База Данни
Класиране
В.Търново(23.04 - 25.04)
Купа България за момчета 10,12 и 14г.
Place Name Feder Club Score M-Buch. Buch. Wins Progr. Berg. 1 Boichev, Marijan 14 "Pleven XXI" 8 46.0 59.0 8 40.0 51.00 2 Katov, Lyuboslav 14 VTSHK - V. Tarnovo 8 45.5 58.0 7 42.0 51.25 3 Vasilev, Plamen 14 "Pleven XXI" 7 44.0 57.0 6 40.5 41.75 4 Dimitrov, Filip 12 "Hadzopulos" - Sofia 7 42.5 55.0 7 36.0 39.00 5 Toshev, Viktor 14 "Mihail Tal" - Cherven Bryag 7 37.5 49.5 7 36.0 35.00 6 Ochkov, Tihomir 12 "Temp" - Sliven 6.5 43.5 53.0 6 35.5 36.25 7 Yovov, Viktor 12 "Victory" - Blagoevgrad 6.5 42.5 56.0 5 37.0 38.50 8 Yanev, Tihomir 14 "Kaisa" - Varna 6.5 40.0 48.5 6 38.0 30.50 9 Pashev, Rosen 14 "Alehin" - Kazanlak 6.5 39.5 51.5 5 36.5 34.00 10 Kolev, Ivan 14 "Kazanlak" 6.5 37.5 48.0 6 29.5 32.75 11 Berbatov, Kipriyan 10 "Victory" - Blagoevgrad 6.5 37.5 47.5 6 33.0 28.75 12 Maistorov, Vasil 12 "Gambit" - Shumen 6.5 36.5 46.0 6 32.0 30.75 13 Genchev, Evgeni 10 "Orlovetz" - Aitos 6.5 36.0 47.0 6 30.5 29.75 14 Velikov, Hristo 14 "Gebedje" - Beloslav 6 41.5 53.0 6 34.0 33.00 15 Harizanov, Tzvetelin 14 "Dunav" - Ruse 6 39.0 50.0 6 29.0 30.50 16 Galunov, Georgi 14 "Mihail Tal" - Cherven Bryag 6 38.0 49.0 5 34.0 24.50 17 Penev, Danail 12 "Kaisa" - Varna 6 36.0 45.0 5 29.0 28.50 18 Panayotov, Rosen 12 "Gebedje" - Beloslav 6 35.5 44.5 6 29.0 27.50 19 Tonchev, Tzvetoslav 14 "Vratza" 6 34.5 43.5 5 29.5 26.75 20 Vasilev, Vasil 14 VTSHK - V. Tarnovo 6 33.5 43.0 6 29.0 25.50 21 Tjutjundjiev, Filip 12 "Hadzopulos" - Sofia 6 33.5 42.5 5 26.0 28.50 22 Krastev, Vasil 12 "Drakon" - Pleven 6 33.0 43.0 5 26.5 26.50 23 Trifonov, Tihomir 12 "Dryanovo" 5.5 39.5 50.0 4 32.0 28.50 24 Angelov, Boyan 12 "Gambit" - Shumen 5.5 38.5 49.0 5 32.0 27.25 25 Milkov, Teodor 10 "Dunav" - Ruse 5.5 35.0 44.5 5 28.0 24.75 26 Jeliazkov, Dimitar 12 "Dunav" - Ruse 5.5 34.5 44.5 5 22.5 21.75 27 Dekov, Emil 14 "Dryanovo" 5.5 34.5 44.0 3 32.0 25.00 28 Jekov, Ivaylo 14 "Lukoil" - Burgas 5.5 34.5 43.0 5 28.5 21.25 29 Karadaliev, Daniel 10 "Mihail Tal" - Cherven Bryag 5.5 34.0 45.5 5 25.5 23.75 30 Monev, Aleksandar 10 "Silistra" 5.5 33.5 43.0 5 26.5 22.75 31 Georgiev, Ivan 12 "Vratza" 5.5 33.5 43.0 5 23.5 24.00 32 Petrov, Boris 10 "Dunav" - Ruse 5.5 32.5 42.0 5 24.5 22.75 33 Bojinov, Aleksandar 10 VTSHK - V. Tarnovo 5.5 32.0 42.0 4 26.0 24.25 34 Ivanov, Aleksandar 12 SCSH 5 40.0 51.0 4 30.0 25.50 35 Cherkezov, Milcho 10 "Lukoil" - Burgas 5 38.5 49.5 5 30.0 