База Данни
Класиране
Дупница(24.04 - 24.04)
ДИП блиц мъже и жени
Крайно класиране при мъжете
Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH. BH. vict Fide 1 1 GM Georgiev Kiril 2666 BUL Lokomotiv Sofia 6,5 23,0 32,5 6 27,0 2 4 IM Dragiev Veselin 2458 BUL Bulmeks V.Turnovo 5,5 24,5 35,0 5 24,5 3 7 Drenchev Petar 2394 BUL Lokomotiv Plovdiv 5,5 20,5 28,5 4 24,0 4 2 GM Radulski Julian 2502 BUL Lokomotiv 2024 Plovdiv 5,5 20,0 28,0 5 21,5 5 10 Karakehajov Kalin 2359 BUL Hemus Sofia 5,5 20,0 27,5 5 20,0 6 3 GM Genov Petar 2466 BUL Lokomotiv Plovdiv 5,0 23,0 32,5 5 23,0 7 8 Kozhuharov Spas 2375 BUL Marica Plovdiv 5,0 20,5 28,5 5 21,0 8 21 IM Angelov Kosta 2232 BUL G.Daskalov Varna 5,0 20,0 27,5 5 20,0 9 16 Velcev Nikolai 2290 BUL Lokomotiv Mezdra 5,0 20,0 27,5 4 20,5 10 43 Savov Petar 2200 BUL Kapablanka Dupnica 5,0 19,5 26,0 4 18,5 11 19 Kukov Velislav 2268 BUL Kazanlak Kazanlak 5,0 18,5 26,0 5 17,0 12 23 Bojchev Marian 2223 BUL Dunav Ruse 4,5 24,0 32,5 4 22,0 13 9 Grigorov Grigor 2361 BUL Lokomotiv 2024 Plovdiv 4,5 22,0 30,5 4 19,5 14 5 Rusev Krasimir 2427 BUL Spartak Pleven XXI 4,5 21,0 29,0 4 21,0 15 28 Mladenov Plamen 2187 BUL Spartak Pleven XXI 4,5 20,0 27,0 3 19,5 16 26 Yordanov Nikolay 2211 BUL Spartak Pleven XXI 4,5 20,0 25,5 4 20,5 17 18 Stoinev Metodi 2282 BUL CSKA Sofia 4,5 19,5 28,5 4 17,5 18 36 Ilchov Rosen 2115 BUL Benderev Pernik 4,5 19,5 27,0 4 15,5 19 17 Stefanov Plamen 2286 BUL Vraca Vraca 4,5 16,5 24,0 4 16,0 20 15 FM Stoinov Ivan 2300 BUL IVIS Sofia 4,0 23,0 30,0 4 21,0 21 13 FM Stoinov Jordan 2311 BUL IVIS Sofia 4,0 20,5 29,0 4 19,0 22 6 Nikolov Momchil 2425 BUL Spartak Pleven XXI 4,0 19,0 27,0 4 16,0 23 25 Velchev Hristo 2213 BUL Spartak Pleven XXI 4,0 19,0 27,0 3 18,0 24 32 Bochev Krasimir 2161 BUL Vraca Vraca 4,0 18,5 26,5 4 17,0 25 33 Nikolov Rosen 2143 BUL Marica Plovdiv 4,0 18,0 27,0 4 15,0 26 30 Milchev Nikolay 2182 BUL Kapablanka Dupnica 4,0 17,5 24,5 4 16,0 27 35 Nikolov Jordan 2119 BUL Benderev Pernik 4,0 15,0 22,5 4 12,0 28 20 Kostadinov Rumen 2251 BUL Marica-Iztok Radnevo 4,0 14,5 21,5 4 15,0 29 14 Panajotov Janko 2302 BUL Haskovo Haskovo 4,0 13,5 17,5 3 12,0 30 11 Tsvetkov Ilia 2346 BUL CSKA Sofia 3,5 22,5 31,5 3 17,5 31 27 Arnaudov Petar 2201 BUL Marica Plovdiv 3,5 20,5 28,5 3 17,5 32 46 Petrov Simeon 2024 BUL Benderev Pernik 3,5 19,5 28,0 3 16,5 33 42 Davidov Stefan 2220 BUL Davidov Sandanski 3,5 17,5 25,5 3 13,5 34 29 Mladenov Ilian 2186 BUL Spartak Pleven XXI 3,5 16,0 22,5 3 15,0 35 37 Sirkov Lubomir 2114 BUL Badev Sofia 3,5 15,5 23,0 3 12,0 36 64 Tomanov Strahil 0 BUL Kapablanka Dupnica 3,5 15,0 21,0 3 13,0 37 50 Kochov Georgi 1965 BUL Kapablanka Dupnica 3,5 14,0 20,5 3 8,5 38 41 Ilchev Dimitar 2024 BUL Darshans Plovdiv 3,0 20,5 26,0 3 14,0 39 38 Rahnev Alexandr 2103 BUL Marica Plovdiv 3,0 19,0 26,0 3 13,0 40 34 Ljangov Petar 2136 BUL Marica-Iztok Radnevo 3,0 19,0 26,0 3 12,0 41 62 Petrov Vladimir 0 BUL Kapablanka Dupnica 3,0 18,0 24,0 3 11,0 42 31 Asparuhov Parvan 2176 BUL Benderev Pernik 3,0 17,5 23,0 3 14,0 43 59 Iliev Mitko 0 BUL Tradeks Dimitrovgrad 3,0 16,5 21,5 2 10,0 44 44 Kolev Atanas 2155 BUL Haskovo Haskovo 