Начало Календар
Календар
Вътрешен Календар
Пловдив
13.02 - 18.02
72-ро ДИП Полуфинал - мъже
Харалампи Ванев, 0885 291961 или 032 620601



Пловдив
13.02 - 18.02
72-ро ДИП Полуфинал - жени
Харалампи Ванев, 0885 291961 или 032 620601



Добрич
26.02 - 03.03
ДИП младежи 20 г.
Тодор Спиров, тел: 0887 443874


Добрич
26.02 - 03.03
ДИП девойки 20 г.
Тодор Спиров, тел: 0887 443874


Добрич
03.03 - 05.03
ДИП ускорен и блиц младежи и девойки 20 г.
Тодор Спиров, тел: 0887 443874


Пловдив
14.03 - 24.03
72-ро ДИП Финал - мъже
БФ Шахмат



Пловдив
15.03 - 24.03
57-мо ДИП Финал - жени
БФ Шахмат



Смолян
29.03 - 04.04
ДИП юноши 8,10,12,14,16,18 г.
БФ Шахмат


Смолян
29.03 - 04.04
ДИП девойки 8,10,12,14,16,18 г.
БФ Шахмат


Смолян
04.04 - 06.04
ДИП ускорен и блиц юноши и девойки 8,10,12,14,16,18 г.
БФ Шахмат


В.Търново
11.04 - 13.04
Купа България Търновска царица момчета и момичета 8,10,12,14 г.
ВШК Г. Даскалов


София
10.05 - 16.05
ДИП Ветерани - мъже
БФ Ветерани спортисти


Враца
25.07 - 31.07
18-ти Открит шампионат на България жени
Пламен Стефанов, тел: 0878 265017
 


Плевен
01.08 - 05.08
ДОП момчета и момичета до 12 г.
Христинка Илиева, 0886 026842


Козлодуй
01.08 - 04.08
Мач България - Румъния (жени)
БФ Шахмат
 

Боровец
08.08 - 12.08
ДОП юноши и девойки до 16 г.
ШК Ивис тел: 02 9818218
 

Варна
24.08 - 30.08
Купа България Морско конче момчета и момичета 8,10,12,14,16 г.
Коста Ангелов, 052/ 634 608


Боровец
01.10 - 07.10
ДОП А и Б групи мъже и жени
БФ Шахмат



София
05.10 - 18.10
Столични отборни п-ва


Видин
24.10 - 26.10
ДИП ускорен и блиц мъже и жени
Георги Живков, 0885 355389, 0897 828461
 

Русе
31.10 - 01.11
Купа България Пристис юноши и девойки 16,18,20 г.
Румен Раев, 0888 281674, 082 443004


София
03.11 - 07.11
ДИП студенти
ШК НСА



София
22.11 - 30.11
Столични отборни п-ва
Иван Стойнов, 9818218


Открити Турнири
София
06.01 - 11.01
6-ти Мемориал Йордан Григоров
Петър Великов, 0878 760056



София
12.01 - 13.01
2-ри открит турнир за деца за купа Полипост
ШК Ивис тел: 02 9818218


Пловдив
02.02 - 08.02
30-ти Открит Шампионат
Харалампи Ванев, 0885 291961 или 032 620601


Шумен
23.02 - 24.02
Верига Купа Цитадела
Ангел Яначков, 0899 939882


София
23.02 - 24.02
Опен ЦСКА
ШК ЦСКА
 

София
07.03 - 07.03
Открит турнир за жени
Маргарита Войска, 0878 510197


София
15.03 - 16.03
Открит турнир 95 г. Славия
Васил Тричков, 0888 441 099


София
21.03 - 26.03
1-ви Мемориал Христо Геренски
Иван Гущеров, 0899 102 309


София
22.03 - 23.03
Опен ЦСКА
ШК ЦСКА
 

Абланица
05.04 - 06.04
Открит турнир
Мехмед Имамов, 0894 453723



Шумен
19.04 - 20.04
Верига Купа Цитадела - 2
Ангел Яначков, 0899 939882

Сливница
26.04 - 26.04
Открит турнир
Димитър Василев, тел: 0727 3232
 
Ловеч
01.05 - 03.05
Открит турнир
Венцислав Нинов, 0898 451140

Кула
09.05 - 10.05
Открит турнир 9-ти май
Георги Живков, 0885 355389


Търговище
16.05 - 18.05
Купа Мисионис III и деца до 14 г.
Стойчо Божилов, 0897 990398
 