25.00 36 Kolev, Ventzislav 12 "Gebedje" - Beloslav 5 36.5 47.5 5 24.0 22.00 37 Chakarov, Stefan 14 "Alehin" - Kazanlak 5 35.5 45.0 5 28.0 21.00 38 Baltov, Nikola 10 "Abritus" - Razgrad 5 35.0 45.5 4 26.5 22.50 39 Gutev, Ivo 12 "Orlovetz 97" - Gabrovo 5 35.0 44.5 5 26.0 20.00 40 Delchev, Dimitar 12 "Orlovetz 97" - Gabrovo 5 35.0 43.5 4 26.0 20.50 41 Kirkov, Georgi 10 "Lokomotiv" - Sofia 5 34.0 43.5 5 25.0 19.50 42 Garnizov, Ivan 10 "Drakon" - Pleven 5 34.0 43.0 5 28.0 22.50 43 Skenderov, Dobromir 12 "Georgi Daskalov" - Varna 5 33.0 43.0 3 29.5 20.50 44 Barzakov, Ivan 14 SCSH 5 32.5 43.5 5 26.0 18.50 45 Sonev, Kristian 10 "Dunav" - Ruse 5 32.0 42.0 5 23.0 19.50 46 Tonchev, Ivan 10 "Vratza" 5 31.5 40.5 4 20.0 19.75 47 Dulgaridis, Nikolaos 10 "Pleven XXI" 5 31.0 39.0 5 23.0 17.50 48 Ivanov, Stiliyan 12 "Dryanovo" 5 30.5 40.0 5 22.0 18.00 49 Petrov, Biser 10 "Triaditza" - Sofia 5 30.5 38.5 5 23.0 18.50 50 Sofranov, Velizar 10 "Triaditza" - Sofia 5 30.0 39.0 5 26.0 16.00 51 Dimitrov, Martin 12 "Hemus" - Sofia 5 29.5 39.5 4 26.0 18.75 52 Yankinski, Hristiyan 12 "Gebedje" - Beloslav 5 27.5 33.5 5 20.0 14.00 53 Bukovski, Ivan 10 "Drakon" - Pleven 4.5 39.5 49.5 3 28.0 22.50 54 Hadjiiski, Nikolay 12 "Kazanlak" 4.5 36.5 47.5 4 24.5 20.25 55 Saleh, Ioan 12 SCSH 4.5 33.5 43.0 3 26.5 19.00 56 Kotzelov, Hristo 10 "Victory" - Blagoebgrad 4.5 33.5 42.5 4 24.0 16.50 57 Sabotinov, Ventzislav 12 SCSH 4.5 32.5 41.0 4 22.5 17.75 58 Yameliev, Yan 10 "Georgi Daskalov" - Varna 4.5 31.5 39.5 4 21.5 18.25 59 Blajev, Petar 12 "Orlovetz 97" - Gabrovo 4.5 31.0 40.0 4 22.0 16.50 60 Ivanov, Martin 10 "Vratza" 4.5 25.0 32.5 4 16.0 16.00 61 Kirilov, Kiril 12 "Drakon" - Pleven 4 37.5 46.5 4 23.0 17.00 62 Yordanov, Kristiyan 10 VTSHK - V. Tarnovo 4 33.0 41.0 4 24.0 15.50 63 Sahovski, Radomir 10 "Drakon" - Pleven 4 32.5 41.5 3 24.5 17.75 64 Hristov, Aleksandar 14 "Vratza" 4 32.0 42.5 4 24.0 16.00 65 Apostolov, Valentin 10 SCSH 4 31.5 40.0 4 18.0 15.00 66 Bankov, Boris 10 "Drakon" - Pleven 4 31.0 41.0 4 21.0 16.00 67 Stoilov, Mario 12 VTSHK - V. Tarnovo 4 30.5 40.0 4 19.0 10.50 68 Pashov, Pavel 12 "Orlovetz 97" - Gabrovo 4 30.5 39.5 4 21.0 11.00 69 Stefanov, Boris 10 "Drakon" - Pleven 4 30.0 37.0 4 22.0 11.50 70 Ninchev, Daniel 10 "Lukoil" - Burgas 4 29.5 37.0 3 21.5 13.00 71 Nikolov, Ivan 14 "Gebedje" - Beloslav 4 29.0 37.0 4 19.0 13.50 72 Marinov, Velislav 10 "Pleven XXI" 4 27.5 34.5 4 16.0 12.50 73 Petrov, Vihren 10 VTSHK - V. Tarnovo 