Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Тетевен(25.08 - 31.08)
Опен
Place Name                     Rtg  Loc  Club                       Score
 1-5  Sasho Nikolov (2)        2419 2350 MARITSA-IZTOK Radnevo      7    
      Veselin Dragiev (1)      2469 2455 DAVIDOV Sandanski          7    
      Milen Vasilev (3)        2417 2405 LOKOMOTIV Plovdiv          7    
      Grigor Grigorov (8)      2295 2250 LOKOMOTIV2000 Plovdiv      7    
      Petar Drenchev (4)       2392 2415 PLEVEN XXI Pleven          7    
 6-8  Momchil Todorov (25)     2130 2195 HEMUS Sofia                6.5  
      Momchil Nikolov (5)      2390 2355 PLEVEN XXI Pleven          6.5  
      Metodi Stoinev (7)       2296 2300 ZSKA Sofia                 6.5  
9-16  Kalin Karakehaiov (9)    2289 2330 HEMUS Sofia                6    
      Marian Bojchev (14)      2223 2135 PLEVEN XXI Pleven          6    
      Ivo Vladimirov (26)      2128 2115 ABRITUS Razgrad            6    
      Rumen Tashkov (11)       2253 2235 VRATSA Vratsa              6    
      Ivan Petrov (19)         2179 2190 HEMUS Sofia                6    
      Valentin Panbukchian (6) 2343 2335 MARITSA-IZTOK Radnevo      6    
      Bozhidar Ivanov (21)     2171 2170 TEMP Sliven                6    
      Petar Arnaudov D. (15)   2222 2265 ZSKA Sofia                 6    
17-23 Anatolij Noskov (10)     2263      Alma Ata                   5.5  
      Hristo Gerenski (16)     2212 2234 Sofia                      5.5  
      Hristo Petkov (22)       2157 2100 Asenovgrad                 5.5  
      Todor Spirov (12)        2245 2180 Dobrich                    5.5  
      Vasil Vasilev I. (45)         1965 Teteven                    5.5  
      Dobrotich Andreev (17)   2193 2260 PERLOVETS Sofia            5.5  
      Lazar Lazarov (55)            1810 TETEVEN Teteven            5.5  
24-38 Stanislav Andreev (37)        2130 HEMUS Sofia                5    
      Georgi Filev (30)        2091 2305 DEBUT Orjahovo             5    
      Miron Pavlov (18)        2186 2175 Montana                    5    
      Dimitar Serafimov (13)   2225 2250 Gabrovo                    5    
      Jordan Nikolov (27)      2113 2170 JURI BENDEREV Pernik       5    
      Petar Ljangov (20)       2176 2150 LOKOMOTIV 2000 Plovdiv     5    
      Angel Angelov D. (47)         1950 MARITSA-IZTOK Radnevo      5    
      Aleksandar Stojanov (28) 2113 2050 ZSKA Sofia                 5    
      Emil Tsolov (36)              2135 Kozlodui                   5    
      Stojan Ivanov L. (52)         1860 HADZOPULOS Sofia           5    
      Luben Jotov (43)              1970 Sofia                      5    
      Ivailo Belev (59)                  TRJAVNA2001 Trjavna        5    
      Veneta Petkova (42)           1985 GEORGI DASKALOV Varna      5    
      Anton Antov (29)         2095 1960 Belograchik                5    
      Ivan Kosturski (40)           2030 Lukovit                    5    
39-47 Milena Stefanova (32)    2011 2015 VRATSA Vratsa              4.5  
      Georgi Latinov (24)      2145 2135 Stara Zagora               4.5  
      Angel Tsenukov (38)           2100 Teteven                    4.5  
      Valeri Stamenov (33)     1999 1960 Sofia                      4.5  
      Emil Daskalov (35)       1937 2130 HEMUS Sofia                4.5  
      Krasimir Kosturkov (53)       1855 Sofia                      4.5  
      Georgi Tumbev (46)            1960 TETEVEN Teteven            4.5  
      Petar Tsakov (39)             2040 Kozlodui                   4.5  
      Mitko Rusev (78)                   MARITSA-IZTOK Radnevo      4.5  
48-61 Dauren Akhanov (57)                Alma Ata                   4    
      Mrat Yusubaliyev (84)              Alma Ata                   4    
      Atanas Mahlev (31)       2026 2010 Svistov                    4    
      Krasimir Andreev (23)    2151 2020 Elin Pelin                 4    
      Valentin Kamenov (44)         1970 VRATSA Vratsa              4    
      Danail Dimov (41)             2010 LOKOMOTIV Mezdra           4    
      Evgeni Burdarov (61)               Teteven                    4    
      Emil Hristov (34)        1955 2075 HEMUS Sofia                4    
      Nikolai Neshev (76)                Teteven                    4    
      Nikola Burdarov (60)               Teteven                    4    
      Valeri Getov (66)                  Kozlodui                   4    
      Atanas Jordanov (70)               Burgas                     4    
      Docho Ivanov (68)                  Razgrad                    4    
      Joana Kosturska (72)               Lukovit                    4    
62-69 Ognjan Dimitrov (65)               Sofia                      3.5  
      Vasil Denev (63)                   TRJAVNA2001 Trjavna        3.5  
      Stojan Bizov (54)             1850 MURGASH Elin Pelin         3.5  
      Dimitar Vasilev (51)          1895 SLIVNISHKI GEROI Slivnitsa 3.5  
      Georgi Nenchev (75)                Plovdiv                    3.5  
      Boncho Valchev (83)                Rouse                      3.5  
      Ivan Topalov (82)                  Lukovit                    3.5  
      Ivan Jankovski (69)                Teteven                    3.5  
70-76 Marin Stankovski (56)         1800 MARITSA-IZTOK Radnevo      3    
      Borjana Strokova (81)              LOKOMOTIV Sofia            3    
      Valeri Dimchovski (64)             TETEVEN Teteven            3    
      Simeon Marinov (74)                Teteven                    3    
      Elena Koleva (71)                  TRADEKS Dimitrovgrad       3    
      Margarit Nichev (77)               Teteven                    3    
      Tihomir Ivanov (67)                Lukovit                    3    
77-79 Radi Primkov (48)             1950 Teteven                    2.5  
      Slavcho Stoev (50)            1910 TETEVEN Teteven            2.5  
      Hristo Atanasov (49)          1910 Plovdiv                    2.5  
80-82 Ivan Stoichev (79)                 Sofia                      2    
      Margarita Strokova (80)            LOKOMOTIV Sofia            2    
      Elizar Banev (58)                  PROGRES Lovech             2    
83-84 Maria Dakova (62)                  Teteven                    0.5  
      Stefan Manolev (73)                Batak                      0.5