Начало Календар
Календар
Вътрешен Календар
Пловдив
25.01 - 31.01
73-то ДИП Полуфинал мъже
БФ Шахмат



Пловдив
25.01 - 31.01
58-мо ДИП Полуфинал жени
БФ Шахмат



Благоевград
12.02 - 22.02
73-то ДИП Финал - мъже
БФ Шахмат
 


Дупница
13.02 - 22.02
58-мо ДИП Финал - жени
БФ Шахмат
 



София
09.03 - 15.03
ДИП младежи и девойки до 20 г.
ШК ЦСКА



София
13.03 - 13.03
ДИП блиц младежи и девойки до 20 г.
ШК ЦСКА


София
15.03 - 16.03
ДИП ускорен шах младежи и девойки до 20 г.
ШК ЦСКА


Слънчев бряг
28.03 - 03.04
ДИП юноши 8,10,12,14,16,18 г.
Живко Жеков, тел: 0888 454034


Слънчев бряг
04.04 - 04.04
ДИП блиц юноши 8,10,12,14,16,18 г.
Живко Жеков, тел: 0888 454034


Слънчев бряг
05.04 - 10.04
ДИП девойки 8,10,12,14,16,18 г.
Живко Жеков, тел: 0888 454034


Слънчев бряг
08.04 - 08.04
ДИП блиц девойки 8,10,12,14,16,18 г.
Живко Жеков, тел: 0888 454034


Велико Търново
18.04 - 20.04
Купа България Търновска царица
ВШК Георги Даскалов


София
10.05 - 16.05
ДИП Ветерани - мъже
БФ Ветерани спортисти



Слънчев бряг
08.06 - 14.06
ДОП А групa мъже
Живко Жеков, 0888 454 034



Слънчев бряг
08.06 - 14.06
ДОП А група жени
Живко Жеков, 0888 454034




Слънчев бряг
08.06 - 14.06
ДОП Б група мъже
Живко Жеков, 0888 454 034
 


Слънчев бряг
08.06 - 14.06
ДОП Б група жени
Живко Жеков, 0888 454 034
 


Враца
25.07 - 31.07
19-ти Открит шампионат жени
Пламен Стефанов, тел: 0878 265017
 


Боровец
01.08 - 05.08
ДОП момчета и момичета до 12 г.
Живко Жеков, 0888 454034


Боровец
05.08 - 06.08
ДИП ускорен шах момчета и момичета 8,10,12 г.
Живко Жеков, 0888 454034


Боровец
07.08 - 11.08
ДОП юноши и девойки до 16 г.
Живко Жеков, 0888 454034



Боровец
11.08 - 12.08
ДИП ускорен шах юноши и девойки до 16 г.
Живко Жеков, 0888 454034


Варна
21.08 - 27.08
Купа България Морско конче за момчета и момичета 8,10,12,14,16 г.
ВШК Георги Даскалов


Стара Загора
09.10 - 11.10
ДИП ускорен и блиц мъже и жени
ШК 64


Русе
30.10 - 31.10
Купа България Пристис
Румен Раев, 0888 281674


София
04.11 - 08.11
ДИП студенти
Р. Атанасов, 0888 787640



София
05.12 - 05.12
Зона София-град - мъже и жени
Иво Христов, 0896 258560
 

София
06.12 - 06.12
Зона София-град - момчета и момичета по ускорен шах
Иво Христов, 0896 258560
 

София
12.12 - 13.12
Зона София-град - момчета и момичета - класически шах
Иво Христов, 0896 258560
 

София
20.12 - 20.12
Зона София-град - мъже и жени по ускорен шах и блиц
ШК Ивис Плюс, 02 9818218
 

Открити Турнири
София
03.01 - 10.01
1-ви Мемориал Нино Киров
Петър Великов - 0878 760736



София
10.01 - 11.01
3-ти открит турнир за деца за купа Полипост
ШК Ивис - 02 9818218


София
17.01 - 18.01
11-ти опен ЦСКА
 


София
24.01 - 25.01
Опен Ивис
ШК Ивис, тел: 02 9818218


Пловдив
01.02 - 07.02
31-ви Открит Шампионат
Харалампи Ванев, 0885 291961 или 032 620601



София
14.02 - 15.02
12-ти опен ЦСКА
 


Бургас
20.02 - 22.02
1-ви Мемориал Александър Хаджипетров
Живко Жеков, 0888 454034


Силистра
28.02 - 28.02
М-Тел Мастърс Джуниър
Георги Коев; 0887 859311


София
28.02 - 01.03
Опен Ивис
ШК Ивис, 02 9818218

Шумен
21.03 - 22.03
Верига Купа Цитадела
Ангел Яначков, 0899 939882

Плевен
21.03 - 22.03
Верига "КУПА ЕВРОИНС - 2009"
Христинка Илиева, 0886 026 842

София
21.03 - 27.03
2-ри Мемориал Христо Геренски
Йорданка Такова, 0899 472035



София
22.03 - 22.03
Открит турнир за жени
Маргарита Войска, 0878 510197


Абланица
11.04 - 12.04
Открит турнир
Мехмед Имамов, 0893 605747


Ловеч
12.04 - 12.04
М-Тел Мастърс Джуниър
Венцислав Нинов, 0898 451140


Сливница
18.04 - 18.04
Открит турнир
Димитър Василев; 0727/4-32-32
 

София
01.05 - 01.05
Блиц турнир за купата на в-к Дума
Димитър Илиев, 0888 955 542


