Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Пловдив(05.02 - 11.02)
29-ти Открит шампионат
Rank SNo.     Name                  Rtg FED Club                     Pts BH. 
   1    6 IM  Rusev Krasimir       2453 BUL Spartak Pleven 21        7½  40  
   2    2 GM  Radulski Julian      2475 BUL Lokomotiv 2000 Plovdiv    7  43½ 
   3    4 GM  Janev Evgeni         2456 BUL Lukoil Neftohimik Burgas  7  42  
   4    1 GM  Chatalbashev Boris   2541 BUL Lokomotiv Sofia           7  41  
   5    5 IM  Petrov Marijan       2455 BUL Lokomotiv Plovdiv         7  41  
   6   14     Nikolov Momchil      2425 BUL Spartak Pleven 21         7  39½ 
   7   53     Mladenov Plamen      2214 BUL Spartak Pleven 21         7  33½ 
   8   12     Drenchev Petar       2430 BUL Lokomotiv Plovdiv        6½  44  
   9    9 GM  Popchev Milko        2445 BUL Lokomotiv Sofia          6½  39½ 
  10   13     Kozhuharov Spas      2426 BUL Lokomotiv 2000 Plovdiv   6½  39½ 
  11   25     Arnaudov G  Petar    2331 BUL Lokomotiv 2000 Plovdiv   6½  38  
  12   33     Lilov Valeri         2290 BUL Spartak Pleven 21        6½  36½ 
  13   11 IM  Petkov Vladimir      2441 BUL Lokomotiv Plovdiv         6  42½ 
  14   27     Pantev Veselin       2325 BUL Darshans Plovdiv          6  40  
  15    7 IM  Bratanov Zsivko      2453 BUL Lokomotiv 2000 Plovdiv    6  39½ 
  16   15 IM  Dochev Dimitar       2401 BUL Marica-Iztok Radnevo      6  39½ 
  17   23 FM  Zlatanovic Boroljub  2337 SRB                           6  39  
  18   24 FM  Dinic Dragan         2334 SRB Paracin                   6  39  
  19   10     Dimitrov Pavel       2441 BUL Bulmeks V.Turnovo         6  39  
  20   32     Enchev Ivajlo        2293 BUL Abritus Razgrad           6  38½ 
  21   30 WGM Voiska Margarita     2319 BUL Lokomotiv Plovdiv         6  38½ 
  22   19     Bojchev Marian       2366 BUL Dunav Ruse                6  37  
  23   18 IM  Nikolov Sasho        2380 BUL Marica-Iztok Radnevo      6  37  
  24   36 IM  Peev Peicho          2285 BUL                           6  36½ 
  25   40     Milosevic Aleksandar 2273 SRB                           6  36  
  26   17 IM  Stupavski Zdenko     2391 SRB                           6  36  
  27   31     Filev Georgi         2293 BUL IVIS Sofia                6  36  
  28   45     Dimitrov Radoslav    2251 BUL Bulmeks V.Turnovo         6  35  
  29   57     Videnova Iva         2175 BUL Lokomotiv 2000 Plovdiv    6  34½ 
  30   62     Jevtic Sasa          2142 SRB Paracin                   6  34½ 
  31   69     Kolev Ivan           2087 BUL Marica Plovdiv            6  31  
  32   67     Balinov Feri         2113 BUL Rodopa Smoljan            6  28½ 
  33    8 IM  Vasilev Milen        2451 BUL Lukoil Neftohimik Burgas 5½  42½ 
  34   29     Raev Rostislav       2322 BUL Pristis Ruse             5½  40  
  35    3 GM  Dimitrov Vladimir    2462 BUL Lokomotiv 2000 Plovdiv   5½  38½ 
  36   21     Milchev Nikolay      2348 BUL Tradeks Dimitrovgrad     5½  38  
  37   38     Galunov Todor        2276 BUL G.Daskalov Varna         5½  37½ 
  38   44     Skoko Milan          2254 SRB Nova Pazova              5½  37½ 
  39   34 WGM Velcheva Maria       2290 BUL Shah 21 Sofia            5½  37  
  40   16 GM  Spassov Liuben       2394 BUL IVIS Sofia               5½  37  
