Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Смолян(04.04 - 06.04)
ДИП ускорен и блиц юноши и девойки 8,10,12,14,16,18 г.

УСКОРЕН ШАХ

Момчета до 8 г.

Rank Name                 Club             Pts BH.  BH.  vict 
   1 Baninski Iskren      Lokomotiv-Mezdra 6,5 17,5 24,5  6   
   2 Peev Kalojan         Kaissa           5,0 21,0 30,5  4   
   3 Radev Petyr          Burgas           5,0 18,5 25,0  4   
   4 Georgiev Ivan        Energija         4,5 17,5 24,0  4   
   5 Rosenov Krasen       Tundzha-Yambol   4,0 22,5 32,5  4   
   6 Ismail Tamer         Svilengrad 2004  4,0 20,0 28,0  4   
   7 Shentov Petyr-Deljan CSKA             4,0 17,0 23,5  4   
   8 Ivanov Stefan        Burgas           4,0 16,0 24,5  4   
   9 Dzhalev Kostadin     Victory          4,0 16,0 22,5  4   
  10 Tsonev Bozhidar      Burgas           3,5 16,5 23,0  3   
  11 Milenov Martin       SCC-Sf           3,5 13,5 19,5  3   
  12 Hristov Todor        Alehin-Kazanlyk  3,0 19,0 27,5  3   
  13 Mojseev Martin       Burgas           3,0 18,0 27,0  3   
  14 Cvetkov Dimityr      G. Daskalov      3,0 14,5 21,0  2   
  15 Bohosjan Angel       Tundzha-Yambol   2,0 19,0 25,0  1   
  16 Kotsev Todor         SCC-Sf           2,0 16,0 24,0  2   
  17 Kolev Kalojan        CSKA             2,0 15,5 22,0  1   
  18 Radev Simeon         CSKA             0,0 11,0 17,0  0   

Момчета до 10 г.

Rank Name                NRtg IRtg Club                  Pts BH.  BH.  vict 
   1 Karaivanov Kalojan     0    0 Septemvri/94-Glozhene 6,0 23,5 32,0  5   
   2 Valev Valentin      1888 1686 Burgas                6,0 22,0 30,5  5   
   3 Andreev Ivan           0    0 Pleven XXI            5,0 23,5 31,5  4   
   4 Petrov Vladimir     1736    0 IVIS                  5,0 20,5 26,5  5   
   5 Hristov Nikolaj     1814    0 CSKA                  4,5 22,5 31,5  4   
   6 Rusev Aleksandyr       0    0 Pleven XXI            4,5 21,5 28,5  4   
   7 Slavkov Georgi         0    0 Victory               4,5 19,5 27,5  4   
   8 Todorov Javor       1812    0 CSKA                  4,5 19,0 27,5  4   
   9 Hristov Kalojan        0    0 SCC-Sf                4,5 17,5 25,5  4   
  10 Iliev Dimityr          0    0 CSKA                  4,0 20,5 26,5  4   
  11 Gerdzhikov Kiril       0    0 G. Daskalov           4,0 18,5 25,5  4   
  12 Dochev Deljan          0    0 CSKA                  4,0 17,0 24,5  4   
  13 Samardzhiev Viktor     0    0 Kapablanka            4,0 16,5 23,0  3   
  14 Ivanov Boris           0    0 Shumen 2005           4,0 15,5 22,0  4   
  15 Todorov Kalin          0    0 Kaissa                4,0 14,0 18,0  4   
  16 Andreev Andrej         0    0 Pleven XXI            3,0 20,5 27,0  3   
  17 Kolovski Marsel        0    0 CSKA                  3,0 19,0 26,5  3   
  18 Gospodinov Dragomir    0    0 Kazanlyk              3,0 18,5 26,5  2   
  19 Iliev Joan             0    0 G. Daskalov           3,0 16,5 25,0  2   
  20 Velichkov Vasko        0    0 Lokomotiv-Sf          3,0 16,0 22,5  3   
  21 Stojanov Valeri        0    0 Tundzha-Yambol        3,0 16,0 21,0  3   
  22 Vasilev Angel          0    0 Tundzha-Yambol        3,0 15,5 20,0  3   
  23 Metodiev Vesselin      0    0 Victory               3,0 14,0 18,5  2   
  24 Atanasov Sotir         0    0 Svilengrad 2004       2,5 17,0 25,5  2   
  25 Donev Stefan           0    0 Tsarevets             2,5 17,0 24,0  2   
  26 Petrov Petyr           0    0 Burgas                2,5 11,0 15,0  2   
  27 Marinov Denis          0    0 64-St. Zagora         2,0 16,0 21,0  2   
  28 Georgiev Radoslav      0    0 Sportist-Svoge        2,0 13,5 18,0  2   
  29 Bankov Ivo             0    0 Tundzha-Yambol        1,0 16,0 22,5  1   
  30 Kolev Hristo           0    0 SCC-Sf                0,0 14,5 21,5  0   

Момчета до 12 г.

