Начало: Календар
Търсене: 


Календар


2004 2003 2002 2001

Вътрешен календар

Перник
27.01 - 31.01
Полуфинал - жени
Организатор: БФ Шахмат
Информация
Класиране
Партии


Плевен
04.02 - 10.02
ДИП - младежи до 20г.
Организатор: ШК Плевен XXI


София
17.02 - 27.02
ДИП - 53-ти финал жени
Организатор: БФ Шахмат
Информация
Класиране
Партии


София
28.02 - 05.03
ДИП юноши до 18г.
Организатор: БФ Шахмат
Класиране
Партии


Казанлък
06.03 - 12.03
ДИП девойки до 20г.
Организатор: ШК Казанлък
Класиране


Велинград
13.03 - 19.03
Полуфинал мъже
Организатор: БФ Шахмат
Класиране
Партии


Русе
17.03 - 21.03
ДИП - девойки до 18г.
Организатор: ШК Пристис
Информация
Класиране
Партии


Плевен
27.03 - 02.04
ДИП - момчета до 10 и 12г.
Организатор: ШК Дракон
Класиране


Плевен
27.03 - 02.04
ДИП - момичета до 10 и 12г.
Организатор: ШК Дракон
Класиране


Плевен
03.04 - 09.04
ДИП - момчета до 14г., юноши до 16г.
Организатор: ШК Плевен XXI
Класиране


Плевен
03.04 - 09.04
ДИП - момичета до 14г., девойки до 16г.
Организатор: ШК Плевен XXI
Класиране


Сандански
16.04 - 17.04
ДИП по ускорен шах за мъже и жени
Организатор: Стефан Давидов - тел: 0887/888514

Класиране


Сандански
18.04 - 18.04
ДИП по блиц за мъже и жени
Организатор: Стефан Давидов - тел: 0887/888514
Класиране


В.Търново
23.04 - 25.04
Купа България за момчета 10,12 и 14г.
Организатор: ВШК Г. Даскалов
Класиране


В.Търново
23.04 - 25.04
Купа България за момичета 10,12 и 14г.
Организатор: ВШК Г. Даскалов
Класиране


София
24.04 - 03.05
ДИП 68-ми финал за мъже
Организатор: БФ Шахмат
Информация
Класиране
Партии


Ботевград
15.05 - 16.05
Ученически игри - финал старша възраст
Организатор: НФ Спорт в училище - тел:02 9300645


Дряново
22.05 - 23.05
Ученически игри - финал младша възраст
Организатор: Марин Денев - тел: 0676 4374


София
22.05 - 28.05
ДИП - ветерани
Организатор: БФ Шахмат


Плевен
29.05 - 31.05
ДИП за деца до 8 г.
Организатор: П. Маринов - тел:064 800892 и 0887 427750


Враца
21.07 - 25.07
ДОП - момичета до 14г.
Организатор: ШК Враца


Враца
21.07 - 25.07
ДОП - момчета до 14г.
Организатор: ШК Враца


Казанлък
17.08 - 19.08
ДИП по ускорен шах и блиц - момичета до 10,12 и 14г.
Организатор: ШК Казанлък


Казанлък
17.08 - 19.08
ДИП по ускорен шах и блиц - девойки до 16,18 и 20г.
Организатор: ШК Казанлък


Ст. Загора - М. бани
20.08 - 22.08
ДИП по ускорен шах и блиц - момчета до 10,12 и 14г.
Организатор: БФ Шахмат


Ст. Загора - М. бани
20.08 - 22.08
ДИП по ускорен шах и блиц - юноши до 16 и 18г.
Организатор: БФ Шахмат


Ст. Загора - М. бани
20.08 - 22.08
ДИП по ускорен шах и блиц - младежи до 20г.
Организатор: БФ Шахмат


Плевен
05.11 - 11.11
ДОП - юноши до 18г.
Организатор: ШК Плевен XXI


Плевен
05.11 - 11.11
ДОП - девойки до 18г.
Организатор: ШК Плевен XXI


Пловдив
20.11 - 26.11
ДОП - мъже и жени
Организатор: БФ Шахмат

 
Открити турнири

София
03.01 - 04.01
1-ви Опен Хемус
Организатор: Д. Илиев - тел: 0888/955542
Партии


