Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Варна(24.08 - 30.08)
Купа България Морско конче момчета и момичета 8,10,12,14,16 г.

Момчета до 8г.

Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH.
1 1 Petrov Vladimir 1729 BUL IVIS 8 40½
2 24 Todorov Yavor 0 BUL CSKA 8 40
3 23 Slavkov Georgi 0 BUL Viktory 7 37
4 4 Baninski Iskren 0 BUL Lokomotiv Mz 7 37
5 15 Marinov Denis 0 BUL 64 St.Zagora 6 38½
6 14 Kolovski Marsel 0 BUL CSKA 35½
7 12 Ivanov Boris 0 BUL Shumen 2005 5 39
8 18 Mitev Yordan 0 BUL 64 St.Zagora 5 39
9 27 Uzunov Stivun 0 BUL 64 St.Zagora 5 35½
10 17 Minchev Hristiyan 0 BUL Energiya 21 5 34½
11 19 Peev Kaloyan 0 BUL Varna 5 31
12 7 Dutsolov Kaloyan 0 BUL Pleven 21 33
13 10 Gospodinov Dragomir 0 BUL Kazanluk 30
14 5 Dimitrov Borislav 0 BUL CSKA 27
15 9 Georgiev Kaloyan 0 BUL 64 St.zagora 24
16 22 Petrov Petar 0 BUL Bourgas 4 31½
17 2 Arnaudov Georgi 0 BUL SCCH 4 31
18 13 Ivanov Stefan 0 BUL Bourgas 4 28
19 11 Iliev Yoan 0 BUL G.Daskalov 4 27
20 21 Petkov Andrei 0 BUL Pleven 21 32
21 20 Penev Mihail 0 BUL Kazanluk 30
22 16 Mihalev Denislav 0 BUL Bourgas 28
23 25 Tzochev Ivaylo 0 BUL G.Daskalov 27½
24 26 Tzolov Tzanko 0 BUL CSKA 3 27½
25 28 Vasilkovski Tzvetomir 0 BUL Progres 3 25½
26 6 Draganov Deivid 0 BUL 64 St.Zagora 3 23
27 8 Filipov Anton 0 BUL SCCH 2 23½
28 3 Asenov Boris 0 BUL Individualno ½ 25

Момчета до 10г.

Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH.
1 25 Savenkov Kostia 0 RUS Russia 40½
2 11 Getov Nikolay 0 BUL Badev 40½
3 1 Daskalov Dimitar 1804 BUL CSKA 7 40
4 9 Ganev Daniel 0 BUL Tzarevetz 40½
5 21 Nikolov Rumen 0 BUL CSKA 39½
6 14 Hristov Nikolay 0 BUL CSKA 6 37
7 31 Todorov Kalin 0 BUL Kaisa 35
8 24 Samardzhiev Viktor 0 BUL Kapablanka 32
9 22 Peev Georgi 0 BUL Varna 5 36½
10 4 Andreev Ivan 0 BUL Pleven 21 5 35½
11 13 Hristov Kaloyan 0 BUL SCCH 5 34
12 12 Hristov Hristian 0 BUL M.Tal 5 33½
13 10 Gerdzhikov Kiril 0 BUL G.Daskalov 5 33
14 29 Stoynev Pavel 0 BUL Varna 5 32½
15 2 Ali Dzhuneit 0 BUL Spartak Pl 21 5 32½
16 20 Naidenov Viktor 0 BUL Tangra 5 29½
17 34 Vasilev Rumen 0 BUL SCCH 5 28½
18 30 Todorov Anatoli 0 BUL M.Tal 5 25
19 19 Mirchev Dimitar 0 BUL Shumen 2005 35½
20 33 Vachev Kostadin 0 BUL M.Tal 30
21 27 Stoyanov Valeri 0 BUL Tundzha 4 32½
22 23 Petkovski Radoslav 0 BUL Energiya 21 4 31
23 3 Andreev Andreev 0 BUL Pleven 21 4 30
24 8 Ganchev Bozhidar 0 BUL Alehin 4 26
25 5 Belchev Stanislav 0 BUL Pleven 21 4 24½
26 15 Kirimov Teodor 0 BUL Alehin 4 24
27 7 Donev Stefan 0 BUL Tzarevetz 33
28 17 Marinov Stoyan 0 BUL 64 St.Zagora 33
29 32 Tzonev Georgi 0 BUL Energiya 21 31½
30 18 Milkov Stanislav 0 BUL Shumen 2005 31
31 6 Borisov Valentin 0 BUL Shumen 2005 3 28
32 28 Stoykov Nayden 0 BUL Varna 3 26
33 26 Stefanov Nikola 0 BUL SCCH 25½
34 35 Zlatev Aleksadar 0 BUL SCCH 24½
35 16 Manev Aleksandar 0 BUL Bourgas 2 27

Момчета до 12г.

Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH.
1 1 Stoyanov Ivaylo 2042 BUL IVIS 8 36
2 27 Yankov Kristian 0 BUL Pleven 21 38
3 21 Stefanov Boris 0 BUL Pleven 21 33½
4 3 Zashev Teodor 1826 BUL G.Daskalov 6 38½
5 13 Marinov Nedelin 0 BUL 64 St.Zagora 6 36
6 19 Rafailov Radostin 0 BUL Shumen 2005 6 32
7 12 Kostov Kaloyan 0 BUL G.Daskalov 34½
8 2 Georgiev Spas 1830 BUL Pleven 21 34½
9 8 Ganev Nikola 0 BUL SCCH 5 40
10 20 Simeonov Kamen 0 BUL G.Daskalov 5 39½
11 9 Georgiev Emil 0 BUL Badev 5 30½
12 14 Marinov Velislav 0 BUL Pleven 21 34½
13 10 Hristov Nikola 0 BUL 64 St.Zagora 33
14 28 Zhivkov Simeon 0 BUL SCCH 32½
15 26 Yameliev Yan 0 BUL Tzarevetz 31
16 5 Atanasov Atanas 0 BUL Energiya 21 30½
17 7 Dobrev Nikola 0 BUL Kazanluk 29½
18 22 Todorov Emil 0 BUL Energiya 21 28
19 18 Patrikov Nikola 0 BUL Varna 4 31
20 11 Ivanov Ilian 0 BUL Bourgas 4 31
21 24 Todorov Stoyan 0 BUL SCCH 4 30½
22 25 Tzvetanov Pavel 0 BUL Levski El.Pelin 4 26½
23 6 Dimitrov Radostin 0 BUL Kazanluk 28
24 4 Arshinkov Ivan 0 BUL SCCH 27½
25 23 Todorov Ivan 0 BUL SCCH 26
26 17 Panayotov Tomas 0 BUL Bourgas 2 24½
27 16 Ovcharov Zhelez 0 BUL CSKA 1 24½
28 15 Mateev Dimitar 0 BUL SCCH 0 31

Момчета до 14г.

Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH.
1 1 Andreev Sasho 2037 BUL Svilengrad 38
2 2 Krustev Vasil 1966 BUL Pleven 21 7 39
3 3 Sofranov Velizar 1902 BUL IVIS 7 37
4 4 Todorov Rosen 1881 BUL Abritus 6 39½
5 7 Hadzhiiski Nikolay 1734 BUL Kazanluk 37½
6 5 Karadaliev Daniel 1832 BUL Energiya 21 37½
7 24 Titov Tito 0 BUL Energiya 21 35½
8 6 Raichev Rostislav 1781 BUL Lokomotiv 2000 5 35½
9 26 Vasilkovski Todor 0 BUL Progres 5 34½
10 14 Georgiev Ivan 0 BUL Badev 5 32½
11 23 Subotinov Ventzislav 0 BUL SCCH 5 29½
12 9 Gergov Hristo 1725 BUL IVIS 36
13 25 Tzonkov Tzvetelin 0 BUL Progres 33½
14 19 Ninov Dean 0 BUL Lokomotiv Mz 30
15 21 Sashov Yonko 0 BUL M.Tal 29½
16 11 Bogdanov Kaloyan 0 BUL Gebedzhe 27
17 13 Evlogiev Milian 0 BUL SCCH 25½
18 8 Stoimenov Kaloyan 1728 BUL Badev 4 34
19 22 Stefanov Ivan 0 BUL Shumen 2005 4 32½
20 10 Lyubomirov Iliyan 1656 BUL CSKA 4 31½
21 20 Samarov Georgi 0 BUL Stanimaka 2006 4 28½
22 16 Kolev Kristian 0 BUL Shumen 2005 3 24½
23 18 Markov Damyan 0 BUL Levski El.Pelin 25
24 17 Kolev Stoyan 0 BUL Levski El.Pelin 24½
25 15 Hristov Vladimir 0 BUL Abritus 2 25½
26 12 Dimitrov Nikolay 0 BUL Levski El.Pelin 0 26

Момчета до 16г.

Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH.
1 1 Yanev Tihomir 2204 BUL Kaisa 35½
2 6 Yanev Pavel 2014 BUL Kaisa 35½
3 2 Dobrev Nayden 2147 BUL Dobrich 36½
4 19 Stanchev Aleksandar 0 BUL Energiya 21 33½
5 5 Zhivko Draganov 2023 BUL 64 St.Zagora 5 37
6 4 Angelov Boyan 2043 BUL Shumen 2005 5 36½
7 3 Monev Aleksandar 2054 BUL Silistra 5 35
8 10 Bogutliev Deivid 1817 BUL Kazanluk 5 31½
9 7 Yovov Viktor 1978 BUL Viktory 5 31
10 12 Mihov Emil 1716 BUL M.Tal 30½
11 20 Yankinski Hristian 0 BUL Gebedzhe 24½
12 18 Panayotov Rosen 0 BUL Gebedzhe 24
13 8 Traykov Teodor 1918 BUL M.Tal 4 35
14 17 Kostov Stratsimir 0 BUL Energiya 21 4 27
15 11 Yordanov Kristian 1775 BUL Tzarevetz 34
16 9 Bogutliev Robert 1821 BUL Kazanluk 32½
17 16 Kostadinov Teodor 0 BUL Varna 3 31½
18 14 Georgiev Mishel 0 BUL Kaisa 28
19 15 Kolesnichenko Velislav 0 BUL Varna 2 29½
20 13 Dimov Venimir 0 BUL Energiya 21 2 28½

Момичета до 8 и 10г.

Rank SNo. Name FED Club Pts BH.
1 8 Koleva Dzhuliana BUL Shumen 2005 6 21
2 11 Petrova Boryana BUL Shumen 2005 21
3 9 Krasteva Stefka BUL SCCH 20
4 7 Katova Teodora BUL Spartak Pleven XXI 18½
5 2 Dimitrova Petra BUL SCCH 4 19½
6 10 Marinova Laura BUL Spartak Pleven XXI 4 18½
7 5 Gospodinova Nikoleta BUL Georgi Daskalov 4 16
8 1 Dimitrova Kostadinka BUL Maritsa-Iztok 16½
9 4 Dobreva Tsveta BUL Kazanlak 14
10 3 Dimitrova Rada BUL SCCH 2 16½
11 6 Karavasileva Mariya BUL Victory 15
12 12 Stefanova Mariya-Elena BUL Abritus 1 15

Момичета до 12г.

Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH.
1 6 Mileva Eva 0 BUL Svilengrad 21
2 2 Vasileva Veronika 1704 BUL Spartak Pleven XXI 20
3 5 Ivanova Toni 0 BUL Dryanovo 5 19½
4 1 Nancheva Doroteya 1862 BUL Pleven XXI 5 19½
5 3 Dragieva Denitza 0 BUL CSKA 5 18½
6 4 Gicheva Anita 0 BUL Abritus 4 18½
7 10 Puleva Zornitsa 0 BUL Victory 16½
8 9 Popova Mina 0 BUL Triadica 3 18
9 7 Naydenova Yana 0 BUL SCCH 19½
10 8 Pavlova Teodora 0 BUL Mihail Tal 2 19
11 11 Zhivkova Viktoriya 0 BUL Georgi Daskalov 1 14½

Момичета до 14 и 16г.

Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH.
1 4 Gradevska Desislava 1870 BUL Victory 22½
2 5 Todorova Kalina 1865 BUL Kaisa 5 19½
3 17 *Krumova Ani 0 BUL Georgi Daskalov 5 19
4 1 Georgieva Marina 1984 BUL Victory 5 17½
5 3 Kosturska Yoana 1877 BUL Ivis 20½
6 6 Todorova Gabriela 1846 BUL CSKA 20½
7 2 Sirkova Darena 1942 BUL CSKA 4 21½
8 7 Yordanova Yoana 1843 BUL Shumen 2005 4 20
9 9 Miteva Silvena 1763 BUL Dunav 4 16½
10 10 Yankova Kristina 1746 BUL Ivis 20
11 12 Beycheva Mirena 0 BUL Kazanlak 17
12 16 Ivanova Gergana 0 BUL Maritza-iztok 16½
13 11 Milanova Maria 1736 BUL Shumen 2005 16½
14 8 Ivanova Vasilena 1798 BUL Mihail Tal 3 18
15 19 Pavlova Elitza 0 BUL Mihail Tal 3 13
16 15 Dragieva Stanimira 0 BUL CSKA 16½
17 18 Miteva Dilyana 0 BUL 64 St.Zagora 2 18
18 13 Boycheva Vera 0 BUL Abritus 2 15½
19 14 Dimitrova Petya 0 BUL Dryanovo 2 14½