Rank    Name               NRtg IRtg Club         Pts BH.  BH.  vict
   1 FM Berbatov Kiprian   2202 2195 Lokomotiv Sf 7,0 20,5 28,5  7        
   2    Nikolov Mihail     1882 1819 Pleven 21    5,0 21,0 31,0  5        
   3    Dereshki Dario     1864 1834 Pleven 21    5,0 20,0 25,5  4       
   4    Ninchev Daniel     1832    0 Burgas       5,0 18,5 28,0  5          
   5    Nikolov Rumen         0    0 CSKA         5,0 18,5 26,5  4          
   6    Georgiev Emil         0    0 Badev        5,0 16,0 21,5  5          
   7    Atanasov Viktor    1822    0 Burgas       4,5 19,5 29,5  4          
   8    Hristov Hristian      0    0 M.Tal        4,5 19,0 26,5  4          
   9    Yordanov Kristian  1789    0 Tsarevets    4,5 18,0 25,5  4          
  10    Naydenov Viktor    1689    0 Badev        4,5 17,0 25,0  4          
  11    Mirchev Dimitar    1795    0 Shumen       4,5 15,5 21,0  4          
  12    Marinov Velislav      0    0 Pleven 21    4,0 21,5 28,0  3          
  13    Todorov Petar G    1799 1709 Burgas       4,0 21,0 30,5  4      
  14    Stefanov Boris        0    0 Pleven 21    4,0 19,5 27,0  3          
  15    Ganchev Bojidar       0    0 Alehin       4,0 18,5 27,5  4          
  16    Rafailov Radostin  1700    0 Shumen       3,5 22,5 32,0  3          
  17    Yankov Kristian       0    0 Pleven 21    3,5 19,0 26,0  3          
  18    Zashev Ivan        1753    0 Viktory      3,5 19,0 25,5  2          
  19    Todorov Emil          0    0 Energia      3,5 17,5 24,0  3          
  20    Simeonov Kamen        0    0 G.Daskalov   3,5 17,5 24,0  3          
  21    Ivanov Ilian          0    0 Burgas       3,5 16,5 22,0  3          
  22    Kirimov Teodor        0    0 Alehin       3,0 20,0 28,5  3          
  23    Peev Georgi        1793    0 Kaisa        3,0 17,5 23,5  2          
  24    Shurliev Martin       0    0 SCCH         3,0 16,5 21,5  3          
  25    Sofiev Georgi         0    0 Kapablanka   3,0 16,0 20,5  3          
  26    Tsonev Georgi         0    0 Energia      3,0 15,5 22,0  2          
  27    Ovcharov Jeliaz       0    0 CSKA         3,0 14,5 20,0  2          
  28    Petkovski Radoslav    0    0 Energia      2,5 17,0 24,0  2          
  29    Sherletov Angel       0    0 Alehin       2,0 16,5 22,0  1          
  30    Bohosian Borislav     0    0              2,0 15,0 19,5  1          
  31    Yordanov Emil         0    0 Sportist     1,0 13,5 20,0  1          
  32    Tsekov Georgi         0    0 Pleven 21    0,0 17,5 25,5  0          
  33    Lazov Angel           0    0 Pazardjik    0,0 17,5 25,0  0          
        Nanov Georgi          0    0 Pazardjik    0,0 17,5 25,0  0          
  35    Yameliev Yan          0    0 Tsarevets    0,0 17,5 23,5  0          
  36    Jelov Petko           0    0 SCCH         0,0 17,0 21,5  0          

Момчета до 14 г.

Rank Name              NRtg IRtg Club          Pts BH.  BH.  vict 
   1 Andreev Sasho     2096 1981 Svilengrad    6,0 21,0 28,5  6        
   2 Karadaliev Daniel 1829    0 Energia       5,5 19,5 27,0  5          
   3 Stoyanov Ivaylo   2037    0 Ivis          5,0 23,0 31,0  5          
   4 Sofranov Velizar  1954 1994 Ivis          5,0 19,5 27,5  5        
   5 Bukovski Ivan     1870    0 Spartak Pl 21 5,0 19,0 27,5  4          
   6 Raychev Rostislav 1766    0 Loko 2000     4,5 21,5 30,0  3          
   7 Titov Tito        1707    0 Energia 21    4,5 21,5 29,5  4          
   8 Atanasov Anatoli  1979 2047 Pleven 21     4,5 19,5 27,5  4       
   9 Savov Jeliazko       0    0 Chirpan       4,5 15,5 22,0  4          
  10 Garnizov Ivan        0    0 Pleven 21     4,0 21,5 29,5  4          
  11 Stoimenov Kaloyan 1714    0 Badev         4,0 21,0 28,5  3          
  12 Marinov Nedelin      0    0 64            4,0 17,5 25,0  4          
  13 Krastev Kalin        0    0 SCCH          4,0 15,5 23,5  3          
  14 Kolev Hristian       0    0 Spartak Pl 21 3,5 18,0 26,0  3          
  15 Zashev Teodor     1816    0 G.Daskalov    3,5 16,0 22,5  2          
  16 Lubomirov Ilian   1687    0 M.Botvinik    3,0 19,0 26,0  1          
  17 Panchev Kalin     1790    0 Shumen        3,0 18,5 25,5  3          
  18 Georgiev Spas     1846    0 Pleven 21     3,0 17,0 23,5  3          
  19 Georgiev Ivan        0    0 Badev         3,0 16,0 22,5  3          
  20 Ganev Nikola         0    0 SCCH          3,0 15,5 21,0  2          
  21 Barakov Bogoslav     0    0 SCCH          3,0 15,0 21,0  2          
  22 Stanchev Stanimir    0    0 Ivailovgrad   2,5 17,0 23,5  2          
  23 Kolev Kristian       0    0 Shumen        2,5 15,5 22,0  2          
  24 Palashev Stefan      0    0 Alehin        2,5 13,5 19,0  2          
  25 Nedialkov Dimitar    0    0 Svilengrad    1,5 13,5 18,5  1          
  26 Krumov Zahari        0    0 Ritsar        1,5 12,0 16,0  1          
  27 Vrigazov Hristo   1739    0 Spartak Pl 21 1,0 18,5 25,0  1          
  28 Yakimov Yavor        0    0 CSKA          1,0 16,5 22,5  0          
  29 Apostolov Atanas     0    0 Pazardjik     0,0 17,5 24,0  0          

Момчета до 16 г.

