Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Русе(09.07 - 11.07)
5-ти Опен Пристис
 1-2  Красимир Стефанов (6)         2385 "БУЛМЕКС" Велико Търново    7.5  
      Спас Кожухаров (5)            2365 "МАРИЦА" Пловдив            7.5  
 3-5  Петър Дренчев (3)             2405 "ЛОКОМОТИВ" Пловдив         7    
      Ростислав Раев (8)            2310 "ПРИСТИС" Русе              7    
      Момчил Николов (4)            2380 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 7    
 6-7  Любослав Кътов (13)           2180 ВТШК Велико Търново         6.5  
      Коста Ангелов (12)            2270 ШК "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" Варна  6.5  
8-13  Красимир Русев (1)            2440 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 6    
      Калин Каракехайов (7)         2355 "ХЕМУС" София               6    
      Петър Арнаудов (16)           2235 "БУЛМЕКС" Велико Търново    6    
      Христо Велчев (14)            2270 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 6    
      Пламена Андреева (27)         2050 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 6    
      Пламен Младенов (15)          2240 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 6    
14-20 Мариян Бойчев (11)            2230 "ДУНАВ" Русе                5.5  
      Николай Йорданов, Петров (10) 2200 ШК "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" Варна  5.5  
      Елица Раева (18)              2215 "ПРИСТИС" Русе              5.5  
      Михаил Гигов (29)             2120 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 5.5  
      Петър Лянгов (22)             2095 "ЕЛИС-М" Пловдив            5.5  
      Светозар Цеков (21)           2105 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 5.5  
      Господин Господинов (28)      2095 "БУЛМЕКС" Велико Търново    5.5  
21-30 Христо Ивелинов (17)          2185 ШК "КАИСА" Варна            5    
      Нино Влашки (39)              2000 СЦШ София                   5    
      Адриана Николова (30)         1995 "ПРИСТИС" Русе              5    
      Иво Владимиров (24)           2110 "АБРИТУС" Разград           5    
      Светла Йорданова (19)         2175 ШК "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" Варна  5    
      Росен Русев (26)              2155 "АБРИТУС" Разград           5    
      Красимир Стоев (44)           1995 "БЕНОНИ" Кубрат             5    
      Христо Иванов (23)            2050 "ЛОКОМОТИВ-2000" Пловдив    5    
      Искрен Джамбазов (25)         2055 "ПРИСТИС" Русе              5    
      Атанас Махлев (33)            1975 ВТШК                        5    
31-38 Васил Колев (34)              2070 СЦШ София                   4.5  
      Пламен Василев (35)           1985 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 4.5  
      Мария Владимирова (37)        2025 "ФЕНИКС" София              4.5  
      Ивайло Енчев (20)             2145 "АБРИТУС" Разград           4.5  
      Стилиян Георгиев (38)         2000 "АБРИТУС" Разград           4.5  
      Ангел Бояджиев (45)           1965 "ДУНАВ" Русе                4.5  
      Александър Монев (69)              ШК "СИЛИСТРА" Силитра       4.5  
      Никола Лалев (52)             1840 ШК "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" Варна  4.5  
39-49 Тихомир Янев (41)             2095 ШК "КАИСА" Варна            4    
      Мартин Бъркашки (42)          2070 "ДУНАВ" Русе                4    
      Милена Стефанова (32)         2005 ШК "ВРАЦА" Враца            4    
      Методи Стойнев (9)            2305 ЦСКА София                  4    
      Кънчо Кънев, Пенев (48)       1960 "ДУНАВ" Русе                4    
      Йордан Йорданов (65)               "ПРИСТИС" Русе              4    
      Пламен Петков (54)            1820 "ДУНАВ" Русе                4    
      Мартин Енев (47)              1960 "БАДЕВ" София               4    
      Йордан Баев (43)              2030 "ПРИСТИС" Русе              4    
      Йорданка Найденова (46)       1965 "ХАДЗОПУЛОС" София          4    
      Кирил Кирилов (57)                 "ДРАКОН" Плевен             4    
50-55 Георги Стойков (49)           1900 "ХЕМУС" София               3.5  
      Владимир Великов (53)         1835 "АБРИТУС" Разград           3.5  
      Веселина Василева (51)        1890 "ПРИСТИС" Русе              3.5  
      Динко Червенков (36)          2030 "МАРИЦА" Пловдив            3.5  
      Кристиян Йорданов (67)             ШК "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" Варна  3.5  
      Валентин Димитров (64)             "ДУНАВ" Русе                3.5  
56-63 Илко Иванов (58)                   "ДУНАВ" Русе                3    
      Данаил Димов (31)             1885 ШК "ВРАЦА" Враца            3    
      Диана Владимирова (40)        1910 "ФЕНИКС" София              3    
      Силвена Митева (61)                "ДУНАВ" Русе                3    
      Йордан Манов (62)                  "ДУНАВ" Русе                3    
      Димитър Синабов (56)          1810 "ДУНАВ" Русе                3    
      Теодор Милков (60)                 "ДУНАВ" Русе                3    
      Румен Досев (59)                   "ДУНАВ" Русе                3    
64-66 Вероника Василева (66)             "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 2.5  
      Явор Байрамов (55)            1820 "ПРИСТИС" Русе              2.5  
      Добромир Скендеров (68)            ШК "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" Варна  2.5  
 67   Бончо Вълчев (63)                  "ДУНАВ" Русе                1    
68-69 Огнян Енчев (50)              1895 "ДУНАВ" Русе                0    
      Веселин Драгиев (2)           2460 "БУЛМЕКС" Велико Търново    0