База Данни
Класиране
Бургас(26.03 - 31.03)
ДИП момчета и момичета 10,12 г.
Момчета до 10г. Place Name Loc Club Score 1 Александър Монев СИЛИСТРА Силистра 8.5 2 Киприан Бербатов 1910 ВИКТОРИ Благоевград 7 3 Росен Бонджолов ВРАЦА Враца 6.5 4 Валентин Вълев 1925 ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 6.5 5 Виктор Атанасов ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 6.5 6 Теодор Зашев КАИСА Варна 6 7 Борис Петров ДУНАВ Русе 6 8 Анатоли Атанасов ДРАКОН Плевен 5.5 9 Милчо Черкезов ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 5.5 10 Иван Гарнизов ДРАКОН Плевен 5.5 11 Спас Георгиев ПЛЕВЕН XXI Плевeн 5.5 12 Кристиян Янков ПЛЕВЕН XXI Плевeн 5.5 13 Дарио Дерешки ПЛЕВЕН XXI Плевeн 5 14 Уйлям Абуд ТРИАДИЦА София 5 15 Ян Ямелиев ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 5 16 Андрей Габровски ЦСКА София 5 17 Никола Балтов АБРИТУС Разград 5 18 Ивайло Стоянов БАДЕВ София 5 19 Емил Тодоров ДОБРИЧ Добрич 5 20 Велислав Маринов ПЛЕВЕН XXI Плевeн 5 21 Георги Цеков БОТУНЯ-2002 Бойчиновци 5 22 Борис Стефанов ДРАКОН Плевен 4.5 23 Даниел Нинчев ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 4.5 24 Йордан Белов ДРАКОН Плевен 4.5 25 Емил Вълев ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 4 26 Кристиан Йорданов ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 4 27 Александър Цаков ПЛЕВЕН XXI Плевeн 4 28 Павел Петков АБРИТУС Разград 4 29 Владимир Велев ПЛЕВЕН XXI Плевeн 4 30 Петър Тодоров ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 3.5 31 Борислав Георгиев ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 3.5 32 Ангел Монев ВАРНА Варна 3.5 33 Манол Цветанов ХЕМУС София 3.5 34 Свилен Стефанов СЦШ София 3 35 Никола Ганев СЦШ София 3 36 Георги Пеев ВАРНА Варна 3 37 Антонио Григоров ВАРНА Варна 3 38 Найден Найденов ТРИАДИЦА София 2.5 39 Иван Зашев ВИКТОРИ Благоевград 2.5 40 Емил Георгиев ТРИАДИЦА София 2 41 Николай Кълвачев ВАРНА Варнa 1.5 42 Любомир Начов ОСОГОВО Кюстендил 1.5 Момчета до 12г. Place Name Loc Club Score 1-2 Росен Тодоров 1860 АБРИТУС Разград 8.5 Радослав Димитров 2100 БУЛМЕКС Велико Търново 8.5 3-4 Иван Буковски ДРАКОН Плевен 6.5 Васил Кръстев ДРАКОН Плевен 6.5 5 Евгени Генчев ОРЛОВЕЦ Айтос 5.5 6-9 Велизар Софранов ИВИС София 5 Николай Хаджийски 1815 КАЗАНЛЪК Казанлък 5 Добромир Скендеров ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 5 Ивайло Нинчев ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 5 10-16 Радомир Сановски СПАРТАК-ПЛЕВЕН XXI Плевен 4.5 Георги Кирков АРТ СПОРТ ТАЛАНТ София 4.5 Даниел Карадалиев МИХАИЛ ТАЛ Червен Бряг 4.5 Сашо Андреев СВИЛЕНГРАД-2004 Свиленград 4.5 Мартин Димитров ХЕМУС София 4.5 Христо Гергов БАДЕВ София 4.5 Христо Кoцелов ВИКТОРИ Благоевград 4.5 17-18 Вари Бельов ВИКТОРИ Благоевград 4 Венко Венков ПЛЕВЕН XXI Плевен 4 19-20 Марио Тончев БАДЕВ София 3.5 Александър Цветков ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 3.5 21 Борис Бойнузов ТРИАДИЦА София 3 22-23 Стоян Буланов ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 1.5 Кристиян Тодоров ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 1.5 24 Михаил Йоргакиев ВАРНА Варна 0 Момичета до 10г. Place Name Loc Club Score 1 Александра Иванова ДРАКОН Плевен 8 2 Цвета Галунова 1840 ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 7.5 3 Вероника Василева СПАРТАК ПЛЕВЕН-XXI Плевен 7 4 Мария Николова ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 6 5-7 Дарина Първанова ДРАКОН Плевен 5.5 Полина Венкова ПЛЕВЕН-XXI Плевен 5.5 Мартина Георгиева ИВИС София 5.5 8-9 Велислава Генчева ДРАКОН Плевен 5 Тина Карагъозова ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 5 10-14 Симонета Иванова ДРАКОН Плевен 4.5 Камелия Цветанова ХЕМУС София 4.5 Ивалина Манова ХЕМУС София 4.5 Вероника Кацарова ТРИАДИЦА София 4.5 Ева Милева СВИЛЕНГРАД2004 Свиленград 4.5 15 Ева Кюлева ВТШК Велико Търново 4 16 Доника Шивачева ТУНДЖА Ямбол 3.5 17-18 Симона