Rank Name                NRtg IRtg Club           Pts BH.  BH.  vict
   1 Ivanov L Stojan     2180 2138 G.Daskalov     5,5 23,0 31,5  5      
   2 Angelov Bojan       2058 1972 Shumen         5,5 21,5 29,0  5       
   3 Yovov Viktor        1976    0 Viktori        5,0 23,0 29,5  5          
   4 Krastev Vasil       1990 1915 Pleven 21      5,0 22,0 30,0  5       
   5 Krumov Georgi       1801 1622 G.Daskalov     4,5 21,0 29,0  4          
   6 Hadzhiiski Nikolay  1716    0 Kazanlak       4,5 19,0 26,5  4          
   7 Janev Pavel         2077 1958 Varna          4,5 18,5 25,5  4      
   8 Ninov Dayan            0    0 Lokomotiv Mz   4,5 14,5 21,5  4          
   9 Ochkov Tihomir      1980    0 Kazanlak       4,0 19,0 27,0  4          
  10 Georgiev Djulian    1997    0 Debut          4,0 15,5 22,5  4          
  11 Todorov Rosen       1901 1620 Abritus        3,5 21,0 29,5  2        
  12 Petrov Ivaylo       1883    0 Shumen         3,5 17,5 24,5  3          
  13 Ivanov Aleksandar   1768 1860 SCCH           3,5 17,0 24,5  3      
  14 Fotev Stefan        1799    0 Viktori        3,0 18,5 25,0  3          
  15 Dimitrov Aleksandar 1764    0 Shumen 2005    3,0 15,5 21,0  2          
  16 Veziev Viktor          0    0 SCCH           2,5 17,0 23,5  1          
  17 Yanakiev Borislav      0    0 Ritsar         2,5 16,5 22,5  2          
  18 Stefanov Ivan       1777    0 Shumen         2,5 16,0 21,5  1          
  19 Ivanov Ivaylo          0    0 Septemvri Gloj 2,5 12,5 18,0  1          
  20 Traikov Teodor      1918    0 M.Tal          2,0 17,0 24,5  2          
  21 Georgiev Ilian         0    0 Septemvri Gloj 1,5 12,5 19,5  1          
  22 Barakov Lachezar       0    0 Pazardjik      0,0 17,5 22,5  0          

Момчета до 18 г.

Rank    Name               NRtg IRtg Club          Pts BH.  BH.  vict 
   1    Janev Tihomir      2349 2282 Kaisa         6,0 21,5 30,0  6   
   2    Dobrev Nayden      2155 2050 Dobrich       6,0 20,0 28,0  5   
   3 FM Lilov Valeri       2393 2323 Spartak Pl 21 5,0 21,5 30,0  4   
   4    Iliev Atanas          0    0 Energia       4,5 19,0 27,0  4   
   5    Tiholov Todor      1829    0 Lokomotiv2000 4,5 17,0 23,5  4   
   6 FM Bojchev Marian     2409 2406 Dunav         4,0 23,0 32,5  3   
   7    Georgiev Steljan   2184 2113 Abritus       4,0 20,0 28,5  4   
   8    Dimitrov Alexander 2188 1974 Shumen 2005   4,0 19,0 27,5  4   
   9    Vasilev Plamen     2196 2085 Sp.Pleven 21  4,0 16,0 22,0  4   
  10    Toshev Viktor      1900    0 M.tal         3,5 18,5 26,0  3   
  11    Stoev Tsvetoslav   1908 1763 CSKA          3,0 19,0 25,5  2   
  12    Toshev Vladimir    1825    0 CSKA          3,0 17,5 24,5  2   
  13    Galunov Giorgi     1808 1821 Viktori       3,0 16,5 21,0  2   
  14    Todorov Dimitar    1784    0 Shumen        3,0 15,5 22,0  1   
  15    Kolev Ivan         1933    0 Kazanlak      3,0 15,5 20,5  2   
  16    Veselinov Stoimen  1889    0 Ivis          2,5 15,5 22,5  2   
  17    Angelov Anatoli       0    0 SAeptevri     2,5 14,5 20,5  1   
  18    Mitev Miroslav        0    0 Maritza       2,5 14,0 18,5  1   
  19    Dimov Venimir      1929    0 Energia       1,0 19,0 26,5  1   
  20    Radev Dimitar         0    0 Shumen        1,0 14,0 20,5  0   

Момичета до 8 г.

Rank Name                Club             Pts Res. Koya SB.  
   1 Dimitrova Rada      Stolichen Centar 4,5 0,0  2,0  9,75 
   2 Lyubomirova Zlatina M.Botvinik       4,0 0,0  1,0  6,50 
   3 Valeva Ana          G.Daskalov       3,0 0,0  0,0  3,50 
   4 Shomova Karina      Svilengrad 2004  2,0 0,0  0,0  1,50 
   5 Barokova Simona     CSKA             1,5 0,0  0,5  2,25 
   6 Semova Dobroelena   Stolichen Centar 0,0 0,0  0,0  0,00 

Момичета до 10 г.