  41   65     Kirov Dimitar        2122 BUL Kazanlak                 5½  36  
  42   39     Klasan Vladimir      2276 SRB Novi Sad                 5½  36  
  43   54     Janev Tihomir        2204 BUL Kaisa Varna              5½  35  
  44   64     Ljangov Petar        2127 BUL Marica-Iztok Radnevo     5½  35  
  45   55     Pelitov Dimitar      2198 BUL Marica Plovdiv           5½  34½ 
  46   60     Ivanov Hristo        2144 BUL Asenovec 2006            5½  34½ 
  47   51     Arnaudov Petar       2224 BUL Abritus Razgrad          5½  34½ 
  48   50 IM  Angelov Kosta        2228 BUL G.Daskalov Varna         5½  34  
  49   90     Angelov Bojan        1913 BUL Shumen 2005 Shumen       5½  31½ 
  50   94     Ochkov Radoslav      1804 BUL Marica-Iztok Radnevo     5½  31½ 
  51   86     Stanoev Atanas       1948 BUL Victory Blagoevgrad      5½  31  
  52   81     Kolev Vasil          1980 BUL SCC Sofia                5½  30½ 
  53   26 IM  Todorov Ognjan       2325 BUL Lokomotiv Sofia           5  40  
  54   42     Katov Luboslav       2270 BUL Spartak Pleven 21         5  38½ 
  55   35     Kukov Velislav       2286 BUL Marica-Iztok Radnevo      5  37½ 
  56   99     Stoyanov Stoyan H.   2170 BUL Plovdiv                   5  37½ 
  57   37     Mishev Liubomir      2281 BUL Tradeks Dimitrovgrad      5  36½ 
  58   28 GM  Radulov Ivan         2322 BUL Tradeks Dimitrovgrad      5  36½ 
  59   22     Porjazov Petar       2344 BUL Plovdiv                   5  36  
  60  106     Tsakov Petar         1997 BUL Kozloduj                  5  36  
  61   59     Berbatov Kiprian     2145 BUL Lokomotiv Sofia           5  35½ 
  62   49     Yordanov Nikolay     2237 BUL Spartak Pleven 21         5  35  
  63   84     Petkova Veneta       1952 BUL G.Daskalov Varna          5  34  
  64   76     Dobrev Nayden        2030 BUL Dobrich                   5  34  
  65   83     Vladimirova Maria    1973 BUL Feniks Sofia              5  33½ 
  66  101     Dorosiev Bobi        2155 BUL Tradeks Dimitrovgrad      5  33½ 
  67  113     Ivanov Ljubomir      1930 BUL Plovdiv                   5  33½ 
  68   77     Tsolov Emil          2019 BUL Kozloduj                  5  33½ 
  69  127     Tiholov Todor        1781 BUL Lokomtiv 2000 Plovdiv     5  33½ 
  70   73     Georgiev Steljan     2066 BUL Abritus Razgrad           5  32½ 
  71   72     Nikolov Jordan       2071 BUL Slivnishki geroj          5  32½ 
  72   70     Zobenica Ivan        2080 SRB Omladinac Novi Banovci    5  31½ 
  73  102     Tetimov Ivan         2048 BUL Victory Blagoevgrad       5  30½ 
  74   91     Trifonova Sandra     1890 BUL Drakon Pleven             5  30½ 
  75   71     Doncheva Marinela    2073 BUL Varna                     5  28  
  76   52     Angelov Angel        2218 BUL Lukoil Neftohimik Burgas 4½  37  
  77   43     Panajotov Janko      2257 BUL Tradeka Dimitrovgrad     4½  37  
  78   66     Kirchev Krasimir     2120 BUL G.Daskalov Varna         4½  36  
  79   20     Badev Kiril          2354 BUL Tradeks Dimitrovgrad     4½  35½ 
  80   41     Balev Kiril          2272 BUL Plovdiv                  4½  34½ 
  81   79     Gabric Goran         1990 SRB Spartak Subotica         4½  34  
