Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Русе(07.07 - 09.07)
Купа България Пристис юноши 16,18,20 г.
 Place Name                Feder Loc  Club                        Score
  1   Момчил Николов      М20   2380 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 8    
  2   Калин Каракехайов   М20   2355 "ХЕМУС" София               7.5  
 3-5  Христо Велчев       М18   2270 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 6.5  
      Светозар Цеков      М18   2105 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 6.5  
      Илиян Младенов      М20   2220 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 6.5  
 6-9  Мариян Бойчев       М18   2230 "ДУНАВ" Русе                6    
      Михаил Гигов        М18   2120 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 6    
      Ивайло Енчев        М20   2145 "АБРИТУС" Разград           6    
      Атанас Станоев      М18   2000 "ВИКТОРИ" Благоевград       6    
10-19 Любослав Кътов      М16   2180 ВТШК Велико Търново         5.5  
      Димитър Киров       М16   2010 ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      5.5  
      Нино Влашки         М16   2000 СЦШ София                   5.5  
      Петър Христов       М18   2015 "МИХАИЛ ТАЛ" Червен Бряг    5.5  
      Андрей Куков        M18   2085 ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      5.5  
      Виктор Цветков      М18   2040 "МИХАИЛ ТАЛ" Червен Бряг    5.5  
      Митко Велков        M20   1930 ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      5.5  
      Атанас Петков       M16   2025 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 5.5  
      Тихомир Очков       M16   1890 ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      5.5  
      Васил Колев         М18   2070 СЦШ София                   5.5  
20-28 Пламен Василев      М16   1985 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 5    
      Стилиян Георгиев    М16   2000 "АБРИТУС" Разград           5    
      Радослав Очков      М16   1980 ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      5    
      Иван Тетимов        М18   1935 "ВИКТОРИ" Благоевград       5    
      Мартин Енев         М16   1960 "БАДЕВ" София               5    
      Дейвид Богутлиев    М18   1825 ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      5    
      Лъчезар Симеонов    М18        ШК"ДРЯНОВО" Дряново         5    
      Росен Тодоров       М16   1860 "АБРИТУС" Разград           5    
      Станислав Бонев     М16        "ДУНАВ" Русе                5    
29-33 Илия Матев          М20   1900 "ГЕБЕДЖЕ" Белослав          4.5  
      Андрей Андреев      М16   1900 "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 4.5  
      Иво Стаменов        М20        "БАДЕВ" София               4.5  
      Мартин Петков       М18   1815 "ПЛЕВЕН"21 Плевен           4.5  
      Роберт Богутлиев    М18   1805 ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      4.5  
34-44 Стефан Митев        М20        "ВИКТОРИ" Благоевград       4    
      Тихомир Трифонов    M16        "ДРЯНОВО" Дряново           4    
      Емил Минчев         М18        "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" Варна     4    
      Николай Хаджийски   М16   1815 ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      4    
      Иван Буковски       М16        "ДРАКОН" Плевен             4    
      Владимир Великов    М16   1835 "АБРИТУС" Разград           4    
      Александър Монев    М16        ШК "СИЛИСТРА" Силитра       4    
      Валентин Хаджинаков М16        ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      4    
      Емил Начков         М18   1860 "ПЛЕВЕН 21" Плевен          4    
      Виктор Тошев        М16   1940 "МИХАИЛ ТАЛ" Червен Бряг    4    
      Иван Колев          М20   1865 ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      4    
45-50 Петър Василев       М16        "ПРИСТИС" Русе              3.5  
      Кирил Кирилов       М16        "ДРАКОН" Плевен             3.5  
      Георги Стойков      М18   1900 "ХЕМУС" София               3.5  
      Георги Стаматов     М20   1905 "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" Варна     3.5  
      Атанас Илиев        М16        "МИХАИЛ ТАЛ" Червен Бряг    3.5  
      Теодор Милков       М16        "ДУНАВ" Русе                3.5  
51-56 Илко Савов          М16        "ВИКТОРИ" Благоевград       3    
      Николай Маринов     M16        "ТРАНСМАРИСКА" Тутракан     3    
      Антон Недялков      М16        "ТРАНСМАРИСКА" Тутракан     3    
      Слави Начев         М18        "СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI" Плевен 3    
      Назми Синан         М16        "ТРАНСМАРИСКА" Тутракан     3    
      Никола Добрев       М20        ШК "КАЗАНЛЪК" Казанлък      3    
 57   Михаил Радев        М20        "МИХАИЛ ТАЛ" Червен Бряг    2.5  
 58   Георги Георгиев     М16        "ТРАНСМАРИСКА" Тутракан     2    
 59   Мартин Михайлов     М20        "ПРИСТИС" Русе              1    
 60   Самюел Риисер       М20        "ПРИСТИС" Русе              0