Начало Календар
Календар
Вътрешен Календар
Пловдив
05.02 - 11.02
29-ти Открит шампионат
Харалампи Ванев, тел: 032 620601 и 0885 291961



Пловдив
24.02 - 02.03
Полуфинал - мъже
СКШ Локомотив
 

Пловдив
24.02 - 02.03
Полуфинал - жени
СКШ Локомотив
 

Перник
10.03 - 20.03
71-во ДИП Финал - мъже
ШК Ю. Бендерев



Перник
11.03 - 20.03
56-то ДИП Финал - жени
ШК Ю. Бендерев



Балчик
30.03 - 01.04
ДИП ускорен и блиц - момчета и момичета 8,10,12,14 г.
ШК Енергия 21


Балчик
30.03 - 01.04
ДИП ускорен и блиц - юноши и девойки 16,18,20 г.
ШК Енергия 21


Русе
02.04 - 06.04
ДИП - девойки 20 г.
Румен Раев, тел: 0888 281674



Русе
10.04 - 16.04
ДИП - младежи 20 г.
ШК Дунав


В. Търново
19.04 - 22.04
Купа България Търновска царица - момчета и момичета 8,10,12,14 г.
Светла Йорданова, тел: 0886 495921


Слънчев бряг
03.05 - 09.05
ДИП юноши 8,10,12,14,16,18 г.
Живко Жеков, тел: 0888 454034


Слънчев бряг
03.05 - 09.05
ДИП девойки 8,10,12,14,16,18 г.
Живко Жеков, тел: 0888 454034


София
05.05 - 11.05
ДИП Ветерани мъже
БФ Ветерани спортисти



София
22.05 - 26.05
1-во ДОП Ветерани мъже
БФ Ветерани спортисти



Враца
25.07 - 31.07
17-ти Открит шампионат на България жени
Пламен Стефанов, тел: 0878 265017
 


Благоевград
08.08 - 12.08
ДОП юноши и девойки 16 г.
Марин Атанасов, тел. 0899 203455


Варна
24.08 - 30.08
Купа България Морско конче момчета и момичета 8,10,12,14,16 г.
ВШК Г. Даскалов


Слънчев бряг
29.09 - 05.10
ДОП Б и А групи мъже и жени
Живко Жеков, тел: 0888 454034



Слънчев бряг
05.10 - 05.10
ДИП блиц мъже и жени
Живко Жеков, тел: 0888 454034


Слънчев бряг
06.10 - 07.10
ДИП ускорен мъже и жени
Живко Жеков, тел: 0888 454034


Плевен
15.10 - 19.10
ДОП момчета и момичета до 12 г.
СКШ Плевен XXI


Русе
02.11 - 03.11
Купа България Пристис юноши и девойки 16,18,20 г.
ШК Пристис


София
07.11 - 11.11
Държавно първенство за студенти
Р. Атанасов, 0888 787640



Открити Турнири
София
13.01 - 14.01
Открит турнир за деца
ШК Ивис, тел:9818218
 

София
20.01 - 21.01
29-ти Опен Ивис
ШК Ивис тел: 02 9818218


София
03.03 - 04.03
Опен ЦСКА
Илиян Попов, 0895 258828
 
Сливница
07.04 - 07.04
Открит турнир
Димитър Василев, 0727/3232
 

София
08.04 - 09.04
Опен ЦСКА
Илиян Попов, 0895 258828
 

Пловдив
15.04 - 15.04
Мемориал Георги Дарков
Димитър Илчев, 0887/285338

Асеновград
28.04 - 29.04
Мемориал Христо Млечев
Петър Лянгов,тел: 0897 643274


Добрич
02.05 - 06.05
Открит турнир
Тодор Спиров, тел: 0886 014175
 
Търговище
11.05 - 13.05
Купа Мисионис II
Стойчо Божилов, 0897 990398


Ловеч
25.05 - 27.05
Открит турнир
Венцислав Нинов, тел; 0898 451140
 
София
25.05 - 27.05
Купата на слона II
Росен Лазаров, 0899/874456
 
София
26.05 - 27.05
Опен ЦСКА
Организатор: Илиян Попов, 0895 258828
 
Старозагорски минерални бани
31.05 - 03.06
Открит турнир за деца 8, 10, 12 и 14 години
Ангел Арахангелов, тел: 0898 483806

Старозагорски минерални бани
01.06 - 03.06
Открит турнир
Ангел Арахангелов, 0898 483806

Кранево
10.06 - 15.06
6-ти детски фестивал EBPИКА - 64
Тодор Спиров, тел: 0886 014175

Балчик
16.06 - 20.06
2-ри детски фестивал Бяла шахматна планета
Тодор Спиров, тел: 0886 014175

Варна
20.06 - 28.06
2-ро Европейско п-во за училищни отбори
Борис Христов, тел: 052/642877; 088 60 25 403
 
Варна
29.06 - 03.07
4-ти фестивал Надеждите на света
Борис Христов, тел: 052/642877; 088 60 25 403
 
Шумен
13.07 - 17.07
2-ри Мемориал Стоян Иванов

София
15.07 - 15.07
Ускорен опен Хемус
Калин Каракехайов, Тел: 0884/632528
 
Пловдив
21.07 - 22.07
Открит турнир
032/631007
 
София
22.07 - 22.07
II Ускорен опен Хемус
Калин Каракехайов, 0884/632528
 
Разград
02.08 - 05.08
14-та Купа Абритус
Росен Русев, Тел: 0887/597757
 
София
07.09 - 09.09
Открит турнир за жени ЦСКА
Петко Петков, 0899 443562

Слънчев бряг
10.09 - 18.09
6-ти мемориал Георгиев-Кесаровски
Живко Жеков, тел: 0888 454034



Стара Загора
13.10 - 14.10
4-ти Мемориал Васил Калчев
Ангел Арахангелов, 0898 483806


Плевен
19.10 - 21.10
Мемориал Зоя Петкова
Христина Илиева, 0886026842


Русе
03.11 - 04.11
Опен Пристис
Румен Раев, 0888 281674


София
27.11 - 02.12
Мемориал Бахаров
Петко Петков, 0899 443562


Видин
14.12 - 16.12
Мемориал Найден Войнов
Георги Живков, тел: 0885 355389

Варна
16.12 - 16.12
Блиц турнир
Кр.Николов, 0896 232398

Пловдив
22.12 - 23.12
Мемориал Юрий Тошев
Димитър Илчев, 0887 285 338