Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Кранево(18.06 - 23.06)
Фестивал Еврика 64 от 8г. до 18г.

8 - 12г.

Place Name                      Club                       Score
  1   Силвена Митева            ДУНАВ Русе                 6    
  2   Теодор Гавазов            ПРОГРЕС Ловеч              5    
 3-6  Ивайло Стоянов            БАДЕВ София                4.5  
      Даниел Карадалиев         Добрич                     4.5  
      Виктория Цекова           БОТУНЯ 2002 - Бойчиновци   4.5  
      Мария Васова              ПЛЕВЕН ХХI Плевен          4.5  
7-12  Венцислав Ангелов         БАДЕВ София                4    
      Радомир Сановски          СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI Плевен  4    
      Сашо Андреев              СВИЛЕНГРАД-2004 Свиленград 4    
      Димитрин Николаев         Добрич                     4    
      Константин Савенков       ТИГРАН ПЕРОСЯН Москва      4    
      Мартин Ангелов            ПРОГРЕС Ловеч              4    
13-15 Даниел Минчев             Добрич                     3.5  
      Георги Цонев              Добрич                     3.5  
      Виктор Найденов           ПЛЕВЕН ХХI Плевен          3.5  
16-23 Атанас Атанасов           Добрич                     3    
      Гергана Механджиева       Разлог                     3    
      Доника Шивачева           ТУНДЖА Ямбол               3    
      Джуни Али                 ПРОГРЕС Ловеч              3    
      Любомир Симеонов          Добрич                     3    
      Курбангелди Курбангелдиев Ашхабад                    3    
      Симеон Симеонов           Добрич                     3    
      Емил Тодоров              Добрич                     3    
24-28 Димитър Шивачев           ТУНДЖА Ямбол               2.5  
      Николай Гетов             БАДЕВ София                2.5  
      Яран Куламалиев           Ашхабад                    2.5  
      Стела Николова            Оброчище                   2.5  
      Иван Прешелков            Разлог                     2.5  
29-33 Ева Милева                СВИЛЕНГРАД-2004 Свиленград 2    
      Никола Димитров           Добрич                     2    
      Радосвета Симеонова       Добрич                     2    
      Станислав Станчев         Оброчище                   2    
      Грета Колева              Добрич                     2    
34-35 Мишел Байчев              Добрич                     1.5  
      Васил Балтаджиев          БАДЕВ София                1.5  
36-38 Филип Филипов             ПЛЕВЕН ХХI Плевен          1    
      Димитър Пенджгаков        Разлог                     1    
      Петър Началников          Оброчище                   1    
 39   Ян Ямелиев                ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна      0    

14 - 18г.

  1   Аннаберди Есенов          Ашхабад           8.5  
 2-3  Хайрулла Хайтбаев         Ашхабад           7.5  
      Виктор Цветков            Силистра          7.5  
4-10  Пламена Андреева          Добрич            6    
      Гьокан Гайгуосузолу       Чорлу             6    
      Мариян Араджиев           Ивайловград       6    
      Данаил Пенев              Варна             6    
      Мирослав Андреев          Ивайловград       6    
      Теодор Трайков            Бойчиновци        6    
      Христо Хърсев             ТУНДЖА Ямбол      6    
11-16 Иван Станев               ТУНДЖА Ямбол      5.5  
      Атанас Дойчинов           Самоков           5.5  
      Валентин Хаджинаков       Кърджали          5.5  
      Надя Пехливанова          Ивайловград       5.5  
      Батир Оразов              Ашхабад           5.5  
      Даниел Христов            Кърджали          5.5  
17-22 Георги Харитов            Добрич            5    
      Венелин Борисов           Крумовград        5    
      Живко Георгиев            Кърджали          5    
      Йордан Господинов         Добрич            5    
      Полина Венкова            ПЛЕВЕН XXI Плевен 5    
      Манол Георгиев            Оброчище          5    
23-25 Митко Иванов              Добрич            4.5  
      Иван Мирчев               Крумовград        4.5  
      Васко Костадинов          Добрич            4.5  
26-36 Бегенч Атагарриев         Ашхабад           4    
      Ниязклъч Ниязов           Ашхабад           4    
      Венко Венков              ПЛЕВЕН XXI Плевен 4    
      Димитрина Дренска         Самоков           4    
      Яран Куламалиев           Ашхабад           4    
      Христо Киряков            Добрич            4    
      Курбангелди Курбангелдиев Ашхабад           4    
      Габриела Томаева          ТУНДЖА Ямбол      4    
      Веселина Русинова         Kърджали          4    
      Иван Иванов               Добрич            4    
      Хатче Али                 Крумовград        4    
37-38 Пенко Димов               Добрич            3.5  
      Йордан Мутафчийски        ТУНДЖА Ямбол      3.5  
39-44 Иван Кърджев              Крумовград        3    
      Велизар Йорданов          Добрич            3    
      Кремена Даулова           Ивайловград       3    
      Илиян Божилов             Добрич            3    
      Стела Николова            Оброчище          3    
      Дамян Димитров            Добрич            3    
 45   Петя Петрова              Добрич            2    
 46   Михайл Шнайдер            Москва            1.5  
 47   Антон Мороз               Киев              0.5  
48-50 Екатерина Масалова        Москва            0    
      Юрий Чебортаев            Москва            0    
      Маруся Скалкина           Москва            0