Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Варна(24.08 - 28.08)
Морско конче юноши, девойки 10,12,14,16 г.
Момчета до 8г.
Place Name                     Loc  Club                     Score
  1   Валентин Вълев (1)       1925 Лукоил-Нефтохимик Бургас 6    
  2   Дарио Дерешки (5)             Плевен 21 Плевен         5.5  
  3   Даниел Ганев (2)              Г. Даскалов Варна        5    
  4   Константин Савенков (13)      Т. Петросян Русия        4.5  
  5   Димитър Даскалов (4)          ЦСКА София               4    
  6   Вилислав Първанов (12)        Дракон Плевен            4    
  7   Николай Гетов (3)             К. Бадев София           4    
  8   Иван Зашев (8)                Виктори Благоевград      4    
  9   Михаил Николов (10)           Дракон Плевен            3.5  
 10   Георги Пеев (11)              Варна Варна              3.5  
 11   Стефан Донев (7)              Г. Даскалов Варна        3.5  
 12   Виктор Найденов (9)           Плевен 21 Плевен         3    
 13   Манол Цветанов (15)           Хемус София              2.5  
 14   Никола Димитров (6)           Добрич Добрия            2    
 15   Димитър Христов (14)          Г. Даскалов Варна        1 

Момчета до 10г.
Place Name Loc Club Score 1 Киприан Бербатов (1) 1910 Виктори Благоевград 6.5 2 Александър Монев (10) Силистра Силистра 6 3 Кристиан Йорданов (9) Г. Даскалов Варна 5 4 Ивайло Стоянов (17) К. Бадев София 4.5 5 Велислав Маринов (21) Плевен 21 Плевен 4.5 6 Иван Гарнизов (5) Дракон Плевен 4 7 Анатоли Атанасов (3) Дракон Плевен 4 8 Даниел Нинчев (13) Лукоил-Нефтохимик Бургас 4 9 Борис Стефанов (16) Дракон Плевен 4 10 Доротея Нанчева (12) Спартак-Плевен 21 Плевен 3.5 11 Камен Симеонов (15) Варна Варна 3.5 12 Емил Тодоров (18) Добрич Добрич 3 13 Емил Вълев (4) Лукоил-Нефтохимик Бургас 3 14 Ангел Ант. Монев (11) Варна Варна 3 15 Атанас Атанасов (2) Добрич Добрич 3 16 Ян Ямелиев (20) Г. Даскалов Варна 3 17 Никола Добрев (8) Казанлък Казанлък 3 18 Радостин Димитров (7) Казанлък Казанлък 3 19 Любомир Христонев (19) Плевен 21 Плевен 2.5 20 Желяз Овчаров (14) ЦСКА София 2 21 Иван Гюмишев (6) Г. Даскалов Варна 1

Момчета до 12г.
Place Name Loc Club Score 1 Росен Тодоров (2) 1860 Абритус Разград 5.5 2 Велизар Софранов (26) Ивис София 5.5 3 Евгени Генчев (7) Орловец Айтос 5.5 4 Васил Кръстев (20) Дракон Плевен 5 5 Теодор Зашев (13) Каиса Варна 5 6 Николай Хаджийски (3) 1815 Казанлък Казанлък 4.5 7 Иван Йовчев (15) ЦСКА София 4 8 Сашо Андреев (4) Свиленград 2004 Свиленград 4 9 Иван Буковски (5) Дракон Плевен 4 10 Христо Коцелов (19) Виктори Благоевград 4 11 Теодор Гавазов (6) Прогрес Ловеч 4 12 Даниел Карадалиев (17) М. Тал Червен бряг 4 13 Васил Костадинов (18) Спартак-Плевен 21 Плевен 3.5 14 Димитър Стефанин (27) ЦСКА София 3.5 15 Никола Симеонов (24) ЦСКА София 3.5 16 Любомир Гутев (10) Орловец-97 Габрово 3.5 17 Христо Гергов (8) К. Бадев София 3.5 18 Радостин Йовчев (16) Варна Варна 3.5 19 Иво Гутев (11) Орловец-97 Габрово 3.5 20 Добромир Скендеров (25) Г. Даскалов Варна 3 21 Димитър Шивачев (28) Тунджа Ямбол 3 22 Михаил Губкин (9) Г. Даскалов Варна 3 23 Антон Десов (12) Рицар София 2.5 24 Джулиан Георгиев (1) 2025 Дебют Оряхово 2 25 Димитрин Николаев (22) Добрич Добрич 2 26 Данаел Минчев (21) Добрич Добрич 2 27 Стоян Илиев (14) Варна Варна 1 28 Христо Русев (23) Свиленград 2004 Свиленград 0

Момчета до 14г.
Place Name Loc Club Score 1 Тихомир Очков (2) 1890 Казанлък Казанлък 5.5 2 Никола Лалев (6) 1840 Г. Даскалов Варна 5 3 Дейвид Богутлиев (7) 1825 Казанлък Казанлък 5 4 Виктор Йовов (5) 1850 Виктори Благоевград 4.5 5 Павел Янев (3) 1880 Каиса Варна 4.5 6 Юри Георгиев (1) 1905 Каиса Варна 4.5 7 Живко Драганов (15) 64 Ст. Загора 4.5 8 Данаил Пенев (9) 1800 Каиса Варна 4.5 9 Роберт Богутлиев (8) 1805 Казанлък Казанлък 4 10 Христо Хърсев (22) Тунджа Ямбол 4 11 Иван Чалъков (23) Тунджа Ямбол 4 12 Георги Васов (10) Плевен 21 Плевен 3.5 13 Марио Гюров (14) ЦСКА София 3.5 14 Стоимен Веселинов (11) Ивис София 3.5 15 Кирил Кирилов (16) Дракон Плевен 3.5 16 Георги Крумов (4) 1855 Каиса Варна 3.5 17 Тихомир Трифонов (21) Дряново Дряново 3 18 Станислав Петров (19) ЦСКА София 3 19 Мишел Георгиев (13) Каиса Варна 3 20 Емил Михов (18) ЦСКА София 2.5 21 Тодор Владимиров (12) Варна Варна 2 22 Кристиян Спасов (20) ЦСКА София 2 23 Велислав Колесниченко (17) Варна Варна 1