Монева ВАРНА Варна 3 Елизабет Никова ОСОГОВО Кюстендил 3 19-20 Ванелина Тенева ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 2.5 Цветелина Спасова ДУПНИЦА Дупница 2.5 21 Мина Попова ТРИАДИЦА София 1 Момичета до 12г. Place Name Club Score 1-2 Дарена Сиркова БАДЕВ София 6.5 Сандра Трифонова ДРАКОН Плевен 6.5 3-4 Йоана Костурска ПЛЕВЕН XXI Плевен 4.5 Силвена Митева ДУНАВ Русе 4.5 5-6 Яна Цакова ПЛЕВЕН XXI Плевен 4 Кристина Янкова ТРИАДИЦА София 4 7-9 Илияна Антонова ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ Варна 3.5 Мирена Бейчева КАЗАНЛЪК Казанлък 3.5 Виктория Цекова БОТУНЯ-2002 Бойчиновци 3.5 10 Милица Христова ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК Бургас 3 11 Марина Георгиева ВИКТОРИ Благоевград 2.5 12 Александра Николова ВАРНА Варна 2 13 Александрина Николова ВАРНА Варна 1 14 Вероника Иванова СЦШ София 0
Последна проява
Последни новини
Веселин Георгиев е бронзов медалист!
08.10.2012
08.10.2012
От 27 септември до 7 октомври в Алмати (Казахстан) се проведе Световното индивидуално първенство по тих шахмат. В него, нашият представител, международен майстор Веселин Георгиев зае третото място и с това постигна нов, пореден успех за българския шахмат - 5 медал в рамките на последните 4 месеца за годината!
Браво, Веско!
Браво, Веско!
Веселин Топалов е победител на FIDE Гранд При в Англия 2024!
03.10.2012
03.10.2012
От 20 септември до 4 октомври в Лондон (Англия) се проведе турнир, част от серията FIDE Гранд При за 2024 година. В него, нашият представител, водачът на националния отбор, гросмайстор Веселин Топалов зае първото място и с това постигна втория си забележителен успех за българския шахматен спорт в рамките на 3 месеца за годината!
Благодарим ти, Веско!
Благодарим ти, Веско!
Редовно годишно отчетно Общо събрание на Българска федерация по шахмат
21.09.2012
21.09.2012
Българска федерация по шахмат (БФ Шахмат) уведомява председателите на шахматните клубове, членове на БФ Шахмат, че съгласно решение на Управителния съвет на БФ Шахмат от свое заседание на 20.09.2012 г. свиква редовно годишно отчетно Общо събрание на БФ Шахмат на 27 октомври 2024 година (събота) от 15:00 часа в залата на хотел Банкя Палас, гр. Банкя при следния дневен ред:
1.Доклад за дейността на Българската федерация по шахмат за периода след последното Общо събрание.
2.Промени в устава на Българската федерация по шахмат.
1.Доклад за дейността на Българската федерация по шахмат за периода след последното Общо събрание.
2.Промени в устава на Българската федерация по шахмат.
ДОП Б и А групи за мъже и жени - 2024
19.09.2012
19.09.2012
Българска федерация по шахмат уведомява шахматните клубове, че за Държавните отборни първенства за мъже и жени - Б и А групи за 2024 година в к.к. Слънчев бряг: ...
Иван Чепаринов е победител във финалния турнир от веригата за Купата на черноморските страни - 2024
19.09.2012
19.09.2012
От 12 до 19 септември в гр. Бургас се проведе финалният турнир от веригата за Купата на черноморските страни за 2024 година. В надпреварата от елитната XVIII категория, едноличен победител стана българският гросмайстор, състезаващ се за националния отбор за мъже, Иван Чепаринов. ...
Цветан Стоянов и Нургюл Салимова са медалисти от ЕИП за момчета и момичета - 2024!
04.09.2012
04.09.2012
От 17 до 25 август в Прага (Чехия) се проведе Европейското индивидуално първенство за момчета и момичета до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 години. В него, в групата до 8 години, Цветан Стоянов, с личен треньор Живко Жеков завоюва златния медал, а в групата до 10 години, Нургюл Салимова, с личен треньор Никола Спиридонов - бронзовия!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Олимпиада за мъже и жени в Турция - 2024
03.09.2012
03.09.2012
От 27 август до 9 септември в Истанбул (Турция) се провежда 40-та Олимпиада за мъже и жени.
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...