  82   88     Vlashki Nino         1923 BUL SCC Sofia                4½  33½ 
  83  103     Stankov Apostol      2020 BUL Marica Plovdiv           4½  33½ 
  84   58     Petkov Hristo        2171 BUL Asenovec Asenovgrad      4½  33  
  85   78     Gigov Mihail         2018 BUL Tangra Pleven            4½  32½ 
  86   48 FM  Paulic Branko        2240 SRB Batanica Beograd         4½  32  
  87   89     Pashev Dimitar       1916 BUL Pristis Ruse             4½  31½ 
  88  100     Kolev T. Atanas      2168 BUL Tradeks Dimitrovgrad     4½  30  
  89   68     Elez Nikola          2107 SRB Nova Pazova              4½  30  
  90   96     Stankovski Marin     1740 BUL Marica-Iztok Radnevo     4½  29½ 
  91  122     Galunov Georgi       1847 BUL Victory Blagoevgrad      4½  29  
  92   97     Valev Valentin       1652 BUL Burgas                   4½  29  
  93   74     Antov Anton          2063 BUL Kozloduj                 4½  28  
  94  108     Getov Valeri         1972 BUL Kozloduj                 4½  27½ 
  95   61     Asparuhov Parvan     2142 BUL Y.Benderev Pernik         4  34½ 
  96   47     Janachkov Angel      2243 BUL Shumen 2005 Shumen        4  32½ 
  97   63     Rahnev Alexandr      2128 BUL Marica                    4  32½ 
  98   98     Zhelev Zhelcho       2188 BUL Lukoil Neftohimik Burgas  4  32  
  99  152     Petrov Plamen           0 BUL G.Daskalov Varna          4  32  
 100  107     Darakchiev Manol     1980 BUL Plovdiv                   4  32  
 101   92     Vasilev Dimitar      1890 BUL Slivnishki geroj          4  32  
 102   80     Pezelj Sinisa        1989 SRB Sombor                    4  31½ 
 103  104     Andonov Andon        2015 BUL Spartak Plovdiv           4  31  
 104  145     Martinov Nasko          0 BUL Haskovo                   4  30½ 
 105   95     Galunova Tsveta      1760 BUL Victory Blagoevgrad       4  30  
 106  105     Chaushev Gosho       2000 BUL Lokomotiv 2000 Plovdiv    4  30  
 107  128     Minchev Emil         1744 BUL G.Daskalov Varna          4  29  
 108  120     Dilkov Valentin      1871 BUL Marica Plovdiv            4  28½ 
 109  111     Gadev Vanko          1954 BUL Plovdiv                   4  28½ 
 110  119     Todorov Angel        1879 BUL Primorsko                 4  28  
 111  109     Ivanov Stoyan        1955 BUL Pazardzhik                4  28  
 112  129     Todorov Petar        1737 BUL Burgas                    4  26½ 
 113  123     Harizanova Elitsa    1846 BUL SCC                       4  26  
 114  126     Ninchev Daniel       1804 BUL Burgas                    4  26  
 115   85     Chervenkov Dinko     1949 BUL Lokomotiv 2000 Plovdiv    4  25½ 
 116  125     Rajchev Rostislav    1825 BUL Lokomotiv 2000 Plovdiv    4  25½ 
 117  124     Atanasov Viktor      1836 BUL Burgas                    4  25  
 118  164     Yurukov Stanko          0 BUL Verila Dren               4  24  
 119  130     Tachev Kamen         1679 BUL G.Daskalov Varna          4  22½ 
 120   75     Stefanova Milena     2034 BUL Vraca Vraca              3½  33  
 121   46     Jordanova Svetla     2245 BUL G.Daskalov Varna         3½  31  
 122  142     Kolev Hristian          0 BUL Lokomotiv Plovdiv        3½  29½ 
 123  112     Yordanov Yordan      1953 BUL Dunav Ruse               3½  29  