4 27.0 35.0 4 18.0 12.00 74 Belov, Yordan 10 "Drakon" - Pleven 4 27.0 33.0 4 15.0 11.00 75 Pashov, Vasil 10 "Dryanovo" 4 26.5 33.0 4 18.0 10.50 76 Radkov, Georgi 10 "Hemus" - Sofia 4 25.0 33.0 4 17.0 11.50 77 Trenchev, Asen 10 Bansko 4 23.5 30.5 4 16.0 10.00 78 Nikolov, Petko 10 "Mihail Tal" - Cherven Bryag 4 22.5 29.5 4 13.0 12.00 79 Dimitrov, Nikolay 10 "Drakon" - Pleven 3.5 33.0 42.5 3 18.5 14.75 80 Chaushov, Danail 12 SCSH 3.5 32.5 42.5 3 23.0 14.25 81 Belov, Vihren 12 "Georgi Daskalov" - Varna 3.5 28.0 36.5 3 20.0 10.75 82 Gergov, Hristo 10 "Hemus" - Sofia 3.5 27.5 36.0 3 16.5 11.25 83 Tzakov, Aleksandar 10 "Pleven XXI" 3.5 27.5 35.5 3 20.0 10.75 84 Terziev, Velizar 10 SCSH 3.5 27.5 35.5 3 19.0 10.25 85 Yanev, Ilian 14 CSKA - Sofia 3.5 27.5 34.0 3 11.0 7.00 86 Gutev, Lyubomir 12 "Orlovetz 97" - Gabrovo 3.5 27.0 35.5 2 19.5 10.25 87 Petrov, Plamen 10 "Georgi Daskalov" - Varna 3.5 25.0 31.5 3 15.5 8.25 88 Merdjanov, Borislav 10 "Drakon" - Pleven 3.5 23.5 31.5 2 14.5 6.00 89 Vodenicharov, Bojidar 10 "Lukoil" - Burgas 3 31.0 40.0 3 20.0 10.00 90 Smilov, Hristo 10 "Georgi Daskalov" - Varna 3 31.0 38.0 3 15.0 11.50 91 Krastev, Kiril 12 "Vratza" 3 30.0 38.0 3 19.0 9.50 92 Barzakov, Vladislav 10 SCSH 3 29.5 37.0 3 18.0 10.00 93 Yankov, Kristian 10 "PlevenXXI" 3 28.0 35.0 1 14.0 6.00 94 Ganev, Nikola 12 SCSH 3 27.0 36.5 3 15.0 10.00 95 Baryakov, Georgi 12 Bansko 3 27.0 33.5 2 14.0 3.00 96 Dereshki, Dario 10 "Pleven XXI" 3 25.5 33.0 2 12.5 8.25 97 Tzvetanov, Manol 10 "Hemus" - Sofia 3 25.5 32.5 2 10.0 4.00 98 Hristonev, Lyubomir 10 "Pleven XXI" 3 23.5 31.0 2 10.5 7.75 99 Paskalev, Petar 10 VTSHK - V. Tarnovo 3 22.5 29.5 3 12.0 6.00 100 Varbanov, Ivan 12 "Orlovetz 97" - Gabrovo 2.5 26.0 32.0 2 13.0 5.00 101 Apostolov, Jivko 10 SCSH 2.5 20.5 27.0 2 11.0 6.00 102 Kostov, Aleksandar 10 SCSH 2.5 20.0 28.0 2 10.5 4.50 103 Gemeleshev, Dimitar 12 Bansko 2.5 18.5 25.0 2 8.0 4.00 104 Zlatev, Pepi 10 Bansko 2 24.5 32.5 1 10.0 5.25 105 Petkanov, Atanas 10 Bansko 2 23.5 30.5 1 7.5 3.00 106 Geogriev, Mihail 10 Bansko 2 23.5 29.0 2 8.0 4.00 107 Djarov, Blagoi 10 Bansko 2 22.5 30.0 2 8.0 5.00 108 Panayotov, Tzvetomir 10 "Pleven XXI" 2 22.0 29.5 1 11.5 2.75 109 Elefterov, Milen 10 "Georgi Daskalov" - Varna 1.5 21.0 28.0 1 5.5 3.50 110 Jordanov, Jordan 14 CSKA - Sofia 1 23.0 31.5 0 5.0 0.00 111 Galabov, Martin 10 SCSH 0 9.0 13.5 0 0.0 0.00
Последна проява
Последни новини
Веселин Георгиев е бронзов медалист!