Rank Name                 NRtg Club             Pts BH.  BH.  vict 
   1 Koleva Djuliana      1910 Shumen 2005      7,0 21,5 29,5  7   
   2 Shivacheva Donika       0 Yambol           5,0 22,0 32,5  4   
   3 Traikova Vasilena       0 Debyut           5,0 18,5 28,5  5   
   4 Petrova Boriana         0 Shumen 2005      5,0 18,0 25,5  5   
   5 Gospodinova Nikoleta    0 G.Daskalov       4,5 19,5 29,5  4   
   6 Tabakova Elena          0 Stolichen Centar 4,0 19,0 28,0  4   
   7 Gancheva Yulina         0 Stolichen Centar 3,5 19,5 25,0  3   
   8 Dimitrova Kostadinka    0 Maritsa-Iztok    3,5 15,0 20,5  3   
   9 Vasileva Viktoria       0 M.Botvinik       3,5 11,5 15,5  3   
  10 Tsvetanova Sofia        0 Debyut           3,0 20,0 27,0  3   
  11 Karavasileva Maria      0 Viktory          3,0 18,5 26,0  3   
  12 Ilieva Nikol            0 Pleven XXI       3,0 16,0 21,5  3   
  13 Dobreva Tsveta          0 Kazanluk         3,0 13,0 20,5  3   
  14 Milkovska Elina         0 Yambol           2,0 16,5 22,0  2   
  15 Dimanova Viktoria       0 Stolichen Centar 0,5 16,0 21,5  0   
  16 Dimanova Nevena         0 Stolichen Centar 0,5 15,0 19,0  0   

Момичета до 12 г.

Rank Name               NRtg Club             Pts BH.  BH.  vict 
   1 Puleva Zornitsa       0 Viktory          5,5 19,0 26,5  5   
   2 Mileva Eva            0 Svilengrad 2004  5,5 18,5 26,0  5   
   3 Dragieva Denitsa   1679 CSKA             5,5 18,0 25,5  5   
   4 Spasova Tsvetelina    0 IVIS             4,5 19,0 26,5  4   
   5 Pencheva Iva          0 G.Daskalov       4,0 19,0 26,5  3   
   6 Krusteva Stefka       0 Stolichen Centar 3,5 20,0 27,5  1   
   7 Ilieva Mila           0 Energia 21       3,0 16,0 23,5  2   
   8 Popova Mina           0 Stolichen Centar 3,0 14,5 22,0  2   
   9 Dimitrova Petra       0 Stolichen Centar 2,5 18,5 26,0  1   
  10 Teneva Vanelina       0 G.Daskalov       2,5 13,5 21,0  1   
  11 Mihova Kaloyana       0 Stolichen Centar 2,5 12,0 18,5  0   

Момичета до 14 г.

Rank Name              NRtg IRtg Club             Pts BH.  BH.  vict 
   1 Sirkova Darena    1980 1769 CSKA             7,0 20,5 29,5  7   
   2 Galunova Tsveta   1887 1834 Viktory          5,5 20,0 30,0  5   
   3 Krumova Ani       1913 1737 G.Daskalov       4,5 20,0 30,5  4   
   4 Georgieva Marina  1932    0 Viktory          4,0 20,0 27,0  4   
   5 Miteva Silvena    1764    0 Badev            4,0 19,5 29,0  4   
   6 Venkova Polina    1902    0 Pleven XXI       4,0 19,0 27,5  4   
   7 Georgieva Martina 1716    0 Badev            4,0 16,0 24,5  3   
   8 Ivanova Alexandra 1810    0 Pleven XXI       3,5 21,0 30,0  2   
   9 Naidenova Yana       0    0 Stolichen Centar 3,5 18,0 24,0  3   
  10 Ivanova Silvia       0    0 Osogovo          3,5 17,5 22,0  3   
  11 Yankova Kristina  1751    0 IVIS             3,5 14,0 18,5  3   
  12 Manova Ivelina       0    0 IVIS             3,0 15,5 21,0  3   
  13 Ivanova Toni         0    0 G.Daskalov       2,5 17,0 21,0  2   
  14 Milkovska Martina    0    0 Yambol           2,0 14,0 17,5  2   
  15 Yavorova Aleksina    0    0 M.Botvinik       1,5 16,0 20,0  1   
  16 Djenkova Miglena     0    0 Maritsa-Iztok    0,0 14,5 20,0  0   

Момичета до 16 г.

Rank Name                NRtg IRtg Club              Pts BH.  BH.  vict 
   1 Gradevska Desislava 1945    0 Viktory           5,0 20,0 26,5  5   
   2 Yordanova Yoana     1845    0 Shumen 2005       5,0 19,0 25,5  4   
   3 Vasileva Veronika   1724 1609 Spartak Pleven 21 4,5 22,0 28,5  3   
   4 Georgieva Mihaela   1770    0 Badev             4,5 21,0 28,0  2   
   5 Kosturska Yoana     1910    0 IVIS              4,5 20,5 27,0  4   
   6 Todorova Kalina     1832 1703 Kaisa             4,5 15,5 22,0  4   
   7 Milanova Maria      1734    0 Shumen 2005       4,0 17,0 23,5  2   
   8 Beicheva Mirena     1739    0 Kazanluk          3,5 18,0 24,5  2   
   9 Dimitrova Asenia    1868    0 CSKA              2,5 14,0 20,0  1   
  10 Pavlova Elitsa         0    0 M.Tal             2,0 15,5 22,0  0   
  11 Ivanova Gergana        0    0 Maritsa-Iztok     2,0 15,5 22,0  0   

Момичета до 18 г.

