Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Казанлък(17.08 - 19.08)
ДИП по ускорен шах и блиц - момичета до 10,12 и 14г.

ДИП по ускорен шах за момичета до 10г.

Place Name Club Score 1-2 Tsveta Galunova Georgi Daskalov 6 Sandra Trifonova Drakon Pleven 6 3 Darena Sirkova Hadzopulos 5.5 4 Kristina Yankova Triaditza 4.5 5-10 Maria Nikolova Lukoil Neftohimik 4 Aleksandra Ivanova Drakon Pleven 4 Elitza Atanasova Yambol 4 Yana Tzakova Pleven XXI 4 Veronika Vasileva Drakon Pleven 4 Marina Georgieva Victory 4 11-15 Eva Kyuleva Georgi Daskalov 3 Martina Georgieva Triaditsa 3 Marina Tomeva Triaditza 3 Aleksandra Vasileva Stolichen centar 3 Petia Dimitrova Dryanovo 3 16-18 Milena Misheva Hadzopulos 2.5 Toni Ivanova Dryanovo 2.5 Stefka Grueva Kazanluk 2.5 19 Donika Shivacheva Yambol 1.5 20 Darina Purvanova Drakon Pleven 0

ДИП по блиц за момичета до 10г.

Place Name Club Score 1 Tsveta Galunova Georgi Daskalov 6.5 2-3 Darena Sirkova Hadzopulos 5.5 Aleksandra Vasileva Stolichen centar 5.5 4 Sandra Trifonova Drakon Pleven 5 5 Aleksandra Ivanova Drakon Pleven 4.5 6-8 Martina Georgieva Triaditsa 4 Yana Tzakova Pleven XXI 4 Veronika Vasileva Drakon Pleven 4 9-10 Kristina Yankova Triaditza 3.5 Milena Misheva Hadzopulos 3.5 11-16 Maria Nikolova Lukoil Neftohimik 3 Eva Kyuleva Georgi Daskalov 3 Donika Shivacheva Yambol 3 Marina Georgieva Victory 3 Marina Tomeva Triaditza 3 Petia Dimitrova Dryanovo 3 17-19 Elitza Atanasova Yambol 2 Toni Ivanova Dryanovo 2 Stefka Grueva Kazanluk 2

ДИП по ускорен шах за момичета до 12г.

Place Name Loc Club Score 1 Kalina Todorova 1820 Varna 6.5 2-3 Mihaela Georgieva Triaditza 4.5 Violeta Georgieva Hadzopulos 4.5 4 Asenia Dimitrova Hadzopulos 4 5 Yoana Kosturska Pleven XXI 3 6-7 Manuela Kirova Gebedzhe 2.5 Mirena Beicheva Kazanluk 2.5 8 Militza Hristova Lukoil - Neftohimik 0.5

ДИП по блиц за момичета до 12г.

Place Name Club Score 1 Violeta Georgieva Hadzopulos 6 2 Yoana Kosturska Pleven XXI 5.5 3 Mirena Beicheva Kazanluk 5 4 Kalina Todorova Varna 4.5 5 Manuela Kirova Gebedzhe 3 6 Mihaela Georgieva Triaditza 2 7-8 Asenia Dimitrova Hadzopulos 1 Militza Hristova Lukoil - Neftohimik 1

ДИП по ускорен шах за момичета до 14г.

Place Name Club Score 1 Milena Stefanova Vratza 6 2 Yordanka Naidenova Hadzopulos 5.5 3 Gabriela Todorova Vratza 4.5 4-8 Maria Vladimirova Hadzopulos 4 Elitsa Harizanova Stolichen centar 4 Monika Dilova Kapablanka 4 Konstantina Georgieva Hemus 4 Nevena Yalumova Orlovetz 4 9-10 Djesica Moiseenko Kazanluk 3.5 Vasilena Ivanova Mihail Tal 3.5 11 Ivelina Georgieva Alehin 3 12-13 Dimitrina Drenska Rilski Sportist 1.5 Katerina Rusinova Orlovetz 1.5

ДИП по блиц за момичета до 14г.

Place Name Loc Club Score 1 Milena Stefanova (1) 2015 Vratza 6.5 2 Maria Vladimirova (2) 1885 Hadzopulos 5.5 3-5 Monika Dilova (4) 1815 Kapablanka 4.5 Elitsa Harizanova (8) Stolichen centar 4.5 Yordanka Naidenova (10) Hadzopulos 4.5 6-7 Gabriela Todorova (12) Vratza 4 Konstantina Georgieva (7) Hemus 4 8 Djesica Moiseenko (9) Kazanluk 3.5 9-11 Nevena Yalumova (13) Orlovetz 3 Vasilena Ivanova (3) 1820 Mihail Tal 3 Ivelina Georgieva (6) Alehin 3 12 Katerina Rusinova (11) Orlovetz 2 13 Dimitrina Drenska (5) Rilski Sportist 1