08.10.2012
08.10.2012
От 27 септември до 7 октомври в Алмати (Казахстан) се проведе Световното индивидуално първенство по тих шахмат. В него, нашият представител, международен майстор Веселин Георгиев зае третото място и с това постигна нов, пореден успех за българския шахмат - 5 медал в рамките на последните 4 месеца за годината!
Браво, Веско!
Браво, Веско!
Веселин Топалов е победител на FIDE Гранд При в Англия 2024!
03.10.2012
03.10.2012
От 20 септември до 4 октомври в Лондон (Англия) се проведе турнир, част от серията FIDE Гранд При за 2024 година. В него, нашият представител, водачът на националния отбор, гросмайстор Веселин Топалов зае първото място и с това постигна втория си забележителен успех за българския шахматен спорт в рамките на 3 месеца за годината!
Благодарим ти, Веско!
Благодарим ти, Веско!
Редовно годишно отчетно Общо събрание на Българска федерация по шахмат
21.09.2012
21.09.2012
Българска федерация по шахмат (БФ Шахмат) уведомява председателите на шахматните клубове, членове на БФ Шахмат, че съгласно решение на Управителния съвет на БФ Шахмат от свое заседание на 20.09.2012 г. свиква редовно годишно отчетно Общо събрание на БФ Шахмат на 27 октомври 2024 година (събота) от 15:00 часа в залата на хотел Банкя Палас, гр. Банкя при следния дневен ред:
1.Доклад за дейността на Българската федерация по шахмат за периода след последното Общо събрание.
2.Промени в устава на Българската федерация по шахмат.
1.Доклад за дейността на Българската федерация по шахмат за периода след последното Общо събрание.
2.Промени в устава на Българската федерация по шахмат.
ДОП Б и А групи за мъже и жени - 2024
19.09.2012
19.09.2012
Българска федерация по шахмат уведомява шахматните клубове, че за Държавните отборни първенства за мъже и жени - Б и А групи за 2024 година в к.к. Слънчев бряг: ...
Иван Чепаринов е победител във финалния турнир от веригата за Купата на черноморските страни - 2024
19.09.2012
19.09.2012
От 12 до 19 септември в гр. Бургас се проведе финалният турнир от веригата за Купата на черноморските страни за 2024 година. В надпреварата от елитната XVIII категория, едноличен победител стана българският гросмайстор, състезаващ се за националния отбор за мъже, Иван Чепаринов. ...
Цветан Стоянов и Нургюл Салимова са медалисти от ЕИП за момчета и момичета - 2024!
04.09.2012
04.09.2012
От 17 до 25 август в Прага (Чехия) се проведе Европейското индивидуално първенство за момчета и момичета до 8, 10, 12, 14, 16 и 18 години. В него, в групата до 8 години, Цветан Стоянов, с личен треньор Живко Жеков завоюва златния медал, а в групата до 10 години, Нургюл Салимова, с личен треньор Никола Спиридонов - бронзовия!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Браво, Цецо, браво, Нургюл,
Гордеем се с вас!
Олимпиада за мъже и жени в Турция - 2024
03.09.2012
03.09.2012
От 27 август до 9 септември в Истанбул (Турция) се провежда 40-та Олимпиада за мъже и жени.
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...
В нея, България участва с представителните си отбори в следните състави:
Мъже - Веселин Топалов, Кирил Георгиев, Иван Чепаринов, Александър Делчев и Момчил Николов.
Жени - Антоанета Стефанова, Ива Виденова, Адриана Николова, Маргарита Войска и Елица Раева.
Треньор - Борис Чаталбашев.
Ръководител на делегацията - Николай Велчев. ...