Rank Name               NRtg IRtg Club             Pts BH.  BH.  vict 
   1 Stefanova Milena   2140 2053 Vratsa           7,0 17,5 26,5  7   
   2 Vladimirova Maria  2087 1971 Feniks           6,0 17,5 25,5  6   
   3 Todorova Gabriela  1836 1699 CSKA             4,5 19,0 28,5  4   
   4 Naydenova Yordanka 1952    0 Hadzopulos       4,0 17,5 25,5  4   
   5 Dilova Monika      1970 1834 Kapablanka       3,5 19,5 29,0  2   
   6 Tosheva Iliana        0    0 M.Tal            3,5 17,5 25,5  2   
   7 Harizanova Elitsa  1833    0 Stolichen Centar 3,5 17,5 25,5  2   
   8 Ivanova Nadia         0    0 Kazanlak         3,5 14,5 22,5  2   
   9 Dimitrova Viktoria    0    0 Energia 21       3,0 15,5 21,5  1   
  10 Gicheva Anita         0    0 Abritus          2,0 13,0 18,0  0   
  11 Boicheva Vera         0    0 Abritus          1,5 14,5 21,5  0   

БЛИЦ

Момчета до 8 г.

Rank Name             Club             Pts BH.  BH.  vict 
   1 Ivanov Stefan    Burgas           6,0 20,5 27,5  6   
   2 Baninski Iskren  Lokomotiv-Mezdra 5,0 21,0 29,5  5   
   3 Hristev Todor    Alehin-Kazanlyk  5,0 20,5 28,5  5   
   4 Ismail Tamer     Svilengrad 2004  5,0 18,5 27,0  5   
   5 Tsonev Bozhidar  Burgas           5,0 18,5 26,0  5   
   6 Dzhalev Kostadin Victory          3,0 20,5 29,0  3   
   7 Peev Kalojan     Kaissa           3,0 19,0 26,5  3   
   8 Georgiev Ivan    Energija         3,0 18,5 25,5  3   
   9 Rosenov Krasen   Tundzha-Yambol   3,0 14,0 21,5  2   
  10 Kotsev Todor     SCC-Sf           3,0 14,0 21,0  2   
  11 Radev Petyr      Burgas           3,0 13,0 19,5  3   
  12 Mojseev Martin   Burgas           3,0 12,5 20,0  3   
  13 Bohosjan Angel   Tundzha-Yambol   2,0 16,5 24,0  2   
  14 Milenov Martin   SCC-Sf           0,0 11,0 17,5  0   

Момчета до 10 г.

Rank Name                NRtg Club                  Pts BH.  BH.  vict 
   1 Todorov Javor       1812 CSKA                  6,5 19,0 27,5  6   
   2 Kolovski Marsel        0 CSKA                  6,0 18,5 26,0  6   
   3 Karaivanov Kalojan     0 Septemvri/94-Glozhene 5,5 18,0 26,5  5   
   4 Petrov Vladimir     1736 IVIS                  5,0 20,0 28,5  5   
   5 Andreev Andrej         0 Pleven XXI            5,0 18,0 24,5  4   
   6 Samardzhiev Viktor     0 Kapablanka            4,5 20,5 27,5  4   
   7 Slavkov Georgi         0 Victory               4,5 17,0 24,0  4   
   8 Atanasov Sotir         0 Svilengrad 2004       4,0 24,5 34,0  4   
   9 Andreev Ivan           0 Pleven XXI            4,0 22,0 31,0  4   
  10 Metodiev Vesselin      0 Victory               4,0 18,0 25,0  4   
  11 Velichkov Vasko        0 Lokomotiv-Sf          4,0 16,5 23,0  4   
  12 Marinov Denis          0 64-St. Zagora         4,0 16,0 22,5  4   
  13 Donev Stefan           0 Tsarevets             4,0 14,5 22,5  4   
  14 Hristov Nikolaj     1814 CSKA                  3,5 22,0 31,0  3   
  15 Ivanov Boris           0 Shumen 2005           3,5 20,0 29,0  3   
  16 Hristov Kalojan        0 SCC-Sf                3,0 20,5 29,5  3   
  17 Petrov Petyr           0 Burgas                3,0 20,0 28,5  3   
  18 Iliev Dimityr          0 CSKA                  3,0 19,0 26,5  3   
  19 Rusev Aleksandyr       0 Pleven XXI            3,0 18,5 24,0  3   
  20 Todorov Kalin          0 Kaissa                3,0 16,0 24,0  3   
  21 Dochev Deljan          0 CSKA                  3,0 13,0 17,0  3   
  22 Iliev Joan             0 G. Daskalov           2,5 15,5 19,5  2   
  23 Gerdzhikov Kiril       0 G. Daskalov           2,5 13,0 17,5  2   
  24 Vasilev Angel          0 Tundzha-Yambol        2,0 15,0 22,5  2   
  25 Bankov Ivo             0 Tundzha-Yambol        2,0 15,0 20,5  2   
  26 Gospodinov Dragomir    0 Kazanlyk              2,0 13,0 17,0  2   
  27 Georgiev Radoslav      0 Sportist-Svoge        1,0 14,5 19,5  1   
  28 Kolev Hristo           0 SCC-Sf                0,0 11,5 17,5  0   

Момчета до 12 г.

