Начало База данни
База Данни

Изберете година:
Класиране

Сандански(04.05 - 04.05)
ДИП по блиц за мъже и жени
Място	Състезател	     Ело  Звание	  Клуб		       Точки	Допълнителни пок.
  1   Delchev, Aleksandar (1)   2577 gm    Lokomotiv Plovdiv         8        41.0  52.5    7
  2   Spasov, Vasil (2)         2555 gm    Davidov Sandanski         7.5      42.5  55.0    7
  3   Rahnev, Aleksandar (43)   2078       Marica Plovdiv            7        43.0  56.0    6
  4   Bojkov, Dejan (7)         2413 im    Lokomotiv Plovdiv         7        42.0  54.0    7
  5   Simeonov, Stefan (12)     2345       Davidov Sandanski         6.5      38.5  48.5    6
  6   Kozhuharov, Spas (11)     2359       Marica Plovdiv            6.5      35.5  47.0    6
  7   Vasilev, Milen (6)        2458 im    Lokomotiv Plovdiv         6.5      33.0  44.0    6
  8   Angelov, Kosta (22)       2260 im    G. Daskalov Varna         6.5      32.5  42.0    6
  9   Ermenkov, Evgeni (4)      2490 gm    Davidov Sandanski         6        41.0  53.0    6
 10   Bratanov, Zhivko (9)      2389 im    Lokomotiv 2000 Plovdiv    6        41.0  52.0    6
 11   Stefanov, Plamen (20)     2286       Vraca Vraca               6        38.5  48.5    6
 12   Nenkov, Ljudmil (16)      2325       Y. Benderev Pernik        6        37.0  47.0    6
 13   Nikolov, Rosen (31)       2173       Marica Plovdiv            6        36.5  47.0    6
 14   Tsvetkov, Ilia (19)       2301       Perun Kresna              6        36.0  48.0    5
 15   Dobrev, Nanko (10)        2362 im    Lokomotiv Plovdiv         6        35.5  45.5    6
 16   Grigorov, Grigor (34)     2155       Lokomotiv Plovdiv         6        35.0  46.0    6
 17   Terzijski, Kiril (39)     2117       Marica Plovdiv            6        34.5  45.0    6
 18   Cheparinov, Ivan (3)      2508 im    Lokomotiv 2000 Plovdiv    5.5      39.0  51.0    5
 19   Drenchev, Petar (8)       2410       Pleven XXI Pleven         5.5      36.0  47.5    5
 20   Nikolov, Momchil (18)     2305       Pleven XXI Pleven         5.5      36.0  46.5    5
 21   Mladenov, Svetlin (13)    2338       Lokomotiv 2000 Plovdiv    5.5      30.5  39.5    5
 22   Jordanov, Nikolay (27)    2200       G. Daskalov Varna         5        37.5  47.0    4
 23   Manolov, Ivan (21)        2276 im    Lukojl-Neftohimik Burgas  5        37.0  47.0    5
 24   Rusev, Krasimir (17)      2320       Pleven XXI Pleven         5        36.5  47.0    5
 25   Mladenov, Emil (37)       2132       Slivnishki geroj Slivnica 5        36.0  45.0    5
 26   Jovchev, Aleksi (23)      2259       CSKA Sofia                5        35.5  46.0    5
 27   Pantev, Veselin (14)      2334       Darshans Plovdiv          5        33.5  42.5    5
      Angelov, Tzvetomir (41)   2085       Kameno Kameno             5        33.5  42.5    5
 29   Bojchev, Marian (32)      2171       Pleven XXI Pleven         5        33.0  41.0    5
 30   Petrov, Marian (5)        2490 im    Lokomotiv Plovdiv         5        31.5  41.5    5
 31   Ljangov, Petar (30)       2178       Lokomotiv 2000 Plovdiv    5        31.5  41.0    4
 32   Ilchev, Dimitar (44)      2039       Darshans Plovdiv          5        31.0  41.0    5
 33   Tzolov, Emil (50)                    Kozloduj                  5        30.0  40.5    4
 34   Velchev, Hristo (42)      2082       Hadzopulos Sofia          4.5      34.0  43.5    3
 35   Ilchov, Rosen (25)        2225       Y. Benderev Pernik        4.5      33.5  44.0    4
 36   Arnaudov, Petar (51)                 Marica Plovdiv            4.5      31.5  40.5    4
 37   Bochev, Krasimir (29)     2183       Vraca Vraca               4.5      31.0  37.0    3
 38   Petrov, Simeon (54)                  Y. Benderev Pernik        4.5      30.5  39.5    4
 39   Gerenski, Hristo (24)     2236       Lokomotiv Sofia           4.5      29.0  37.5    4
 40   Dzhingaezov, Evlogi (60)             Belasica Petrich          4.5      24.5  31.5    4
 41   Andreev, Dobrotich (26)   2205       Perlovec Sofia            4        35.5  45.5    4
 42   Panajotov, Janko (15)     2331       Darshans Plovdiv          4        33.0  43.5    3
 43   Ivelinov, Hristo (28)     2192       Kaisa Varna               4        33.0  42.5    4
 44   Ivanov, Ivan (38)         2131       Hemus Sofia               4        32.5  43.5    3
 45   Asparuhov, Parvan (48)               Y. Benderev Pernik        4        32.0  41.5    3
 46   Nikolov, Jordan (33)      2164       Y. Benderev Pernik        4        31.0  38.0    4