Момчета до 16г.
Place Name Loc Club Score 1 Валери Лилов (1) 2280 Спартак-Плевен 21 Плевен 6.5 2 Пламен Василев (6) 1985 Спартак-Плевен 21 Плевен 5.5 3 Стелян Георгиев (5) 2000 Абритус Разград 5 4 Димитър Киров (4) 2010 Казанлък Казанлък 4.5 5 Тихомир Янев (2) 2095 Каиса Варна 4 6 Радослав Очков (7) 1980 Казанлък Казанлък 4 7 Тихомир Иванов (13) Г. Даскалов Варна 4 8 Владимир Великов (10) 1835 Абритус Разград 3.5 9 Иван Колев (9) 1865 Казанлък Казанлък 3.5 10 Виктор Тошев (8) 1940 М. Тал Червен бряг 3.5 11 Валентин Хаджинаков (16) Казанлък Казанлък 3 12 Атанас Дойчинов (3) 2060 Рилски спортист Самоков 3 13 Живко Георгиев (11) Арда Кърджали 2.5 14 Владимир Тошев (15) ЦСКА София 1.5 15 Цветослав Стоев (14) ЦСКА София 1 16 Петър Дудов (12) Спорт арт талант София 1

Момичета до 8г.
Place Name Club Score 1 Мария Васова Плевен 21 Плевен 4.5 2 Симонета Иванова Дракон Плевен 3.5 3 Доника Шивачева Тунджа Ямбол 3.

Момичета до 10г.
Place Name Club Score 1 Мария Николова Лукоил-Нефтохимик Бургас 6 2 Александра Иванова Дракон Плевен 6 3 Вероника Василева Спартак-Плевен 21 Плевен 5.5 4 Мария Васова Плевен 21 Плевен 4.5 5 Мартина Георгиева Ивис София 4 6 Тони Пенчева Дряново Дряново 4 7 Камелия Цветанова Хемус София 4 8 Велислава Генчева Дракон Плевен 4 9 Ева Милева Свиленград 2004 Свиленград 4 10 Симонета Иванова Дракон Плевен 3.5 11 Доника Шивачева Тунджа Ямбол 3.5 12 Илияна Тошева М. Тал Червен бряг 3 13 Цветелина Спасова Виктори Благоевград 3 14 Ива Пенчева Г. Даскалов Варна 3 15 Ива Петкова Дряново Дряново 3 16 Марчела Стефанова М. Тал Червен бряг 3 17 Тина Карагьозова Г. Даскалов Варна 3 18 Симона Монева Варна Варна 2 19 Александра Владимирова Варна Варна 1

Момичета до 12г.
Place Name Club Score 1 Сандра Трифонова Дракон Плевен 6.5 2 Дарена Сиркова К. Бадев София 6 3 Силвена Митева Дунав Русе 5 4 Ани Крумова Каиса Варна 4.5 5 Мирена Бейчева Казанлък Казанлък 4 6 Йоана Костурска Плевен 21 Плевен 4 7 Елица Атанасова Тунджа Ямбол 4 8 Кристина Янкова Триадица София 3.5 9 Марина Георгиева Виктори Благоевград 3.5 10 Илияна Антонова Г. Даскалов Варна 3 11 Милица Христова Лукоил-Нефтохимик Бургас 3 12 Кристина Владова ЦСКА София 3 13 Петя Димитрова Дряново Дряново 3 14 Александрина Николова Варна Варна 2 15 Елица Павлова М. Тал Червен бряг 1

Момичета до 14г.
Place Name Loc Club Score 1 Моника Дилова 1865 Ивис София 6 2 Михаела Георгиева Ивис София 5 3 Габриела Тодорова 1835 Враца Враца 5 4 Катерина Русинова Орловец-97 Габрово 3.5 5 Йоана Йорданова Гамбит Шумен 3 6 Сияна Ангелова ЦСКА София 2.5 7 Василена Иванова 1820 М. Тал Червен бряг 2 8 Джесика Моисеенко Казанлък Казанлък 1

Момичета до 16г.
Place Name Loc Club Score 1 Христина Христова (3) 1915 Г. Даскалов Варна 6 2 Беатриса Аврамова (4) 1900 Каиса Варна 5 3 Калина Тодорова (6) 1800 Варна Варна 4.5 4 Ирена Недялкова (9) М. Тал Червен бряг 4.5 5 Йорданка Найденова (2) 1965 Хадзопулос София 4 6 София Георгиева (1) 1970 Дебют Оряхово 4 7 Емилия Тодорова (11) Дунав Русе 4 8 Грета Ноева (5) 1890 Г. Даскалов Варна 4 9 Невена Ялъмова (12) Орловец-97 Габрово 3 10 Надя Иванова (8) Казанлък Казанлък 2 11 Аделина Василева (7) Г. Даскалов Варна 1 12 Христина Стойкова (10) Орловец-97 Габрово 0