Rank    Name               NRtg IRtg Club         Pts BH.  BH.  vict 
   1 FM Berbatov Kiprian   2202 2195 Lokomotiv Sf 6,5 21,0 29,0  6   
   2    Valev Valentin     1888    0 Burgas       6,5 19,5 29,0  6   
   3    Stefanov Boris        0    0 Pleven 21    5,0 23,0 32,5  5   
   4    Dereshki Dario     1864 1834 Pleven 21    5,0 20,0 29,5  5   
   5    Ninchev Daniel     1832    0 Burgas       5,0 20,0 29,5  5   
   6    Yankov Kristian       0    0 Pleven 21    5,0 19,0 26,5  5   
   7    Simeonov Kamen        0    0 G.Daskalov   4,5 21,5 29,5  4   
   8    Ganchev Bozhidar      0    0 Alehin       4,5 15,5 21,5  4   
   9    Nikolov Mihail     1882 1819 Pleven 21    4,0 23,0 31,5  4   
  10    Todorov Petar G    1799 1709 Burgas       4,0 21,0 29,0  4   
  11    Atanasov Viktor    1822    0 Burgas       4,0 19,0 27,0  4   
  12    Nikolov Rumen         0    0 CSKA         4,0 18,0 24,5  4   
  13    Marinov Velislav      0    0 Pleven 21    4,0 18,0 24,5  4   
  14    Todorov Emil          0    0 Energia      4,0 17,5 25,5  4   
  15    Georgiev Emil         0    0 Badev        4,0 17,5 24,0  4   
  16    Mirchev Dimitar    1795    0 Shumen       4,0 16,5 23,0  4   
  17    Naydenov Viktor    1689    0 Badev        3,0 21,5 28,0  3   
  18    Ivanov Ilian          0    0 Burgas       3,0 17,0 25,0  3   
  19    Petkovski Radoslav    0    0 Energia      3,0 17,0 23,0  3   
  20    Rafailov Radostin  1700    0 Shumen       3,0 16,5 22,5  3   
  21    Peev Georgi        1793    0 Kaisa        3,0 15,0 23,0  3   
  22    Zashev Ivan        1753    0 Viktory      3,0 15,0 21,0  3   
  23    Shurliev Martin       0    0 SCCH         3,0 14,5 20,0  2   
  24    Hristov Hristian      0    0 M.Tal        3,0 12,5 20,5  3   
  25    Sherletov Angel       0    0 Alehin       2,5 16,0 22,0  1   
  26    Kirimov Teodor        0    0              2,0 17,0 22,5  2   
  27    Sofiev Georgi         0    0 Kapablanka   2,0 15,5 24,0  1   
  28    Yordanov Emil         0    0 Sportist     2,0 15,5 21,0  1   
  29    Ovcharov Jeliaz       0    0 CSKA         2,0 14,0 19,5  2   
  30    Tsonev Georgi         0    0 Energia      2,0 13,5 19,0  2   
  31    Yordanov Kristian  1789    0 Tsarevets    1,5 18,5 25,0  1   
  32    Bohosian Borislav     0    0 Yambol       1,0 12,5 18,5  0   
  33    Nanov Georgi          0    0 Pazardjik    0,0 17,5 25,5  0   

Момчета до 14 г.

Rank Name              NRtg IRtg Club          Pts BH.  BH.  vict 
   1 Andreev Sasho     2096 1981 Svilengrad    6,0 21,5 29,5  6   
   2 Atanasov Anatoli  1979 2047 Pleven 21     6,0 19,0 27,5  6   
   3 Bukovski Ivan     1870    0 Spartak Pl 21 5,0 19,0 28,0  5   
   4 Stoyanov Ivaylo   2037    0 Ivis          4,5 21,0 30,5  3   
   5 Raychev Rostislav 1766    0 Loko 2000     4,5 20,5 28,5  4   
   6 Sofranov Velizar  1954 1994 Ivis          4,5 17,5 25,0  4   
   7 Karadaliev Daniel 1829    0 Energia       4,5 13,5 19,5  4   
   8 Zashev Teodor     1816    0 G.Daskalov    4,0 20,0 28,0  3   
   9 Stoimenov Kaloyan 1714    0 Badev         4,0 20,0 27,0  3   
  10 Titov Tito        1707    0 Energia 21    4,0 18,5 25,5  4   
  11 Stanchev Stanimir    0    0 Ivailovgrad   4,0 17,5 26,0  4   
  12 Ganev Nikola         0    0 SCCH          4,0 17,0 22,5  4   
  13 Garnizov Ivan        0    0 Pleven 21     3,5 21,0 29,5  3   
  14 Georgiev Spas     1846    0 Pleven 21     3,5 19,5 26,0  3   
  15 Savov Jeliazko       0    0 Chirpan       3,5 19,0 27,0  2   
  16 Marinov Nedelin      0    0 64            3,5 14,0 20,0  3   
  17 Kolev Hristian       0    0 Spartak Pl 21 3,0 19,5 28,5  3   
  18 Panchev Kalin     1790    0 Shumen        3,0 14,5 20,5  3   
  19 Lubomirov Ilian   1687    0 M.Botvinik    3,0 14,0 20,0  3   
  20 Krastev Kalin        0    0 SCCH          2,5 21,0 30,0  2   
  21 Georgiev Ivan        0    0 Badev         2,5 15,0 20,5  2   
  22 Barakov Bogoslav     0    0 SCCH          2,0 14,5 22,5  2   
  23 Kolev Kristian       0    0 Shumen        2,0 14,0 19,5  2   
  24 Nedialkov Dimitar    0    0 Svilengrad    2,0 13,0 18,5  2   
  25 Krumov Zahari        0    0 Ritsar        2,0 12,5 17,0  2   
  26 Yakimov Yavor        0    0 CSKA          1,0 17,5 24,5  0   
  27 Palashev Stefan      0    0               1,0 14,5 20,5  1   

Момчета до 16 г.

