Начало Календар
Вътрешен Календар
Банкя
05.02 - 11.02
ДИП - Полуфинал за мъже
БФ Шахмат
 
Банкя
06.02 - 11.02
ДИП - Полуфинал за жени
БФ Шахмат
 
Пловдив
24.02 - 02.03
ДИП - младежи до 20г.
ШК Локомотив 2000 Пд
 
Казанлък
24.02 - 28.02
ДИП - девойки до 20г.
ШК Казанлък
 

Русе
09.03 - 15.03
ДИП - девойки до 18г.
ШК Пристис
 
София
12.03 - 18.03
ДИП - ветерани
д-р Б. Драгнев - тел: 02/ 58 88 62
 
Русе
16.03 - 22.03
ДИП - юноши до 18г.
ШК Дунав
 

Пловдив
20.03 - 30.03
ДИП - жени
БФ Шахмат



Шумен
23.03 - 29.03
ДИП - момичета до 14 и 16 г.
ШК Гамбит
 
Златни пясъци
31.03 - 06.04
ДИП - момчета до 10 и 12 г.
ВШК Г. Даскалов
 
Златни пясъци
31.03 - 06.04
ДИП - момичета до 10 и 12 г.
ВШК Г. Даскалов Вн
 
Казанлък
08.04 - 14.04
ДИП - момчета до 14 и 16 г.
ШК Алехин
 
В. Търново
02.05 - 04.05
Купа България Търновска царица - момичета до 10, 12, 14 и 16г.
ВТШК В. Търново


В. Търново
02.05 - 04.05
Купа България Търновска царица - момчета до 10, 12, 14 и 16г.
ВТШК В. Търново


Царево
11.05 - 19.05
ДИП - финал мъже
БФ Шахмат


Варна
21.07 - 27.07
ДОП - момчета и момичета до 14г.
ВШК Г. Даскалов
 
Сандански
09.08 - 11.08
ДИП (ускорен и блиц) - момчета и момичета до 16, 18 и 20г.
ШК Давидов
 
В. Търново
19.09 - 23.09
ДОП момчета и момичета до 18г.
Стефан Стефанов - тел.: 062/2-06-23
 
Пампорово
03.10 - 08.10
ДОП - мъже
БФ Шахмат



Пампорово
03.10 - 08.10
ДОП - жени
БФ Шахмат



Пампорово
09.10 - 11.10
ДИП (ускорен шах) - мъже и жени
БФ Шахмат
 
Пампорово
11.10 - 11.10
ДИП (блиц) - мъже и жени
БФ Шахмат

Сливенски мин. бани
16.11 - 18.11
ДИП (ускорен и блиц) - момчета и момичета до 10, 12 и 14г.
ШК Темп
 
Открити Турнири
Пловдив
16.02 - 22.02
Oткрито първенство na България
ШК Локомотив Пловдив
 
София
01.03 - 05.03
6-ти Опен Г. Гешев
Шах-дом Георги Гешев


София
05.04 - 08.04
8-ми Опен Г. Гешев
Шах-дом Георги Гешев


Сандански
20.04 - 22.04
5-ти опен по ускорен шах
ШК Давидов


В. Търново
04.05 - 08.05
12-то открито първенство на България - жени
ВТШК В. Търново


В. Търново
04.05 - 06.05
11-то открито п-во на В. Търново
ВТШК В. Търново


Албена
20.05 - 27.05
Опен
БФ Шахмат


Русе
07.06 - 09.06
Опен
ШК Пристис


Русе
09.06 - 11.06
Купа Пристис
ШК Пристис


Шабла
11.07 - 19.07
Опен
Георги Рашев - тел: 0888 400363

Разград
13.07 - 15.07
8-ма купа Абритус
ШК Абритус


София
14.07 - 15.07
Купа НСА
Симеон Стоичков - тел.: 02/ 235936

Сливен
01.08 - 03.08
11-ти опен Сини камъни
ШК Темп


Варна
20.08 - 24.08
Шах в училище
НДШФ Морско конче

Тетевен
20.08 - 28.08
16-ти Опен
Михал Минковски - тел: 0678/3761


Варна
25.08 - 29.08
26-ти турнир Морско конче
ВШК Г. Даскалов

Бургас
06.09 - 20.09
8-ми гросмайсторски турнир
Иван Манолов - 0888 750 237