Асеновград
24.01 - 25.01
Опен
Организатор: ШК Елис - М
Информация


София
01.02 - 01.02
Мач Топалов - Ананд
Организатор: Мобилтел
Класиране
Партии


Пловдив
16.02 - 22.02
Открит шампионат - мъже
Организатор: ШК Локомотив Пд
Информация
Класиране
Партии


София
06.03 - 07.03
3-ти Опен Хемус
Организатор: Д. Илиев - тел: 0888/955542
Уеб сайт
Класиране


София
13.03 - 14.03
1-ви Опен София
Организатор: Д. Илиев - тел: 0888/955542
Уеб сайт
Класиране


Петрич
03.04 - 04.04
Опен
Организатор: Петрич
Класиране


София
03.04 - 04.04
2-ри Опен София
Организатор: Д. Илиев - тел: 0888/955542
Уеб сайт
Класиране
Партии


Сливница
10.04 - 10.04
Опен
Организатор: Д. Илиев - тел: 0888/955542
Информация
Класиране


София
24.04 - 25.04
3-ти Опен София
Организатор: Д. Илиев - тел: 0888/955542
Уеб сайт
Класиране
Партии


София
01.05 - 02.05
4-ти Опен Хемус
Организатор: Д. Илиев - тел: 0888/955542
Уеб сайт
Класиране
Партии


София
08.05 - 08.05
Опен - 1-ви Рапид "Славия"
Организатор: Д. Илиев - тел: 0888/955542
Информация


Плевен
08.05 - 09.05
Открит турнир
Организатор: ШК Плевен XXI и ШК Дракон
Информация


Асеновград
29.05 - 30.05
Опен по ускорен шах
Организатор: Борислав Андреев - тел: 0899897362
e-mail: bor_and@abv.bg
Информация


Кранево
25.06 - 31.06
Фестивал Еврика
Организатор: Тодор Спиров тел: 058 /781 116



Варна
02.07 - 09.07
Надеждите на света
Организатор: НДШФ Морско конче



Русе
08.07 - 10.07
Купа България Пристис за юноши до 16,18 и 20г.
Организатор: ШК Пристис


Русе
08.07 - 10.07
Купа България Пристис за девойки до 16,18 и 20г.
Организатор: ШК Пристис


Варна
10.07 - 16.07
Шах в училище
Организатор: НДШФ Морско конче



Русе
10.07 - 12.07
Опен Пристис
Организатор: ШК Пристис


Русе
10.07 - 14.07
Открит шампионат за жени
Организатор: ШК Пристис


Разград
11.08 - 15.08
11-та Купа Абритус
Организатор: ШК Абритус: rzchess@need.bg
Уеб сайт


Варна
24.08 - 28.08
Морско конче
Организатор: ВШК Г. Даскалов


Тетевен
25.08 - 31.08
Опен
Организатор: ШК Тетевен


Слънчев Бряг
18.09 - 24.09
Мемориал Кесаровски-Георгиев
Организатор: Живко Жеков - тел: 0888 454034; 056 682183
e-mail:zhekovz@abv.bg


Първомай
30.10 - 01.11
Опен
Организатор: ШК Дуел
Уеб сайт



Новини

ДИП - мъже 2004г.
24.04.2004
В София завърши 68-то ДИП - мъже. Шампионската титла и златния медал бяха завоювани по убедителен начин от 17 годишния Иван Чепаринов. Сребърния медал стана притежание на Борис Чаталбашев, а бронзовия спечели Юлиан Радулски. Подробна информация




В София завърши 1-ви Рапид Славия
08.05.2004
Победител в първия Рапид Славия стана Методи Стойнев с 5,5т. от 7 възможни.
Подробности




Евгени Янев в Италия
27.04.2004
Гм Евгени Янев участва в открит турнир в Кутро (Италия).
Подробна информация на официалния сайт.




Шахматна мисъл

Брой 1

Брой 2



Връзка с нас
© 2001-2004 ChessBG.com, Всички права запазени