 47   Iliev, Mihail (49)                   Shah XXI Sofia            4        30.5  38.0    4
 48   Palikarski, Vasil (56)               Marica-Iztok Radnevo      4        29.0  38.0    4
 49   Stanchev, Petko (52)                 Marica Iztok Radnevo      4        29.0  35.5    3
 50   Zdravchev, Ivan (61)                 Sofia                     4        27.5  33.5    4
 51   Dimitrov, Encho (40)      2098       Debut Orjahovo            4        27.0  35.5    4
 52   Karadzhov, Georgi (55)               Marica-Iztok Radnevo      4        26.5  33.0    4
 53   Mogilarov, Dimitar (36)   2138       G. Daskalov Varna         4        25.5  33.0    4
 54   Mitov, Kostadin (59)                 Blagoevgrad               4        23.5  30.0    4
 55   Ivanov, Ivan (67)                    Marica-Iztok Radnevo      4        19.5  24.5    3
 56   Videnov, Ivan (46)                   Perlovec Sofia            3.5      30.5  39.5    3
 57   Ivanov, Bozidar (75)                 Pirin Razlog              3.5      30.0  39.5    2
 58   Orev, Bozhidar (53)                  Perlovec Sofia            3.5      28.0  36.5    2
 59   Vitanov, Georgi (35)      2150       Belasica Petrich          3        30.0  39.5    3
 60   Davidov, Stefan (47)                 Davidov Sandanski         3        30.0  36.0    3
 61   Karaivanov, Nikolay (45)       .     Rilski Sportist Samokov   3        29.0  37.0    3
 62   Yovov, Viktor (74)                   Viktory Blagoevgrad       3        29.0  36.5    2
 63   Yovov, Kiril (73)                    Viktory Blagoevgrad       3        28.0  37.0    3
 64   Kostadinov, Kalojan (68)             Sofia                     3        27.5  33.5    3
 65   Kamenov, Valentin (57)               Vratca Vratca             3        27.0  34.0    3
 66   Valkov, Geogi (71)                   Davidov Sandanski         3        26.5  35.5    2
 67   Dimitrov, Filip (62)                 Hadzopulos Sofia          3        25.0  31.0    3
 68   Tetimov, Ivan (63)                   Blagoevgrad               3        25.0  30.0    2
 69   Dimitrov, Ivan (64)                  Viktory Blagoevgrad       3        22.0  29.0    3
 70   Stankovski, Marin (65)               Marica-Iztok Radnevo      3        20.5  25.5    2
 71   Angelov, Angel (58)                  Mariica-Iztok Radnevo     2.5      26.0  34.5    2
 72   Tonchev, Mario (70)                  Sofia                     1        24.5  29.5    1
 73   Mladenov, Kristian (69)              Viktory Blagoevgrad       1        21.5  26.5    1
 74   Dimitrov, Aleksandar (66)            Sofia                     0        24.5  30.0    0
 75   Vanchev, Petar (72)                  SAKA Blagoevgrad          0         6.0   6.0    0
ДЪРЖАВНО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО ПО БЛИЦ ЗА ЖЕНИ
САНДАНСКИ, 4 май 2003 г.
7 кръга, швейцарска система, 5 минути
Място	Състезател	   Звание  Клуб		          Точки	      Допълнителни пок.
  1   Raeva, Elitsa               Pristis Ruse            6        16.5  22.5   23.0
  2   Genova, Ruzka         wim   Lokomotiv 2000 Plovdiv  5        22.5  31.5   21.5
  3   Boneva, Zwezdelina          Vraca Vraca             5        19.0  25.0   17.0
  4   Shtereva, Slaveja           Varna Varna             5        18.5  26.0   19.0
  5   Chilingirova, Pavlina wim   Lokomotiv Plovdiv       4.5      18.5  27.0   20.0
  6   Djingarova, Emilia    wim   Lokomotiv Plovdiv       4        23.0  31.5   21.5
  7   Bednikova, Stefi            Kapablanka Dupnica      4        19.5  26.0   16.0
  8   Draganova, Petranka         Kazanlak Kazanlak       4        18.0  24.5   14.5
  9   Videnova, Iva               Lokomotiv 2000 Plovdiv  4        15.0  21.5   14.0
 10   Jordanova, Svetla           G. Daskalov Varna       3.5      21.0  30.5   16.0
 11   Velcheva, Maria       wgm   Shah XXI Sofia          3.5      19.5  27.5   14.5
 12   Dimitrova, Leyla            Kazanlak Kazanlak       3.5      16.5  23.5   14.0
 13   Stefanova, Milena           Vraca Vraca             3        20.5  28.0   13.0
 14   Kantardzhieva, Toni         Belasica Petrich        3        16.5  22.5   13.0
 15   Georgieva, Emilia           Lokomotiv Sofia         3        15.0  20.0    8.0
 16   Jordanova, Borislava        Kapablanka Dupnica      3        14.0  19.5    8.0
 17   Rusimova, Krasimira         G.Daskalov Varna        2.5      15.0  20.0   10.0
 18   Petkova, Veneta             G. Daskalov Varna       2        15.5  23.5    9.0
 19   Georgieva, Sofia            Debut Orjahovo          1.5      16.5  24.5    8.0