София
17.05 - 18.05
4-ти опен ЦСКА
ШК ЦСКА
 

София
30.05 - 01.06
Купата на слона III
Росен Лазаров, 0899 874456
 

Стара Загора
30.05 - 01.06
III Мемориал Златко Кръстев
Ангел Арахангелов, 0898 483806


Асеновград
31.05 - 31.05
4-ти мемориал Христо Млечев
Димитър Илиев, 0888 955542
 

Рударци
07.06 - 08.06
Открит турнир
Първан Аспарухов, 0897 392384


София
14.06 - 15.06
5-ти опен ЦСКА
Димитър Илиев, 0888 955542
 
Козлодуй
19.06 - 21.06
I Опен ПЪРВА АТОМНА
Николай Велчев, 0888 241188



Варна
20.06 - 28.06
3-то Европейско п-во за училищни отбори
Борис Христов, 052 642877; 0886 025403

Шумен
21.06 - 22.06
Верига Купа Цитадела
Ангел Яначков, 0899 939882

Варна
29.06 - 05.07
5-ти фестивал Надеждите на света
Борис Христов, 052 642877; 0886 025403

София
12.07 - 13.07
6-ти опен ЦСКА
Димитър Илиев, 0888 955542
 


Сливен
01.08 - 03.08
Опен турнир Сини Камъни
Любен Фотев, 044 625478


Разград
06.08 - 10.08
15-та Купа Абритус
Росен Русев, Тел: 0887 597757
 
Тетевен
16.08 - 22.08
23-ти Опен
Михаил Минковски, 0678 3761 и 0889 287820
 


Шумен
16.08 - 17.08
Верига Купа Цитадела
Ангел Яначков, 0899 939882

Приморско
04.09 - 08.09
Купа за деца и юноши Морски дракон
Ангел Яначков, 0899 939882

Слънчев бряг
08.09 - 14.09
7-ми мемориал Георгиев-Кесаровски
Живко Жеков, тел: 0888 454034



София
20.09 - 22.09
2 -ри Мемориал Антония Иванова
Петко Г. Петков, 0899 443562



Радомир
27.09 - 28.09
Открит турнир
Първан Аспарухов, 0897 392384


София
12.10 - 21.10
Открит турнир
ШК Ивис тел: 02 9818218



София
15.10 - 22.10
Гросмайсторски турнир Мемориал "М. Бобоцов"
МО-Република България
 

Стара Загора/Чирпан
17.10 - 19.10
5-ти Мемориал "Васил Калчев"
Ангел Арахангелов, 0898 483806

Пловдив
18.10 - 19.10
Открит турнир Кан Крум
0878 304 533 и 032/633062


Шумен
25.10 - 26.10
Верига Купа Цитадела
Ангел Яначков, 0899 939882


Русе
01.11 - 02.11
Опен Пристис 2008
Румен Раев, 0888 281674


София
01.11 - 02.11
9-ти Опен ЦСКА
Димитър Илиев, 0888 955542
 


Благоевград
08.11 - 08.11
М-тел Мастърс Джуниър
Марин Атанасов; 0889 070718


София
09.11 - 13.11
Мемориал "Бахаров"
Петко Петков, 0899 443562



Слънчев бряг
28.11 - 30.11
Открит турнир казино Кубан
Живко Жеков, 0888 454034



София
28.11 - 28.11
Открит турнир "Християнско семейство"
Маргарита Войска, 0878 510197


Пловдив
06.12 - 07.12
Мемориал "Юри Тошев"
Димитър Илчев, 0887 285338


Шумен
13.12 - 14.12
Верига Купа Цитадела
Ангел Яначков, 0899 939882

Ямбол
20.12 - 20.12
М-тел Мастърс Джуниър
Димитър Аналиев, 0888 950856


София
27.12 - 28.12
Открит турнир
ШК Ивис, тел: 0888 421525