41,5 3 18,0
114 Armstrong Malcolm J 2024 ENG 3,5 30,5 39,0 3 20,5
115 Sofranov Velizar 2024 BUL 3,5 30,0 40,0 2 18,0
116 Todorov Petar G 1709 BUL 3,5 30,0 36,5 3 18,0
117 Demeridis Nikolaos 1664 GRE 3,5 29,0 37,5 3 19,0
118 Pandelias Emmanouil 2024 GRE 3,5 29,0 37,5 3 16,5
119 Sotirov Ilia 0 BUL 3,5 27,5 35,5 3 14,5
120 Valev Dimitar 0 BUL 3,5 27,0 35,0 3 13,5
121 IM Yermishin Viktor 2344 RUS 3,5 26,5 34,5 3 16,5
122 Petruzalek Radim 0 CZE 3,5 23,5 30,5 2 12,0
123 Benes Dan 0 CZE 3,5 23,0 30,0 3 13,5
124 Pantev Tsvetelin 0 BUL 3,5 21,0 27,5 3 11,5
125 Lausman Petr 2024 CZE 3,0 31,0 38,5 2 20,0
126 Jordanov Kristian 0 BUL 3,0 29,0 36,0 2 14,0
127 Getov Valeri 1860 BUL 3,0 27,0 35,5 3 16,0
128 Hristova Milica 0 BUL 3,0 27,0 34,0 3 13,0
129 Todorov Angel 1873 BUL 3,0 26,5 33,0 3 17,0
130 Kovachev Radoslav 0 BUL 3,0 26,0 33,5 3 13,0
131 Georgiev Ivan 0 BUL 3,0 25,0 31,0 2 14,5
132 Atanasov Viktor 1851 BUL 3,0 24,0 30,5 3 13,0
133 Georgiev Emil 0 BUL 3,0 23,5 30,0 3 13,0
134 Konstantinomanolakis Stavros 0 GRE 3,0 23,0 28,5 3 12,0
135 Nikolov Radoslav 0 BUL 2,5 29,5 37,5 2 16,5
136 Michelakis Evaggelos 0 GRE 2,5 25,5 33,0 2 11,5
137 Koelbl Ines 0 GER 2,5 24,5 32,0 2 13,5
138 Ivanov Iliyan 0 BUL 2,5 24,0 31,0 1 9,5
139 Moyseev Martin 0 BUL 2,5 22,0 28,5 2 8,5
140 Lazarov Vasil 0 BUL 2,5 20,5 26,5 2 8,5
141 Penev Milko 0 BUL 2,5 20,0 26,0 2 9,0
142 Kushev Spas 0 BUL 2,0 27,5 36,0 2 16,0
143 Maser Pavel 0 CZE 2,0 26,5 33,0 2 9,0
144 Ivanov Stefan 0 BUL 2,0 24,5 30,5 2 10,0
145 Haralambiev David 0 BUL 2,0 24,0 32,0 1 8,5
146 Panayotov Tomas 0 BUL 2,0 21,5 27,5 1 7,0
147 Tsonev Bozhidar 0 BUL 2,0 21,0 27,0 1 11,0
148 Mihalev Denislav 0 BUL 2,0 19,5 26,0 1 3,0
149 Valev Valentin 1721 BUL 1,5 29,0 38,0 1 11,5
150 Reis Nurettin 1987 TUR 1,5 24,5 33,0 1 11,0
151 Radev Petar 0 BUL 1,5 16,0 21,5 0 5,5
152 Nikl Ludek 0 CZE 1,5 15,5 22,0 0 4,5
153 IM Panbukchian Valentin 2302 BUL 0,0 31,5 40,5 0 0,0
154 Georgiev Plamen 0 BUL 0,0 25,0 34,0 0 0,0
Последна проява
Последни новини
Олимпиада за мъже и жени в Турция - 2024
27.08.2012
27.08.2012
От 27 август до 9 септември в Истанбул (Турция) се провежда 40-та Олимпиада за мъже и жени.
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
Цветан Стоянов и Нургюл Салимова са медалисти от ЕИП за момчета и момичета - 2024!
25.08.2012
25.08.2012
От 17 до 25 август в Прага (Чехия) се проведе Европейското индивидуално първенство за момчета и момичета до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 години. В него, в групата до 8 години, Цветан Стоянов, с личен треньор Живко Жеков завоюва златния медал, а в групата до 10 години, Нургюл Салимова, с личен треньор Никола Спиридонов - бронзовия!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
ДОП Б и А групи за мъже и жени - 2024
20.08.2012
20.08.2012
Българска федерация по шахмат уведомява шахматните клубове, че за Държавните отборни първенства за мъже и жени - Б и А групи за 2024 година в к.к. Слънчев бряг: ...
Втора национална детска лятна лагер - школа
17.08.2012
17.08.2012
От 1 до 9 септември в к.к. Слънчев бряг, парк - хотел Континентал ще се проведе втората лятна сесия на националната детска лагер – школа за 2024 година. ...
Участие на допълнителни състезатели на СИП до 18 години в Словения - 2024
14.08.2012
14.08.2012
Българска федерация по шахмат публикува условия за участие на допълнителни български представители на Световните индивидуални първенства за юноши и девойки до 18 години през 2024 година в Марибор (Словения). ...
Обработване и отчитане на турнири за FIDE Ело
19.07.2012
19.07.2012
Българска федерация по шахмат публикува коментар на Квалификационната комисия във връзка с обработването и отчитането на турнири за международен (FIDE) Ело рейтинг от 1 август 2024 година. ...
ЕЛО рейтинг листи по ускорен и блиц шахмат
17.07.2012
17.07.2012
Българска федерация по шахмат публикува коментар на Квалификационната комисия във връзка с новите международни (FIDE) и национални (БФШ) ЕЛО рейтинг листи по ускорен и блиц шахмат от 1 юли 2024 година. ...