Rank Name                NRtg IRtg Club           Pts BH.  BH.  vict 
   1 Janev Pavel         2077 1958 Varna          6,0 22,0 30,5  5   
   2 Ochkov Tihomir      1980    0 Kazanlak       5,0 23,0 31,0  5   
   3 Angelov Bojan       2058 1972 Shumen         5,0 21,5 30,0  5   
   4 Ivanov L Stojan     2180 2138 G.Daskalov     5,0 20,0 28,5  4   
   5 Traikov Teodor      1918    0 M.Tal          4,5 19,0 26,0  4   
   6 Hadzhiiski Nikolay  1716    0 Kazanlak       4,5 16,5 24,0  4   
   7 Krastev Vasil       1990 1915 Pleven 21      4,0 19,0 27,0  4   
   8 Yanakiev Borislav      0    0 Ritsar         4,0 16,0 22,5  3   
   9 Petrov Ivaylo       1883    0 Shumen         4,0 14,0 19,5  3   
  10 Ninov Dayan            0    0 Lokomotiv Mz   3,5 19,0 26,0  3   
  11 Krumov Georgi       1801 1622 G.Daskalov     3,5 18,5 26,0  1   
  12 Ivanov Aleksandar   1768 1860 SCCH           3,5 18,5 25,5  3   
  13 Fotev Stefan        1799    0 Viktori        3,5 17,5 24,5  3   
  14 Todorov Rosen       1901 1620 Abritus        3,5 15,0 21,0  2   
  15 Yovov Viktor        1976    0 Viktori        3,5 14,5 21,5  3   
  16 Georgiev Djulian    1997    0 Debut          3,0 18,5 26,5  1   
  17 Veziev Viktor          0    0 SCCH           2,5 18,0 25,5  1   
  18 Stefanov Ivan       1777    0 Shumen         2,5 17,5 24,0  2   
  19 Dimitrov Aleksandar 1764    0 Shumen 2005    2,5 15,5 20,5  1   
  20 Ivanov Ivaylo          0    0 Septemvri Gloj 2,0 15,5 21,0  1   
  21 Georgiev Ilian         0    0 Septemvri Gloj 1,5 16,5 22,5  0   

Момчета до 18 г.

Rank    Name               NRtg IRtg Club          Pts BH.  BH.  vict 
   1 FM Bojchev Marian     2409 2406 Dunav         6,0 22,0 32,0  6   
   2 FM Lilov Valeri       2393 2323 Spartak Pl 21 6,0 21,0 30,0  6   
   3    Janev Tihomir      2349 2282 Kaisa         5,5 22,5 31,5  5   
   4    Georgiev Steljan   2184 2113 Abritus       4,5 22,5 31,5  4   
   5    Vasilev Plamen     2196 2085 Sp.Pleven 21  4,0 21,5 29,5  4   
   6    Tiholov Todor      1829    0 Lokomotiv2000 4,0 19,5 27,5  4   
   7    Toshev Viktor      1900    0 M.tal         4,0 19,5 26,0  4   
   8    Dimitrov Alexander 2188 1974 Shumen 2005   4,0 16,5 23,0  4   
   9    Dobrev Nayden      2155 2050 Dobrich       4,0 16,0 23,5  4   
  10    Dimov Venimir      1929    0 Energia       4,0 11,5 15,5  4   
  11    Kolev Ivan         1933    0 Kazanlak      3,0 19,0 26,5  3   
  12    Iliev Atanas          0    0 Energia       3,0 17,5 23,0  3   
  13    Todorov Dimitar    1784    0 Shumen        3,0 16,0 23,0  3   
  14    Veselinov Stoimen  1889    0 Ivis          3,0 12,0 18,5  3   
  15    Stoev Tsvetoslav   1908 1763 CSKA          2,5 15,0 20,5  2   
  16    Galunov Georgi     1808 1821 Viktori       2,5 15,0 20,5  2   
  17    Radev Dimitar         0    0 Shumen        2,0 16,5 22,0  2   
  18    Toshev Vladimir    1825    0 CSKA          2,0 15,5 23,0  1   
  19    Angelov Anatoli       0    0 SAeptevri     2,0 15,5 21,0  1   
  20    Mitev Miroslav        0    0 Maritza       1,0 16,0 22,5  1   

Момичета до 8 г.

Rank Name                Club             Pts Res. Koya SB.  
   1 Valeva Ana          G.Daskalov       4,0 0,0  2,0  6,00 
   2 Dimitrova Rada      Stolichen Centar 3,0 0,0  1,0  3,00 
   3 Lyubomirova Zlatina M.Botvinik       2,0 0,0  0,0  1,00 
   4 Shomova Karina      Svilengrad 2004  1,0 0,0  0,0  0,00 
   5 Semova Dobroelena   SCCH             0,0 0,0  0,0  0,00 

Момичета до 10 г.

Rank Name                 NRtg Club          Pts BH.  BH.  vict 
   1 Koleva Djuliana      1772 Shumen 2005   7,0 19,5 28,0  7   
   2 Tsvetanova Sofia        0 Debyut        6,0 20,0 30,0  6   
   3 Shivacheva Donika       0 Yambol        4,0 21,0 30,0  4   
   4 Gospodinova Nikoleta    0 G.Daskalov    4,0 20,0 29,0  4   
   5 Petrova Boryana         0 Shumen 2005   4,0 20,0 28,0  4   
   6 Traikova Vasilena       0 Debyut        4,0 19,0 27,5  3   
   7 Ilieva Nikol            0 Pleven XXI    4,0 17,5 25,5  4   
   8 Gancheva Yulina         0 SCCH          4,0 16,5 24,0  4   
   9 Dobreva Tsveta          0 Kazanluk      4,0 13,0 17,5  3   
  10 Karavasileva Maria      0 Viktory       3,0 18,0 25,5  3   
  11 Tabakova Elena          0 SCCH          3,0 15,5 24,5  2   
  12 Vasileva Viktoria       0 M.Botvinik    3,0 14,0 19,0  2   
  13 Dimitrova Kostadinka    0 Maritsa-Iztok 2,0 16,5 22,5  1   
  14 Dimanova Nevena         0 SCCH          2,0 14,0 19,0  1   
  15 Dimanova Viktoria       0 SCCH          2,0 12,5 17,5  1   

Момичета до 12 г.