Русе
02.05 - 03.05
2-ри Опен Аристон
Димитър Роев, 0887-096270


Ловеч
04.05 - 04.05
Открит турнир
Венцислав Нинов, 0898 451140


Кула
09.05 - 10.05
Открит турнир 9-ти май
Евтим Стефанов, 0887 222883



Плевен
09.05 - 10.05
Верига КУПА ЕВРОИНС - 2009
Христинка Илиева, 0886 026 842
 
Слънчев бряг
15.05 - 17.05
Открит турнир
Живко Жеков, 0888 454034

София
16.05 - 16.05
М-Тел Мастърс Джуниър
Димитър Илиев, 0888 955542


Търговище
16.05 - 17.05
Купа Мисионис IV
Стойчо Божилов, 0899 376973
 
София
17.05 - 17.05
М-Тел Мастърс Джуниър - Финал
 

Шумен
29.05 - 31.05
3-ти Mемориал Стоян Иванов
Деян Димитров, 0885 907349

Стара Загора
29.05 - 31.05
4-ти Мемориал Златко Кръстев
Ангел Арахангелов, 0898 483806


Козлодуй
18.06 - 20.06
2-ри Открит турнир Първа Атомна
Джени Горанчева, 0888 996627



Албена
20.06 - 28.06
Открит турнир
тел: 0579 62181; 0579 62312
 


Белоградчик
27.06 - 27.06
Открит турнир
Евтим Стефанов, 0887 222883
 

София
10.07 - 10.07
4-ти Мемориал Стойков
Димитър Илиев, 0888 955542
 

Шумен
11.07 - 12.07
Верига Купа Цитадела
Ангел Яначков, 0899 939882

София
11.07 - 12.07
14-ти Опен ЦСКА
Димитър Илиев, 0888 955542
 


София
18.07 - 19.07
46-ти Опен Хемус
Димитър Илиев, 0888 955542
 


Разград
19.07 - 21.07
16-та Купа Абритус
Росен Русев, 0887 597757


София
25.07 - 26.07
47-ми Опен Хемус
Димитър Илиев, 0888 955542
 


София
01.08 - 07.08
1-ви Мемориал Камен Писков
БФ Шахмат
 


София
08.08 - 09.08
48-ми Опен Хемус
Димитър Илиев, 0888 955542
 


Арбанаси
13.08 - 13.08
Детски турнир
 
Арбанаси
14.08 - 14.08
Открит турнир
 
Тетевен
15.08 - 21.08
24-ти Опен
Димитър Илиев, 0888 955542
 


София
22.08 - 23.08
15-ти Опен ЦСКА
Димитър Илиев, 0888 955542
 


Албена
29.08 - 30.08
Верига открити турнири
д-р Живко Димитров, 0888 922230

София
29.08 - 30.08
49-ти Опен Хемус
Димитър Илиев, 0888 955542
 


Сливен
04.09 - 06.09
Сини камъни 2009
Петър Гандев, 0885 070445



Димитровград
05.09 - 06.09
Открит турнир
Димитър Илиев, 0888 955542
 


Слънчев бряг
07.09 - 13.09
8-ми мемориал Георгиев-Кесаровски
Живко Жеков, 0888 454034



София
12.09 - 13.09
16-ти Опен ЦСКА
Димитър Илиев, 0888 955542
 


София
19.09 - 20.09
Опен Ивис
ШК Ивис, 02 9818218


Албена
26.09 - 27.09
Верига открити турнири
д-р Живко Димитров, 0888 922230


Радомир
26.09 - 27.09
Открит турнир
Първан Аспарухов, 0897 392384



Рударци
03.10 - 04.10
Открит турнир
Първан Аспарухов, 0897 392384



Шумен
03.10 - 04.10
Верига Купа Цитадела
Ангел Яначков, 0899 939882

София
14.10 - 18.10
Опен Ивис
ШК Ивис, 02 9818218



Видин
23.10 - 25.10
Мемориал Найден Войнов
Евтим Стефанов, 0887 222883




Албена
24.10 - 25.10
Верига открити турнири
д-р Живко Димитров, 0888 922230

Дупница
30.10 - 01.11
1-ви Опен Юнион-Ивкони
Георги Бедников, 0896 631643


Несебър
31.10 - 31.10
М-Тел Мастърс Джуниър
БФШ и община Несебър


Русе
31.10 - 01.11
Опен Пристис
Румен Раев, 0888 281674


София
06.11 - 08.11
ІV ТУРНИР ЗА ДЕЦА КУПАТА НА СЛОНА
Кирил Бадев, 0895 023331

София
18.11 - 22.11
Мемориал Бахаров
Димитър Илиев, 0888 955542
 


Благоевград
05.12 - 06.12
II Мемориал Васил Сотиров
Марин Атанасов, 0889 070718


Пловдив
12.12 - 13.12
Мемориал д-р Юрий Тошев
Димитър Илчев, 0887 285 338


Русе
12.12 - 13.12
Мемориал Камен Писков
Димитър Роев, 0887 096270


Плевен
12.12 - 13.12
Верига \"КУПА ЕВРОИНС - 2009\"
Христинка Илиева, 0886 026 842

Пловдив
19.12 - 19.12
М-Тел Мастърс Джуниър
Илияна Полендакова, 0888 578780


Шумен
19.12 - 20.12
Верига Купа Цитадела
Ангел Яначков, 0899 939882