3,0 16,0 23,5 2 11,5 45 47 Vojnov Ivo 2024 BUL Kapablanka Dupnica 3,0 16,0 23,0 2 10,5 46 63 Samardjiev Viktor 0 BUL Kapablanka Dupnica 3,0 16,0 21,5 2 9,0 47 45 Stojanov Radoj 2125 BUL Dupnica Dupnica 3,0 14,5 19,0 3 9,0 48 55 Borisov Miroslav 0 BUL Dupnica Dupnica 3,0 14,0 20,0 3 10,0 49 54 Stankovski Martin 1800 BUL Marica-Iztok Radnevo 3,0 12,5 17,5 2 6,0 50 12 IM Panbukchian Valentin 2340 BUL Marica-Iztok Radnevo 2,5 17,5 25,5 2 13,0 51 52 Enev Martin 1960 BUL Badev Sofia 2,5 16,5 22,0 2 8,0 52 56 Djakov Vladimir 0 BUL Kapablanka Dupnica 2,5 16,0 22,0 2 12,0 53 22 FM Vachev Vladimir 2225 BUL Davidov Sandanski 2,5 15,5 22,5 2 12,5 54 57 Girginov Todor 0 BUL Kapablanka Dupnica 2,5 14,0 19,5 2 8,0 55 39 Kukov Andrej 2024 BUL Kazanlak Kazanlak 2,5 13,5 19,5 1 6,0 56 49 Zarev Ljubomir 2024 BUL Kapablanka Dupnica 2,0 17,5 23,0 2 8,0 57 48 Dojchinov Atanas 2024 BUL Rilski Sportist Samokov 2,0 16,5 23,0 2 11,0 58 60 Kjutukchiev Dimitar 0 BUL Kapablanka Dupnica 2,0 16,0 21,5 1 6,0 59 24 Tsvetkov Georgi 2218 BUL Dupnica Dupnica 2,0 15,0 22,5 1 8,0 60 53 Toshev Viktor 1940 BUL Mihail Tal Cherven brjag 2,0 14,5 20,0 2 8,0 61 51 Bednikov Ljubomir 1960 BUL Kapablanka Dupnica 2,0 14,0 19,5 2 7,0 62 61 Komarev Georgi 0 BUL Marica-Iztok Radnevo 2,0 13,5 18,5 1 7,5 63 40 Angelov D Angel 2024 BUL Marica-Iztok Radnevo 1,5 12,5 19,5 1 5,0 64 65 Yurukov Stanko 0 BUL Verila Dren 1,0 14,5 20,0 0 7,0 65 58 Grigorov Stojan 0 BUL Kapablanka Dupnica 1,0 13,5 20,0 0 4,0
Крайно класиране при жените
Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH. BH. vict Fide 1 3 Raeva Elitsa 2201 BUL Pristis Ruse 6,5 20,0 28,0 6 27,0 2 1 WGM Velcheva Maria 2327 BUL Shah XXI Sofia 5,5 21,5 30,5 5 23,5 3 11 Nikolova Adriana 2024 BUL Pristis Ruse 5,0 23,0 33,5 4 21,5 4 7 Shtereva Slaveja 2128 BUL Varna Varna 5,0 21,5 31,0 4 20,5 5 4 WIM Chilingirova Pavlina 2194 BUL Lokomotiv Plovdiv 4,5 20,0 27,0 4 16,0 6 14 Videnova Iva 2024 BUL Lokomotiv 2024 Plovdiv 4,5 19,0 27,0 4 18,5 7 13 Stefanova Milena 2024 BUL Vraca Vraca 4,0 19,5 29,0 4 17,0 8 16 Petkova Veneta 2024 BUL G=Daskalov Varna 4,0 19,5 27,5 4 15,0 9 5 Jordanova Svetla 2186 BUL G.Daskalov Varna 4,0 18,5 26,0 4 16,0 10 12 Dojkova Galina 2024 BUL Lokomotiv Sofia 4,0 16,0 21,5 4 17,0 11 23 Sirkova Darena 0 BUL Badev Sofia 4,0 14,5 20,5 4 11,0 12 2 WIM Genova Liubka 2209 BUL Lokomotiv 2024 Plovdiv 3,5 18,0 25,5 3 13,5 13 9 Bratimirova Dimitrinka 2024 BUL Kazanlak Kazanlak 3,5 12,5 16,0 3 9,5 14 19 Maneva Ana 1965 BUL Kazanlak Kazanlak 3,0 19,0 26,5 2 13,0 15 6 WIM Zlatanova Emilia 2147 BUL Kazanlak Kazanlak 3,0 17,5 26,0 3 15,0 16 10 Georgieva Emilia 2024 BUL Lokomotiv Sofia 3,0 17,5 25,0 3 14,0 17 18 Vladimirova Maria 1938 BUL Feniks Sofia 3,0 16,0 20,5 3 10,0 18 21 Milusheva Irina 1940 BUL Temp Sliven 3,0 14,5 18,5 3 10,0 19 20 Najdenova Jordanka 1965 BUL Hadzopulos Sofia 3,0 13,5 17,5 3 8,0 20 8 Draganova Petranka 2024 BUL Kazanlak Kazanlak 2,5 19,0 27,0 2 13,5 21 15 Boneva Zvezdelina 2024 BUL Vraca Vraca 2,5 15,5 23,0 2 11,5 22 17 Jordanova Borislava 1981 BUL Kapablanka Dupnica 2,0 18,0 22,5 2 10,0 23 22 Gradevska Desislava 0 BUL Kapablanka Dupnica 1,0 15,0 19,0 1 5,0 24 24 Slavova Violeta 0 BUL Kapablanka Dupnica 0,0 14,5 19,5 0 0,0
