Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Казанлък(17.08 - 19.08)
ДИП по ускорен шах и блиц - девойки до 16,18 и 20г.

ДИП по ускорен шах за девойки до 16г.

Place Name Rtg Loc Club Score 1 Adriana Nikolova 1920 CK 64 7 2 Dilyana Kirova CK Gebedzhe 5.5 3-4 Vanya Nedelcheva CK Lokomotiv 2000 4.5 Hristina Hristova 1982 CK G. Daskalov 4.5 5-7 Petya Dzhurdzheva CK Lokomotiv 2000 4 Marina Harizanova Stolichen Center 4 Neda Petrova CK Dunav 4 8-9 Veselina Vasileva 1960 CK Pristis 3 Velislava Lucheva CK Gebedzhe 3 10 Preslava Yordanova CK Gebedzhe 2.5 11-12 Irena Nedyalkova CK Mihail Tal 2 Magdalena Baltova CK Kazanlak 2 13-14 Ralica Chipeva CK Osogovo 1.5 Ralica Georgieva CK Osogovo 1.5

ДИП по блиц за девойки до 16г.

Place Name Rtg Loc Club Score 1 Adriana Nikolova (3) 1920 CK 64 7 2-3 Velislava Lucheva (10) CK Gebedzhe 5 Hristina Hristova (1) 1982 CK G. Daskalov 5 4 Petya Dzhurdzheva (6) CK Lokomotiv 2000 4.5 5-7 Denica Pelovska (13) CK Al. Alehin 4 Marina Harizanova (8) Stolichen Centar 4 Ralica Georgieva (7) CK Osogovo 4 8-11 Neda Petrova (14) CK Dunav 3.5 Dilyana Kirova (9) CK Gebedzhe 3.5 Vanya Nedelcheva (11) CK Lokomotiv 2000 3.5 Veselina Vasileva (2) 1960 CK Pristis 3.5 12 Magdalena Baltova (4) CK Kazanlak 3 13 Preslava Yordanova (15) CK Gebedzhe 2.5 14 Irena Nedyalkova (12) CK Mihail Tal 2 15 Ralica Chipeva (5) CK Osogovo 1

ДИП по ускорен шах за девойки до 18г.

Place Name Rtg Loc Club Score 1 Elitsa Raeva (1) 2190 2170 CK Pristis 7.5 2 Stefi Bednikova (2) 2096 2100 CK Kapablanka 7 3 Iva Videnova (3) 1994 1985 CK Lokomotiv 2000 6.5 4-7 Maya Dincheva (5) 1855 CK Hemus 3.5 Diana Vladimirova (6) 1855 CK Hadzopulos 3.5 Stefka Stefanova (7) 1810 CK Vraca 3.5 Elitca Nguen (10) CK Viktori 3.5 8 Svetlana Tcvetkova (4) 1925 CK Pleven XXI 3 9 Nadya Ivanova (9) CK Kazanlak 1.5 10 Maya Hristova (8) CK Osogovo 0.5

ДИП по блиц за девойки до 18г.

Place Name Rtg Loc Club Score 1-3 Iva Videnova (3) 1994 1985 CK Lokomotiv 2000 8 Stefi Bednikova (2) 2096 2100 CK Kapablanka 8 Elitsa Raeva (1) 2190 2170 CK Pristis 8 4-5 Elitca Nguen (5) 2005 CK Viktori 5 Diana Vladimirova (7) 1855 CK Hadzopulos 5 6-7 Veronika Andreeva (4) 1935 1940 CK Pleven XXI 4 Stefka Stefanova (8) 1810 CK Vraca 4 8 Maya Dincheva (6) 1855 CK Hemus 2 9 Nadya Ivanova (9) CK Kazanlak 1 10 Aneliya Nedyalkova (10) CK Mihail Tal 0

ДИП по ускорен шах за девойки до 20г.

Place Name Rtg Loc Club Score 1-2 Zvezdelina Boneva (2) 2001 2030 CK Vraca 6 Veneta Petkova (6) 1985 CK G. Daskalov 6 3 Slaveja Shtereva (1) 2112 2080 CK Varna 5 4-6 Plamena Andreeva (3) 1998 1955 CK Pleven XXI 4 Inna Dinkova (5) 1990 CK Pristis 4 Krasimira Rusimova (7) 1915 CK G. Daskalov 4 7 Veronika Andreeva (4) 1935 1940 CK Pleven XXI 3.5 8-9 Viktoriya Stoyanova (12) CK Kazanlak 3 Zlatina Dobreva (8) CK Gebedzhe 3 10 Denica Pelovska (11) CK Al. Alehin 2.5 11 Darina Dobreva (9) CK Gebedzhe 1 12 Aneliya Nedyalkova (10) CK Mihail Tal 0

ДИП по блиц за девойки до 20г.

Place Name Rtg Loc Club Score 1-2 Plamena Andreeva (3) 1998 1955 CK Pleven XXI 8.5 Slaveja Shtereva (1) 2112 2080 CK Varna 8.5 3 Zvezdelina Boneva (2) 2001 2030 CK Vraca 7 4 Veneta Petkova (5) 1985 CK G. Daskalov 6.5 5 Svetlana Tcvetkova (6) 1925 CK Pleven XXI 6 6-7 Zlatina Dobreva (9) CK Gebedzhe 5 Inna Dinkova (4) 1990 CK Pristis 5 8 Krasimira Rusimova (7) 1915 CK G. Daskalov 3.5 9-10 Viktoriya Stoyanova (11) CK Kazanlak 2 Maya Hristova (10) CK Osogovo 2 11 Darina Dobreva (8) CK Gebedzhe 1