 124  162     Velev Yordan            0 BUL Verila Dren              3½  29  
 125  118     Atanasov Hristo      1889 BUL Plovdiv                  3½  28½ 
 126  140     Kacarov Veselin         0 BUL Plovdiv                  3½  28  
 127  139     Gogov Kiril             0 BUL SCC                      3½  27½ 
 128  161     Vasileva Cveta          0 BUL Plovdiv                  3½  27  
 129  131     Nenchev Georgi       1655 BUL Marica Plovdiv           3½  26½ 
 130  115     Harizanova Marina    1903 BUL SCC                      3½  25½ 
 131  121     Ivanov Aleksandar    1865 BUL SCC                      3½  24½ 
 132  141     Kamburov Georgi         0 BUL Asenovec                 3½  24  
 133  159     Todorov Stoyan          0 BUL SCC                      3½  21  
 134   93     Ivanov Valentin      1858 BUL Duel Parvomaj             3  33  
 135  114     Ivanov Borislav      1924 BUL Victory Blagoevgrad       3  32  
 136  116     Jashar Orhan         1897 BUL Asenovec Asenovgrad       3  28½ 
 137  132     Argirov Dimitar         0 BUL Plovdiv                   3  28  
 138  138     Ganev Nikola            0 BUL SCC                       3  27  
 139  155     Sabotinov Ventsislav    0 BUL SCC                       3  26½ 
 140  153     Petrova Milena          0 BUL Asenovec                  3  26½ 
 141  135     Dilkov Daniel           0 BUL                           3  25  
 142  149     Najdenov Viktor         0 BUL Tangra Pleven             3  24½ 
 143  156     Samarov Georgi          0 BUL Asenovec                  3  24  
 144  148     Najdenov Joan           0 BUL SCC                       3  22½ 
 145  158     Todorov Ivan            0 BUL SCC                       3  22  
 146  150     Najdenova Jana          0 BUL SCC                       3  20½ 
 147   56     Cheparinov Nedelcho  2189 BUL Asenovec 2006            2½  30½ 
 148   82     Sotirov Yordan       1975 BUL Lokomotiv Plovdiv        2½  29½ 
 149  117     Nikolov Zdravko      1895 BUL Pazardzhik               2½  29  
 150  143     Krastev Kalin           0 BUL SCC                      2½  25½ 
 151  151     Petkov Boris            0 BUL Plovdiv                  2½  25  
 152  144     Krasteva Stefka         0 BUL SCC                      2½  24  
 153  165     Zhivkov Simeon          0 BUL SCC                      2½  24  
 154  163     Veziev Viktor           0 BUL SCC                      2½  23  
 155  157     Taskov Ivo              0 BUL SCC                      2½  21  
 156  134     Dechev Nikola           0 BUL Lokomotiv Plovdiv        2½  20  
 157   87     Kartalov Kiril       1934 BUL                           2  29  
 158  146     Mateev Dimitar          0 BUL SCC                       2  26½ 
 159  154     Rekarov Borislav        0 BUL Asenovec 2006             2  23  
 160  160     Vasilev Cvetoslav       0 BUL Lokomotiv Plovdiv         2  22  
 161  136     Fakliev Aleksandar      0 BUL Plovdiv                   2  21½ 
 162  133     Balukova Andrea         0 BUL SCC                      1½  20  
 163  137     Fakliev Matej           0 BUL Plovdiv                  1½  17½ 
 164  147     Mihova Kaloyana         0 BUL SCC                       1  26  
 165  110     Sabev Anastas        1955 BUL Rudozem                   ½  25½