Последна проява
Последни новини
Редовно годишно отчетно Общо събрание на Българска федерация по шахмат
15.10.2012
15.10.2012
Българска федерация по шахмат (БФ Шахмат) уведомява председателите на шахматните клубове, членове на БФ Шахмат, че съгласно решение на Управителния съвет на БФ Шахмат от свое заседание на 20.09.2012 г. свиква редовно годишно отчетно Общо събрание на БФ Шахмат на 27 октомври 2024 година (събота) от 15:00 часа в залата на хотел Банкя Палас, гр. Банкя при следния дневен ред:
1.Доклад за дейността на Българската федерация по шахмат за периода след последното Общо събрание.
2.Промени в устава на Българската федерация по шахмат.
1.Доклад за дейността на Българската федерация по шахмат за периода след последното Общо събрание.
2.Промени в устава на Българската федерация по шахмат.
Веселин Георгиев е бронзов медалист!
08.10.2012
08.10.2012
От 27 септември до 7 октомври в Алмати (Казахстан) се проведе Световното индивидуално първенство по тих шахмат. В него, нашият представител, международен майстор Веселин Георгиев зае третото място и с това постигна нов, пореден успех за българския шахмат - 5 медал в рамките на последните 4 месеца за годината!
Браво, Веско!
Браво, Веско!
Веселин Топалов е победител на FIDE Гранд При в Англия 2024!
03.10.2012
03.10.2012
От 20 септември до 4 октомври в Лондон (Англия) се проведе турнир, част от серията FIDE Гранд При за 2024 година. В него, нашият представител, водачът на националния отбор, гросмайстор Веселин Топалов зае първото място и с това постигна втория си забележителен успех за българския шахматен спорт в рамките на 3 месеца за годината!
Благодарим ти, Веско!
Благодарим ти, Веско!
ДОП Б и А групи за мъже и жени - 2024
19.09.2012
19.09.2012
Българска федерация по шахмат уведомява шахматните клубове, че за Държавните отборни първенства за мъже и жени - Б и А групи за 2024 година в к.к. Слънчев бряг: ...
Иван Чепаринов е победител във финалния турнир от веригата за Купата на черноморските страни - 2024
19.09.2012
19.09.2012
От 12 до 19 септември в гр. Бургас се проведе финалният турнир от веригата за Купата на черноморските страни за 2024 година. В надпреварата от елитната XVIII категория, едноличен победител стана българският гросмайстор, състезаващ се за националния отбор за мъже, Иван Чепаринов. ...
Цветан Стоянов и Нургюл Салимова са медалисти от ЕИП за момчета и момичета - 2024!
04.09.2012
04.09.2012
От 17 до 25 август в Прага (Чехия) се проведе Европейското индивидуално първенство за момчета и момичета до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 години. В него, в групата до 8 години, Цветан Стоянов, с личен треньор Живко Жеков завоюва златния медал, а в групата до 10 години, Нургюл Салимова, с личен треньор Никола Спиридонов - бронзовия!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Олимпиада за мъже и жени в Турция - 2024
03.09.2012
03.09.2012
От 27 август до 9 септември в Истанбул (Турция) се провежда 40-та Олимпиада за мъже и жени.
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...