Rank Name               NRtg Club             Pts BH.  BH.  vict 
   1 Dragieva Denitsa   1679 CSKA             6,5 18,5 26,0  6   
   2 Mileva Eva            0 Svilengrad 2004  5,5 17,5 26,0  5   
   3 Puleva Zornitsa       0 Viktory          5,0 17,5 26,0  5   
   4 Spasova Tsvetelina    0 IVIS             4,0 20,0 28,0  3   
   5 Krusteva Stefka       0 Stolichen Centar 4,0 17,5 25,5  3   
   6 Pencheva Iva          0 G.Daskalov       4,0 17,0 25,5  4   
   7 Dimitrova Petra       0 Stolichen Centar 3,0 20,5 28,5  2   
   8 Ilieva Mila           0 Energia 21       3,0 15,0 22,0  2   
   9 Teneva Vanelina       0 G.Daskalov       2,5 15,5 23,5  1   
  10 Mihova Kaloyana       0 Stolichen Centar 2,5 14,0 21,0  1   
  11 Popova Mina           0 Stolichen Centar 2,0 12,5 17,5  0   

Момичета до 14 г.

Rank Name              NRtg IRtg Club             Pts BH.  BH.  vict 
   1 Krumova Ani       1913 1737 G.Daskalov       6,0 21,0 28,0  6   
   2 Miteva Silvena    1764    0 Badev            5,0 22,0 31,0  5   
   3 Venkova Polina    1902    0 Pleven XXI       5,0 20,0 28,0  5   
   4 Galunova Tsveta   1887 1834 Viktory          5,0 19,5 28,0  5   
   5 Sirkova Darena    1980 1769 CSKA             4,0 23,0 32,5  4   
   6 Georgieva Martina 1716    0 Badev            4,0 19,5 27,5  4   
   7 Ivanova Alexandra 1810    0 Pleven XXI       4,0 19,5 26,5  4   
   8 Naidenova Yana       0    0 Stolichen Centar 4,0 14,5 20,5  4   
   9 Georgieva Marina  1932    0 Viktory          3,5 16,0 22,0  3   
  10 Yankova Kristina  1751    0 IVIS             3,0 16,5 23,5  2   
  11 Ivanova Toni         0    0 G.Daskalov       3,0 16,0 22,0  2   
  12 Yavorova Aleksina    0    0 M.Botvinik       3,0 15,5 20,5  2   
  13 Ivanova Silvia       0    0 Osogovo          2,5 17,5 24,5  2   
  14 Manova Ivelina       0    0 IVIS             2,5 15,0 21,0  2   
  15 Milkovska Martina    0    0 Yambol           1,0 14,5 19,5  1   
  16 Djenkova Miglena     0    0 Maritsa-Iztok    0,5 12,5 17,0  0   

Момичета до 16 г.

Rank Name                NRtg IRtg Club              Pts BH.  BH.  vict 
   1 Yordanova Yoana     1845    0 Shumen 2005       5,0 20,0 28,0  5   
   2 Pavlova Elitsa         0    0 M.Tal             4,5 21,0 27,5  3   
   3 Todorova Kalina     1832 1703 Kaisa             4,5 20,0 25,5  4   
   4 Georgieva Mihaela   1770    0 Badev             4,5 19,0 24,5  4   
   5 Milanova Maria      1734    0 Shumen 2005       4,5 17,0 22,5  4   
   6 Gradevska Desislava 1945    0 Viktory           4,0 19,5 26,0  3   
   7 Dimitrova Asenia    1868    0 CSKA              4,0 19,5 25,0  3   
   8 Vasileva Veronika   1724 1609 Spartak Pleven 21 4,0 19,0 25,5  3   
   9 Kosturska Yoana     1910    0 IVIS              4,0 16,5 21,5  3   
  10 Beicheva Mirena     1739    0 Kazanluk          2,0 16,0 21,0  1   
  11 Ivanova Gergana        0    0 Maritsa-Iztok     1,0 17,5 22,5  0   

Момичета до 18 г.

Rank Name               NRtg IRtg Club       Pts BH.  BH.  vict 
   1 Stefanova Milena   2140 2053 Vratsa     5,5 20,5 28,0  5   
   2 Naydenova Yordanka 1952 1807 Hadzopulos 5,0 16,5 22,5  5   
   3 Vladimirova Maria  2087 1971 Feniks     5,0 15,0 21,0  5   
   4 Ivanova Nadia         0    0 Kazanluk   4,0 20,5 27,0  4   
   5 Todorova Gabriela  1836 1699 CSKA       4,0 20,0 26,0  4   
   6 Dilova Monika      1970 1834 Kapablanka 4,0 16,0 22,0  4   
   7 Tosheva Iliana        0    0 M.Tal      3,5 19,0 25,0  3   
   8 Boicheva Vera         0    0 Abritus    2,5 18,0 24,0  2   
   9 Dimitrova Viktoria    0    0 Energia 21 1,0 19,0 24,5  1   
  10 Gicheva Anita         0    0 Abritus    0,5 19,0 25,0  0